Ravna Planina

Očuvanje čovjekove okoline.

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
petunija
Posts: 3045
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#376 Re: Ravna Planina

Post by petunija »

Ateista wrote: 11/01/2024 15:14 I mene ovo zanima, bilo bi dobro otvoriti temu o tome.
Posto sam uzeo sezonsku, ove sezone necu nigdje van BiH, ali razmisljam da probamo iduce ako bude finansijski izvodivo. Francuska mi djeluje malo predaleko, previse je to voznje, Italija je dosta blize. Vidim opet najvise se hvale francuska skijalista, ali i jednih i drugih ima puno, kad sam trazio toliko toga ima da ne znam odakle poceti.
Ok, bidne :D tema kad se vratim s GO, početkom februara, pošto sam trenutno u nekoj gužvi
Inače ima nekih agencija koje organizuju skijanje u Fr, po meni nije skupo. Inače, mi idemo u svom aranžmanu, jeste skuplje ali nama tako najviše odgovara.
User avatar
petunija
Posts: 3045
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#377 Re: Ravna Planina

Post by petunija »

Subota i nedelja divni dani i baš lijepo skijanje. Ali i velike gužve :(
U subotu su pustili stazu do vrha mada nije bila sređena, tek od nedelje je u punom kapacitetu.
U gornjem dijelu staze ima malo kamenja, pa oprez ko malo brže skija. Ali, obzirom koliko je snijega, ovo je više nego dobro.
Staza kroz šumu je i dalje puna kamenja.
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#378 Re: Ravna Planina

Post by Cossack »

petunija wrote: 15/01/2024 11:19 Subota i nedelja divni dani i baš lijepo skijanje. Ali i velike gužve :(
U subotu su pustili stazu do vrha mada nije bila sređena, tek od nedelje je u punom kapacitetu.
U gornjem dijelu staze ima malo kamenja, pa oprez ko malo brže skija. Ali, obzirom koliko je snijega, ovo je više nego dobro.
Staza kroz šumu je i dalje puna kamenja.
Bitno je da ste ti i tvoj šef zadovoljni! :thumbup:
User avatar
petunija
Posts: 3045
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#379 Re: Ravna Planina

Post by petunija »

Jao danas dana :sretan: ovo je baš bila privilegija skijati :D
Staza je bila pregrađena po dužini za takmičare, a ova polovina za rekreativce je bila super. Kroz šumu nisam išla pa ne znam situaciju, samo se nadam da će ovi uslovi na stazi izdržati do vikenda.
User avatar
petunija
Posts: 3045
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#380 Re: Ravna Planina

Post by petunija »

Prođoše još dva divna skijaška dana. :-D
Staza je dosta mekana, dio kroz šumu nisam prolazila, ali sam čula da se neki žale.
Ako se ostvare ove vremenske prognoze, nisam sigurna da će se moći skijati idući vikend :(
User avatar
dr_Evil
Posts: 12436
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#381 Re: Ravna Planina

Post by dr_Evil »

petunija wrote: 05/02/2024 09:23 Prođoše još dva divna skijaška dana. :-D
Staza je dosta mekana, dio kroz šumu nisam prolazila, ali sam čula da se neki žale.
Ako se ostvare ove vremenske prognoze, nisam sigurna da će se moći skijati idući vikend :(
Malo ti zavidim moram ti reci, posao ti da skijas i jedes :D
Karikaturist
Posts: 3832
Joined: 20/12/2020 10:03

#382 Re: Ravna Planina

Post by Karikaturist »

Usutila nam se cijenjena forumasica, ne govori kako je bilo odlicno skijanje srijedu, cetvrtak i petak :mrgreen:.
Bilo i snijega, bilo i sunca - od danas topiona par ekselans.
User avatar
petunija
Posts: 3045
Joined: 07/05/2009 09:22
Location: United States of Balcan

#383 Re: Ravna Planina

Post by petunija »

Trenutno jedino mogu ponoviti da sam i ovaj vikend uživala, što i vama želim :D
I naravno, hvala svima onima koji su zaista dali sve od sebe da nam omoguće skijanje na svim našim planinama uprkos visokim temperaturama i malom količinom palog snijega
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#384 Re: Ravna Planina

Post by Cossack »

petunija wrote: 19/02/2024 08:13 Trenutno jedino mogu ponoviti da sam i ovaj vikend uživala, što i vama svima želim :D
I naravno, hvala svima onima koji su zaista dali sve od sebe da nam omoguće skijanje na svim našim planinama uprkos visokim temperaturama i malom količinom palog snijega
Bravo! Izvoli sendvič :thumbup:
Post Reply