Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Locked
Kanotic

#176 Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by Kanotic » 13/12/2013 01:39

AmirBaa wrote: Mojih dugih jedno 20 postova na ovoj temi se otprilike svodi na ovih par recenica :thumbup:
I jedno 100 preskočenih jer ti ne odgovaraju, a činjenice su.

AmirBaa

#177 Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by AmirBaa » 13/12/2013 01:44

Pa jednostavno ne mogu odgovarati na postove koji nemaju nikakvog smisla :D laku noc vam ljudi, zelim vam fin dorucak uz neku dobru salamu, virsle ili tunu, a moguce i pastetu :) pa se onda nasminkate finim preparatima poznatih svjetskih proizvodjaca sminke, pa za veceru jednu sacicu piletine pojedete :) i onda nastavite braniti prava ZIVOTINJA na sve frontove :)

pakica_

#178 Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by pakica_ » 13/12/2013 01:47

AmirBaa wrote:Pa jednostavno ne mogu odgovarati na postove koji nemaju nikakvog smisla :D laku noc vam ljudi, zelim vam fin dorucak uz neku dobru salamu, virsle ili tunu, a moguce i pastetu :) pa se onda nasminkate finim preparatima poznatih svjetskih proizvodjaca sminke, pa za veceru jednu sacicu piletine pojedete :) i onda nastavite braniti prava ZIVOTINJA na sve frontove :)
salama- fuj, virsle- fuj, tuna ok, pasteta- fuj :D sminka- jok :D samo bekutan krema :D a piletinu jedem u vidu praha whey proteina :P
btw, ja se zalazem za prava kerova, da se razumijemo :D niti jednom nisam rekla: zivotinje :skoljka:
a ko hoce da pojede pasce, nek' ga ubije i nek' pojede..

Krizzia

#179 Re: Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by Krizzia » 13/12/2013 01:48

AmirBaa wrote:
Krizzia wrote:E tada se treba potruditi i naci pocinitelja i govno okaciti na svaki portal i nek se nadje u svim novinama. Nista ne moze silovati kao sto mogu mediji. Kad ne moze fizicki, moze psihicki. Pa kad se bude morao kriti, kao ono malo govno iz Bugojna, valjda ce ljudima neke stvari biti jasnije.
A hocemo li se potruditi i istom mjerom naci one koji su dobili mnooooge novce (donacije) za azile i sterilizacije pasa, a niko ne zna gdje su te pare zavrsile ?
Mene to iskreno ne zanima.

Kanotic

#180 Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by Kanotic » 13/12/2013 02:03

AmirBaa wrote:Pa jednostavno ne mogu odgovarati na postove koji nemaju nikakvog smisla :D laku noc vam ljudi, zelim vam fin dorucak uz neku dobru salamu, virsle ili tunu, a moguce i pastetu :) pa se onda nasminkate finim preparatima poznatih svjetskih proizvodjaca sminke, pa za veceru jednu sacicu piletine pojedete :) i onda nastavite braniti prava ZIVOTINJA na sve frontove :)
Pa naravno da ćeš negirati činjenice i argumente koji dokazuju koliko ste u krivu, te koliko lupetaš sa tim izjednačavanjem životinja za ishranu, čudi me što li onda ti ne zamezetiš pse ako ih već smatraš tim nivoom?

Pasiflora

#181 Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by Pasiflora » 13/12/2013 08:32

lavandulaofficinalis wrote:samo da ispricam svoje nedavno iskustvo..
rano jutro, vikend, nigdje zive duse. primijetim u daljini dva psa leze na deci pored neke prodavnice, ocigledno mirni i pitomi i neko se vec brine o njima.
odjednom izlazi stariji covjek iz prodavnice s novinama u ruci, i tras onim novinama po cukama. oni zalajase, uznemirise se. prvo je nastavio mahati prema njima i provocirati ih, a onda se vratio do prodavnice, zgrabio nekakvu metlu pored ulaza i krenuo na njih. ja sam sa strane posmatrala kako ih ganja po parkingu dok bjeze i laju, vec su privukli paznju ljudi iz zgrada. onda sam prisla i upitala ga da li je normalan. i lik se poce derati na mene sav crven u licu, slati mene i dzukele u pm, on se kao samo branio jer su ga posli ujesti.
Ja od ovoga doslovno poludim!
Ili kada npr. moja drugarica odveze pse na sterilizaciju (na desetine je vec odvela bilo da su bile akcije besplatne sterilizacije, bilo da su se u kvartu skupljale pare za sterilizaciju- od strane par psetoljubaca, naravno) i psi joj ispovracaju auto, koje kasnije mora prati - sto od dlaka, sto od povracotine, odvojila je svoje vrijeme (kojeg zaista ima vrlo malo), cistila boksove ta 2-3 dana dok su psi tamo... i onda dođe kretenusa i doslovno je pita: "koliko si love uzela na ovoj sterilizaciji?" Pa zar covjeku ne dođe da nekoga umlati!?!
Iskreno, ja bih kretenusi rekla da sam uzela milju po svakom psu - ko je h#be, neka crkne!!!!

registrovana onako

#182 Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by registrovana onako » 13/12/2013 09:53

dobro jutro dobri ljudi :D

vidim, amir ne moze da spava do sitnih sati, i kao da tesko moze nesto protiv toga :roll: :D
tema veze nema sa ovim na sta bi amir da je trosi, ali kad smo vec tu :D

ne mora svaki pas biti u azilu, neki dobrocudni psi mogu biti slobodni, socijalizovani su, i dopustiti si ovisnost o dobrim ljudima, poput ovih na ovom pdf :) koji hrane i svoje pse i svoju djecu i zovu razne humanitarne brojeve kad je neka akcija, jednostavno oni imaju u sebi empatiju, i niko pored njih nece ostati gladan, za razliku od "ostalih"
amire, ti si "ostali"
bilo bi lijepo da se sklonis sa teme "humanitarna akcija za pse" kada to nema apsolutno nikakve veze sa tobom, ni tvojim pitanjima, ni tvojim novcem, tema treba da ostane cista od "ostalih"

hvala amire na razumijevanju, a opet ako ni sada ne mozes doci do poente, ok je :)

sour cherry

#183 Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by sour cherry » 13/12/2013 14:12

A kako tek dječici objasniti gdje su nestale cuke :( A imaju kolekciju fotografija u mobitelu i obavezno svaki cuko ima ime. :(
Simpa mi je ono kad ideš gradom i nasred ulice vidiš cuku kako pajki onako bezbrižno,a ljudi ga zaobilaze :-D Nekako će mi faliti to. :) Nasmije me svaki put.
Kod mene su se mace namnožile,pasa i nema puno.Mace da mi dirnu,bilo bi belaja.

privremeni

#184 Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by privremeni » 13/12/2013 15:04

registrovana onako wrote:dobro jutro dobri ljudi :D

vidim, amir ne moze da spava do sitnih sati, i kao da tesko moze nesto protiv toga :roll: :D

ne mora svaki pas biti u azilu, neki dobrocudni psi mogu biti slobodni, socijalizovani su, i dopustiti si ovisnost o dobrim ljudima, poput ovih na ovom pdf :) koji hrane i svoje pse i svoju djecu i zovu razne humanitarne brojeve kad je neka akcija, jednostavno oni imaju u sebi empatiju, i niko pored njih nece ostati gladan, za razliku od "ostalih"
amire, ti si "ostali"
bilo bi lijepo da se sklonis sa teme "humanitarna akcija za pse" kada to nema apsolutno nikakve veze sa tobom, ni tvojim pitanjima, ni tvojim novcem, tema treba da ostane cista od "ostalih"

hvala amire na razumijevanju, a opet ako ni sada ne mozes doci do poente, ok je :)
danas je tema ovdje utihla, al je prilicno zivo na nekim drugim portalima. Uzunovicka navodno bila negdje u restoranu sa novinarima (prema pisanju SB), valjda drilovala "nezavisne novinare", kad joj je prisla jedna gosca i rekla sta misli o njoj i njenom prijedlogu, te napustila restoran sa cijelim drustvom, a za njom posli i ostali gosti. Koji blam...

Nego citajuci postove na ovih nekoliko zadnjih stranica, jedan nik me podsjetio na veterinara,mislim da je jos pripravnik na Stupu, pa da podijelim informaciju, koju znam vec neko vrijeme, sa vama. E taj lik, koji je zavrsio veterinu poslije nekih desetak godina, uz maksimalni trud i zalaganje svoje mame, profesorice na istom fakultetu, a kome je onda babo prepustio svoje mjesto u stanici (neka nama strucnjaka) vrsi ubijanje pasa u toj istoj stanici, usprkos upozorenjima ostalih uposlenih da je to krivicno djelo. Mali hinjo udje u boks veterinarski obradjene zivotinje i ubrizga joj anestetik i sl., te zivotinja ugiba. Pazite, obradjene zivotinje. Uhvacen je na djelu, ali se skriva iza mame, novog rukovodstva stanice i NSRZB. Ne znam, samo predpostavljam da to ne radi zbog ljubavi prema zivotinji, a jos manje prema ljudima, mislim da ga neko placa "po repu" sto bi rekli lovci, da je u pitanju neki tal i pranje love. Na pamet mi pada onaj higijenski servis u Novom Gradu i njegov osnivac, ali nemam dokaza.

Krizzia

#185 Re: Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by Krizzia » 13/12/2013 15:24

.

pakica_

#186 Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by pakica_ » 14/12/2013 09:42

privremeni wrote:
registrovana onako wrote:dobro jutro dobri ljudi :D

amire, ti si "ostali"

danas je tema ovdje utihla, al je prilicno zivo na nekim drugim portalima. Uzunovicka navodno bila negdje u restoranu sa novinarima (prema pisanju SB), valjda drilovala "nezavisne novinare", kad joj je prisla jedna gosca i rekla sta misli o njoj i njenom prijedlogu, te napustila restoran sa cijelim drustvom, a za njom posli i ostali gosti. Koji blam...

Nego citajuci postove na ovih nekoliko zadnjih stranica, jedan nik me podsjetio na veterinara,mislim da je jos pripravnik na Stupu, pa da podijelim informaciju, koju znam vec neko vrijeme, sa vama. E taj lik, koji je zavrsio veterinu poslije nekih desetak godina, uz maksimalni trud i zalaganje svoje mame, profesorice na istom fakultetu, a kome je onda babo prepustio svoje mjesto u stanici (neka nama strucnjaka) vrsi ubijanje pasa u toj istoj stanici, usprkos upozorenjima ostalih uposlenih da je to krivicno djelo. Mali hinjo udje u boks veterinarski obradjene zivotinje i ubrizga joj anestetik i sl., te zivotinja ugiba. Pazite, obradjene zivotinje. Uhvacen je na djelu, ali se skriva iza mame, novog rukovodstva stanice i NSRZB. Ne znam, samo predpostavljam da to ne radi zbog ljubavi prema zivotinji, a jos manje prema ljudima, mislim da ga neko placa "po repu" sto bi rekli lovci, da je u pitanju neki tal i pranje love. Na pamet mi pada onaj higijenski servis u Novom Gradu i njegov osnivac, ali nemam dokaza.
hoces biti ljubazan i reci njegovo ime, makar u pp? :oops:

ladyblue18
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#187 Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by ladyblue18 » 14/12/2013 11:47

Od toliko tema o psima na forumu, vi i ovu odlucili da zloupotrebljavate.
Nemojte da se dzaba tema kljuca, nego joj fino vratite prvobitnu namjenu.
Hvala. :) :sax:

pakica_

#188 Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by pakica_ » 14/12/2013 13:48

ladyblue18 wrote:Od toliko tema o psima na forumu, vi i ovu odlucili da zloupotrebljavate.
Nemojte da se dzaba tema kljuca, nego joj fino vratite prvobitnu namjenu.
Hvala. :) :sax:
sutim i pusim :lol: :pusi2: :cutim:

crysis
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#189 Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by crysis » 18/12/2013 16:58

pici

#190 Re: Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by pici » 29/05/2014 17:35

Koja je sad pinka kad ste spiskali 5 milijona eura donacija od dogtrasta...nemojte onu volonteri-proleteri, dosta shuplje...paaakice dje su moji stenci dobermani...naljutio sam se na tebe :-)

Sent from my PMP5101C_QUAD using Tapatalk

pakica_

#192 Re: Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by pakica_ » 06/06/2014 20:44

pici wrote:Koja je sad pinka kad ste spiskali 5 milijona eura donacija od dogtrasta...nemojte onu volonteri-proleteri, dosta shuplje...paaakice dje su moji stenci dobermani...naljutio sam se na tebe :-)

Sent from my PMP5101C_QUAD using Tapatalk
ja svoje sretno udomila i mom pascetu je oduzeta daljnja mogucnost pravljenja novih :lol:
ima jedan od 7 mjeseci na prodaju, smedji, ako hoš :D

ambienta

#193 Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by ambienta » 15/09/2014 15:52

-

Hajlac

#194 Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by Hajlac » 20/09/2014 12:47

.
Last edited by Hajlac on 20/09/2014 13:05, edited 1 time in total.

Queen_of_hearts

#196 Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by Queen_of_hearts » 05/12/2014 10:52

Ne znam da li je prikladno ovdje,ali na grbavici ,kod ispred radnje koja prodaje ortopedska pomagala "reha '',ili zgrada do vatre,je povrihedjen ,bolestan pas,nisam sigurna ,prestrasio me na izlasku iz radnje,a vidjela sam da mu krv kapa iz nosa.Ako neko iz ovih org . pomaze takvim psima ,nije se pomjerao od tamo kad sam ja otisla.

LAFAC95
Location: ZELJO TOJE MOJ TEEM <3 SRCU DRAGA BOJA PLAWA <3 MISMO ZELJINI ZELJOJE NASH

#197 Re: AVMAU KASICA - gdje i kako donirati

Post by LAFAC95 » 23/01/2015 03:39

sram i stid vas bilo sve

Locked