Radujte se , ulje 8 KM , centralno 20-30% skuplje!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#51

Post by uvjek dobar gost »

Ja evo pozivam da se oformi pokret otpora ovom sistemu koji nas gura u civilizacijski sunovrat... cijene su samo posljedice tog lošeg sistema u koji su nas ugurali...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#52

Post by mIRCerka »

_BosanaC wrote:Samo da kazem da se od podne pocinjem i zvanicno sikirati oko toga koliko ljudi placaju grijanje i ostale rezije u NL :oops: Ko se zeli pridruziti bujrum :oops: :roll: :? :shock: :sad: :D
A sta mislis do podne? :lol:



































jupi, govna su do gushe, a samo gledam kako svi na nos disu i dalje ne talasaju...


svaka cast, ovo je za ginisa..najjaci i najmasovniji analni sex na svijetu...i to bez vazeLJin...
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#53

Post by obuca »

_BosanaC wrote:Samo da kazem da se od podne pocinjem i zvanicno sikirati oko toga koliko ljudi placaju grijanje i ostale rezije u NL :oops: Ko se zeli pridruziti bujrum :oops: :roll: :? :shock: :sad: :D
ista stvar. imas uredenu drzavu tam i imas mogucnost da radis. nije ti kao vecini ovdje. ja za rezije mjesecno moram izdvojiti 300 KM. grijanje 65,00 grijali oni ili ne (mogu sanjat o tome da podesim da grije radijator vise :lol: :lol: :lol: a kamoli kad me nema da grije manje) :( :(
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#54

Post by mIRCerka »

uvjek dobar gost wrote:Ja evo pozivam da se oformi pokret otpora ovom sistemu koji nas gura u civilizacijski sunovrat... cijene su samo posljedice tog lošeg sistema u koji su nas ugurali...
a ti mora da si cetnik ustasa ili neka treca vrsta antipatriote...jer ipak su to NASI na vlasti..


:lol:



man, ovo je zabavno....
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#55

Post by atko »

Da rezimiramo:

-Vijece ministara ne funkcionise
-Reforme ka EU integracijama ne funkcionisu
-Sve zivo nam je u qurtzu
-Lideri se mimo ustava sad cjenkaju oko svega

Treba li bi da raspisu vanredne izbore

-mirkl ... opet pobjedise isti

Znaci dobro nam je
hrizantema
Posts: 94
Joined: 09/10/2007 14:15

#56

Post by hrizantema »

Pa to vam je da se uporede cijene i primanja u jednoj "obicnoj"drzavi u EU...
Prosjecna plata kod dvoje koji rade je 3000 eura, a sto je najinteresantnije u svakom marketu na kasi mozete vidjeti pokrivenu djevojku koja naplacuje i nikakvih problema...Koliko pokrivenih djevojaka radi po marketima u Sarajevu npr. koje vidjate svaki dan? Ovo sam iznio samo da vidite koliko je kod nas sve izvjestaceno, uzevsi u obzir i vjeru ...
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#57

Post by DobroJutroKolumbo »

uvjek dobar gost wrote:Ja evo pozivam da se oformi pokret otpora ovom sistemu koji nas gura u civilizacijski sunovrat... cijene su samo posljedice tog lošeg sistema u koji su nas ugurali...
Hajde "KRIZNI STAB" , fino , kako , kome , gdje , svako imenom i prezimenom nek se javi i brojem telefona...Pa kad se kaze idemo , nema ja ne mogu , mama me zove, moram kuci!!!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#58

Post by mIRCerka »

hrizantema wrote:Pa to vam je da se uporede cijene i primanja u jednoj "obicnoj"drzavi u EU...
Prosjecna plata kod dvoje koji rade je 3000 eura, a sto je najinteresantnije u svakom marketu na kasi mozete vidjeti pokrivenu djevojku koja naplacuje i nikakvih problema...Koliko pokrivenih djevojaka radi po marketima u Sarajevu npr. koje vidjate svaki dan? Ovo sam iznio samo da vidite koliko je kod nas sve izvjestaceno, uzevsi u obzir i vjeru ...
bas je necija shamija u Olandiji bitna bosancima kojima ni preskupo ulje ne smeta...





HOCEMO JOS!!!
HOCEMO JOS!!!
HOCEMO JOS!!!
HOCEMO JOS!!!
HOCEMO JOS!!!
HOCEMO JOS!!!
HOCEMO JOS!!!
HOCEMO JOS!!!
HOCEMO JOS!!!
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#59

Post by obuca »

DobroJutroKolumbo wrote:
uvjek dobar gost wrote:Ja evo pozivam da se oformi pokret otpora ovom sistemu koji nas gura u civilizacijski sunovrat... cijene su samo posljedice tog lošeg sistema u koji su nas ugurali...
Hajde "KRIZNI STAB" , fino , kako , kome , gdje , svako imenom i prezimenom nek se javi i brojem telefona...Pa kad se kaze idemo , nema ja ne mogu , mama me zove, moram kuci!!!
bas tako i ponijet sa sobom (ne smijem rec sta)
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#60

Post by uvjek dobar gost »

DobroJutroKolumbo wrote:
uvjek dobar gost wrote:Ja evo pozivam da se oformi pokret otpora ovom sistemu koji nas gura u civilizacijski sunovrat... cijene su samo posljedice tog lošeg sistema u koji su nas ugurali...
Hajde "KRIZNI STAB" , fino , kako , kome , gdje , svako imenom i prezimenom nek se javi i brojem telefona...Pa kad se kaze idemo , nema ja ne mogu , mama me zove, moram kuci!!!
Ja sam iz Sarajeva, živin tu, svima koji su fakat zainteresovani poslaću kantakt putem pm-a
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#61

Post by DobroJutroKolumbo »

mIRCerka wrote:
uvjek dobar gost wrote:Ja evo pozivam da se oformi pokret otpora ovom sistemu koji nas gura u civilizacijski sunovrat... cijene su samo posljedice tog lošeg sistema u koji su nas ugurali...
a ti mora da si cetnik ustasa ili neka treca vrsta antipatriote...jer ipak su to NASI na vlasti..


:lol:



man, ovo je zabavno....
De ne zajebaji se , rekao sam ti sve , pocrkacemo , meni je stvarno dogorilo...kad "mi" sa svojim platama necemo moci da jedemo i pijemo i placamo rezije...zar nam nije dosta!?
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#62

Post by _BosanaC »

Ja sam za, a i onako mi i ime, i prezime, i broj telefona zna pola forumske populacije, pa zovite kad god vam se cefne :D
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#63

Post by DobroJutroKolumbo »

uvjek dobar gost wrote:
DobroJutroKolumbo wrote:
uvjek dobar gost wrote:Ja evo pozivam da se oformi pokret otpora ovom sistemu koji nas gura u civilizacijski sunovrat... cijene su samo posljedice tog lošeg sistema u koji su nas ugurali...
Hajde "KRIZNI STAB" , fino , kako , kome , gdje , svako imenom i prezimenom nek se javi i brojem telefona...Pa kad se kaze idemo , nema ja ne mogu , mama me zove, moram kuci!!!
Ja sam iz Sarajeva, živin tu, svima koji su fakat zainteresovani poslaću kantakt putem pm-a
Evo salji meni ja cu tebi poslati svoje podatke...evo nek se tebi javljaju na PM raja koju ovo interesuje , ko nece , nek se ni na ovoj temi ne sekira previse!!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#64

Post by mIRCerka »

DobroJutroKolumbo wrote:
mIRCerka wrote:
uvjek dobar gost wrote:Ja evo pozivam da se oformi pokret otpora ovom sistemu koji nas gura u civilizacijski sunovrat... cijene su samo posljedice tog lošeg sistema u koji su nas ugurali...
a ti mora da si cetnik ustasa ili neka treca vrsta antipatriote...jer ipak su to NASI na vlasti..


:lol:



man, ovo je zabavno....
De ne zajebaji se , rekao sam ti sve , pocrkacemo , meni je stvarno dogorilo...kad "mi" sa svojim platama necemo moci da jedemo i pijemo i placamo rezije...zar nam nije dosta!?
Ne zajebavam se dragi moj Kolumbo.
Mrtva sam ozbiljna.
Prije godinu i po su se svi smijali na nase zalbe oko dizanja cijene struje, sad je jos gore i dalje svi sjede i filozofiraju ko papa sa balkona..


Samo fali da se u vijestima u 7 na hajatu javi Reis i kaze Allah ce vas nagradit na onom svijetu za patnju na ovom, a da Patrijarh Pavle kaze Hristos se patishe, podijelmo patnju s njim, da se odmah ubijem skokom sa Radoncicevog novog tornja, da budem sigurna da ce moci da me prikupe i pometu u teglu od djuveca, da ne bude skupa sahrana..


PS Toliko sam bijesna da trenutno JEDNOSTAVNO UZIVAM u ovom sranju...

Koz vi eskd for it...
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#65

Post by uvjek dobar gost »

DobroJutroKolumbo wrote:
uvjek dobar gost wrote:
DobroJutroKolumbo wrote: Hajde "KRIZNI STAB" , fino , kako , kome , gdje , svako imenom i prezimenom nek se javi i brojem telefona...Pa kad se kaze idemo , nema ja ne mogu , mama me zove, moram kuci!!!
Ja sam iz Sarajeva, živin tu, svima koji su fakat zainteresovani poslaću kantakt putem pm-a
Evo salji meni ja cu tebi poslati svoje podatke...evo nek se tebi javljaju na PM raja koju ovo interesuje , ko nece , nek se ni na ovoj temi ne sekira previse!!
Odoh ja javit u štab.........
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#66

Post by Truba »

:-? ja se tresem od pomisli na rat i opet sranja ...ko ce meni dati pusku :-? ba napravit cu sranje neko :sad: raniću se i okolo ljude... pun sam bijesa

tresem se od pomisli ulje 8 maraka

boktemazo posljednjih 5 godina plata je narasla ravno 13 maraka i to za prevoz

:? :-? :-? :-? :-?
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#67

Post by _BosanaC »

@mIRCi, spremi se na skok s Radoncicevog falus-tornja :D Ko slaze pojeo govno :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#68

Post by mIRCerka »

komi wrote::-? ja se tresem od pomisli na rat i opet sranja ...ko ce meni dati pusku :-? ba napravit cu sranje neko :sad: raniću se i okolo ljude... pun sam bijesa

tresem se od pomisli ulje 8 maraka

boktemazo posljednjih 5 godina plata je narasla ravno 13 maraka i to za prevoz

:? :-? :-? :-? :-?
kakav rat ba?
koji vam je kurac vise sa pricom o ratu?

Zar ce s gladni srbi boriti protiv gladnih bosnjaka?


jeste li ludi :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11027
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#69

Post by Prpa.ba »

Pomalo s tom travom, ne valja je toliko jesti, pomalo, pomalo, jebo ga Haris Silajdzic! :oops: :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#70

Post by mIRCerka »

_BosanaC wrote:@mIRCi, spremi se na skok s Radoncicevog falus-tornja :D Ko slaze pojeo govno :D
Jedem govna vec, nadji bolju kletvu :lol:
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#71

Post by obuca »

evo ulje skocilo sa 2,60 na 3,70 - wisa - konzum :x :x :x
imal nas da sta radimo il cemo opet dimit na forumu
hrizantema
Posts: 94
Joined: 09/10/2007 14:15

#72

Post by hrizantema »

Posto sam bio u ratu dole, i znam da cijene skacu ili zbog inflacije ili zbog zatvorenih granica, onda ne vidim razloga da ulje skace na 10 maraka...Jel to neki novi vid ekonomske krize koja samo u BiH vazi, ili i mi da se spremamo novu veliku, svjetsku ekonomsku krizu?
Shamije sam naveo kao jedan vid apsurda koji se desava u BiH, a dole je sve apsurd...Ulje ode na 3 marke, al je zato pivo ostalo jeftino. Ovdje je argeta u holandskoj skupljoj prodavnici 80 centi, a dole je rijetkost ispod 2 km...Mi kao vrlo pametni ljudi(posto tvrdimo da su nase skole kud i kamo jace nego evropske) bi trebalo da obezbjedimo da u Bosni bude samo med i mlijeko...Mislim da od ove rijeci pamet mozemo da izvedemo samo rijec pametovanje...E u tome smo najjaci!
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#73

Post by _BosanaC »

Prpa.ba wrote:Pomalo s tom travom, ne valja je toliko jesti, pomalo, pomalo, jebo ga Haris Silajdzic! :oops: :D
A sto ti nikada Dodika ne napadas? :oops:

A sada ozbiljno (koliko mogu biti ozbiljan u svemu ovome): Jel' vi stvarno mislite da narod boli qrac za ovu pricu uopste?

Pa narod se sjeba tabireci buducnost Kosova, braneci svoje nacionalne heroje, ukidajuci Republiku Srpsku (posebno su mi dragi oni koji je ukidaju iz San Diega i pozivaju od tamo na sabur), raspravljajuci o bliskom istoku, gradnji vjerskih objekata (uz slijepu odbranu iste), i da ne nabrajam dalje...

Ovo je sasvim nebitna i neinteresantna tema za jednog primata koji naseljava prostore danasnje BiH.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#74

Post by mIRCerka »

obuca wrote:evo ulje skocilo sa 2,60 na 3,70 - wisa - konzum :x :x :x
imal nas da sta radimo il cemo opet dimit na forumu
ja cem da vas gledam...mahacu vam iz Fashion cafea :D sa sprata, pored prozora cu da sjednem :D

obuci cu narandzastu jaknu da me bolje vidite...
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#75

Post by DobroJutroKolumbo »

Pa sta vise reci dosad je bio nacionalni identitet kod sviju , ovaj je moj , ovaj nije...Ma niko mi nije vise moj, hebem im majku lopovsku i bosnjacku i srpsku i hrvatsku u vladi i oko nje!!!GLADNI CEMO BITI hebo nas nacionalni interesi!!!
Post Reply