Ramiz Zmaj budući ministar trgovine, turizma i saobraćaja u TK?

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
bickle012
Posts: 14
Joined: 05/08/2018 14:02

#1 Ramiz Zmaj budući ministar trgovine, turizma i saobraćaja u TK?

Post by bickle012 »

https://a-newz.com/2019/01/06/saznajemo ... g-kantona/

Evo već neko vrijeme se po raznim portalima piše da će Ramiz Zmaj, čovjek poznat po vicevima sa YouTubea u kojima psuje k'o kočijaš (nerijetko Boga), na najvulgarnije načine ismijava vjeru i pokazuje ogromne znake nepismenosti (mislim da je u jednom videu rekao da je Kilimandžaro na Tibetu) najvjerovatnije biti novi ministar trgovine, turizma i saobraćaja Tuzlanskog kantona. Čovjek koji je prije 3-4 godine bio meta itekako zasluženog medijskog linča radi javnog ismijavanja genocida u Srebrenici u jednom od svojih "viceva".

E ako neko ovakav postane ministar u BiH onda ćemo tek dokazati kakva smo papanija i dno dna od države. Onaj shisha king ili kako već iz Zenice je oličenje kulture za ovog neandertalca i seljačinu sa dna kace.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#2 Re: Ramiz Zmaj budući ministar trgovine, turizma i saobraćaja u TK?

Post by insomnia78 »

Ramiz je gospodin jedan kroz jedan. Dje pise da ministar mora biti vjernik?
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#3 Re: Ramiz Zmaj budući ministar trgovine, turizma i saobraćaja u TK?

Post by Horcrux »

bickle012 wrote: E ako neko ovakav postane ministar u BiH onda ćemo tek dokazati kakva smo papanija i dno dna od države.
Meni je vise smijesno da tebi i slicnima jos treba dokaz da je ovo zaista papanija i dno dna od države. :-)

Cini se da si ti dio problema, a ne Ramiz. :lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#4 Re: Ramiz Zmaj budući ministar trgovine, turizma i saobraćaja u TK?

Post by insomnia78 »

Ovu temu. Spojiti sa onim evropskim filozofima
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#5 Re: Ramiz Zmaj budući ministar trgovine, turizma i saobraćaja u TK?

Post by Nivelacija »

Pravi covjek za tu funkciju, iskustva na pretek, sretno Zmaju.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21489
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#6 Re: Ramiz Zmaj budući ministar trgovine, turizma i saobraćaja u TK?

Post by MarlboroGold »

Da je teška seljačina to stoji, ali ima sigurno dosta iskustva u vezi saobraćaja jer godinama radi kao profesionalni vozač. Trgovina i turizam su sigurno fule kad je on u pitanju iako ima svoj restoran šta već, ali nije on kriv što je predviđen jedan ministar za sve tri grane. Vjerovatno je dovoljno da se zahtjev u vezi samo jedne zadovolji.
Što se mene tiče svako treba dobiti šansu ako zadovoljavaju kriterije. Ako se ne pokažu ide noga po kratkom postupku.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#7 Re: Ramiz Zmaj budući ministar trgovine, turizma i saobraćaja u TK?

Post by Sydnor »

Kakva sad sahrana jebemu Boga i sahranu?
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2801
Joined: 14/01/2019 04:56

#8 Re: Ramiz Zmaj budući ministar trgovine, turizma i saobraćaja u TK?

Post by Porodice Foht »

MarlboroGold wrote:Da je teška seljačina to stoji, ali ima sigurno dosta iskustva u vezi saobraćaja jer godinama radi kao profesionalni vozač. Trgovina i turizam su sigurno fule kad je on u pitanju iako ima svoj restoran šta već, ali nije on kriv što je predviđen jedan ministar za sve tri grane. Vjerovatno je dovoljno da se zahtjev u vezi samo jedne zadovolji.
Što se mene tiče svako treba dobiti šansu ako zadovoljavaju kriterije. Ako se ne pokažu ide noga po kratkom postupku.
Reci da se salis pa nemas nista protiv kandidature ´´iskusnog profesionalnog sofera´´ za kantonalnog ministra trgovine, turizma i saobracaja? :roll:
Ne znam ni ko je ni sta je, ali ako su mu to jedine reference.... :run:
boshniak
Posts: 2007
Joined: 20/04/2014 11:48

#9 Re: Ramiz Zmaj budući ministar trgovine, turizma i saobraćaja u TK?

Post by boshniak »

Iza takve informacije stoji jedna ozbiljna novinska kuća a-newz
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21489
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#10 Re: Ramiz Zmaj budući ministar trgovine, turizma i saobraćaja u TK?

Post by MarlboroGold »

Porodice Foht wrote:
MarlboroGold wrote:Da je teška seljačina to stoji, ali ima sigurno dosta iskustva u vezi saobraćaja jer godinama radi kao profesionalni vozač. Trgovina i turizam su sigurno fule kad je on u pitanju iako ima svoj restoran šta već, ali nije on kriv što je predviđen jedan ministar za sve tri grane. Vjerovatno je dovoljno da se zahtjev u vezi samo jedne zadovolji.
Što se mene tiče svako treba dobiti šansu ako zadovoljavaju kriterije. Ako se ne pokažu ide noga po kratkom postupku.
Reci da se salis pa nemas nista protiv kandidature ´´iskusnog profesionalnog sofera´´ za kantonalnog ministra trgovine, turizma i saobracaja? :roll:
Ne znam ni ko je ni sta je, ali ako su mu to jedine reference.... :run:
Ima i gorih koji su već ministri. Zato ne vidim problem i da se njemu da šansa.
User avatar
freelancerusk
Posts: 480
Joined: 19/07/2018 16:05

#11 Re: Ramiz Zmaj budući ministar trgovine, turizma i saobraćaja u TK?

Post by freelancerusk »

Horcrux wrote:
bickle012 wrote: E ako neko ovakav postane ministar u BiH onda ćemo tek dokazati kakva smo papanija i dno dna od države.
Meni je vise smijesno da tebi i slicnima jos treba dokaz da je ovo zaista papanija i dno dna od države. :-)

Cini se da si ti dio problema, a ne Ramiz. :lol:

Država? :lol:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#12 Re: Ramiz Zmaj budući ministar trgovine, turizma i saobraćaja u TK?

Post by Maraschino »

Jadna je drzava i taj narod koji se smije onom Ramizu i onom Hori. :roll:

jebo koridu
User avatar
Logovan
Posts: 94159
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13 Re: Ramiz Zmaj budući ministar trgovine, turizma i saobraćaja u TK?

Post by Logovan »

MarlboroGold wrote:
Porodice Foht wrote:
MarlboroGold wrote:Da je teška seljačina to stoji, ali ima sigurno dosta iskustva u vezi saobraćaja jer godinama radi kao profesionalni vozač. Trgovina i turizam su sigurno fule kad je on u pitanju iako ima svoj restoran šta već, ali nije on kriv što je predviđen jedan ministar za sve tri grane. Vjerovatno je dovoljno da se zahtjev u vezi samo jedne zadovolji.
Što se mene tiče svako treba dobiti šansu ako zadovoljavaju kriterije. Ako se ne pokažu ide noga po kratkom postupku.
Reci da se salis pa nemas nista protiv kandidature ´´iskusnog profesionalnog sofera´´ za kantonalnog ministra trgovine, turizma i saobracaja? :roll:
Ne znam ni ko je ni sta je, ali ako su mu to jedine reference.... :run:
Ima i gorih koji su već ministri. Zato ne vidim problem i da se njemu da šansa.
:lol: :lol: :lol: :lol:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#14 Re: Ramiz Zmaj budući ministar trgovine, turizma i saobraćaja u TK?

Post by dezurni_ucenik »

Pokretac teme napisao samo jedan post na ovoj temi a vama ostavio link da mu klikate na stranicu. I jos da vjerujete da ce Ramiz postati ministar.
Post Reply