Kada ce se policajcima prestati davati 20 maraka "ZA KAFU"?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

HARIS96

#51 Re: Kada ce se policajcima prestati davati 20 maraka "ZA KAF

Post by HARIS96 »

Pricao mi prijatelj da je neki dan policajac zaustavio djevojku i ona se raspravljala sa njim,izasla iz auta, otisla do gepeka i dala mu kisobran :roll:
Last edited by HARIS96 on 05/11/2013 22:52, edited 1 time in total.
todd_smith

#52 Re: Kada ce se policajcima prestati davati 20 maraka "ZA KAF

Post by todd_smith »

Kada narod odluci?

Niti jedan policajac te nece zaustaviti i iz cistog neba izmisliti kaznu koju ti moras da platis, a cini prekrsaj ucinio.

Ako te uhvati bez pojasa/prebrzo vozio/istekla vozacka/nisu upaljena prednja/ne radi ti ovo ono, uzmes kaznu i platis je jer si ti kriv. Neces da platis toliko? Jebat` ga, plati jer ces osjetiti kako ti novcanik bridi i sljedeci put neces napraviti tu gresku.
dadoka84

#53 Re: Kada ce se policajcima prestati davati 20 maraka "ZA KAF

Post by dadoka84 »

todd_smith wrote:Kada narod odluci?

Niti jedan policajac te nece zaustaviti i iz cistog neba izmisliti kaznu koju ti moras da platis, a cini prekrsaj ucinio.

Ako te uhvati bez pojasa/prebrzo vozio/istekla vozacka/nisu upaljena prednja/ne radi ti ovo ono, uzmes kaznu i platis je jer si ti kriv. Neces da platis toliko? Jebat` ga, plati jer ces osjetiti kako ti novcanik bridi i sljedeci put neces napraviti tu gresku.
Nisam bas siguran u to sto govoris.
1. policajac na autobuskoj stanici na borackom jezeru mi brojao sijalice, dok se nije uvjerio da ih ima makar pet u kutijici. I jos mi kaze da pospremim gepek...

2. zaustavili me kod ine na stupu u sarajevu. Pregledali opremu sve ok, na kraju uzeli da mjere dubinu sare na gumama, prednje nove ok a na zadnjoj je nakon 3 mjerenja utvrdio da ima 1mm ispod zimskog minimuma. Pitao me pet puta hoce li da pise ili... rekoh pisi brate dragi.

3. U šijama me zaustavi bijeli golf sa kamerom, utvrdili prekoracenje brzine, a na tom mjestu vozio na leru... pita hocu li pisati ili... piši. naravno da nije ništa napisao nego mi samo pozelio sretan put.

Do sada u 10 godina koliko imam dozvolu dao sam 10km na kafu u konjicu dok je bio onaj znak ogranicenja ispod bankine. Sad radije platim kaznu ako sam napravio prekrsaj, ali na kafu ne dajem.
Post Reply