Zenicka policija uzvraca udarac

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
roksalena

#1 Zenicka policija uzvraca udarac

Post by roksalena » 27/12/2009 09:42

Jutros rano me jaran zove.Kaze sinoc izasao s jaranima, policija ih zaustavljala a on kako je malo popio a inace zivi od vozacke u trenutku donese pogresnu odluku da ne stane. Policajci najvjerovatnije kivni zbog nedavno ubijenog kolege stignu ih i pretuku malte ne na mrtvo ime a zatim odvezu u hitnu na sivanje ali bukvalno na sivanje. Saosjecam sa porodicom ubijenog policajca i ne opravdavam ni jedne sekunde taj zlocin ali zar u pravu nije kriv samo onaj koji je kriv i smiju li se ovi policajci ovako ponasati..zar ne bi trebali biti krivicno odgovorni za ovakvo ponasanje..Ako moze da mi izmedju ostalog iskusan pravnik da misljenje...Ta nije ovo zar apsolutno bespravna drzava gdje vlada bezakonje..

Bobi
Forum administrator

#2 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by Bobi » 27/12/2009 09:59

Pa normalno da vlada bezakonje kad svaki ppk misli da smije voziti pijan i ne stati na znak policije :skoljka:

iz dna duše

#3 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by iz dna duše » 27/12/2009 10:15

kakavdanakneiskustvu wrote:
Bobi wrote:Pa normalno da vlada bezakonje kad svaki ppk misli da smije voziti pijan i ne stati na znak policije :skoljka:

i to dan poslije ubistva policajca,mislim koliko trebaš biti glup pa uopšte piti i još sjesti za volan a znaš šta se desilo noć prije.
I još uz sve to ne zaustaviti policiji....
A to da živi od vozačke, o tome je trebao misliti prije nego je popio i sjeo za volan.
I veliš, "iz čista mira ih prebila policija".
Je li ti vjeruješ tom prijatelju da se sve odigralo, baš kako ti je on ispričao?

roksalena

#4 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by roksalena » 27/12/2009 11:30

To jest sve tacno sto kazete i ja se slazem s vama ali valjda zato postoje kazne da ne bi lupao ko koga kako stigne..A ovo se tacno tako dogodilo jer ima svjedoke..Cinjenica da je jedan od njih zaradio savove...Isto takao je mogao jedan od njih ne daj boze podleci i sta onda...

Black swan

#5 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by Black swan » 27/12/2009 11:31

ja imam 100 kila popijem jedan jeger jedva hodam

a ne da vozim :roll: :roll: :roll:

KatarinaKosaca
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#6 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by KatarinaKosaca » 27/12/2009 11:41

Šta god da je uradio POlicija nema pravo da nekoga tuče. Da to uradi u normalnoj zemlji (nekome napravi da ga se mora šiti=), ne samo da bi izgubio posao, nego bi ga i medji trehali danima da bi se selio iz zemlje.
Dakle, postoje kazne, a ne svoj bijes iskaljivati tučom. Stoka seljačka.

jedna tamo

#7 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by jedna tamo » 27/12/2009 11:50

tačno policija nema pravo da tuče
ali nemogu da vjerujem da se nije zaustavio, znači za to trebaju debela m...

Globus

#8 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by Globus » 27/12/2009 11:51

Ma popio .. stao .. dobio kaznu i cao .. al sto nije stao ? sta ima bjezat koji klinac radi 50.ak KM koliko vec .. al valja ispast faca pa pricat drustvu "joj jesam sinoc pobjego muriji .. oni iza coska a ja samo na gas oni samo gledaju .." Nek udaraju nece se drugacije niko naucit pameti .. Budi uzoran gradjan i nece te udarat ha ya ... Jest preostro al neka ..Da tako svi rade bilo bi nam duplo bolje svi bi prije nego nesto urade kriminalno 10 puta razmislili ..

mirzazmaj

#9 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by mirzazmaj » 27/12/2009 12:04

podrzavam policiju u ovome slucaju 100%, nece mu vise past na pamet da popije pa za volan :thumbup:

muha_sa

#10 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by muha_sa » 27/12/2009 12:32

da je ovo normalna zemlja noc prije pijan slinavac bi stao policiji na znak stop a ne bi kreno autom i ubio policajca :(
da je normalna zemlja ne bi popio i sjeo za volan znajuci ako ga policija zaustavi i uradi alkotest da bi se suocio sa takvom kaznom da se za godinu dana ne bi oporavio.još momku posao ovisi o vozackoj :-)
da je normalna zemlja ne bih ja stajao na crvenom a slino u bmw-u prošo pored mene serbez kroz crveno a policajac,koji je sve to gledao, ni pokušao zaustavit ga nije :-)
ode ovo sve u 3.p..de materine.

potočanka

#11 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by potočanka » 27/12/2009 12:48

mirzazmaj wrote:podrzavam policiju u ovome slucaju 100%, nece mu vise past na pamet da popije pa za volan :thumbup:
:thumbup:

zonbirile

#12 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by zonbirile » 27/12/2009 12:52

KatarinaKosaca wrote:Šta god da je uradio POlicija nema pravo da nekoga tuče. Da to uradi u normalnoj zemlji (nekome napravi da ga se mora šiti=), ne samo da bi izgubio posao, nego bi ga i medji trehali danima da bi se selio iz zemlje.
----------------------------------
opet kvocaš,prvo definiši normalnu zemlju.U normalnoj zemlji balavci pijani za volanom ne ubijaju policajce,ili kada se desi idu na duge kazne,a bogami negdje i na el.stolicu,špric zavisno od države.U tim normalnim zemljama,policija prije puca nego što pita za ime,tek po odobrenju policajca možeš staviti ruku u đep,ladicu i predati dokumente.Uradiš li to bez odobrenja,još u sitne sate,ima pravo da puca.

zonbirile

#13 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by zonbirile » 27/12/2009 13:26

kakavdanakneiskustvu wrote:
zonbirile wrote:
KatarinaKosaca wrote:Šta god da je uradio POlicija nema pravo da nekoga tuče. Da to uradi u normalnoj zemlji (nekome napravi da ga se mora šiti=), ne samo da bi izgubio posao, nego bi ga i medji trehali danima da bi se selio iz zemlje.
opet kvocaš,prvo definiši normalnu zemlju.U normalnoj zemlji balavci pijani za volanom ne ubijaju policajce,ili kada se desi idu na duge kazne,a bogami negdje i na el.stolicu,špric zavisno od države.U tim normalnim zemljama,policija prije puca nego što pita za ime,tek po odobrenju policajca možeš staviti ruku u đep,ladicu i predati dokumente.Uradiš li to bez odobrenja,još u sitne sate,ima pravo da puca.

ali nema pravo da tuče,pazi ovo,nema veze ako je malo zgazio npr. policajca,jebo to.
-------------------------------------------
formalno ne,ali zgazi ih da qurcu ne valjaju.Sad bilo je slučajeva da neko snimi tuču i policajac leti,ali u principu daleko im kuća,pogotovu kada te privedu.Isuviše se ovde glorifikuje policija "normalnih" zemalja,valjda kroz IPTF i svezane ruke našim drotovima.Inače vani ubistvo policajca je čin,koji se raspetljava do kraja i svi su naoštreni,kolege posebno,kao i recimo prebijanje drota,ili pretnja.Ovo u kontekstu okršaja Điba-Anđić (novostasali kriminalac prebio jednog od šefova policije),pa u normalnim SAD-u bi Điba nosio bubrege u vrečici.

chuchumbamayumbe

#14 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by chuchumbamayumbe » 27/12/2009 14:07

Pa eto, veceras opet u kafanu, pa pijan za volan, pa nemojte stajati.
Eee, nece li Bog dati da pocnu marati!
Valjda ce neko nauciti lekciju, a nadam se da policajci nece biti procesuirani jer su ti sto nisu stali garant se jos i kurcili i pruzali otpor.

KatarinaKosaca

#15 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by KatarinaKosaca » 27/12/2009 14:10

zonbirile wrote:
Oho, evo ga dežurni pobornik diktature i represije. U svakoj zemlji se klinci napiju i nadrogiraju. Ali za to postoje kazne i sudija. Policija ne smije da bije nikoga ni da tuče, pa taman da je pod ne znam kakvim stresom i šokom. Onda ide na bolovanje. Žao mi je svakog ljudskog života, naravno da mi je žao ubijenog policajca, ali to nema veze sa tim da policija ne smije da prekoračuje ovlaštenja.

neki

#16 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by neki » 27/12/2009 14:11

roksalena wrote:Jutros rano me jaran zove.Kaze sinoc izasao s jaranima, policija ih zaustavljala a on kako je malo popio a inace zivi od vozacke u trenutku donese pogresnu odluku da ne stane. Policajci najvjerovatnije kivni zbog nedavno ubijenog kolege stignu ih i pretuku malte ne na mrtvo ime a zatim odvezu u hitnu na sivanje ali bukvalno na sivanje. Saosjecam sa porodicom ubijenog policajca i ne opravdavam ni jedne sekunde taj zlocin ali zar u pravu nije kriv samo onaj koji je kriv i smiju li se ovi policajci ovako ponasati..zar ne bi trebali biti krivicno odgovorni za ovakvo ponasanje..Ako moze da mi izmedju ostalog iskusan pravnik da misljenje...Ta nije ovo zar apsolutno bespravna drzava gdje vlada bezakonje..
Napokon se i policija probudila... :thumbup:

KatarinaKosaca

#17 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by KatarinaKosaca » 27/12/2009 14:12

kakavdanakneiskustvu wrote:ali nema pravo da tuče,pazi ovo,nema veze ako je malo zgazio npr. policajca,jebo to.
KO i kad i gdje je ovo napisao :roll: . Opet malo izmišljaš :-) :-) :-) :)

chuchumbamayumbe

#18 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by chuchumbamayumbe » 27/12/2009 14:14

Garant su se opirali, nisu bili kooperativni, onda se rijamu zainatila, u hapsanu na hladjenje, ovi se opirali, i dobili po labrnji i to je to.

IlijaLadin

#19 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by IlijaLadin » 27/12/2009 14:15

roksalena wrote:Jutros rano me jaran zove.Kaze sinoc izasao s jaranima, policija ih zaustavljala a on kako je malo popio a inace zivi od vozacke u trenutku donese pogresnu odluku da ne stane. Policajci najvjerovatnije kivni zbog nedavno ubijenog kolege stignu ih i pretuku malte ne na mrtvo ime a zatim odvezu u hitnu na sivanje ali bukvalno na sivanje. Saosjecam sa porodicom ubijenog policajca i ne opravdavam ni jedne sekunde taj zlocin ali zar u pravu nije kriv samo onaj koji je kriv i smiju li se ovi policajci ovako ponasati..zar ne bi trebali biti krivicno odgovorni za ovakvo ponasanje..Ako moze da mi izmedju ostalog iskusan pravnik da misljenje...Ta nije ovo zar apsolutno bespravna drzava gdje vlada bezakonje..
neka malo - nikad mu više neće past na pamet da pije i vozi! i još bježi!

+ za policiju.

starii

#20 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by starii » 27/12/2009 14:16

trebali su ih pretuci da ih ne mogu ni sašiti....što taj tvoj drug nije stao,ko sav normalan svijet....a sta da je taj tvoj jaran naletio na nekog tvog pa ga pokosio ko ovog policajca....

Prolaznik

#21 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by Prolaznik » 27/12/2009 14:17

Smeta vam kad policija ne reaguje oštro na kršenje zakona, a kad reaguje onda vam opet smeta. Ko bi vam ugodio?

APSOLUTNO PODRŽAVAM OVAKVU REAKCIJU POLICIJE!!!!!!!!!!

Ovako se radi u Americi kad se ponašaš kako ne priliči. Ovako je bilo u staroj Jugi kada se znalo i cijenilo šta je drot. Zato smo mirno spavali i kriminala nije bilo. Pitaj tu budalu hoće li mu više ikada pasti na pamet da se tako ponaša? Vjerovatno neće. Eto možda je policija spriječila neko novo buduće gaženje. Da je slučajno umjesto tvog preglupog jarana bio neko tebi nepoznat? Da je imao npr. nož ili pištolj kod sebe da li bi i dalje tako govorio?

blue_sky

#22 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by blue_sky » 27/12/2009 14:27

U potpunosti podrzavam ovakvu reakciju policije!

I ja licno bih vise voljela da nekoga meni dragog (ukoliko je vec pijan za volanom) policija ovako premlati,pa da prodje sa par savova.Nego da ga ne premlati i nadje na sljedecoj krivini u bezzivotnom stanju.

madner

#23 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by madner » 27/12/2009 14:28

Nek su ih prebili. Kad se kurce a nemaju pokrice.

TheGodfather001

#24 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by TheGodfather001 » 27/12/2009 14:28

Policija je trebala pucati na tvog "jarana", kao sto su uradili policajci iz Citluka ili Sirokog Brijega.
Izgleda da je to jedini "demokratski" instrument da ljudi pocnu postivati policiju, a i obrnuto. Rigorozne mjere reperkusije mogu jedino uspostaviti neki balans, i postaviti uloge gradjana i policije na njihova mjesta. I nikad mi nece biti jasni ljudi koji piju i sjednu za volan, po mom okruzenju smatram da onaj ko ima 30KM da propije u kafani, ima vala i 5-10KM za .ebeni taxi.

Sarayman

#25 Re: ZENICKA POLICIJA PODMUKLO UZVRACA UDARAC

Post by Sarayman » 27/12/2009 14:29

Policijo, svaka cast! :thumbup:

Post Reply