Ravnopravnost bracnih partnera

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
medda
Posts: 476
Joined: 29/09/2006 09:35

#126

Post by medda »

@danas
haha...sve znam!
@breezer
Ne radi se o opsjednutosti mada imam drugaricu boze sacuvaj. Ja joj rekla da joj kuca nije apoteka vec operaciona sala. A isto radi i ima odgovoran posao ali je jednostavno takva osoba. Mene nekad spuca luda pa sve glanc blista a nekad se malo opustim. Uglavnom ne podnosim prasinu i prljav ves a posao mi je takav da stalno prtljam papire od A1 pa nadalje formate po kojima navece skrabam i ispravljam pa i nemaju svog mjesta vec ih prostrem po podu pa puzem po njima :lol: Sad sam narucila sto od 3m... :-) odose mi koljena :lol:
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#127

Post by teletrader »

medda wrote:@danas
haha...sve znam!

Ja joj rekla da joj kuca nije apoteka vec operaciona sala
Je li ti udata da jaranica?
Ja imam prijatelja,koji,kada uzme da cisti kucu,uzme fino staru cetku za zube pa onda lagano onu prasinu na rebrima za hladjenje na strazhnjoj strani TV-a time skida....O drugim stvarima i da ne pricam :)
Rekoh ako nije udata da ih spojimo.. :)
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#128

Post by mamica papucarka »

teletrader wrote:
medda wrote:@danas
haha...sve znam!

Ja joj rekla da joj kuca nije apoteka vec operaciona sala
Je li ti udata da jaranica?
Ja imam prijatelja,koji,kada uzme da cisti kucu,uzme fino staru cetku za zube pa onda lagano onu prasinu na rebrima za hladjenje na strazhnjoj strani TV-a time skida....O drugim stvarima i da ne pricam :)
Rekoh ako nije udata da ih spojimo.. :)
imam i ja jaranicu koja ne podnosi da joj u kucu dolaze osobe sa dugom kosom. Smeta joj kad nadje olinjanu dlaku :lol:
Ova moja je udata, a i muz joj je slican. Kad mi se najave, automatski svezem maramu oko glave, uzmem mop i cisti mamice :lol:
medda
Posts: 476
Joined: 29/09/2006 09:35

#129

Post by medda »

Jaranica je sretno udata :)
A svidja mi se sto je opustena a ima takvih cistunica sto su napete i samo gledaju da nece kakva mrlja ostati. Ja ovoj svojoj dovedem i pasce u kucu i prolije se vino ali mala sve stize nasmijana... :-)
Hej mostarac, da je pitam da se ona ne bi preudala? :)
vinja
Posts: 245
Joined: 15/10/2007 15:26
Location: Mostar

#130 Re: Ravnopravnost bracnih partnera

Post by vinja »

baustelac wrote:Ovo pitanje proizilazi iz teme o razvodu braka i da vas cujem. Mogu li i da li trebaju bracni partneri biti u svemu ravnopravni?

Moje misljenje je NE - u vecini slucajeva. Cvrsta, odlucna i razumna i dominantna muska glava uz puno postovanje i uvazavanje zene je temelj stabilnog braka.

meni je tebe zao...sigurno trauma iz djetinjstva...tesko se lijeci, ali pokusaj...mozes ici na sastanke istraumiranih muskaraca, cisto da vidis da nisi jedini takav, pa ce da ti bude lakse...

I, sa takvim poput tebe ja bih zabranila svaku ravnopravnost. Tu samo bic pomaze, stikla na vrat i ti bi bio mace malo kakvo i jesi...
Samo sebi izgledas zajebanije kad ovako nesto napises... :lol:
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#131

Post by callmethebreeeze »

medda wrote:@danas

@breezer
Ne radi se o opsjednutosti mada imam drugaricu boze sacuvaj. Ja joj rekla da joj kuca nije apoteka vec operaciona sala. A isto radi i ima odgovoran posao ali je jednostavno takva osoba. Mene nekad spuca luda pa sve glanc blista a nekad se malo opustim. Uglavnom ne podnosim prasinu i prljav ves a posao mi je takav da stalno prtljam papire od A1 pa nadalje formate po kojima navece skrabam i ispravljam pa i nemaju svog mjesta vec ih prostrem po podu pa puzem po njima :lol: Sad sam narucila sto od 3m... :-) odose mi koljena :lol:
hehehe. bjezi, jebo to manijacko raspremanje. nije kuca izlozbeni eksponat :D ali meni nista draze nema nego biti u cistoj kuci.
nego, lako je vama emancipovanim zenama po cio dan na forumu biti, meni se ruke otegle do poda dok sam donio hranu iz prodavnice, a sad mi frka hoce li se ova piletina stici otopiti do vecere :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#132

Post by danas »

teletrader wrote:Sad malo nesto ozbiljno...
A sto ne bi oni,koji zhive u bracnoj ili izvanbracnoj zajednici,a oboje rade,radi ocuvanja mira i harmonije u kuci,koji se onda ogleda u povecanom broju "skokova",a koji opet vode do jos veceg mira i harmonije, :-) fino angazhovali
zhenu/djevojku,kucnu pomocnicu,dadilju,guvernantu,nazovite je kako hocete,koja ce,umjesto da se svadjaju oko toga ko je zadnji bio u hali a nije stavio novu rolnu tariguza na onaj drzhac (excusez mon francais),oprao sudje ili ne itd. itd. sve to obavljati umjesto njih?
(je li ovo sve bila jedna recenica?ima li gramatickih gresaka)
:)
Na taj nacin se smanjuje nezaposlenost,pojacani skokovi mogu da dovedu do porasta nataliteta koji opet vodi do jacanja drzhave...
Kako god it's a win-win situation :)
to je to... nemam vremena sad citat sve postove (zovu 4 monitora :lol: ) ali mene moj cojek nije ozenio da bi mu ko imao prat prozore, niti sam se ja za njega udala da bi mi ko imao klofat cilime...

nasa je logika, radi sta stignes i sta volis po kuci... ja zaista volim da kuham, pa kuham kad god mogu... kad nemam vremena, on plati take-out ili veceru (jer ne zna kuhat nista :D )... a ako ne stignem pobrisat prasinu, pa jebiga, necemo se podaviti... uradi se kad se stigne, nismo robovi prasine i vesa... i eto, jos nismo ostali bez cistih carapa za obuc i ciste posteljine za lec... nismo peksini, ali nismo ni ko moja sestra koja -- pere plafon i ceslja froncle na cilimima :roll:

i inace, zivotna filozofija nam je budi dobar u svom poslu/karijeri, i time zaradi dovoljno novca da sve sto te ne zanima mozes da 'contract out', a slobodno vrijeme je tu da jedno drugome budemo zanimljiv i 'loving' partner, a ne kucna pomocnica i mehanicar... nas dvoje cemo radije subotu ujutro provesti na plazi sa porodicom i prijateljima, a dacemo $60 ekipi da opere prozore...
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#133

Post by callmethebreeeze »

danas wrote:
ali mene moj cojek nije ozenio da bi mu ko imao prat prozore.
jesu ti amerikanci papucari :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#134

Post by danas »

callmethebreeeze wrote:
danas wrote:
ali mene moj cojek nije ozenio da bi mu ko imao prat prozore.
jesu ti amerikanci papucari :D
zato sam se i udala za njega :wink:
jesam li trebala za nekog naseg, koji se zeni tek kad mu majka umre jer nece valjda do kraja zivota neopeglan hodat :roll:
medda
Posts: 476
Joined: 29/09/2006 09:35

#135

Post by medda »

danas Upisano: 01/11/2007 18:10
callmethebreeeze (citat):
danas (citat):


ali mene moj cojek nije ozenio da bi mu ko imao prat prozore.



jesu ti amerikanci papucari Very Happy


zato sam se i udala za njega Wink
jesam li trebala za nekog naseg, koji se zeni tek kad mu majka umre jer nece valjda do kraja zivota neopeglan hodat Rolling eyes

Moj mene vjerovatno zato nije ni ozenio :-)
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#136

Post by danas »

medda wrote:
danas Upisano: 01/11/2007 18:10
callmethebreeeze (citat):
danas (citat):


ali mene moj cojek nije ozenio da bi mu ko imao prat prozore.



jesu ti amerikanci papucari Very Happy


zato sam se i udala za njega Wink
jesam li trebala za nekog naseg, koji se zeni tek kad mu majka umre jer nece valjda do kraja zivota neopeglan hodat Rolling eyes

Moj mene vjerovatno zato nije ni ozenio :-)
ne znam sta da ti kazem :D osim da moj cafir voli neke druge stvari :oops: vise od cistih prozora svake hefte :-)
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#137

Post by FFK as Lucy01 »

Ja se ospem na izjave tipa "pomaze li ti muz po kuci" :x :x ...cuj pomaze li on MENI po kuci....to automatski stavlja mene u poziciju da je to iskljucivo moj posao, on samo MENI pomaze, jer on ne zivi tu, ne jede, ne prlja sudje i ves, ne sere i pisa......ma popizditis odma' dobijem :x :lol:

Sad kad sam bila u posjeti u Bosni, kaze meni jedna (od mnogobrojnih)strina: pomogne li ti muz po kuci? :x
Reko' prvo, kako to mislis "pomaze li on meni po kuci" pa i on tu zivi. Drugo, gore ste mi vi tetke, strine, mame i micke paterine koje mislite da samo zato sto je musko ima krunu na glavi, pa ga ucite cijelog zivota da nije njegov posao da radi nista po kuci...

Pa kad neko kaze da je tradicija dobra stvar :zzzz:
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#138

Post by callmethebreeeze »

Lucy01 wrote:Ja se ospem na izjave tipa "pomaze li ti muz po kuci" :x :x ...cuj pomaze li on MENI po kuci....to automatski stavlja mene u poziciju da je to iskljucivo moj posao, on samo MENI pomaze, jer on ne zivi tu, ne jede, ne prlja sudje i ves, ne sere i pisa......ma popizditis odma' dobijem :x :lol:

Sad kad sam bila u posjeti u Bosni, kaze meni jedna (od mnogobrojnih)strina: pomogne li ti muz po kuci? :x
Reko' prvo, kako to mislis "pomaze li on meni po kuci" pa i on tu zivi. Drugo, gore ste mi vi tetke, strine, mame i micke paterine koje mislite da samo zato sto je musko ima krunu na glavi, pa ga ucite cijelog zivota da nije njegov posao da radi nista po kuci...

Pa kad neko kaze da je tradicija dobra stvar :zzzz:
kad sam bio mlad i zelen, bijah u posjeti kod moje tadasnje djevojke, herka :oops: nakon vecere sam htio da pomognem i sudje operem, ali njena mama reche:
"kod mene muskarci ne peru sudje" ili nesto u tom stilu. :shock:
mnoge mame odgajaju idiote.
ili kao u onoj prici nenanad velickovica. parafraziram:
kcerka mi se usrecila, muz joj sve pomaze a snaha rospija sina tjera da rinta po kuci :D
water
Posts: 1133
Joined: 04/12/2004 02:46

#139

Post by water »

danas wrote:
callmethebreeeze wrote:
danas wrote:
ali mene moj cojek nije ozenio da bi mu ko imao prat prozore.
jesu ti amerikanci papucari :D
zato sam se i udala za njega :wink:
jesam li trebala za nekog naseg, koji se zeni tek kad mu majka umre jer nece valjda do kraja zivota neopeglan hodat :roll:
u mene majka hval bogu ziva i zdrava al daleko pa ne mere peglat, tako da sam sav zguzvan, jer cafirka ne smatra to nuznim (kao ni cistu kucu, opran ves, toplu veceru, .......) :lol: :lol:

najmije ljepse kad majka dodje na jedan mjesec i pogleda u onu prasinu i onako sazaljivo me pogleda, ko veli trazili ste evo vam ga :lol: :lol:
i burek svaki dan; najedi se sine za godinu :lol: :lol:
medda
Posts: 476
Joined: 29/09/2006 09:35

#140

Post by medda »

@danas
eb ga, nisu nas sve mogli cafiri zapasti :D
ja prvo moram da se dokazem pa onda mooooozda me uzme :D
perem, cistim, peglam a gore vec napisah da su mi i koljena poderana :lol:
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#141

Post by teletrader »

danas wrote:
teletrader wrote:Sad malo nesto ozbiljno...
A sto ne bi oni,koji zhive u bracnoj ili izvanbracnoj zajednici,a oboje rade,radi ocuvanja mira i harmonije u kuci,koji se onda ogleda u povecanom broju "skokova",a koji opet vode do jos veceg mira i harmonije, :-) fino angazhovali
zhenu/djevojku,kucnu pomocnicu,dadilju,guvernantu,nazovite je kako hocete,koja ce,umjesto da se svadjaju oko toga ko je zadnji bio u hali a nije stavio novu rolnu tariguza na onaj drzhac (excusez mon francais),oprao sudje ili ne itd. itd. sve to obavljati umjesto njih?
(je li ovo sve bila jedna recenica?ima li gramatickih gresaka)
:)
Na taj nacin se smanjuje nezaposlenost,pojacani skokovi mogu da dovedu do porasta nataliteta koji opet vodi do jacanja drzhave...
Kako god it's a win-win situation :)
to je to... nemam vremena sad citat sve postove (zovu 4 monitora :lol: ) ali mene moj cojek nije ozenio da bi mu ko imao prat prozore, niti sam se ja za njega udala da bi mi ko imao klofat cilime...

nasa je logika, radi sta stignes i sta volis po kuci... ja zaista volim da kuham, pa kuham kad god mogu... kad nemam vremena, on plati take-out ili veceru (jer ne zna kuhat nista :D )... a ako ne stignem pobrisat prasinu, pa jebiga, necemo se podaviti... uradi se kad se stigne, nismo robovi prasine i vesa... i eto, jos nismo ostali bez cistih carapa za obuc i ciste posteljine za lec... nismo peksini, ali nismo ni ko moja sestra koja -- pere plafon i ceslja froncle na cilimima :roll:

i inace, zivotna filozofija nam je budi dobar u svom poslu/karijeri, i time zaradi dovoljno novca da sve sto te ne zanima mozes da 'contract out', a slobodno vrijeme je tu da jedno drugome budemo zanimljiv i 'loving' partner, a ne kucna pomocnica i mehanicar... nas dvoje cemo radije subotu ujutro provesti na plazi sa porodicom i prijateljima, a dacemo $60 ekipi da opere prozore...
Cekaj malo..
Je li se ti to ko nesto ovdje foliras,pa hoces da dan svima kazhes da:
a)Imas vikendicu na moru
b)4 monitora sto znaci vjerovatno i neki bijesni QuadCore PC
c)i bez obzira na navedeno ne'as cilima u kuci za klofat
d)jel ovo 60$ Loonies or U.S?
:D :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#142

Post by danas »

teletrader wrote:
danas wrote:
teletrader wrote:Sad malo nesto ozbiljno...
A sto ne bi oni,koji zhive u bracnoj ili izvanbracnoj zajednici,a oboje rade,radi ocuvanja mira i harmonije u kuci,koji se onda ogleda u povecanom broju "skokova",a koji opet vode do jos veceg mira i harmonije, :-) fino angazhovali
zhenu/djevojku,kucnu pomocnicu,dadilju,guvernantu,nazovite je kako hocete,koja ce,umjesto da se svadjaju oko toga ko je zadnji bio u hali a nije stavio novu rolnu tariguza na onaj drzhac (excusez mon francais),oprao sudje ili ne itd. itd. sve to obavljati umjesto njih?
(je li ovo sve bila jedna recenica?ima li gramatickih gresaka)
:)
Na taj nacin se smanjuje nezaposlenost,pojacani skokovi mogu da dovedu do porasta nataliteta koji opet vodi do jacanja drzhave...
Kako god it's a win-win situation :)
to je to... nemam vremena sad citat sve postove (zovu 4 monitora :lol: ) ali mene moj cojek nije ozenio da bi mu ko imao prat prozore, niti sam se ja za njega udala da bi mi ko imao klofat cilime...

nasa je logika, radi sta stignes i sta volis po kuci... ja zaista volim da kuham, pa kuham kad god mogu... kad nemam vremena, on plati take-out ili veceru (jer ne zna kuhat nista :D )... a ako ne stignem pobrisat prasinu, pa jebiga, necemo se podaviti... uradi se kad se stigne, nismo robovi prasine i vesa... i eto, jos nismo ostali bez cistih carapa za obuc i ciste posteljine za lec... nismo peksini, ali nismo ni ko moja sestra koja -- pere plafon i ceslja froncle na cilimima :roll:

i inace, zivotna filozofija nam je budi dobar u svom poslu/karijeri, i time zaradi dovoljno novca da sve sto te ne zanima mozes da 'contract out', a slobodno vrijeme je tu da jedno drugome budemo zanimljiv i 'loving' partner, a ne kucna pomocnica i mehanicar... nas dvoje cemo radije subotu ujutro provesti na plazi sa porodicom i prijateljima, a dacemo $60 ekipi da opere prozore...
Cekaj malo..
Je li se ti to ko nesto ovdje foliras,pa hoces da dan svima kazhes da:
a)Imas vikendicu na moru
b)4 monitora sto znaci vjerovatno i neki bijesni QuadCore PC
c)i bez obzira na navedeno ne'as cilima u kuci za klofat
d)jel ovo 60$ Loonies or U.S?
:D :D
a) more mogu vidjet kroz prozor, tako da mi vikendica ne treba :D odes ujutro, popodne se vratis :P
b) ne znam sta je, to je sve na poslu, pojma nemam :lol:
c) imam jedan cilim :D koji se usisava ili staeam vacume ako bas mora :D vise nismo mogli si priustit :D
d) $US

PS a folirala sam se vec spominjanjem bang and olufson hobija u cafira mi :oops: :P

PS kolega water, nijedne :D zato meni kad svekrva dodje, sva je odusevljena kako sam ja SPOSOBNA, stigla SVE obavit, a jos i radim 40+ :lol: :lol: :lol: a i cojek pogleda hanume od raje nam, pa onda u mene ko u vilu gorsku :lol:
Ivanche
Posts: 349
Joined: 01/10/2007 11:29

#143

Post by Ivanche »

danas wrote:
callmethebreeeze wrote:
danas wrote:
ali mene moj cojek nije ozenio da bi mu ko imao prat prozore.
jesu ti amerikanci papucari :D
zato sam se i udala za njega :wink:
jesam li trebala za nekog naseg, koji se zeni tek kad mu majka umre jer nece valjda do kraja zivota neopeglan hodat :roll:
hahah legendarno! nema...ja sebi trazim od sada danca vikinga :D...plavi, visoki, vecinom plavooki, znaju kuhati, nema frke trke... :faraon1:
teletrader
Posts: 801
Joined: 29/12/2005 14:40

#144

Post by teletrader »

[/quote]

.ja sebi trazim od sada danca vikinga :D...plavi, visoki, vecinom plavooki, znaju kuhati, nema frke trke... :faraon1:[/quote]

A vrijeme najradije provode igrajuci se sa malom djecicom u parku... :run:
Ivanche
Posts: 349
Joined: 01/10/2007 11:29

#145

Post by Ivanche »

hahaha kukuuuuu ...de ne zajebajiii nisu svi takvi...haha ovo nisam nikako mogla predviditi da ce iko napisati....
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#146

Post by mamica papucarka »

danas wrote:
teletrader wrote:
danas wrote: to je to... nemam vremena sad citat sve postove (zovu 4 monitora :lol: ) ali mene moj cojek nije ozenio da bi mu ko imao prat prozore, niti sam se ja za njega udala da bi mi ko imao klofat cilime...

nasa je logika, radi sta stignes i sta volis po kuci... ja zaista volim da kuham, pa kuham kad god mogu... kad nemam vremena, on plati take-out ili veceru (jer ne zna kuhat nista :D )... a ako ne stignem pobrisat prasinu, pa jebiga, necemo se podaviti... uradi se kad se stigne, nismo robovi prasine i vesa... i eto, jos nismo ostali bez cistih carapa za obuc i ciste posteljine za lec... nismo peksini, ali nismo ni ko moja sestra koja -- pere plafon i ceslja froncle na cilimima :roll:

i inace, zivotna filozofija nam je budi dobar u svom poslu/karijeri, i time zaradi dovoljno novca da sve sto te ne zanima mozes da 'contract out', a slobodno vrijeme je tu da jedno drugome budemo zanimljiv i 'loving' partner, a ne kucna pomocnica i mehanicar... nas dvoje cemo radije subotu ujutro provesti na plazi sa porodicom i prijateljima, a dacemo $60 ekipi da opere prozore...
Cekaj malo..
Je li se ti to ko nesto ovdje foliras,pa hoces da dan svima kazhes da:
a)Imas vikendicu na moru
b)4 monitora sto znaci vjerovatno i neki bijesni QuadCore PC
c)i bez obzira na navedeno ne'as cilima u kuci za klofat
d)jel ovo 60$ Loonies or U.S?
:D :D
a) more mogu vidjet kroz prozor, tako da mi vikendica ne treba :D odes ujutro, popodne se vratis :P
b) ne znam sta je, to je sve na poslu, pojma nemam :lol:
c) imam jedan cilim :D koji se usisava ili staeam vacume ako bas mora :D vise nismo mogli si priustit :D
d) $US

PS a folirala sam se vec spominjanjem bang and olufson hobija u cafira mi :oops: :P

PS kolega water, nijedne :D zato meni kad svekrva dodje, sva je odusevljena kako sam ja SPOSOBNA, stigla SVE obavit, a jos i radim 40+ :lol: :lol: :lol: a i cojek pogleda hanume od raje nam, pa onda u mene ko u vilu gorsku :lol:
jebo te, ja cijelo vrijeme mislim da si ti za Turcina udata :lol: :lol: :lol:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#147

Post by danas »

mamica 31 wrote: jebo te, ja cijelo vrijeme mislim da si ti za Turcina udata :lol: :lol: :lol:
ha :? otkud ti to :D

mada, zalim sto se tamo ne udadoh :D kako njima kicma puca pod hanuminom nanulicom, to je cudo :lol:
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#148

Post by dacina_curica »

Lucy01 wrote:Drugo, gore ste mi vi tetke, strine, mame i micke paterine koje mislite da samo zato sto je musko ima krunu na glavi, pa ga ucite cijelog zivota da nije njegov posao da radi nista po kuci...
Bas tako :x ...mog buraza (najstarije unuce, jedino musko) je majka rahmetli toliko razmazila da nije htio krisku pojesti ako nije namazana perfektno (znaci da nije pavlaka "poforana" od mazanja nozem)....a da ne govorim o histeriji ako se ned'o Bog razbije zumanjak :roll: .....Srecom kad se odselio sa 18 godina (da studira) skont'o je da nemam mame, majke a bogme ni seke da mu ugadja 24-7 i potpuno se promjenio......sad je fantastican kuhar, odlican muzic i ni nalik na onog pekmezonju od prije 16 godina :D ......

BTW. ovdje (u STL makar) medju Bosancima vazi ona "blago onoj koja se uda za Amerikanca, a jadan onaj koji ozeni Amerikanku" :roll: :roll: :roll: .....Vrlo cesto cujem ogorcene mamice kako kukaju "on jadnicak mora sam sebi kosulju ispeglati" :roll: :povrac: .....

A sad na temu :D : moj dragi (cafir :D ) bogme radi naporedo sa mnom, kuha ko stigne, dijete presvlaci, dovodi iz obdanista, snabdjeva ko prije stigne, ja peglam i perem ves (jer on vazda nesto uhelaci :-) ), on pere sudje (najcesce), prozore perem samo 2 puta godisnje :D (*ebi ga ne prala ih vala cesce :D ), i to iznutra (jos rijedje s vana - lijepa kisa :D ), cilime ne klofamo (broj istih drzim na minimumu da bi se manje moralo zahmetiti :D) i tako u nedogled......... Nas moto je oduvijek bio *ebo kucu, haj'mo u setnju :D
micika
Posts: 3439
Joined: 27/02/2004 00:00
Location: ankara

#149

Post by micika »

danas wrote:
mamica 31 wrote: jebo te, ja cijelo vrijeme mislim da si ti za Turcina udata :lol: :lol: :lol:
ha :? otkud ti to :D

mada, zalim sto se tamo ne udadoh :D kako njima kicma puca pod hanuminom nanulicom, to je cudo :lol:
Umene moj vec poceo nosit kosmodisk :D :D :D
micika
Posts: 3439
Joined: 27/02/2004 00:00
Location: ankara

#150

Post by micika »

bosmen wrote:
micika wrote:
danas wrote: ha :? otkud ti to :D

mada, zalim sto se tamo ne udadoh :D kako njima kicma puca pod hanuminom nanulicom, to je cudo :lol:
Umene moj vec poceo nosit kosmodisk :D :D :D
Koga to moje oci vide?
Ja se spremam za nazad a mene micika i ne posjeti :D
:kiss:

Gdje nazad dragi bosmene :D :D
Ma ja sam ti ko navijena...ne drzi me mjesto.Nije mi bas usput istanbul....a i svaki dan ovaj tomer...ubi me :D :D :D bajram sam doduse prvela u izmiru,tacnije cesme....naletim prije snijega i u stambol :D :D
jel se to vracas u bosnu nam nasu dragu?
Post Reply