Razlika u godinama

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
IbrahimZlatanovic
Posts: 8
Joined: 25/11/2018 15:06

#1 Razlika u godinama

Post by IbrahimZlatanovic »

Imam jednu dilemu, imam 22. godine i sviđala mi se jedna djevojka, mislim da se i ja njoj sviđam. Ali sam saznao da ima tek 17. godina (uskoro 18.)
S obzirom da bi volio nešto pokušati sa njom ali ovo u vezi godina me muči. Da smo u dvadesetim a razlika 5 godina ne bi me mučilo ali pošto je ovakva situacija zanima me mišljenje drugih...
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#2 Re: Razlika u godinama

Post by Euphoria »

Pa šta je 5 godina...ona srednjoškolka, ti student, baš slatko...
User avatar
DzordzHodzic
Posts: 1647
Joined: 09/11/2018 11:52

#3 Re: Razlika u godinama

Post by DzordzHodzic »

Moze
xplisko
Posts: 90
Joined: 22/03/2018 08:57

#4 Re: Razlika u godinama

Post by xplisko »

cekaj dok ne bude imala 18 da ne budes imao problema :D

sad bez zezanja, cim ti pitas ovakvo pitanje na forumu ocigledno da nisi ni ti bas zreo, tako da sigurno se mozete uklopiti...
User avatar
DzordzHodzic
Posts: 1647
Joined: 09/11/2018 11:52

#5 Re: Razlika u godinama

Post by DzordzHodzic »

Jel zna ona da planiras nesto ili tek treba da sazna?
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21585
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#6 Re: Razlika u godinama

Post by MarlboroGold »

5 godina nije velika razlika ni za te godine (a kamo li kasnije), a kako kažeš uskoro će postati i punoljetna.
Javi joj se.
User avatar
duminjo
Posts: 20134
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#7 Re: Razlika u godinama

Post by duminjo »

Kako sam se ja lozio na nastavnicu bosanskog.. I danas kad je se sjetim, nije mi ugodno. Imala zena tad preko 40..ja sedmi razred. :roll:
User avatar
jazzer
Posts: 7225
Joined: 20/12/2004 14:44

#8 Re: Razlika u godinama

Post by jazzer »

duminjo wrote:Kako sam se ja lozio na nastavnicu bosanskog.. I danas kad je se sjetim, nije mi ugodno. Imala zena tad preko 40..ja sedmi razred. :roll:
Isti slucaj..

Danas je cesta pojava da nastavnice povale ucenike pa kontam gdje su takve bile
kad sam ja isao u skolu :) ..

on topic

Ibrahime, mozes ti pokusati s ovom curom, nije problem razlika u godinama al' ako
i ne bude nista, bice s nekom drugom.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#9 Re: Razlika u godinama

Post by insomnia78 »

Mmmm bi li čiku
IbrahimZlatanovic
Posts: 8
Joined: 25/11/2018 15:06

#10 Re: Razlika u godinama

Post by IbrahimZlatanovic »

DzordzHodzic wrote:Jel zna ona da planiras nesto ili tek treba da sazna?
Ne zna, al kako smo se znali "pogledati" par puta u punom autobusu (jer smo putovali istim busem) valjda se nada.
Na meni je sad red :D
xplisko wrote:cekaj dok ne bude imala 18 da ne budes imao problema :D

sad bez zezanja, cim ti pitas ovakvo pitanje na forumu ocigledno da nisi ni ti bas zreo, tako da sigurno se mozete uklopiti...
Eh pa nišam baš toliko nezreo :-) morao sam pitati nekoga, djevojka sigurno nema ni lične a ja vozačku skoro 4 godine :P
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#11 Re: Razlika u godinama

Post by Boemica »

Pa nije puno 5 godina razlike, a mislim i da ne moraš čekat da ona napuni 18 godina, nisi ti 50-to godišnjak koji ganja djevojčice.

Ali je meni iskreno to bezveze, vas dvoje ste, iako je mali razmak godina između vas, u različitim fazama života, svakodnevnica vam je drugačija, obaveze, problemi sa kojim se suočavate, "sloboda", neovisnost od roditelja, itd ...
User avatar
muha_sa
Posts: 128674
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#12 Re: Razlika u godinama

Post by muha_sa »

pratim
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#13 Re: Razlika u godinama

Post by wewa »

sto, ako bude ozbiljna veza, moze joj ici i na roditeljski :D
User avatar
muha_sa
Posts: 128674
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#14 Re: Razlika u godinama

Post by muha_sa »

osupnut sam
User avatar
Xavier1
Posts: 4043
Joined: 08/07/2018 03:38

#15 Re: Razlika u godinama

Post by Xavier1 »

Idealna razlika.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18183
Joined: 11/02/2013 11:32

#16 Re: Razlika u godinama

Post by Ramzess Veliki »

jazzer wrote:
duminjo wrote:Kako sam se ja lozio na nastavnicu bosanskog.. I danas kad je se sjetim, nije mi ugodno. Imala zena tad preko 40..ja sedmi razred. :roll:
Isti slucaj..

Danas je cesta pojava da nastavnice povale ucenike pa kontam gdje su takve bile
kad sam ja isao u skolu :) ..
… I ja sam pohdjao sranje od osnovne skole, nije seksa bilo ni na vidiku … :sad:
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4494
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#17 Re: Razlika u godinama

Post by VladaFBiH »

https://www.youtube.com/watch?v=QluF7UUy1Ws

šalim se - 5.godina je skroz ok.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18183
Joined: 11/02/2013 11:32

#18 Re: Razlika u godinama

Post by Ramzess Veliki »

OT: Zeni je I to odmah. Ja sam se tako zaj… (prevario), sve kontam njoj je 17, meni 24, previse, sacekacu godinu, I ona se udade.
:sad:

I onda sta cu, ja se ozenim ... sretnem je, pitam sta radis, kaze ja se razvela ... :shock:
... kontam kud se ozenih ... :facepalm:

Poslije nekog vremena sretnem je pitam imal sta novo, kaze ja se udala. Kontam e vala nek jesi da se ne osudjujem, I onda se ja razvedem !!! :zid:

I evo proslo nekih godina, krenem 'vam za Aziju na duze, guram kofer na aerodromu na vagu kad eto nje, zagrli me, pita sta ima, reko ja se razveo. :D
Kaze super, javi mi se da budemo u kontaktu. Kontam e jesi vala nasla kad ces se udavat I razvodit … uvijek kad meni ne odgovara. Garantujem dok se vratim da ce se opet udat pa ni ne zovem … :sad:
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#19 Re: Razlika u godinama

Post by Euphoria »

Ramzess Veliki wrote:OT: Zeni je I to odmah. Ja sam se tako zaj… (prevario), sve kontam njoj je 17, meni 24, previse, sacekacu godinu, I ona se udade.
:sad:

I onda sta cu, ja se ozenim ... sretnem je, pitam sta radis, kaze ja se razvela ... :shock:
... kontam kud se ozenih ... :facepalm:

Poslije nekog vremena sretnem je pitam imal sta novo, kaze ja se udala. Kontam e vala nek jesi da se ne osudjujem, I onda se ja razvedem !!! :zid:

I evo proslo nekih godina, krenem 'vam za Aziju na duze, guram kofer na aerodromu na vagu kad eto nje, zagrli me, pita sta ima, reko ja se razveo. :D
Kaze super, javi mi se da budemo u kontaktu. Kontam e jesi vala nasla kad ces se udavat I razvodit … uvijek kad meni ne odgovara. Garantujem dok se vratim da ce se opet udat pa ni ne zovem … :sad:
@IbrahimZlatanovic pouka: Zgrabi ti to dok nije napunila 18 i dobila ličnu da se može udati :-)
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18183
Joined: 11/02/2013 11:32

#20 Re: Razlika u godinama

Post by Ramzess Veliki »

Miss Moonlight wrote: @IbrahimZlatanovic pouka: Zgrabi ti to dok nije napunila 18 i dobila ličnu da se može udati :-)
Ma jasta, svakako ec se udati za pogresnog pa zasto to ti ne bi bio … :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#21 Re: Razlika u godinama

Post by triconja »

Ramzess Veliki wrote:OT: Zeni je I to odmah. Ja sam se tako zaj… (prevario), sve kontam njoj je 17, meni 24, previse, sacekacu godinu, I ona se udade.
:sad:

I onda sta cu, ja se ozenim ... sretnem je, pitam sta radis, kaze ja se razvela ... :shock:
... kontam kud se ozenih ... :facepalm:

Poslije nekog vremena sretnem je pitam imal sta novo, kaze ja se udala. Kontam e vala nek jesi da se ne osudjujem, I onda se ja razvedem !!! :zid:

I evo proslo nekih godina, krenem 'vam za Aziju na duze, guram kofer na aerodromu na vagu kad eto nje, zagrli me, pita sta ima, reko ja se razveo. :D
Kaze super, javi mi se da budemo u kontaktu. Kontam e jesi vala nasla kad ces se udavat I razvodit … uvijek kad meni ne odgovara. Garantujem dok se vratim da ce se opet udat pa ni ne zovem … :sad:
Jaro nema ti od toga nista, mozda u starackom domu da krene :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18183
Joined: 11/02/2013 11:32

#22 Re: Razlika u godinama

Post by Ramzess Veliki »

triconja wrote:Jaro nema ti od toga nista, mozda u starackom domu da krene :lol:
:serbo: :pijani:
Umri Janooooo ….
I ja cu umreti,
I ja cu umreti
pa cemo se u grobu voleeetiiii

Kroz sandukeeeeee … :pijani:
Pruzit cemo ruke,
Pruzit cemo ruke
Pricat cemo jedno drugom muuuukeeeee … :serbo: :janpi:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#23 Re: Razlika u godinama

Post by moonca »

IbrahimZlatanovic wrote:Imam jednu dilemu, imam 22. godine i sviđala mi se jedna djevojka, mislim da se i ja njoj sviđam. Ali sam saznao da ima tek 17. godina (uskoro 18.)
S obzirom da bi volio nešto pokušati sa njom ali ovo u vezi godina me muči. Da smo u dvadesetim a razlika 5 godina ne bi me mučilo ali pošto je ovakva situacija zanima me mišljenje drugih...
Ibrahimu se djevojka svidja misli da i on njoj --- malo vibracija u zraku.

.Ne pokusavaj nista - ona se jos igra lutkicama. :-)
User avatar
Logovan
Posts: 94437
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#24 Re: Razlika u godinama

Post by Logovan »

Traži odobrenje foruma, a nema ankete. Krajnje neozbiljno.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#25 Re: Razlika u godinama

Post by triconja »

Lik vidio trebu par puta u busu i nasmijali se jedno drugom dvaput i pita nas nesta, reko bi covjek sve spremno za zenidbu :lol:

Nema od toga nista cim ti pitas preko foruma :mrgreen:
Post Reply