Rafting??

Očuvanje čovjekove okoline.

Moderator: anex

pantich
Posts: 13
Joined: 27/10/2014 13:41

#26 Re: Rafting??

Post by pantich »

BISCANIN2 wrote:Na ovom vodostaju ,uz profi opremu i dobru organizaciju rafting je prelijepa avantura ,opasnije je recimo kakvo penjanje ili biclikizam .
Znaci slobodno na rafting vodostaj je najbolji ,samo opremu propisno namjestiti slusati komande skipera i naprijed u nezaboravan događaj .
Pa naravno, pa nije rafting ono što gledate na filmovima. :D
User avatar
iz dna duše
Posts: 1396
Joined: 24/06/2008 13:38

#27 Re: Rafting??

Post by iz dna duše »

PapakizSarajeva wrote:Ne znam o cemu vi ovdje pisete ??? Kakvi Djajici i ostali ??? Jedini, pravi, najbolji, najprofesionalniji je Hitko (Ban Vir), HIT RAFT ...
Pa recimo ovako: svako ima svoje iskustvo i svako ima svoju preporuku... Ja tebi neću reći "kakav ba Hitko", jer ni Hitko nije loš :D ....
ali ja idem godinama u Džajiće i meni je superbaš tamo :thumbup:
User avatar
smasma
Posts: 441
Joined: 27/12/2010 21:19

#28 Re: Rafting??

Post by smasma »

PapakizSarajeva wrote:Ne znam o cemu vi ovdje pisete ??? Kakvi Djajici i ostali ??? Jedini, pravi, najbolji, najprofesionalniji je Hitko (Ban Vir), HIT RAFT ...
bio jednom, sve pohvale za hitka i ekipu. :thumbup:
inače, meni je bilo bezveze. ja sam previše očekivao, ja sam to zamisljao waooo, to virovi, adrenalin, brza rijeka, ma gori sve. a dobio sam sve suprotno.
ali za provest jedan dan u prirodi, extra. pomalo veslas, odmaras, kupas se, skaces, plivas. jos ako imas super ekipu.. ih :)
Majstorova Margarita
Posts: 643
Joined: 07/11/2014 22:19

#29 Re: Rafting??

Post by Majstorova Margarita »

smasma wrote:
PapakizSarajeva wrote:Ne znam o cemu vi ovdje pisete ??? Kakvi Djajici i ostali ??? Jedini, pravi, najbolji, najprofesionalniji je Hitko (Ban Vir), HIT RAFT ...
bio jednom, sve pohvale za hitka i ekipu. :thumbup:
inače, meni je bilo bezveze. ja sam previše očekivao, ja sam to zamisljao waooo, to virovi, adrenalin, brza rijeka, ma gori sve. a dobio sam sve suprotno.
ali za provest jedan dan u prirodi, extra. pomalo veslas, odmaras, kupas se, skaces, plivas. jos ako imas super ekipu.. ih :)
Ja ti preporucujem onda da odes na rafting na Uni. Meni je Neretva bila taman, moze se i zapaliti, kud ces veceg meraka :D
User avatar
PapakizSarajeva
Posts: 738
Joined: 17/06/2010 13:03
Location: Rajvosa

#30 Re: Rafting??

Post by PapakizSarajeva »

smasma wrote:
PapakizSarajeva wrote:Ne znam o cemu vi ovdje pisete ??? Kakvi Djajici i ostali ??? Jedini, pravi, najbolji, najprofesionalniji je Hitko (Ban Vir), HIT RAFT ...
bio jednom, sve pohvale za hitka i ekipu. :thumbup:
inače, meni je bilo bezveze. ja sam previše očekivao, ja sam to zamisljao waooo, to virovi, adrenalin, brza rijeka, ma gori sve. a dobio sam sve suprotno.
ali za provest jedan dan u prirodi, extra. pomalo veslas, odmaras, kupas se, skaces, plivas. jos ako imas super ekipu.. ih :)
Drug, sve zavisi u kojem periodu godine si isao. Od pocetka jula pa na dalje rafting na Neretvi je maloooo uzbudljiviji izlet. Probaj se organizovati da odes u periodu 15.05. do 15.06. dok je Neretva jos velika od topljenja snijega ...
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#31 Re: Rafting??

Post by shake69 »

Bio vise puta na Uni ali nikako da odem na rafting. Koja je najmirnija dionica da se covjek ne sekira za dijete pored sebe.
User avatar
teuta06
Posts: 1594
Joined: 28/03/2018 11:14

#32 Re: Rafting??

Post by teuta06 »

da dignem temu iz mrtvih… sljedeći vikend idemo na rafting na Uni… bila sam već 3 puta na Neretvi….ok je …ništa strašno…ali kad gledam videe na Uni, puno je strašnije nego na Neretvi.. znam da se samo najatraktivniji spustovi objavljuju, ali iskustva vas koji ste bili… idemo na ovu etapu Štrbački buk-Lohovo
User avatar
coek
Posts: 864
Joined: 24/08/2007 16:28
Location: najcesce negdje na planini blizu Sarajeva

#33 Re: Rafting??

Post by coek »

'vako - Neretva raft tj Kasim Dzajic, to ne mijenjam. Hitko je dobar isto, ali mu je lokacija losa - onako fino ohladjen od raftinga, imas cca 1h u vrucem kombiju do baze, a Dzajic je u Dzajicima, logicno. Meni je to presudno. Ostali uslovi su manje-vise isti.

A Neretva ... nisam dugo bio, pa sam je bio zaboravio, sto je i dobro jer sam se iznova odusevio, Kakav kanjon, prekrasno.
Post Reply