Ratko Mladić u Haagu!

Post Reply
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#2901 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by LBVIEW »

Sinoc odgledah "Sudjenje Mladicu" na SVT1(Drzavna televizija Svedske), u kojoj jedan od clanova tima odbrane, po dobrom starom srpskom obicaju, kao opravdanje za Tomasicu, navodi Jasenovac. :oops: Sto naravno nije samo njegov osobni stav, vec slika i prilika srpskog javnog mijenja danas. Jos, vozeci se pored netom otkrivene masovne grobnice u Tomasici, usrvrdi kako "taj sou nikom ne treba, ne doprinosi pomirenju, treba prestati s tim zbog buducnosti" i tako ta prica. :oops:
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2902 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by julisiz es grant »

.
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#2903 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by CPT »

julisiz es grant wrote:.
Ratko hipster :D

Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#2904 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by Haman2 »

KOORDINIRANA AKCIJA RUSA I ADVOKATA: Raste pritisak da se zloničac Mladić pusti na slobodu!
Osuđen je na doživotni zatvor, a sada stižu pritisci sa svih strana da se zločinac Mladić pusti na slobodu

Image

Moskva je zabrinuta zbog zdravstvenog stanja Ratka Mladića jer nemaju potvrdu neovisnih stručnjaka da osuđeni ratni zločinac dobiva odgovarajuću medicinsku njegu, izjavio je u New Yorku Genadij Kuzmin, zamjenik stalnog predstavnika Rusije u UN-u, a prenosi Alo.

"Dok se takva situacija ne promijeni, Rusija neće moći uplaćivati novac u budžet za rad Međunarodnog rezidualnog mehanizma za krivične sudove", poručio je Kuzmin na sjednici Vijeća sigurnost UN-a posvećenoj radu Mehanizma, nasljednika Haaškog suda za ratne zločine počinjene na tlu bivše Jugoslavije.

Kuzmin je kritizirao i presude Anti Gotovini i Naseru Oriću, ali i Ramushu Haradinaju.

"Ponovljeno suđenje i još oštrija kazna za prvog predsjednika Republike Srpske Radovana Karadžića sve to ilustrira. Tako je i u slučaju Ratka Mladića. Takve presude uvijek prate agresivna medijska propaganda i pritisak na sudije. Pritiscima u vezi sa slučajem nepoštivanja suda i s optužbom protiv članova Srpske radikalne stranke Vjerice Radete i Petra Jojića, Mehanizam pokušava produljiti svoje postojanje", rekao je on.

Kuzmin je ovdje zanemario medijsku kampanju i brojne pritiske kako bi se Mladiću omogućilo liječenje na slobodi.

Zdravstveno stanje Ratka Mladića je loše i blizu je srčanog i moždanog udara, tvrdi njegov advokat Branko Lukić, a prenosi Kurir.

Prema riječima Mladićevog advokata, snimci njegovog mozga danas se bitno razlikuju u odnosu na 2017. godinu i degenerativne promjene sve su veće.

"Pokušao sam uvjeriti predsjedavajuću i reći joj koliko su alarmantne vijesti za zdravlje generala Mladića. Mi želimo da u Haagu čuju kakvo je stvarno stanje, a ako bi se to dogodilo, vjerujem da bi se naši zahtjevi odmah usvojili", naglasio je Lukić.

Sin Ratka Mladića, Darko Mladić, objasnio je da je za sada potvrđeno kako osuđeni ratni zločinac ima aritmiju.

"Priznali su da je riječ o aritmiji, ali je konstatirano da to nije opasno. Te aritmije zapravo izazivaju moždane udare, ili može izazvati srčani udar. Sve to zapravo predstavlja suštinu našeg odnosa s Haagom", kaže Mladić.

On je također podsjetio da je porodica i ranije imala jako lošu suradnju s Haaškim sudom po pitanju nekih organizacijskih stvari.

"Mi smo uoči prvostepene presude imali veliku medijsku kampanju da naši doktori odu tamo, onda kad su došli nisu im dali unijeti neke osnove stvari koje bi pomogle u dijagnostici, također im nisu dozvoljavali korištenje aparata za EKG. Ti problemi i danas postoje. Ono što su nam naši kso i doktori iz Rusije najavili jeste da će se njegovo stanje pogoršavati i to mi gledamo svaki dan", govori Darko Mladić.

"On je prihvatio situaciju u kojoj se nalazi i bori se s time", tvrdi sin ratnog zločinca dodajući da mu neki doktori govore kako se nalazima manipulira.

"Kao da neko onemogućuje preciznu dijagnostiku nalaza u proteklom razdoblju. Mi vidimo da se snimci znatno razlikuju od 2015. do danas. Snimci su nastale na različitim kanalima, pa se ne može sve vidjeti. Nakon toga, naravno da nemate povjerenja u takve stručnjake", zaključuje Darko.

Podsjetimo, nakon što je 11 godina proveo u bijegu ratnom zločincu se od 2012. sudilo po 11 tačaka optužnice. Ratko Mladić 2017 godine dobio je doživotnu kaznu zatvora. Pojašnjavajući presudu, sudac Orie kazao je:

- Najmanje od 1994. do ljeta 1995. optuženi je otvoreno govorio kako se želi osvetiti muslimanima iz Srebrenice te kako bi 'oni davno nestali' da se nisu upetljale zapadne sile i međunarodna zajednica.
http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/121 ... obodu.html

NAPOMENA: Kakasv obraz kakav moral. Pobiti 8.000 ljudi i traziti da se pusti na slobodu. To moze samo neka osoba bez svijesti i savjesti.
bhnapoleon1
Posts: 6499
Joined: 11/05/2014 23:47

#2905 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by bhnapoleon1 »

Ja se jos uvijek nadam da ce biti presuda i za genocid u Prijedoru, koliko znam u žalbenom postupku je uvrštena i Tomašica u optužnicu
julisiz es grant
Posts: 7469
Joined: 27/07/2008 23:34
Location: Oj Kupreško ravno poljce, što pozoba Crnogorce...

#2906 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by julisiz es grant »

bhnapoleon1 wrote:Ja se jos uvijek nadam da ce biti presuda i za genocid u Prijedoru, koliko znam u žalbenom postupku je uvrštena i Tomašica u optužnicu
Neće. Tomašica nema puno veze, jer je za većinu tih ljudi već u ranijim presudama za Prijedor prihvaćeno da su ubijeni, iako tijela nisu bila nađena.
Sva dosadašnja sudska vijeća koja su sudila za Prijedor imala su isti stav: Srbi su imali potrebne resurse da pobiju sve Bošnjake koje su držali pod svojom kontrolom. Ključna rečenica po njima je da je kroz logore prošlo desetine hiljada ljudi, a ubijeno je oko 3000.
To je glavna razlika zašto je presuđeno da je u Srebrenici bio genocid, a u Prijedoru ne: u Srebrenici su pobijeni svi koji su uhvaćeni.
Ovo nije moj stav, samo prenosim ukratko kako su do sada vijeća u Hagu rezonovala.
bhnapoleon1
Posts: 6499
Joined: 11/05/2014 23:47

#2907 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by bhnapoleon1 »

julisiz es grant wrote:
bhnapoleon1 wrote:Ja se jos uvijek nadam da ce biti presuda i za genocid u Prijedoru, koliko znam u žalbenom postupku je uvrštena i Tomašica u optužnicu
Neće. Tomašica nema puno veze, jer je za većinu tih ljudi već u ranijim presudama za Prijedor prihvaćeno da su ubijeni, iako tijela nisu bila nađena.
Sva dosadašnja sudska vijeća koja su sudila za Prijedor imala su isti stav: Srbi su imali potrebne resurse da pobiju sve Bošnjake koje su držali pod svojom kontrolom. Ključna rečenica po njima je da je kroz logore prošlo desetine hiljada ljudi, a ubijeno je oko 3000.
To je glavna razlika zašto je presuđeno da je u Srebrenici bio genocid, a u Prijedoru ne: u Srebrenici su pobijeni svi koji su uhvaćeni.
Ovo nije moj stav, samo prenosim ukratko kako su do sada vijeća u Hagu rezonovala.
Prisustvovao sam jednoj naučnoj konferenciji i u razgovoru sa Xavierom Bougarelom otprilike on je isto tako rekao za Prijedor.
El_comadante
Posts: 7917
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#2908 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by El_comadante »

nek dobije doživtonu robiju dobro bi bilo.
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#2909 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by CPT »

julisiz es grant wrote:
bhnapoleon1 wrote:Ja se jos uvijek nadam da ce biti presuda i za genocid u Prijedoru, koliko znam u žalbenom postupku je uvrštena i Tomašica u optužnicu
Neće. Tomašica nema puno veze, jer je za većinu tih ljudi već u ranijim presudama za Prijedor prihvaćeno da su ubijeni, iako tijela nisu bila nađena.
Sva dosadašnja sudska vijeća koja su sudila za Prijedor imala su isti stav: Srbi su imali potrebne resurse da pobiju sve Bošnjake koje su držali pod svojom kontrolom. Ključna rečenica po njima je da je kroz logore prošlo desetine hiljada ljudi, a ubijeno je oko 3000.
To je glavna razlika zašto je presuđeno da je u Srebrenici bio genocid, a u Prijedoru ne: u Srebrenici su pobijeni svi koji su uhvaćeni.
Ovo nije moj stav, samo prenosim ukratko kako su do sada vijeća u Hagu rezonovala.
Rezon je bio vise "daj nesto muslimanima sto nece moci koristi protiv Srbije" i nema bas neke veze sa onim sto se desavalo na terenu. Prijedor je ocigledniji genocid od Srebrenice. U Srebrenici se bar u teoriji moze izvlaciti na rat, Nasera i ostale price. U Prijedoru to nije moguce.
User avatar
muha_sa
Posts: 128604
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2910 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by muha_sa »

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/ka ... -komsiluka


Kako je Ratko Mladić ponovo postao čovjek iz komšiluka?

Moj odgovor onima koji zamjeraju da se “previše bavimo prošlošću” je jednostavan: mi se, baveći se prošlošću, zapravo bavimo budućnošću. Sačekajte još malo i vidjećete.

Piše:
Andrej Nikolaidis


Vučićev tabloid Alo je izvijestio: “Srbija u suzama. Sin Ratka Mladića saopštio tužne vesti!”. Ratni zločinac se ne osjeća dobro. Na samrti je, takoreći. A možda i nije, nego bi Srbija u suzama, među šljivama, da ga nekako prebaci u Beograd, da se čovjek ne muči u tuđini.

Doista: kamen bi proplakao. Zadnji put svijet je čuo tako tužnu vijest kada je objavljeno da je u Jerusalimu krepao Eichmann.

Vučićeva se Srbija, kao što je opštepoznato, ne stidi Mladića i njegovih djela, nego ga unaprijed, još živog oplakuje.

Da se podsjetimo – kakav je odnos prema Mladiću imala ona bolja, Druga Srbija, dok je bila na vlasti?

Prije deset godina, Federalna televizija iz Sarajeva objavila je snimke koji su dokazali da Srbija (koju su tada vodili veliki demokrata Boris Tadić i “fini beogradski svet” koji je oko sebe okupio) nije lagala kada je tvrdila da se Ratko Mladić ne krije u Beogradu. Nije se krio, nego slobodno šetao, družio i veselio.

Većina tada obavljenih snimaka Mladića nastali su u naselju Košutnjak u Beogradu, gdje se “Mladić pred kamerom slobodno kreće sa porodicom, veseli na svadbi i druži sa prijateljima i rodbinom. U Mladićevom društvu se pojavljuju i drugi optuženi za ratne zločine - Momčilo Perišić, Zdravko Tolimir, Manojlo Milovanović. Mladić je, osim u Srbiji, snimljen i 2000. godine na svadbi svog bivšeg pratioca u Istočnom Sarajevu, u restoranu Kula”. Tada je bosanskohercegovačkim entitetom Republika Srpska, kao i sada, vladao Milorad Dodik.

Tada ga je zdravlje držalo, veseo je čovjek bio Ratko Mladić. Dok sam ga gledao kako igra i pjeva u nagradnom životu koji je u Beogradu dobio za svoje bosanske zločine, neprekidno mi se vraćala jedna misao: ovako su se veselili i holandski vojnici, kada su napustili Srebrenicu i tako omogućili Mladiću da prolije svu onu krv koja je bila potrebna da bi se on, godinama kasnije, čuvan kao najveća dragocjenost države Srbije, radovao u Beogradu.

Odsustvo savjesti u pijanom veselju
Takvo pijano veselje ne donosi mirna savjest, nego odsustvo savjesti - nije to veselje onih koji se nemaju zbog čega kajati: to je veselje onih koji se nikada neće kajati.

Zašto su snimci Mladićevih derneka bili tako snažno uznemirujući?

Sjajni film Session 9 Brada Andersona donosi kraj koji je teško zaboraviti. U napuštenoj ludnici, na traci na kojoj je zabilježena posljednja, deveta sesija, pacijent psihijatru saopštava gdje on, zlo, živi: u slabosti i ranjivosti.

Ko tu slabost i ranjivost ne prepoznaje u ljudima oko sebe, i još važnije: u sebi, njemu preostaje da se čudi nad ničim izazvanim erupcijama zla koje je, nevjerovatno! nečuveno!, stiglo niotkuda. Preostaje mu da se nada da će se odnekud pojaviti Dobro koje će zalijepiti njegov svijet napukao pod udarom zla, da će odnekud stići neka viša pravda koja će na svoje mjesto vratiti sve ono što je zlo, kada je udarilo kao siloviti potres, oborilo.

Zato su beogradski snimci Ratka Mladića tako boljeli – jer su ruglu izvrgli našu vjeru u takvo dobro i pravdu.

Da, Ratko Mladić je sve vrijeme bio u Beogradu, gdje bi drugo bio. Da, njemu je tamo bilo odlično. Ne, nije čamio u memljivoj sobi 2 sa 2, opremljenom bijelim bolničkim krevetom i portabl televizorom, u toj sobi nije bio prepušten vlastitim mislima, u toj sobi se nije pitao gdje je i zašto pogriješio. Ne, nije se krio u strahu, nije se osvrtao na svaki šum. Ne, ljudima koje se svih tih godina sretao nije palo na pamet da ga prijave tamo gde treba, jer ti su ljudi mislili da bi bilo nepravedno da se Hag dočepa njihovog generala. Ne, Srbija nije imala većih posljedica zbog skrivanja Mladića, jer Srbija nije imala većih posljedica ni zbog vlastite uloge u bosanskom ratu, kao ni zbog skrivanja te uloge.

Griješiti je ljudski, a opraštati?
Kada su objavljeni Mladićevi beogradski snimci, u medijima su se pojavile nove anegdote koje su trebale da, još jednom, posvjedoče o kakvom se monstrumu radi. Obaviješteni smo da se đeneralova kći navodno ubila zbog njega, jer je navodno skrivio smrt mladića kojeg je voljela, pa smo obaviješteni i o njegovim navodnim brutalnim seksualnim avanturama... Napor da se Mladić prikaže kao nešto ne-ljudsko bio je golem... i uzaludan. Tu smo mogli vidjeti razliku između umjetnosti i stvarnosti: umjetnost je, naime, prije svega stvar mjere, dok je stvarnost, po pravilu, odsustvo svake mjere: stvarnost je uvijek ili previše ili premalo. Nove anegdote o Mladiću bile su, hoću reći, posve izlišne: šta se uopšte još ima reći o čovjeku koji je počinio Srebrenicu?

Veliki, ogromni srpski pisac Borislav Pekić je jednom primijetio kako ljudi kažu “to je ljudski” samo kada treba opravdati neku svinjariju. Nikada nećemo čuti da nečiji veličanstveni gest praštanja ili žrtve bude objašnjen kao “ljudski”. Ali griješiti – to je ljudski.

Kad je već tako, preostaje reći još jedno da. Ako je neko sumnjao, da, Ratko Mladić jeste čovjek, kao što su ljudi i oni koji su ga juče skrivali i oni koji ga danas oplakuju. Kao što smo ljudi i mi. To je najbolje što se može reći o njemu. I to je najgore što se može reći o nama.

Čovjek decenijama živi u “miru i slozi” sa svojim susjedima. Pitajte bilo koga u kvartu za njega i reći će vam: miran, ljubazan, dobar. Ne govore li izvještaji u crnoj hronici uvijek isto, ne opisuju li ljudi uvijek istim riječima čovjeka koji je živio do njih a onda – iznenada! – počinio strašan, krvavi zločin. Do jednoga dana, on se povinuje društvenim konvencijama. Onda dođe dan kada se povinuje svojoj želji. Odlazi u kuću ljudi sa kojima je decenijama u miru i ljubavi živio i – sve ih ubije. Ko je taj čovjek, koji živi pored mene? Ko je zločinac iz naših ratova? Običan čovjek koji je 40 godina bio dobar susjed, a onda je, pod uticajem ideologije, religije, bilo čega, pukao i počinio zločin? Ili je to je ubica koji je 40 godina želio smrt svojih susjeda a onda jednoga dana napokon uradio ono što je oduvijek želio.

Postoji jedna stvar još užasnija od zla koje iznenada izbije iz ljudi kraj nas, ljudi sa kojima smo u dobru živjeli. Tu stvar ilustrovali su snimci iz Beograda: nakon sveg zla koje je počinio, Ratko Mladić je ponovo, kao prije njega i Radovan Karadžić, postao čovjek iz komšiluka – još jedan susjed kojega srećemo na zajedničkim veseljima i tugama, tek čovjek čiju je smrt “ljudski” oplakati. Zlo je ponovo navuklo masku svakodnevnog i običnog. Zato je moj odgovor onima koji zamjeraju da se “previše bavimo prošlošću” jednostavan: mi se, baveći se prošlošću, zapravo bavimo budućnošću. Sačekajte još malo i vidjećete.
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#2911 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by Haman2 »

Image

Kazu da je bolestan i traze da se oslobodi daljenjeg izdravanja kazne. Smatraju da to nije humano postupanje prema djeneralu. Malo cudno, da se njegova advokat i clanovi porodcie ne mogu sjetiti njegovog ponasanja prema civilima kada je pocinjen genocid u Sreberenici, zlocini u Prijedora - Tomasica itd.
nesloga
Posts: 84
Joined: 09/09/2013 19:38

#2912 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by nesloga »

jel istina da je jutros umro Mladic, zna li ko, ili me "dobro obavjesteni" iz Haga zajebavaju?
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#2913 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by Maraschino »

nesloga wrote: 27/11/2019 21:14 jel istina da je jutros umro Mladic, zna li ko, ili me "dobro obavjesteni" iz Haga zajebavaju?
sada im propratio vijesti i nesto tabire o macama a dzukele i ne spominju.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2914 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by mO k3 »

nesloga wrote: 27/11/2019 21:14 jel istina da je jutros umro Mladic, zna li ko, ili me "dobro obavjesteni" iz Haga zajebavaju?
ako je istina prerano je otisao , trebo se jos jedno 20 godina muciti
User avatar
muha_sa
Posts: 128604
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2915 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by muha_sa »

mO k3 wrote: 28/11/2019 08:53
nesloga wrote: 27/11/2019 21:14 jel istina da je jutros umro Mladic, zna li ko, ili me "dobro obavjesteni" iz Haga zajebavaju?
ako je istina prerano je otisao , trebo se jos jedno 20 godina muciti
nece taj još--treba se još jorgana nagutat prije neg dušu ispusti
User avatar
muha_sa
Posts: 128604
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2916 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by muha_sa »

https://www.klix.ba/magazin/film-tv/sud ... /191203017

REKONSTRUKCIJA DOGAĐAJA

"Suđenje Ratku Mladiću" prikazuje krvavu prošlost BiH i posljedice užasa koje živimo danas
User avatar
SmokingMan
Posts: 18614
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#2917 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by SmokingMan »

Руси су толико "пођтени" да би "вратили" ђенерала након што га "излијече". Једини прави исход је тај што му једино могу успорит пропаданје. Још један биједнички покушај извлаечнја окоријелог ратног злочинца. Моји руси, гдјесте ви ограјисали...

Image
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#2918 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by Maraschino »

Da je bogdom tako, ali nije.
Kako se brinula Srbija i Rusija za njega i njegovo zdravlje najbolje pokazuju slike prilikom hapsenja.
Sada je on ukrpan ko malo ko. Nigdje mu nije bolje sve dok se Bronovo brine o njegovom zdravlju.

...samo mu pojacati dozu pelena.
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#2919 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by Haman2 »

Madicu treba njega i paznja. Kakvu su njegu i paznju imali Srebrencani koji su pobijeni po njegovom naredjenju. Kad covjek procita koliko je ljudi ubijeno i kako, kako su patili i danas pate prezivjeli, izrecena kazna Mladicu je preblaga.
Ne bih se iznenadio udovljenju njegovim zahtjevima. Nobelova nagrada za knjizevnost odslikava evropsko islamofobicno raspolozenje . Da li je to jedino rasolozenje Evrope ili ima jos neko ? ? :izet:
Sultanahmed
Posts: 421
Joined: 03/01/2020 12:29

#2920 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by Sultanahmed »

Najnesposobniji general u citavom ratu.
Totalna neznalica i nesposobnjakovic,uzimajuci u obzir kakvim arsenalom je raspolago trebo je za 2 mjeseca da osvoji Bosnu-Blitzkrieg-om
Srecom za nas,neznalica je odabro taktiku iz ww1 i odlucio rovovske borbe voditi :lol:
Ta njegova amaterska greska je kostala srbe pobjede u bosni,zbog njegove bahatosti i arogancije nijedan bolji srpski general nije mogao doci do rijeci.
Nanic I Dudak su mladica rastavili na proste faktore u akciji "Breza 94" ,jos jedna akcija u kojoj je mladic dokazao svoju veliku nesposobnost.
Naslovnica
Posts: 27849
Joined: 20/03/2013 15:38

#2921 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by Naslovnica »

KREPO
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18219
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#2922 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by GandalfSivi »

Krepalo pasce...
User avatar
muha_sa
Posts: 128604
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#2923 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by muha_sa »

kad im je dan žalosti :?
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#2924 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by bingov buraz »

Pampers uputio izraze sućuti familiji,kažu nisu bolju mušteriju imali.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#2925 Re: Ratko Mladić u Haagu!

Post by Milenkov buraz »

Prerano se radujete... :oops:
Glasnogovornica Haškog tribunala Helena Eggleston demantirala je za portal Radiosarajevo.ba da je umro ratni zločinac Ratko Mladić.

Podsjetimo, informaciju da je umrla objavila je na Twitteru navodno ministrica vanjskih poslova BiH Bisera Turković.
Opet ta SDA krava svojim stupidnim izjavama dezavujiše javnost. Jebem joj pleme
Post Reply