Razmisli!

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

progDVB
Posts: 806
Joined: 03/04/2004 12:15

#76

Post by progDVB »

Zox wrote:Sta ces... Ali tema ipak nisam ja, moji sabloni i povrsnost ;-)
Isto kao sto mojim upadicama nije mjesto na ovoj temi, tako nije mjesto ni tvojoj vrlo temeljnoj analizi moje mizerne licnosti.
Pa ti se prvi meni obratio, zar je cudno sto sma odgovorio??
Kod mene je to stvar kucnog odgoja.
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#77

Post by Zox »

Izgleda mi kao vrlo subjektivno ako nista sa kronoloske strane reci da sam se ja tebi prvi obratio.:? Ili su to moji sabloni...
Hajde sad fino na pocetak teme pa pretabiri, crno na bjelo...
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#78

Post by horns&drums »

Kolega, ja bih da razjebem ovu temu...ako ikako moze :D :D
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#79

Post by Zox »

Neka, kolega, strpite se dok se jos malo ne zakuha.
Reci cu vam ja SAD! :D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#80

Post by horns&drums »

Motrim ka soko sivi :D :D
progDVB
Posts: 806
Joined: 03/04/2004 12:15

#81

Post by progDVB »

Zox wrote:Izgleda mi kao vrlo subjektivno ako nista sa kronoloske strane reci da sam se ja tebi prvi obratio.:? Ili su to moji sabloni...
Hajde sad fino na pocetak teme pa pretabiri, crno na bjelo...
Ovaj nas dijalog, koji traje i sada je rezultat tvog obracanja meni. Glupo mi je ovako se dopisivati. Ovo me podsjeca na chat. Ipak sma ja star za ove gluposti. Uzivaj Zox, i valjda ce te ova tema ponekad' navesti da barem razmislis prije nego doneses svoj sud o nekome.
Sretno.
User avatar
Zox
Posts: 3791
Joined: 17/04/2002 00:00

#82

Post by Zox »

SAD!
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#83

Post by horns&drums »

ENOUGH!!!!!!!1

Image

:lol: :lol:
progDVB
Posts: 806
Joined: 03/04/2004 12:15

#84

Post by progDVB »

ebu_lejs wrote:
progDVB wrote:
ebu_lejs wrote:Samo je Islam bitan ili Bosna kao Islamska zemlja a ne kao Drzava Nationalizma.
Ebu_lejs, ja se nadam da si pod ovim mislio da je vazno da se u Bosni Islam normalno razvija, i da u dodiru sa ostalim religijama, jedni drugima ne smetaju i ne izazivaju probleme.
Neki su te ovdje odmah shvatili da pozivas na stvaranje Islamske drzave u kojoj nece biti mjesta ni za kog drugog osim za muslimane. Takva politika, ako bi postojala, stvorila bi preduslove za neki novi rat, a do toga nije nikome u Bosni, a to ni sam Islam ne propagira. Islam u prevodu znaci "mir".
Ja od ranije pratim tvoje postove, i znam da si nam objasnio svoju specificnu situaciju, pa znam da imas problema sa izrazavanjem i gramatikom, te se nadam da mi neces zamjeriti ako povremeno budem komentarisao one dijelove tvojih postova koji imaju sasvim drugacije znacenje od onoga sto sam Islam propagira? Predpostavljam da je jedini razlog gramatika a ne tvoj radikalni stav?

esselamu alejkum
Nemora znaciti ako ja neznam da stavim tacku ili zarez gdje treba ili pisanje velikim i malim slovima da neznam ni sta da mislim sa svojim navedenim postovima

Islam treba da vlada u Bosni kao vlast i da se zakon serijatski uzme a ne njekakva zakon mimo serijatskog.
pa neka serijat onda odluci sta ce biti i kako ce biti sa ostalim religijama i koje oni granice smiju prelaziti a koje ne.
Ja mislim da bi to bilo suvisno tebi opsirnije opisivati sto se tice serijata i njegova zakona jer ja tebe smatram znanjem i razumom obdarenim

esselamu alejkum
Ebu_lejs, kada sam poceo ovu prepisku sa tobom, cijelu stvar sam radio sa nekim odredjenim entuzijazmom. Odredjeni ljudi na forumu su mi pokazali da je to besmisleno, i jedino sto mugu da ti kazem, je....."samo drmaj"
Post Reply