Raspad ekipe - Željezničar: Više odlazaka nego dolazaka

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#26

Post by prleitihi »

nemoj tako..ako se štrumfovi raspadnu..ode i naših 6 sigurnih bodova.. :roll:
User avatar
Zavatoni
Posts: 1641
Joined: 06/07/2005 07:44
Location: Sarajevo

#27

Post by Zavatoni »

Čovjek me pogrešno skont'o.

Meni je zaista jednako drago kada Sarajevo osvoji titulu i kada Željo ostane u ligi. Tome sam se radovao kao da smo osvojili dvostruku krunu.

Obećavam ti da ću krajem ove sezone pokrenuti inicijativu da se proslava bordo titule produži na dvije noći, pa da tu drugu noć obilježimo još jedan Željin ostanak u ligi.

Mislim da za ovu inicijativu mogu naći podršku kod većine navijača Sarajeva.
User avatar
Bl_ManiaC
Posts: 185
Joined: 14/02/2007 20:26
Location: zgrada u blizini mjesta odakle polecu avioni

#28

Post by Bl_ManiaC »

prleitihi wrote:nemoj tako..ako se štrumfovi raspadnu..ode i naših 6 sigurnih bodova.. :roll:
Ovaj prleitihi uvijek zbija sale,dobar je mali :lol:
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#29

Post by prleitihi »

nama..s prvog mjesta..svi ste vi mali.. :D:D
ObiVan
Posts: 143
Joined: 11/06/2005 20:49
Location: Sehen Sie diese Stadt...

#30

Post by ObiVan »

Fakat covjek skonta da za ove isfrustrirani strumfove nema lijeka...sreca pa ste u istom gradu, pa mozete da gledate neke evropske utakmice...Zeljo se naravno slijedece sezone bori za opstanak...prvi cilj je opstanak u ligi, koji cu s manijacima slaviti kao da su duplu krunu osvojili...kao sto uvijek kazem...od ovih manjih klubova je meni fakat Zeljo najdrazi... :lol: :lol: :lol: :lol:
m_myers
Posts: 72
Joined: 29/06/2007 10:49
Location: Daleko od pameti

#31

Post by m_myers »

O mrtvima (želji) sve najbolje!!!!

Sada će onaj najgluplji transparent koji je ikad viđen na stadionima (i mrtvi žive za želju) imati svoj puni smisao, jer mrtvi i željo su sada na istom :D
Last edited by m_myers on 13/07/2007 15:37, edited 2 times in total.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#32

Post by Neelix »

m_myers wrote:O mrtvima (želji) sve najbolje!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :thumbup:
Santos
Posts: 1552
Joined: 24/10/2004 22:29

#34

Post by Santos »

Tako ti je to kad putercic dodje do sise tako i pitarcici dosli do titule pa nema niko veci od njih.Njanje imali viza daleko je Malta.Da dodam Sarajevo uskoro dobija novu atrakciju a to je korida na kosevu kazu bikovima odgovara tlo na kosevu a i nadmorska visina tako da se sve uklapa.Inace ostajem pri onoj staroj da ce Njanje biti prvi BiH tim koji ce uci u grupnu fazu kup uefa.
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#35

Post by Umjetnik a »

jao bruke i Pelaka, samo 20.000€, ali više nisu mogli i dobiti
pa Džeko je koštao 50.000€ kad niko nije znao za njega
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#36

Post by pinkzelena »

Ja navijam za Sarajevo otkad znam za sebe, ali i Željo je naš sarajevski klub,domaći i samo papci se mogu radovati njegovom neuspjehu po bilo kom pitanju.
User avatar
Chopper_Horrace
Posts: 575
Joined: 13/07/2005 14:17
Location: Ovejaras

#37

Post by Chopper_Horrace »

pinkzelena wrote:Ja navijam za Sarajevo otkad znam za sebe, ali i Željo je naš sarajevski klub,domaći i samo papci se mogu radovati njegovom neuspjehu po bilo kom pitanju.


Napokon normalan neko....
:thumbup:
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#38

Post by Umjetnik a »

pinkzelena wrote:Ja navijam za Sarajevo otkad znam za sebe, ali i Željo je naš sarajevski klub,domaći i samo papci se mogu radovati njegovom neuspjehu po bilo kom pitanju.
tako treba :kiss:
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#39

Post by DaysleepeR »

Srbija: Željezničar na pripremama bez vode?!
*** SPAM *** - Prema riječima igrača Želje, koji se nalaze u Srbiji, u hotelu u kome su smješteni prekjučer uopšte nije bilo vode, zbog čega je preskočen jedan trening. Također, hrana je katastrofalna, a kraj terena na kojem treniraju "nešto užasno smrdi, što otežava treninge" izjavio je jedan od fudbalera Zeljezničara.

Danas bi Željezničar trebao odigrati utakmicu protiv Bačke Topole, sutra je predviđena utakmica protiv Hajduka iz Kule, što bi trebala biti i najjača provjera, dok je dan poslije planiran susret protiv Čoka, koji su plavi pobijedili sa 13:0 u prvoj pripremnoj utakmici.

U petak slijedi povratak, ali samo do Gradiške, gdje će Željezničar učestvovati na turniru zajedno sa Modričom, Kozarom i apatinskom Mladošću.

(oslobodjenje.ba)
Zar nije mogao kakav bolji smjestaj za ekipu koja je nekad "harala Evropom"!?

:D
juan
Posts: 519
Joined: 25/07/2002 00:00
Location: Colonia

#40

Post by juan »

Srbija: Željezničar na pripremama bez vode?!
*** SPAM *** - Prema riječima igrača Želje, koji se nalaze u Srbiji, u hotelu u kome su smješteni prekjučer uopšte nije bilo vode, zbog čega je preskočen jedan trening. Također, hrana je katastrofalna, a kraj terena na kojem treniraju "nešto užasno smrdi, što otežava treninge" izjavio je jedan od fudbalera Zeljezničara.

Danas bi Željezničar trebao odigrati utakmicu protiv Bačke Topole, sutra je predviđena utakmica protiv Hajduka iz Kule, što bi trebala biti i najjača provjera, dok je dan poslije planiran susret protiv Čoka, koji su plavi pobijedili sa 13:0 u prvoj pripremnoj utakmici.

U petak slijedi povratak, ali samo do Gradiške, gdje će Željezničar učestvovati na turniru zajedno sa Modričom, Kozarom i apatinskom Mladošću.

---

e nek im se to i desi, pored vlasica, bjelasnice i drugih nasih ljepota, oni otisli i smrdiji!!
Valjda se nije jos proculo do nasih, da se ide na brdo trenirati, da bi produkcija crvenih zrncat bila povecana.... e moj zeljo, tugo moja...
Skoro
Posts: 841
Joined: 28/03/2005 14:24

#41

Post by Skoro »

pinkzelena wrote:Ja navijam za Sarajevo otkad znam za sebe, ali i Željo je naš sarajevski klub,domaći i samo papci se mogu radovati njegovom neuspjehu po bilo kom pitanju.
Naprotiv, mi se bas radujemo zeljinom uspjehu, ostali ljudi u ligi :D
Fleischfresser
Posts: 94
Joined: 26/06/2007 12:10
Location: Hamville, Dbr.
Contact:

#42

Post by Fleischfresser »

Covjece, kad citas ovo steknes dojam da ste se vi pitari vise zabrinuli za Zelju nego mi?!?!?!
Opustite te se koliko god bude tesko za Zelju narednu sezonu, a kako je krenulo bit ce bogami svasta, mi cemo uvijek biti tu.
Nego svi manijaci 4. u Zepce da im vratimo transparent :D, a tok utakmice kako Bog da, ili ti ga kod nas sudija.
Loud
Posts: 127
Joined: 27/08/2003 00:00

#43

Post by Loud »

juan wrote:Srbija: Željezničar na pripremama bez vode?!
*** SPAM *** - Prema riječima igrača Želje, koji se nalaze u Srbiji, u hotelu u kome su smješteni prekjučer uopšte nije bilo vode, zbog čega je preskočen jedan trening. Također, hrana je katastrofalna, a kraj terena na kojem treniraju "nešto užasno smrdi, što otežava treninge" izjavio je jedan od fudbalera Zeljezničara.

Danas bi Željezničar trebao odigrati utakmicu protiv Bačke Topole, sutra je predviđena utakmica protiv Hajduka iz Kule, što bi trebala biti i najjača provjera, dok je dan poslije planiran susret protiv Čoka, koji su plavi pobijedili sa 13:0 u prvoj pripremnoj utakmici.

U petak slijedi povratak, ali samo do Gradiške, gdje će Željezničar učestvovati na turniru zajedno sa Modričom, Kozarom i apatinskom Mladošću.

---

e nek im se to i desi, pored vlasica, bjelasnice i drugih nasih ljepota, oni otisli i smrdiji!!Valjda se nije jos proculo do nasih, da se ide na brdo trenirati, da bi produkcija crvenih zrncat bila povecana.... e moj zeljo, tugo moja...
Na Vlasicu su bili na kondicionim pripremama, a oni koliko znam vec trecu godinu idu u Zobnaticu na pripreme i nisu se zalili do sad. Na kraju krajeva, otisli su da rade, a ne da se odmaraju.
Post Reply