Raja iz Njemacke

Vijesti sa cijele zemaljske kugle o dešavanjima u bh. dijaspori, zanimljivosti o drugim državama i slično.

Moderator: Bloo

Švabo
Posts: 488
Joined: 14/09/2012 13:29
Location: Stuttgart, Njemacka

#1 Raja iz Njemacke

Post by Švabo »

hajtee malo da vidimoo koliko nas imaa i gdje smo u Njemackoooj :))) :bih:
User avatar
Mannequin
Posts: 1316
Joined: 14/07/2009 14:50
Location: FFM

#2 Re: Raja iz Njemacke

Post by Mannequin »

Izgleda su svi stidljivi :mrgreen:
Švabo
Posts: 488
Joined: 14/09/2012 13:29
Location: Stuttgart, Njemacka

#3 Re: Raja iz Njemacke

Post by Švabo »

i menii se cinii :D
Švabo
Posts: 488
Joined: 14/09/2012 13:29
Location: Stuttgart, Njemacka

#4 Re: Raja iz Njemacke

Post by Švabo »

Mannequin wrote:Izgleda su svi stidljivi :mrgreen:
Ti iz Frankfurta?
User avatar
dedovic.almir
Posts: 585
Joined: 04/03/2012 23:28
Location: DE
Contact:

#5 Re: Raja iz Njemacke

Post by dedovic.almir »

pozzzdravv raja, Aachen, deutschland

Image

Image
User avatar
Kal El
Posts: 6247
Joined: 07/04/2013 21:49

#6 Re: AW: Raja iz Njemacke

Post by Kal El »

Ima tema o dijaspori već, šta džaba otvarate novu?
Švabo
Posts: 488
Joined: 14/09/2012 13:29
Location: Stuttgart, Njemacka

#7 Re: Raja iz Njemacke

Post by Švabo »

Aachen, Frankfurt, Stuttgart 8-)
Hajde gdje je rest... ima nas sigurno visee :)
zodi36
Posts: 391
Joined: 21/08/2012 12:48

#8 Re: Raja iz Njemacke

Post by zodi36 »

dedovic.almir wrote:pozzzdravv raja, Aachen, deutschland

Image

Image
jesi bio neki dan kad vam je u bosanskom klubu gostovao FAZLIJA :lol: :lol:
User avatar
EverlasTT
Posts: 103
Joined: 04/04/2013 17:14

#9 Re: Raja iz Njemacke

Post by EverlasTT »

Imal koga sjeverno od Minhena?? 8)
djani s
Posts: 252
Joined: 18/09/2009 08:53

#10 Re: Raja iz Njemacke

Post by djani s »

Stuttgart, pozdrav raji iz Njemacke
User avatar
zli_hordas
Posts: 1250
Joined: 27/05/2010 08:58

#11 Re: Raja iz Njemacke

Post by zli_hordas »

Ja sam iz Sarajeva ali bi volio da sam u Njemackoj.
zodi36
Posts: 391
Joined: 21/08/2012 12:48

#12 Re: Raja iz Njemacke

Post by zodi36 »

evo sad bih se stobom zamjenio.da ja idem u bosnu,a ti u njemacku.jarane vjeruj da ti je ovo patnja zesca,nije foliranje.ovi ljudi sto zive ovde,krvavo svaki dinar zarade i vjeruj da nemaju nista drugo osim jednog mjesecnog izlaska.tako bas svi,nemozes na prste jedne ruke da nabrojis pa da kazes ,pa vidi ovom je bas fino.svi su podstanari,a ako imaju kuce u kreditima do guse.ja sam zivio 35 godina u bosni,imao dobar posao i igra sudbine me dovela ovde.supruga mi je tu vec 20 godina i dosao sam ovamo radi nje,ali fakat smo se zajebali pravo.ovi sto ti bacaju ublehe kao gotiva i ti fazoni,vjeruj robovi su
Švabo
Posts: 488
Joined: 14/09/2012 13:29
Location: Stuttgart, Njemacka

#13 Re: Raja iz Njemacke

Post by Švabo »

djani s wrote:Stuttgart, pozdrav raji iz Njemacke
Poznajemoli se mozda? :) gdje si u stuttgartu? Kako se prezivas?
User avatar
smasma
Posts: 441
Joined: 27/12/2010 21:19

#14 Re: Raja iz Njemacke

Post by smasma »

zli_hordas wrote:Ja sam iz Sarajeva ali bi volio da sam u Njemackoj.
ahahaha :D
+1
audi q5
Posts: 8
Joined: 23/10/2011 17:11

#15 Re: Raja iz Njemacke

Post by audi q5 »

u KÖLN,u ....................ostario hahaha
zodi36
Posts: 391
Joined: 21/08/2012 12:48

#16 Re: Raja iz Njemacke

Post by zodi36 »

audi q5 wrote:u KÖLN,u ....................ostario hahaha
sta znaci ostario komsija?hajd na kafu u dusseldorf :lol:
iamia
Posts: 1900
Joined: 09/10/2012 08:37

#17 Re: Raja iz Njemacke

Post by iamia »

zodi36 wrote:evo sad bih se stobom zamjenio.da ja idem u bosnu,a ti u njemacku.jarane vjeruj da ti je ovo patnja zesca,nije foliranje.ovi ljudi sto zive ovde,krvavo svaki dinar zarade i vjeruj da nemaju nista drugo osim jednog mjesecnog izlaska.tako bas svi,nemozes na prste jedne ruke da nabrojis pa da kazes ,pa vidi ovom je bas fino.svi su podstanari,a ako imaju kuce u kreditima do guse.ja sam zivio 35 godina u bosni,imao dobar posao i igra sudbine me dovela ovde.supruga mi je tu vec 20 godina i dosao sam ovamo radi nje,ali fakat smo se zajebali pravo.ovi sto ti bacaju ublehe kao gotiva i ti fazoni,vjeruj robovi su

nemoj zezat ?
haj' objasni bolje. u cemu je fazon ?
nije moguce da tamo ljudi zive gore nego u bosni !..
(ps... :lol: )
bennz
Posts: 9
Joined: 09/04/2013 08:30

#18 Re: Raja iz Njemacke

Post by bennz »

zodi36 je napisao/la:
evo sad bih se stobom zamjenio.da ja idem u bosnu,a ti u njemacku.jarane vjeruj da ti je ovo patnja zesca,nije foliranje.ovi ljudi sto zive ovde,krvavo svaki dinar zarade i vjeruj da nemaju nista drugo osim jednog mjesecnog izlaska.tako bas svi,nemozes na prste jedne ruke da nabrojis pa da kazes ,pa vidi ovom je bas fino.svi su podstanari,a ako imaju kuce u kreditima do guse.ja sam zivio 35 godina u bosni,imao dobar posao i igra sudbine me dovela ovde.supruga mi je tu vec 20 godina i dosao sam ovamo radi nje,ali fakat smo se zajebali pravo.ovi sto ti bacaju ublehe kao gotiva i ti fazoni,vjeruj robovi su...



PA LAVE ...NIJE PROBLEM ...AKO TI JE TAMO GUST RASPORED I TEŠKO I MUKA...DODJI U BOSNU BUDI GOSPODIN ČOVA ...ODMORA NA BACANJE...OVDJE NISI ROB...SAMO TI DODJI SA ŽENICOM SVOJOM I OVDJE ŽIVITE I ODGAJAJTE DJECU...MILINA ČOVO......ŠTA IMA "ROB" POSTUJE NA KLIX.BA FORUMU...
J.... TE NENORMALNA...
zodi36
Posts: 391
Joined: 21/08/2012 12:48

#19 Re: Raja iz Njemacke

Post by zodi36 »

bennz wrote:zodi36 je napisao/la:
evo sad bih se stobom zamjenio.da ja idem u bosnu,a ti u njemacku.jarane vjeruj da ti je ovo patnja zesca,nije foliranje.ovi ljudi sto zive ovde,krvavo svaki dinar zarade i vjeruj da nemaju nista drugo osim jednog mjesecnog izlaska.tako bas svi,nemozes na prste jedne ruke da nabrojis pa da kazes ,pa vidi ovom je bas fino.svi su podstanari,a ako imaju kuce u kreditima do guse.ja sam zivio 35 godina u bosni,imao dobar posao i igra sudbine me dovela ovde.supruga mi je tu vec 20 godina i dosao sam ovamo radi nje,ali fakat smo se zajebali pravo.ovi sto ti bacaju ublehe kao gotiva i ti fazoni,vjeruj robovi su...



PA LAVE ...NIJE PROBLEM ...AKO TI JE TAMO GUST RASPORED I TEŠKO I MUKA...DODJI U BOSNU BUDI GOSPODIN ČOVA ...ODMORA NA BACANJE...OVDJE NISI ROB...SAMO TI DODJI SA ŽENICOM SVOJOM I OVDJE ŽIVITE I ODGAJAJTE DJECU...MILINA ČOVO......ŠTA IMA "ROB" POSTUJE NA KLIX.BA FORUMU...
J.... TE NENORMALNA...
ova zadnja ti je pravo jaka.drug nisam ti ja kriv sto si u bosni bez posla,radi nesto i bit ce ti dobro.postujem kad sam kuci naravno.ocito ti nisi vidio nista u zivotu,kazem ti kako jeste,ako te lozi da izbacis ruku iz auta i vozis neki dobar auto i ako ti je gust da nosis tomy hillfiger jakne i imas galaksy s 4 onda je za tebe njemacka.naravno to kazem jer imam sliku u glavi o tebi,bez uvrede.ono da to sve imas i da se provozas u bosni nekom carsijom da te vide
zodi36
Posts: 391
Joined: 21/08/2012 12:48

#20 Re: Raja iz Njemacke

Post by zodi36 »

zodi36 wrote:
bennz wrote:zodi36 je napisao/la:
evo sad bih se stobom zamjenio.da ja idem u bosnu,a ti u njemacku.jarane vjeruj da ti je ovo patnja zesca,nije foliranje.ovi ljudi sto zive ovde,krvavo svaki dinar zarade i vjeruj da nemaju nista drugo osim jednog mjesecnog izlaska.tako bas svi,nemozes na prste jedne ruke da nabrojis pa da kazes ,pa vidi ovom je bas fino.svi su podstanari,a ako imaju kuce u kreditima do guse.ja sam zivio 35 godina u bosni,imao dobar posao i igra sudbine me dovela ovde.supruga mi je tu vec 20 godina i dosao sam ovamo radi nje,ali fakat smo se zajebali pravo.ovi sto ti bacaju ublehe kao gotiva i ti fazoni,vjeruj robovi su...



PA LAVE ...NIJE PROBLEM ...AKO TI JE TAMO GUST RASPORED I TEŠKO I MUKA...DODJI U BOSNU BUDI GOSPODIN ČOVA ...ODMORA NA BACANJE...OVDJE NISI ROB...SAMO TI DODJI SA ŽENICOM SVOJOM I OVDJE ŽIVITE I ODGAJAJTE DJECU...MILINA ČOVO......ŠTA IMA "ROB" POSTUJE NA KLIX.BA FORUMU...
J.... TE NENORMALNA...
ova zadnja ti je pravo jaka.drug nisam ti ja kriv sto si u bosni bez posla,radi nesto i bit ce ti dobro.postujem kad sam kuci naravno.ocito ti nisi vidio nista u zivotu,kazem ti kako jeste,ako te lozi da izbacis ruku iz auta i vozis neki dobar auto i ako ti je gust da nosis tomy hillfiger jakne i imas galaksy s 4 onda je za tebe njemacka.naravno to kazem jer imam sliku u glavi o tebi,bez uvrede.ono da to sve imas i da se provozas u bosni nekom carsijom da te vide
i jos vidim sad da si najaktivniji na temu auta, i to mercedes,to je znak da sam u pravu.uzivaj
zodi36
Posts: 391
Joined: 21/08/2012 12:48

#21 Re: Raja iz Njemacke

Post by zodi36 »

iamia wrote:
zodi36 wrote:evo sad bih se stobom zamjenio.da ja idem u bosnu,a ti u njemacku.jarane vjeruj da ti je ovo patnja zesca,nije foliranje.ovi ljudi sto zive ovde,krvavo svaki dinar zarade i vjeruj da nemaju nista drugo osim jednog mjesecnog izlaska.tako bas svi,nemozes na prste jedne ruke da nabrojis pa da kazes ,pa vidi ovom je bas fino.svi su podstanari,a ako imaju kuce u kreditima do guse.ja sam zivio 35 godina u bosni,imao dobar posao i igra sudbine me dovela ovde.supruga mi je tu vec 20 godina i dosao sam ovamo radi nje,ali fakat smo se zajebali pravo.ovi sto ti bacaju ublehe kao gotiva i ti fazoni,vjeruj robovi su

nemoj zezat ?
haj' objasni bolje. u cemu je fazon ?
nije moguce da tamo ljudi zive gore nego u bosni !..
(ps... :lol: )
ja sam ti iznio realno misljenje.zivot je sirok pojam.neznam sta podrazumjevas pod tim?kazem ti ponovo i 100% sam ubjedjen u to,ko ima iole solidan posao za njega je zivot u bosni bajka,a to sto je poremecen sistem vrijednosti i sto je sada u bosni isfur da voze golfa 4 jer je vec star ili ima novih to je do mentalnog sklopa.ovde ces vidjeti dosta menadjera u vozovima i tramvajima i to ti nesto pokazuje.lp
iamia
Posts: 1900
Joined: 09/10/2012 08:37

#22 Re: Raja iz Njemacke

Post by iamia »

zodi36 wrote: ja sam ti iznio realno misljenje.zivot je sirok pojam.neznam sta podrazumjevas pod tim?kazem ti ponovo i 100% sam ubjedjen u to,ko ima iole solidan posao za njega je zivot u bosni bajka,a to sto je poremecen sistem vrijednosti i sto je sada u bosni isfur da voze golfa 4 jer je vec star ili ima novih to je do mentalnog sklopa.ovde ces vidjeti dosta menadjera u vozovima i tramvajima i to ti nesto pokazuje.lp
hahah,, ma znam ja o cemu ti pricas.
dugo sam zivio u svabiji.

evo kladim se ako ostanes u njemackoj 5 god, da ces i ti imati iphone, veliko auto,, i raditi kao rob da bi sa meckom profurao kroz BiH ulicama 100 km/h...
mora se stres nekako otresti.
resistance is futile.. :skoljka:
zodi36
Posts: 391
Joined: 21/08/2012 12:48

#23 Re: Raja iz Njemacke

Post by zodi36 »

iamia wrote:
zodi36 wrote: ja sam ti iznio realno misljenje.zivot je sirok pojam.neznam sta podrazumjevas pod tim?kazem ti ponovo i 100% sam ubjedjen u to,ko ima iole solidan posao za njega je zivot u bosni bajka,a to sto je poremecen sistem vrijednosti i sto je sada u bosni isfur da voze golfa 4 jer je vec star ili ima novih to je do mentalnog sklopa.ovde ces vidjeti dosta menadjera u vozovima i tramvajima i to ti nesto pokazuje.lp
hahah,, ma znam ja o cemu ti pricas.
dugo sam zivio u svabiji.

evo kladim se ako ostanes u njemackoj 5 god, da ces i ti imati iphone, veliko auto,, i raditi kao rob da bi sa meckom profurao kroz BiH ulicama 100 km/h...
mora se stres nekako otresti.
resistance is futile.. :skoljka:
ima sam ja to i u bosni,i nije mi vise 20 godina kao sto nik pokazuje.ta furka me je prosla
iamia
Posts: 1900
Joined: 09/10/2012 08:37

#24 Re: Raja iz Njemacke

Post by iamia »

amhh,, u bosni se ne radi kao u njemackoj.
da bi imao mecku u njemackoj , moras raditi. a kad kazem "raditi" onda i mislim 8 sati sa pognutom glavom.
zato dodjes u BiH da skines taj mrak sa ociju... nevezano koliko godina imas.. :D
User avatar
fatality
Posts: 2151
Joined: 24/02/2008 14:11

#25 Re: AW: Raja iz Njemacke

Post by fatality »

zodi36 wrote:evo sad bih se stobom zamjenio.da ja idem u bosnu,a ti u njemacku.jarane vjeruj da ti je ovo patnja zesca,nije foliranje.ovi ljudi sto zive ovde,krvavo svaki dinar zarade i vjeruj da nemaju nista drugo osim jednog mjesecnog izlaska.tako bas svi,nemozes na prste jedne ruke da nabrojis pa da kazes ,pa vidi ovom je bas fino.svi su podstanari,a ako imaju kuce u kreditima do guse.ja sam zivio 35 godina u bosni,imao dobar posao i igra sudbine me dovela ovde.supruga mi je tu vec 20 godina i dosao sam ovamo radi nje,ali fakat smo se zajebali pravo.ovi sto ti bacaju ublehe kao gotiva i ti fazoni,vjeruj robovi su
Znaci i u njemackoj otimacina za koru hljeba? Ja mislio da je bolja situacija kod vas. Negdje sam na nekoj temi pisao o zivotu u austriji, i ovdje je, moj ti, pakao na zemlji. Svaki dan se radi osim vikendom, bar nam vikend daju slobodan. Je li i kod vas vikend slobodan il valja sljakat ? Koji djavo me natjera da dodjem ovamo i kud ne ostadoh u mojoj lijepoj bosni. Da znas da bih se sutra vratio al ne mogu(ne pitaj sto), nego sto se ti ne vratis u bosnu (kao sto rekoh kod mene je jako komplikovano trenutno )?

Gesendet von meinem GT-I9300 mit Tapatalk 2
Post Reply