Ratko Mladić u Haagu!

Post Reply
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#2951 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by 90minut »

Trafalgar Law wrote: 25/08/2020 19:40 Šta vele 70 % ubijenih u Srebrnici su bili pripadnici ARBIH? Da je bilo tako Srebrenica, a i veći dio istočne Bosne nikada ne bi palo u ruke srpskih terorista, na 10.000 vojnika im je bilo potrebno više od 70.000 dobro naoružanih vojnika da bi svi, kako oni tvrde pripadnici AR BIH, do reda bili ubijeni. Koliko mi je poznato, oni u tom periodu nisu imali navedeni broj ljudi na tom podrućiju. I demilitarizacija zone nikada ne bi bila izvršena na tom područiju da je uopte bili komade, a nije je bilo, niti su tu bili, kako je zamišljeno u odbrani, pripadnici AR BIH.
Da standardne laži, a i da je bilo toliko opet su nenaoruzani bili.

A zanima me baš po tebi koliki je procenat?
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2825
Joined: 14/01/2019 04:56

#2952 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by Porodice Foht »

DonieBrasco wrote: 26/08/2020 22:31 Samo da on dozivi 2021. kad je drugostepeno izricanje kazne ili kako se vec kaze.

Da li je neko pratio mozda žalbu tužilaštva za ove ostale opcine ako je uopce bilo ?
Pa rekao je prkosno prekjuce ''ziv sam i zdrav'' i ima neke svoje obracune s ostatkom svijeta tako da ne treba brinuti da ce dozivjeti i narednu godinu ukoliko ne bude kakvih kardio problema iz prikrajka.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18643
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#2953 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by SmokingMan »

Već kada nam je samouvjeren o svoju živost i zdravosti, onda ne očekujemo da svako malo njegov sinčić, advokati, i vučićevi rusofilski rektalni uvlakači iz Novosti, cmizdre da se u pritvornoj jedinici njihovom nebeskom vitezu, Sratku Jadiću ne pruža dovoljno adekvatna med. pomoć.
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#2954 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by sumirprimus »

kad ce ovoj crkotini konacna presuda? pa da s mirom mozemo cekat novi val lijepog i suncanog dana :)
ni pod zemljom mira nemo...
DonieBrasco
Posts: 15422
Joined: 31/08/2016 16:09

#2955 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by DonieBrasco »

Imaju prije njega jos neke sjednice Stanisicu i Simatovic pa i sama presuda - ne znam tacno dokle je to doslo.

Sto se tice Mladica bice dobro ako bude u 2021. obzirom na kovid i dosta odgođenih sjednica zalbenog vjeca pa i tuzliastva u njegovom slucaju.
User avatar
AstorH
Posts: 1895
Joined: 08/03/2014 23:21
Location: Dalmacija

#2956 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by AstorH »

Sto mene tice, govnetu je tamo i mjesto.
Molim liepo.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#2957 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by Tempo »

sumirprimus wrote: 15/09/2020 10:49 kad ce ovoj crkotini konacna presuda? pa da s mirom mozemo cekat novi val lijepog i suncanog dana :)
ni pod zemljom mira nemo...

Sto kad ce? Neka ga mrcvare.
El_comadante
Posts: 7921
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#2958 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by El_comadante »

Tempo wrote: 07/12/2020 17:19
sumirprimus wrote: 15/09/2020 10:49 kad ce ovoj crkotini konacna presuda? pa da s mirom mozemo cekat novi val lijepog i suncanog dana :)
ni pod zemljom mira nemo...

Sto kad ce? Neka ga mrcvare.
pa onda nek koju godinu odguli u zatvoru pa onda nek crkne.
hillbill
Posts: 1020
Joined: 05/06/2010 20:09

#2959 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by hillbill »

dragan53 wrote: 26/07/2020 11:27 Jako zanimljiva priča koju nisam nigdje pronašao--- Evo ko je bio Reuf Selmanagić Crni čije je ime sa naziva ulice skinu Ratko Mladić 1995. godine.

https://www.avaz.com/ko-je-bio-reuf ... 95-godine/
.........Ali su rehabilitovali Nedicevce....one sto su ih izvodili na streljanje u Kragujevcu.....................hajde ti budi pametan.
nihadns
Posts: 196
Joined: 08/01/2021 09:39

#2961 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by nihadns »

hillbill wrote: 15/12/2020 19:33
dragan53 wrote: 26/07/2020 11:27 Jako zanimljiva priča koju nisam nigdje pronašao--- Evo ko je bio Reuf Selmanagić Crni čije je ime sa naziva ulice skinu Ratko Mladić 1995. godine.

https://www.avaz.com/ko-je-bio-reuf ... 95-godine/
.........Ali su rehabilitovali Nedicevce....one sto su ih izvodili na streljanje u Kragujevcu.....................hajde ti budi pametan.
Moras se boljeinformisati.
NA streljanje u Kragujevcu su izvodili LJOTICEVCI , cetnici onog srpskog naciste ljotica. oni su trkeljisali dzepove zrtvama posle streljanja.

To oko rehabilitacije nije bas tako.

https://www.rts.rs/page/stories/sr/stor ... edica.html


Pravosnažno odbijena rehabilitacija Milana Nedića
Apelacioni sud pravosnažno je odbio rehabilitaciju srpskog premijera za vreme okupacije u Drugom svetskom ratu Milana Nedića.

Molim da iznosite istinite cinjenice. nedic je i dalje zvanicno ono sto je i bio KVINSLINGOVAC.

Drugo, bilo je vise tih cetnickih formacija ivosjkovodja, nije medju njima vladalo jedinstvo u Srbiji. Srbija je bila podeljena na cetnike i komuniste. Četnici su se pre svega najvise krvi napili Srpskom narodu, komunistima i njihovim porodicama.

U partizanskom pokretu na teritoriji sfrj ubedljivo je najvise SRBA, i po priznanju Tita. Hrvati su krajem 1943 (do kad su Srbi cinili 90 % partizana ) padom Muslonija uvideli pad fasisticke nemacke i dobrim brojem rpelazili u Partizane pa je taj procenat srpske dominacije u partizanimapao na 60 % .Bošnjaka je u partizanskom pokretu bilo između 2 - 3 % svidelo se to nama ili ne. Danas iz Sarajeva cesto vidim medijske pompe smisla protiv fasizma "cetnika i ustasa" dok su Bosnjaci sta u toj prici? Komunisti, antifasisti? Pa nije bas tako bilo.

Ono sto je cinjenica jeste da su od te srpske većine u partizanskom pokretu , mnogo veci broj bio iz hrvatske i BiH nego iz Srbije. Srbi u srbiji su bili podeljeni na cetnike i partizane, dok Srbi u Hr i BiH su ogromnom vecinom bili u Partizanima. Za njih je prakticno beg u sumu znacio beg od sigurne smrti u NDH.
Sad kada to imamo u vidu, ispada da su aprtizane najvise cinili Srbi iz hr i BiH, a danas su njihovi potomci za Bosnjake najveci četnicia bosnjaci jedine zrtve?

Ono sto meni kao coveku nalaze da posmatram neke stvari jeste razum. Razum govori da je rat prilikom raspada sfrj dosao iz tih strahova iz te krvave price tokom II sv rata.
I u I sv ratu narod u BiH je bio podeljen. Srbi su bili sa jedne strane a sa druge na austrougarskoj su se nasli Bosnjaci i Hrvati.Stare mrznje i zlocini svih strana su mejdu narodima podstakle strah od ponovnog uzasa.


Koliko sam protiv četnistva i dodika toliko sam protiv i nasih bošnjačkih zavarivanja da je samo jedna strana kriva.
User avatar
eltroxin
Posts: 2053
Joined: 30/08/2009 23:35

#2962 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by eltroxin »

nihadns wrote: 08/01/2021 20:02 Koliko sam protiv četnistva i dodika toliko sam protiv i nasih bošnjačkih zavarivanja da je samo jedna strana kriva.
Joj “nihada” :D
User avatar
visuljak
Posts: 994
Joined: 26/11/2020 14:05

#2963 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by visuljak »

steta sto ce sa njim otici i sve sto je napisao...3,2,1
User avatar
stubrijez
Posts: 1070
Joined: 09/11/2012 11:12

#2964 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by stubrijez »

...Ja mislim da je Ratko umro samo ponavljaju snimke.
User avatar
visuljak
Posts: 994
Joined: 26/11/2020 14:05

#2965 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by visuljak »

...a i Milosevic je ziv samo mi ne znamo.
Arkan je na Cipru.
User avatar
jednonogi_Jack
Posts: 2715
Joined: 14/12/2005 21:21

#2966 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by jednonogi_Jack »

eltroxin wrote: 08/01/2021 20:05
nihadns wrote: 08/01/2021 20:02 Koliko sam protiv četnistva i dodika toliko sam protiv i nasih bošnjačkih zavarivanja da je samo jedna strana kriva.
Joj “nihada” :D
Nije se Niad dobro izrazio. Htio je reći da je malkice protiv četništva i radovana, a puno protiv muslimanskog zavarivanja da je samo jedna strana kriva. Utiču valjda ovi trolovi na njega što ga napadaju bezze.
Last edited by jednonogi_Jack on 15/01/2021 10:35, edited 1 time in total.
kanguru
Posts: 895
Joined: 16/12/2019 00:15

#2967 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by kanguru »

"Nihad" je garant član slavne generacije Dritana Abazovića sa FPN u Sarajevu.
User avatar
jednonogi_Jack
Posts: 2715
Joined: 14/12/2005 21:21

#2968 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by jednonogi_Jack »

Čuj Niad i fakultet. Pa tom ne bi izdali ni onu diplomu u Lištici koliko god platio.
User avatar
dembele
Posts: 2747
Joined: 19/06/2014 09:15

#2969 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by dembele »

Hoće li nam Đura oprostiti što nas je tukao?
hillbill
Posts: 1020
Joined: 05/06/2010 20:09

#2970 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by hillbill »

nihadns wrote: 08/01/2021 20:02
hillbill wrote: 15/12/2020 19:33
dragan53 wrote: 26/07/2020 11:27 Jako zanimljiva priča koju nisam nigdje pronašao--- Evo ko je bio Reuf Selmanagić Crni čije je ime sa naziva ulice skinu Ratko Mladić 1995. godine.

https://www.avaz.com/ko-je-bio-reuf ... 95-godine/
.........Ali su rehabilitovali Nedicevce....one sto su ih izvodili na streljanje u Kragujevcu.....................hajde ti budi pametan.
Moras se boljeinformisati.
NA streljanje u Kragujevcu su izvodili LJOTICEVCI , cetnici onog srpskog naciste ljotica. oni su trkeljisali dzepove zrtvama posle streljanja.

To oko rehabilitacije nije bas tako.

https://www.rts.rs/page/stories/sr/stor ... edica.html


Pravosnažno odbijena rehabilitacija Milana Nedića
Apelacioni sud pravosnažno je odbio rehabilitaciju srpskog premijera za vreme okupacije u Drugom svetskom ratu Milana Nedića.

Molim da iznosite istinite cinjenice. nedic je i dalje zvanicno ono sto je i bio KVINSLINGOVAC.

Drugo, bilo je vise tih cetnickih formacija ivosjkovodja, nije medju njima vladalo jedinstvo u Srbiji. Srbija je bila podeljena na cetnike i komuniste. Četnici su se pre svega najvise krvi napili Srpskom narodu, komunistima i njihovim porodicama.

U partizanskom pokretu na teritoriji sfrj ubedljivo je najvise SRBA, i po priznanju Tita. Hrvati su krajem 1943 (do kad su Srbi cinili 90 % partizana ) padom Muslonija uvideli pad fasisticke nemacke i dobrim brojem rpelazili u Partizane pa je taj procenat srpske dominacije u partizanimapao na 60 % .Bošnjaka je u partizanskom pokretu bilo između 2 - 3 % svidelo se to nama ili ne. Danas iz Sarajeva cesto vidim medijske pompe smisla protiv fasizma "cetnika i ustasa" dok su Bosnjaci sta u toj prici? Komunisti, antifasisti? Pa nije bas tako bilo.

Ono sto je cinjenica jeste da su od te srpske većine u partizanskom pokretu , mnogo veci broj bio iz hrvatske i BiH nego iz Srbije. Srbi u srbiji su bili podeljeni na cetnike i partizane, dok Srbi u Hr i BiH su ogromnom vecinom bili u Partizanima. Za njih je prakticno beg u sumu znacio beg od sigurne smrti u NDH.
Sad kada to imamo u vidu, ispada da su aprtizane najvise cinili Srbi iz hr i BiH, a danas su njihovi potomci za Bosnjake najveci četnicia bosnjaci jedine zrtve?

Ono sto meni kao coveku nalaze da posmatram neke stvari jeste razum. Razum govori da je rat prilikom raspada sfrj dosao iz tih strahova iz te krvave price tokom II sv rata.
I u I sv ratu narod u BiH je bio podeljen. Srbi su bili sa jedne strane a sa druge na austrougarskoj su se nasli Bosnjaci i Hrvati.Stare mrznje i zlocini svih strana su mejdu narodima podstakle strah od ponovnog uzasa.


Koliko sam protiv četnistva i dodika toliko sam protiv i nasih bošnjačkih zavarivanja da je samo jedna strana kriva.

AAAAAAAAAA sta da radimo sa SREBRENICOM..........da pripsemo strahovima..................eee pa nismo se tako dogovorili
mishic
Posts: 6248
Joined: 28/04/2011 16:29

#2971 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by mishic »

Sratko Smradic sve češće se, opet, među Srbima spominje. Kako su ga u Hagu klutarisali iz govana opet će đeneral postati ponos naciji. Čega se pametan stidi budali je to ponos i čast. Kakva šuma takvi i zečevi.
nihadns
Posts: 196
Joined: 08/01/2021 09:39

#2972 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by nihadns »

mishic wrote: 16/02/2021 10:17 Sratko Smradic sve češće se, opet, među Srbima spominje. Kako su ga u Hagu klutarisali iz govana opet će đeneral postati ponos naciji. Čega se pametan stidi budali je to ponos i čast. Kakva šuma takvi i zečevi.
apsolutno se slazem da ljudi koji su naredjivali takve stvari ne mogu biti ponos nacije.

šta kažeš na ovo?

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Xrd6sQAMTkc&t=41s[/youtube]



u jasenovcu su najvise ubijani miki mausi

a hrvati su sami sebe ubijali
User avatar
jednonogi_Jack
Posts: 2715
Joined: 14/12/2005 21:21

#2973 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by jednonogi_Jack »

Direktno iz Banovića u Ratkovu odbranu. :lol:
El_comadante
Posts: 7921
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#2974 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by El_comadante »

nihadns wrote: 21/02/2021 22:19
mishic wrote: 16/02/2021 10:17 Sratko Smradic sve češće se, opet, među Srbima spominje. Kako su ga u Hagu klutarisali iz govana opet će đeneral postati ponos naciji. Čega se pametan stidi budali je to ponos i čast. Kakva šuma takvi i zečevi.
apsolutno se slazem da ljudi koji su naredjivali takve stvari ne mogu biti ponos nacije.

šta kažeš na ovo?

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Xrd6sQAMTkc&t=41s[/youtube]



u jasenovcu su najvise ubijani miki mausi

a hrvati su sami sebe ubijali
i kakve sve to ima veze sa zadnjim ratom, Hagom i Sratkom?
mishic
Posts: 6248
Joined: 28/04/2011 16:29

#2975 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by mishic »

Još uvijek ponegdje sa po nekog transparenta zasmrdiii


SRATKO SMRADIC I
Post Reply