razjasnjenje...

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#1 razjasnjenje...

Post by Svemirski_Jebach »

u cilju objektivnog informiranja javnosti a sto se odnosi na zatvorenu temu Whitefield Computers, moram da kazem da tvrdnja da ime dolazi iz Bijelog Polja, Sandzak je apsolutna besmislica.

Oni koji me dobro poznaju znaju zbog cega ovo pisem i da zaista potpuno poznajem situaciju vezano za ime...

Da se stovani kolega kvaziforumash imalo potrudio saznati pravu informaciju mislim da mu to ne bi bilo tesko...

I za njegovu informaciju, a i za informaciju ostalih Bijelo polje o kojem je rijec se ne nalazi u Sandzaku (protiv kojeg kao toponima nemam apsolutno nista) nego u opcini Kakanj, Kanton Zenicko Dobojski.

A onima zlonamjernima, zelim mnogo novih zatvaranja teme i konacno banovanje.

Restecp, :D

The Space Fucker,
Angel In Coma
Posts: 207
Joined: 10/01/2003 00:00

#2

Post by Angel In Coma »

viđu viđu
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#3

Post by Svemirski_Jebach »

angel, a sto znam pisat jelde...? :D '
Tisina
Posts: 1603
Joined: 21/03/2004 14:24
Contact:

#4 Re: razjasnjenje...

Post by Tisina »

Svemirski_Jebach wrote:u cilju objektivnog informiranja javnosti a sto se odnosi na zatvorenu temu Whitefield Computers, moram da kazem da tvrdnja da ime dolazi iz Bijelog Polja, Sandzak je apsolutna besmislica.

Oni koji me dobro poznaju znaju zbog cega ovo pisem i da zaista potpuno poznajem situaciju vezano za ime...

Da se stovani kolega kvaziforumash imalo potrudio saznati pravu informaciju mislim da mu to ne bi bilo tesko...

I za njegovu informaciju, a i za informaciju ostalih Bijelo polje o kojem je rijec se ne nalazi u Sandzaku (protiv kojeg kao toponima nemam apsolutno nista) nego u opcini Kakanj, Kanton Zenicko Dobojski.

A onima zlonamjernima, zelim mnogo novih zatvaranja teme i konacno banovanje.

Restecp, :D

The Space Fucker,

vidis nemam nista sa WF-om ali znam ljude koji tamo rade ili koji su radili godinama, gdin. Ilijas se preziva Bjelopoljac, i odatle je ime? i koliko znam da je cak i promjenio prezime u Whitefield, sad ne znam jel to zvanicno uradio ili se samo tu i tamo tako predstavi, jer me nije previse zanimalo. Znam da je mnogima ostao duzan para i uglavnom sam cula dosta negativne stvari od razlicitih ljudi koji su ili radili za njega ili suradjivali sa njim
elsa
Posts: 193
Joined: 04/04/2003 00:00

#5 Re: razjasnjenje...

Post by elsa »

Svemirski_Jebach wrote:u cilju objektivnog informiranja javnosti a sto se odnosi na zatvorenu temu Whitefield Computers, moram da kazem da tvrdnja da ime dolazi iz Bijelog Polja, Sandzak je apsolutna besmislica.

Oni koji me dobro poznaju znaju zbog cega ovo pisem i da zaista potpuno poznajem situaciju vezano za ime...

Da se stovani kolega kvaziforumash imalo potrudio saznati pravu informaciju mislim da mu to ne bi bilo tesko...

I za njegovu informaciju, a i za informaciju ostalih Bijelo polje o kojem je rijec se ne nalazi u Sandzaku (protiv kojeg kao toponima nemam apsolutno nista) nego u opcini Kakanj, Kanton Zenicko Dobojski.

A onima zlonamjernima, zelim mnogo novih zatvaranja teme i konacno banovanje.

Restecp, :D

The Space Fucker,

Ziku malog sto je opsan! :-) :-) :-) :-) PA niste ga opisali ovako zajebanog poslije grupnjaka. Bas ste rekli the opposite! 8) 8) 8) 8) 8) 8) A mene sa ovim bas prepao...
:-) :-) :-) :-)
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#6

Post by Svemirski_Jebach »

stvarno me ne zanima bilo sto vezano za rad firme niti osobnost ljudi o kojima pricamo nego sam samo htio da razjasnim porijeklo imena...

i da nema nikakve veze sa sandzakom.

to je sve...

a ne znam zasto bi se bilo ko prepao mene :? :? :D :lol:

hihihihihihih...
ministarka35
Posts: 1
Joined: 14/11/2006 09:31

#7 mislim da nisi u pravu Svemirski_Jebach

Post by ministarka35 »

licno poznajem gopodina Ilijasa,i mislim da je sasvim ok tip
a prezime Bjelopoljac....kako mi je on licno rekao,porijeklom su iz grcke
a na ove prostore su doselili prije nekih 300-400g
toliko od mene
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#8 Re: mislim da nisi u pravu Svemirski_Jebach

Post by mIRCerka »

ministarka35 wrote:licno poznajem gopodina Ilijasa,i mislim da je sasvim ok tip
a prezime Bjelopoljac....kako mi je on licno rekao,porijeklom su iz grcke
a na ove prostore su doselili prije nekih 300-400g
toliko od mene
licno poznajem mladju genraciju doticnog cike, a moja mama je Ilijasu bila razrednica :D i prezivaju se BjelopoljaK

a klempi, pokretacu one teme, zelim da ga lociraju prave sandzaklije, s kojima WF nema veze, i da mu naprave igranku :D cisto nako :D sto talasa...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#9

Post by mIRCerka »

Svemirski_Jebach wrote: a ne znam zasto bi se bilo ko prepao mene :? :? :D :lol:

hihihihihihih...
valjda se boje na sta bi svemirski sex licio i kakve bi to svemirske crnorupne posljedice ostavilo na anatomiju obicnih zemljana...
Post Reply