LGBT parada

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
mayab
Posts: 27183
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#751 Re: LGBT parada

Post by mayab »

Image
Rizvan
Posts: 1282
Joined: 27/11/2013 09:25

#752 Re: LGBT parada

Post by Rizvan »

HOMOSEKSUALNI SKANDAL U KATOLIČKOJ CRKVI VRHBOSANSKE NADBISKUPIJE (Slike dopisivanja u članku)


Priopćenje činjeničnog stanja u svezi homoseksualnog orgijanja don Slaviše Stavnjaka, svećenika Vrhbosanske nadbiskupije.

Sveti oče, papa Franjo!

Poštovane sudije, tužioci, opunomoćenici i branioci!

Poštovana javnosti!

Don Slaviša Stavnjak, rođen 3. 7. 1978. iz Zenice, bivši tajnik u dva navrata Vinka kardinala Puljića, nadbiskupa Vrhbosanskog, svećenik inkardiniran u Vrhbosansku nadbiskupiju, trenutno prema saznanju po dekretu na župi u Grazu, Austrija, na temelju dostavljene dokumentacije, presretnutih i pratećih spisa, a kojeg je istoga gore, don Slavišu Stavnjaka pratila tajna služba od 8. 1. 2016. – 12. 1. 2016. godine dok se nalazio na prostorima Sarajeva, Zenice, na teritorijama Bosne i Hercegovine, dostavlja mi dana 13. 1. 2016. u 13:41 sati slijedeće, nezvanične, ali autentične, istinite i provjerene informacije, kako slijedi u opisu činjeničnog stanja:

Don Slavišu Stavnjaka, a na temelju presretnutih razgovora, pratećih spisa, Tajna služba uhvatila je dana od 8. 1. – 12. 1. 2016. godine, kao korisnika, logiranog na homoseksualnu mrežu “Grindr”, mreži koja prije svega omogućuje ljudima sa istospolnom tendencijom lakši ugovor susreta, od susreta do pića, od pića do seksa, sa brojem 061 – 210 – 228. Razotkriveni homoseksualac don Slaviša Stavnjak, rimokatolički svećenik Vrhbosanske nadbiskupije, prije po zanimanju maneken, bio je logovan na homoseksualnu mrežu “Grindr” pod nazivom i nickname “Sex date vers” – što se isto može vidjeti na temelju dostavljene dokumentacije. Imenovani se počeo dopisivati, a time i prvi javiti N. N. osobi u dobi od 33 godine, čiji identitet ne želimo, a u saglasnosti sa službama otkrivati, kako je zaposlena u državnim institucijama BiH.

...........
Tajna služba :shock:
Ima toga još, ali ne da mi se sve kopirati. Koga zanima ostatak sa detaljnim dokazima..... :-)

http://www.novitravnik.ba/homoseksualni ... ja-clanku/

Eto i priča nek rade šta hoće između četiri zida ne pije vodu u ovoj državi.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#753 Re: LGBT parada

Post by uglavnomja »

celibat :roll:

istospolne zaajdnice, aseksualne :D

licemjerje na kvadrat, klasika centara moci
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#754 Re: LGBT parada

Post by Connaisseur Karlin »

exliberal-ex wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
exliberal-ex wrote: jeste kriticno, isto kao kad dnasnje feministkinje izbace sise za zenska prava :roll: kako ce njihoce sise probuditi svijest sredini da su zene jos uvijek ugorzene u pojedinim dijelovima svijeta :-)

jednsotavno,nema potrebe za golotinjom, jer borba golim tijelima, narocito u sredinama, gdje su prava LGBT potisgnuta, je jednsotavno farsa, fetishizam, cirkuziranje i omlaovzvanej vlastitie borbe za jednaka prava :)
Cekaj malo, jel to prbolem ....golotinja?....ako se vide sise ili neka cuna malo iskoci zar je to tako strasno...znas ko je strikno protiv golotinje...vjerske institucije.... :D

Golotinja u sredinama koja su dala pravo lgbt zajednici kao sto su dala svima drugima nije znak neke specificne farse ili fetisizma....ljudi protesvuju na svaki moguci nacin, neki protestvuju protiv crkve pa se obuku kao papa...ili kao casne seste...oni sto hoce zivotinje da zastite obuku kostime ko te zivotinje...pa do onih najeksrtemnij slucajeva gdje se monasi na tibetu samospaljuju,

u sustini svako pokusava da privuce paznju na sebe na neki nacin...i ako mene pitas nema potrebe da se covjek frapira ako vidi golo tijelo...tako smo svi dosli na svijet ......gologuzi... :wink:
hajde budi ozbiljan, kako ce meni feinisticka golotinja daci bolja zenska prava :D

nije golotinja problem,slabo kuzis, problem je nemanje efekta golotinje na psotizanje ciljeva :)

ne znam, zasto spominjes religijske isnituticije :-) :lol:

golotinja je poputno prihvatljiva ,ali ne na paradama :-D
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#755 Re: LGBT parada

Post by KatarinaKosaca »

Nije stvar ravnopravnosti, stvar je kako netko zeli tu ravnopravnost. Da paradiram topless za bilo koji i najuzviseniji cilj, dobicu najmanje prekrsajnu prijavu. Da se polugola zvalim i fackam sa hatero partnerom, dobicu isto, a obrazlozenje istih onih koji toboze brane (ne d"o ti Bog),-gay pop ce biti....pa naravno djeca...homosexualna zajednica to radi i demoniziran je svatko kome se to bas i ne svidja cisto kao granica pristojnog ponasanja. Kao hetero pokusajte sa partnerom iznajmiti stan u nekoj gay cetvrti svjetskog velegrada, pa cete vidjeti sta je diskriminacija. Sa druge strane, nemojte homo paru iznajmiti stan pa cete vidjeti sta je histerija. To nije ravnopravnost. Na kraju, jedino gori od ovih sto na komentar da je nedovoljno vremena da se zna kako djeca odrasyaju u. Homosexualnoj bracnoj zajednici kazu ti si «ubij pedera» su oni rigidni fasisti koji zaista kazu «ubij pedera».
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#756 Re: LGBT parada

Post by exliberal-ex »

Connaisseur Karlin wrote:
hajde budi ozbiljan, kako ce meni feinisticka golotinja daci bolja zenska prava :D

nije golotinja problem,slabo kuzis, problem je nemanje efekta golotinje na psotizanje ciljeva :)

ne znam, zasto spominjes religijske isnituticije :-) :lol:

golotinja je poputno prihvatljiva ,ali ne na paradama :-D

Svrha protesta je da privuce paznju na nesto...kako se privlaci paznja..galamom, masovnosti, nasiljem, golotinjom...provokacijom
Nema razlike izmedju toga

Religijske institucije sam spomenuo zato sto I one imaju slicnu pricu kao I ti, golotinja je zabranjena, grijeh, nesmije se pokazivat...zato sam napravio paralelu izmedju tvog zahtjeva da se neskidaju

ako si na zapadu , znas da ima naked bike ride...kad gologuzi voze bicikle I to je dio skretanja paznje za njihov cilj..vise bicikala na cestama...ili kad je onaj underwear day...kad idu na posao u gacama...kampanja da se skrene paznja na oboljenja od raka...I to je nepristojno zar ne ?

uostalom da te pitam nesto , ako muskarac moze izac bez majice na ulicu, vidis na utakmicama navijace ali I igrace kad se skinu .... zasto bi se zenama to zabranilo, koja je razlika utakmica sa 30-40 hiljada navijaca I protest za ....neka zenska prava?
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#757 Re: LGBT parada

Post by Connaisseur Karlin »

exliberal-ex wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
hajde budi ozbiljan, kako ce meni feinisticka golotinja daci bolja zenska prava :D

nije golotinja problem,slabo kuzis, problem je nemanje efekta golotinje na psotizanje ciljeva :)

ne znam, zasto spominjes religijske isnituticije :-) :lol:

golotinja je poputno prihvatljiva ,ali ne na paradama :-D

Svrha protesta je da privuce paznju na nesto...kako se privlaci paznja..galamom, masovnosti, nasiljem, golotinjom...provokacijom
Nema razlike izmedju toga

Religijske institucije sam spomenuo zato sto I one imaju slicnu pricu kao I ti, golotinja je zabranjena, grijeh, nesmije se pokazivat...zato sam napravio paralelu izmedju tvog zahtjeva da se neskidaju

ako si na zapadu , znas da ima naked bike ride...kad gologuzi voze bicikle I to je dio skretanja paznje za njihov cilj..vise bicikala na cestama...ili kad je onaj underwear day...kad idu na posao u gacama...kampanja da se skrene paznja na oboljenja od raka...I to je nepristojno zar ne ?

uostalom da te pitam nesto , ako muskarac moze izac bez majice na ulicu, vidis na utakmicama navijace ali I igrace kad se skinu .... zasto bi se zenama to zabranilo, koja je razlika utakmica sa 30-40 hiljada navijaca I protest za ....neka zenska prava?
borba golotinjom nema uvijek efekat, kako ne kuzis :-) privalcenje paznje golotinjom je najcsce privremeno :D

https://pdxwnbr.org/ ti ziasta preozbiljno prihvatas ovakve ideje :lol:

ako se sa danasnjom golotinjom mora drustvu skrenuti paznja na probleme u drustvu, tad nesto mentlano ne stima u drustvu :-)
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#758 Re: LGBT parada

Post by exliberal-ex »

Connaisseur Karlin wrote:
exliberal-ex wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
hajde budi ozbiljan, kako ce meni feinisticka golotinja daci bolja zenska prava :D

nije golotinja problem,slabo kuzis, problem je nemanje efekta golotinje na psotizanje ciljeva :)

ne znam, zasto spominjes religijske isnituticije :-) :lol:

golotinja je poputno prihvatljiva ,ali ne na paradama :-D

Svrha protesta je da privuce paznju na nesto...kako se privlaci paznja..galamom, masovnosti, nasiljem, golotinjom...provokacijom
Nema razlike izmedju toga

Religijske institucije sam spomenuo zato sto I one imaju slicnu pricu kao I ti, golotinja je zabranjena, grijeh, nesmije se pokazivat...zato sam napravio paralelu izmedju tvog zahtjeva da se neskidaju

ako si na zapadu , znas da ima naked bike ride...kad gologuzi voze bicikle I to je dio skretanja paznje za njihov cilj..vise bicikala na cestama...ili kad je onaj underwear day...kad idu na posao u gacama...kampanja da se skrene paznja na oboljenja od raka...I to je nepristojno zar ne ?

uostalom da te pitam nesto , ako muskarac moze izac bez majice na ulicu, vidis na utakmicama navijace ali I igrace kad se skinu .... zasto bi se zenama to zabranilo, koja je razlika utakmica sa 30-40 hiljada navijaca I protest za ....neka zenska prava?
borba golotinjom nema uvijek efekat, kako ne kuzis :-) privalcenje paznje golotinjom je najcsce privremeno :D

https://pdxwnbr.org/ ti ziasta preozbiljno prihvatas ovakve ideje :lol:

ako se sa danasnjom golotinjom mora drustvu skrenuti paznja na probleme u drustvu, tad nesto mentlano ne stima u drustvu :-)
Mozda nema toliki efekat kao sto ti kazes ( iako mi raspravljamo o tome znaci da ipak ima ) ali nemas pravo nekom da zabranis da protestvuje gologuz

I opet te pitam kako to da murija nehapsi muske kad se skinu do pasa ali kad se zena skine ....nemoral ....ili su to dvostruki standardi?
User avatar
Sara03
Posts: 3294
Joined: 22/02/2017 03:17

#759 Re: LGBT parada

Post by Sara03 »

"ako se sa danasnjom golotinjom mora drustvu skrenuti paznja na probleme u drustvu, tad nesto mentlano ne stima u drustvu :-)"
"golotinja je poputno prihvatljiva, ali ne na paradama :-D" - Karlin, dogovori se sa sobom. :D

Image
Svi k'o od majke rođeni...
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#760 Re: LGBT parada

Post by karanana »

Uh dobra ova pri dnu u centru, samo malo lijevo, jelde saro. Samo bi gledo, meni bi to dovoljno bilo.

Skidaju se i hetero na raznoraznim zabavama parijima i okupljanjima. To je ok?
Ako je primjedba gay parada ili okupljanja to sto su goli, to je beze jer na osnovu jedne parade ili jedne osobe koja ti zapne za oci stvaras sliku o citavoj populaciji. Mislis da bi se na okupljanjima u sarajevu skidali gologuzi cak i da nema opasnosti od batina? Ne znam zasto bi to radili.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#761 Re: LGBT parada

Post by Connaisseur Karlin »

exliberal-ex wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
exliberal-ex wrote:
Svrha protesta je da privuce paznju na nesto...kako se privlaci paznja..galamom, masovnosti, nasiljem, golotinjom...provokacijom
Nema razlike izmedju toga

Religijske institucije sam spomenuo zato sto I one imaju slicnu pricu kao I ti, golotinja je zabranjena, grijeh, nesmije se pokazivat...zato sam napravio paralelu izmedju tvog zahtjeva da se neskidaju

ako si na zapadu , znas da ima naked bike ride...kad gologuzi voze bicikle I to je dio skretanja paznje za njihov cilj..vise bicikala na cestama...ili kad je onaj underwear day...kad idu na posao u gacama...kampanja da se skrene paznja na oboljenja od raka...I to je nepristojno zar ne ?

uostalom da te pitam nesto , ako muskarac moze izac bez majice na ulicu, vidis na utakmicama navijace ali I igrace kad se skinu .... zasto bi se zenama to zabranilo, koja je razlika utakmica sa 30-40 hiljada navijaca I protest za ....neka zenska prava?
borba golotinjom nema uvijek efekat, kako ne kuzis :-) privalcenje paznje golotinjom je najcsce privremeno :D

https://pdxwnbr.org/ ti ziasta preozbiljno prihvatas ovakve ideje :lol:

ako se sa danasnjom golotinjom mora drustvu skrenuti paznja na probleme u drustvu, tad nesto mentlano ne stima u drustvu :-)
Mozda nema toliki efekat kao sto ti kazes ( iako mi raspravljamo o tome znaci da ipak ima ) ali nemas pravo nekom da zabranis da protestvuje gologuz

I opet te pitam kako to da murija nehapsi muske kad se skinu do pasa ali kad se zena skine ....nemoral ....ili su to dvostruki standardi?
pazi,ako meni neko iz te cirkuzantske golotinje pokusava poslati poruku, to znaci, da je golotinja nekakva krajnja metoda skretanja paznje, kao i dokaz, da me googuzi cirkuzatni smtaraju idiotom :D no poanta je da gotinja na paradama totlano dosadna , tako da na neki nacin, ovde vidim i potrebu gologuzih da zadovolje svoje licne motive :D mislim, mnogi iz te grupe zele biti opazeni goli , ali ne radi prenosenja nekakve pporuke :lol:

prtesti golotinjom se leglano mogu zarbaniti, dovolljno je postaviti razumljive razloge , a ti sad ides u krajnost sa pravima :lol:

hajmo se skdati goli za svak nperavdu na svijetu :D

a zasto se zene skidaju grudanjake na utkamicama :lol: dali imas logicno obraazlozenje :D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#762 Re: LGBT parada

Post by Connaisseur Karlin »

karanana wrote:Uh dobra ova pri dnu u centru, samo malo lijevo, jelde saro. Samo bi gledo, meni bi to dovoljno bilo.

Skidaju se i hetero na raznoraznim zabavama parijima i okupljanjima. To je ok?
Ako je primjedba gay parada ili okupljanja to sto su goli, to je beze jer na osnovu jedne parade ili jedne osobe koja ti zapne za oci stvaras sliku o citavoj populaciji. Mislis da bi se na okupljanjima u sarajevu skidali gologuzi cak i da nema opasnosti od batina? Ne znam zasto bi to radili.
golotinja na zabavama i partijima je druga prica :) nema veze sa paradama :)
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#763 Re: LGBT parada

Post by It_is_a_Leclerc »

U društvima koja imaju zavidan nivo poštivanja prava seksualnih manjina (npr. Njemačka) protesti nisu potrebni i nemaju svrhe, te se organiziraju parade, u smislu proslave, rekreativne šetnje, na kojoj se, istina, zna pojaviti razno-raznih gologuzih čudesa i krajnje neprimjerenih oblika ponašanja u javnosti.

U društvima u kojima seksualnim manjinama prijeti fizička smrt ako neko dozna da nisu heteroseksualci (kao što je to slučaj u BiH), nema nikakve paarade, proslave i sl., već se traži minimum - protestno okupljanje s ciljem traženja institucionalne, zakonske i svake druge zaštite pred diskriminacijom i istrebljenjem.

To vam je kao da neko kaže - Pa vidite, ne bi trebali dati 90-tih prava južnoafričkim crncima da protestuju protiv aparthejda, je, znate, borba za rasnu jednakost u SAD-u je donijela hiljade ubistava i nemira.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#764 Re: LGBT parada

Post by Connaisseur Karlin »

It_is_a_Leclerc wrote:U društvima koja imaju zavidan nivo poštivanja prava seksualnih manjina (npr. Njemačka) protesti nisu potrebni i nemaju svrhe, te se organiziraju parade, u smislu proslave, rekreativne šetnje, na kojoj se, istina, zna pojaviti razno-raznih gologuzih čudesa i krajnje neprimjerenih oblika ponašanja u javnosti.

U društvima u kojima seksualnim manjinama prijeti fizička smrt ako neko dozna da nisu heteroseksualci (kao što je to slučaj u BiH), nema nikakve paarade, proslave i sl., već se traži minimum - protestno okupljanje s ciljem traženja institucionalne, zakonske i svake druge zaštite pred diskriminacijom i istrebljenjem.

To vam je kao da neko kaže - Pa vidite, ne bi trebali dati 90-tih prava južnoafričkim crncima da protestuju protiv aparthejda, je, znate, borba za rasnu jednakost u SAD-u je donijela hiljade ubistava i nemira.
da, da, ai danas nece niko da izgubi glavu,lakse je paradirati umjesto imati direktan sukob sa drzavnim insttucijama :D

mislis da su u SAD paradiral goli i golotinjom postigili jednaka prava :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#765 Re: LGBT parada

Post by It_is_a_Leclerc »

Connaisseur Karlin wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:U društvima koja imaju zavidan nivo poštivanja prava seksualnih manjina (npr. Njemačka) protesti nisu potrebni i nemaju svrhe, te se organiziraju parade, u smislu proslave, rekreativne šetnje, na kojoj se, istina, zna pojaviti razno-raznih gologuzih čudesa i krajnje neprimjerenih oblika ponašanja u javnosti.

U društvima u kojima seksualnim manjinama prijeti fizička smrt ako neko dozna da nisu heteroseksualci (kao što je to slučaj u BiH), nema nikakve paarade, proslave i sl., već se traži minimum - protestno okupljanje s ciljem traženja institucionalne, zakonske i svake druge zaštite pred diskriminacijom i istrebljenjem.

To vam je kao da neko kaže - Pa vidite, ne bi trebali dati 90-tih prava južnoafričkim crncima da protestuju protiv aparthejda, je, znate, borba za rasnu jednakost u SAD-u je donijela hiljade ubistava i nemira.
da, da, ai danas nece niko da izgubi glavu,lakse je paradirati umjesto imati direktan sukob sa drzavnim insttucijama :D

mislis da su u SAD paradiral goli i golotinjom postigili jednaka prava :D
Ja sam naravno napisao da u BiH ne bi bilo nikakve gole parade i golotinje, već protestno okupljanje, ali šta to vama, krajnje nesimpatičnom trolu, znači.

Svako dobro.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#766 Re: LGBT parada

Post by Connaisseur Karlin »

It_is_a_Leclerc wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:U društvima koja imaju zavidan nivo poštivanja prava seksualnih manjina (npr. Njemačka) protesti nisu potrebni i nemaju svrhe, te se organiziraju parade, u smislu proslave, rekreativne šetnje, na kojoj se, istina, zna pojaviti razno-raznih gologuzih čudesa i krajnje neprimjerenih oblika ponašanja u javnosti.

U društvima u kojima seksualnim manjinama prijeti fizička smrt ako neko dozna da nisu heteroseksualci (kao što je to slučaj u BiH), nema nikakve paarade, proslave i sl., već se traži minimum - protestno okupljanje s ciljem traženja institucionalne, zakonske i svake druge zaštite pred diskriminacijom i istrebljenjem.

To vam je kao da neko kaže - Pa vidite, ne bi trebali dati 90-tih prava južnoafričkim crncima da protestuju protiv aparthejda, je, znate, borba za rasnu jednakost u SAD-u je donijela hiljade ubistava i nemira.
da, da, ai danas nece niko da izgubi glavu,lakse je paradirati umjesto imati direktan sukob sa drzavnim insttucijama :D

mislis da su u SAD paradiral goli i golotinjom postigili jednaka prava :D
Ja sam naravno napisao da u BiH ne bi bilo nikakve gole parade i golotinje, već protestno okupljanje, ali šta to vama, krajnje nesimpatičnom trolu, znači.

Svako dobro.
protestno okupljanje ,ali kome :-) prolaznicima ili drzvnim isntitucijama :)
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#767 Re: LGBT parada

Post by karanana »

Da. Meni je bilo smijesno kad je neko na ovoj temi ranije rekao: protesti, ne, da mi gologuzi hodaju po gradu i protestuju.
TheMule
Posts: 3764
Joined: 04/05/2009 03:34

#768 Re: LGBT parada

Post by TheMule »

It_is_a_Leclerc wrote:
U društvima u kojima seksualnim manjinama prijeti fizička smrt ako neko dozna da nisu heteroseksualci (kao što je to slučaj u BiH),

.
:lol:
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#769 Re: LGBT parada

Post by exliberal-ex »

Connaisseur Karlin wrote:
exliberal-ex wrote:
Mozda nema toliki efekat kao sto ti kazes ( iako mi raspravljamo o tome znaci da ipak ima ) ali nemas pravo nekom da zabranis da protestvuje gologuz

I opet te pitam kako to da murija nehapsi muske kad se skinu do pasa ali kad se zena skine ....nemoral ....ili su to dvostruki standardi?
pazi,ako meni neko iz te cirkuzantske golotinje pokusava poslati poruku, to znaci, da je golotinja nekakva krajnja metoda skretanja paznje, kao i dokaz, da me googuzi cirkuzatni smtaraju idiotom :D no poanta je da gotinja na paradama totlano dosadna , tako da na neki nacin, ovde vidim i potrebu gologuzih da zadovolje svoje licne motive :D mislim, mnogi iz te grupe zele biti opazeni goli , ali ne radi prenosenja nekakve pporuke :lol:

prtesti golotinjom se leglano mogu zarbaniti, dovolljno je postaviti razumljive razloge , a ti sad ides u krajnost sa pravima :lol:

hajmo se skdati goli za svak nperavdu na svijetu :D

a zasto se zene skidaju grudanjake na utkamicama :lol: dali imas logicno obraazlozenje :D
Nemoj da se pravis sad naivna
Svi tvoji razlozi koje si navela su pali u vodu, ako se ide prema nekom slobodnom drustvu onda nemozes da zabranjujes golotinju

Sto se tice utakmica, to sam samo naveo kao primjer, bila si svjedok sigurno kad se neki muskarci pogotovo kad je ljeto, skinu pa idu bez majica, skoro nikad ih murija nije zaustavila I natjerala da se obuku, sutra da se par cura isto tako skine I da krene ulicom ...dosli bi specijalci
to je susina svega da jos uvijek postoje predrasude izmedju muskarca/zene....mozes tek zamisliti kakve predrasude postoje izmedju istospolnih parova
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#770 Re: LGBT parada

Post by Connaisseur Karlin »

exliberal-ex wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
exliberal-ex wrote:
Mozda nema toliki efekat kao sto ti kazes ( iako mi raspravljamo o tome znaci da ipak ima ) ali nemas pravo nekom da zabranis da protestvuje gologuz

I opet te pitam kako to da murija nehapsi muske kad se skinu do pasa ali kad se zena skine ....nemoral ....ili su to dvostruki standardi?
pazi,ako meni neko iz te cirkuzantske golotinje pokusava poslati poruku, to znaci, da je golotinja nekakva krajnja metoda skretanja paznje, kao i dokaz, da me googuzi cirkuzatni smtaraju idiotom :D no poanta je da gotinja na paradama totlano dosadna , tako da na neki nacin, ovde vidim i potrebu gologuzih da zadovolje svoje licne motive :D mislim, mnogi iz te grupe zele biti opazeni goli , ali ne radi prenosenja nekakve pporuke :lol:

prtesti golotinjom se leglano mogu zarbaniti, dovolljno je postaviti razumljive razloge , a ti sad ides u krajnost sa pravima :lol:

hajmo se skdati goli za svak nperavdu na svijetu :D

a zasto se zene skidaju grudanjake na utkamicama :lol: dali imas logicno obraazlozenje :D
Nemoj da se pravis sad naivna
Svi tvoji razlozi koje si navela su pali u vodu, ako se ide prema nekom slobodnom drustvu onda nemozes da zabranjujes golotinju

Sto se tice utakmica, to sam samo naveo kao primjer, bila si svjedok sigurno kad se neki muskarci pogotovo kad je ljeto, skinu pa idu bez majica, skoro nikad ih murija nije zaustavila I natjerala da se obuku, sutra da se par cura isto tako skine I da krene ulicom ...dosli bi specijalci
to je susina svega da jos uvijek postoje predrasude izmedju muskarca/zene....mozes tek zamisliti kakve predrasude postoje izmedju istospolnih parova

kako ides nelogicno u krajnost, kao sto i cijela tema se vodi pricama iz jedne krajnosti u drugu krajnost :-)

pream tvojoj logici, golotinja bi trebala biti nezabranjena u bilo kojim situacijama :D

pordjenje skidanja majica na utakmicama je totalno smijesno :lol: hajde, reci mi ,kao bi prolsi zena i msuakrac da dodju na istu utakmicu i oboje skinu gace :D

nisu nikakve predrasude, a sumanjam da bi tebi bilo svjdeno da tvoja zena porde tebe na utakmici seta bez grudanjaka :D
User avatar
Sara03
Posts: 3294
Joined: 22/02/2017 03:17

#771 Re: LGBT parada

Post by Sara03 »

Može golotinja, al' ne na paradama.
Nasilje, vidljivo samo prema heteroseksualnoj populaciji.
Prava? Koja to prava pedera, pa imaju ista prava kao i ja.
Kome i zašto oni paradiraju?
Usvajanjem djece od strane homoseksualnih parova legalizirala bi se pedofilija.

Kao i drugi niz bisera, punih nepovezanih, kontradiktornih izjava isfrustriranih forumskih kapaciteta, koji u naletu sopstvenog animoziteta gube i posljednje parče pameti koje im je preostalo...
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#772 Re: LGBT parada

Post by exliberal-ex »

Connaisseur Karlin wrote:
exliberal-ex wrote:
Nemoj da se pravis sad naivna
Svi tvoji razlozi koje si navela su pali u vodu, ako se ide prema nekom slobodnom drustvu onda nemozes da zabranjujes golotinju

Sto se tice utakmica, to sam samo naveo kao primjer, bila si svjedok sigurno kad se neki muskarci pogotovo kad je ljeto, skinu pa idu bez majica, skoro nikad ih murija nije zaustavila I natjerala da se obuku, sutra da se par cura isto tako skine I da krene ulicom ...dosli bi specijalci
to je susina svega da jos uvijek postoje predrasude izmedju muskarca/zene....mozes tek zamisliti kakve predrasude postoje izmedju istospolnih parova

kako ides nelogicno u krajnost, kao sto i cijela tema se vodi pricama iz jedne krajnosti u drugu krajnost :-)

pream tvojoj logici, golotinja bi trebala biti nezabranjena u bilo kojim situacijama :D

pordjenje skidanja majica na utakmicama je totalno smijesno :lol: hajde, reci mi ,kao bi prolsi zena i msuakrac da dodju na istu utakmicu i oboje skinu gace :D

nisu nikakve predrasude, a sumanjam da bi tebi bilo svjdeno da tvoja zena porde tebe na utakmici seta bez grudanjaka :D
Trolas Karlinka..... :run:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#773 Re: LGBT parada

Post by Connaisseur Karlin »

Sara03 wrote:"ako se sa danasnjom golotinjom mora drustvu skrenuti paznja na probleme u drustvu, tad nesto mentlano ne stima u drustvu :-)"
"golotinja je poputno prihvatljiva, ali ne na paradama :-D" - Karlin, dogovori se sa sobom. :D

Image
Svi k'o od majke rođeni...
a ne kuzis, za golotinju postoje mjesto vrijeme kao i smisao prakticiranje iste, ali gootinja na paradama je presmijesna :lol:

http://www.blogwrath.com/toronto-homose ... 2015/7290/
:D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#774 Re: LGBT parada

Post by Connaisseur Karlin »

exliberal-ex wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
kako ides nelogicno u krajnost, kao sto i cijela tema se vodi pricama iz jedne krajnosti u drugu krajnost :-)

pream tvojoj logici, golotinja bi trebala biti nezabranjena u bilo kojim situacijama :D

pordjenje skidanja majica na utakmicama je totalno smijesno :lol: hajde, reci mi ,kao bi prolsi zena i msuakrac da dodju na istu utakmicu i oboje skinu gace :D

nisu nikakve predrasude, a sumanjam da bi tebi bilo svjdeno da tvoja zena porde tebe na utakmici seta bez grudanjaka :D
Trolas Karlinka..... :run:
znas da ne trolam :)
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#775 Re: LGBT parada

Post by radiša »

sherbett wrote:Jah.. teme
Uopce ne kuzim oko cega se vi tu raspravljate
A sto moras sve da kuzis? :lol:
Post Reply