Radovan Karadžić u Haagu!

Post Reply
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#26 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by fukara_tz »

Dobro je zdravlje ga sluzi da moze truhnut u zatvoru.
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#27 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by karanana »

zoom66 wrote:
karanana wrote:vidi se da prati seseljevo sudjenje
vojka ce mu biti nevidljvi zastupnik. :D sa vazeljinom..:D
sa privatnim, jedan na jedan sesijama.
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#28 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by fukara_tz »

Na CNN-u reakcije Christiana Amanpour trenutno govori bice ukljucenje i iz Sarajeva
jOFLA
Posts: 2363
Joined: 11/06/2005 03:04

#29

Post by jOFLA »

.
Last edited by jOFLA on 08/07/2023 19:50, edited 3 times in total.
User avatar
medaaa
Posts: 2556
Joined: 21/04/2008 13:50

#30 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by medaaa »

ev na tvsa poslije sudnice i Karadzica pustise Laku i Pokusaj..."ti se pravi luuuudaaaa" :D :D
User avatar
veseoko_kukulamovic
Posts: 518
Joined: 08/08/2007 20:13

#31 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by veseoko_kukulamovic »

jOFLA wrote:
veca_sa wrote:
jOFLA wrote:Mogu li se suđenja pratiti na Realplayer, zna li neko link ?

zavrseno
Ma dobro znam da je završeno ovo sad prvo pojavljivanje, nego pitam za inače, za ubuduće.
Odeš ovdje: http://www.un.org/icty/

I izabereš koju sudnicu hoćeš da pratiš.

Voila! :)
s_bjelava
Posts: 285
Joined: 27/07/2008 17:40

#32 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by s_bjelava »

jedno me zanima i proganja - hoce li bosanski srbi doci tobe i kad tad reci i shvatiti:
Boze kakva je nas budala vodila i zavela da pobijemo svoje komsije i cinimo nezamislive zlocine?
Neka me niko ne pokusava uvjeriti da oni ne znaju za razmjer zlocina ili da zive u medijskom mraku, to jednostavno nije tacno.
Znaju oni jako dobro sta je bilo i ko je sta uradio, sve se svodi na zakljucak da nijedan fasizam nije nestao sto nije vojnicki porazen i ponizen.
Ovaj srpski definitivno nije vojnicki porazen, cak je i nagradjen sa pola Bosne tako da je mozda ovaj vapaj za pravdom i pomirenjem cisto u sferi naucne fantastike.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#33 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by madner »

:x :x :x :x :x :x :x :x
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#34 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by Soul_Sista »

mIRCerka wrote:Image

Image

Izvolite novu temu, kopirajte svoje postove vezane za tribunal, nemojte previse zachatavati itd itd.
Boze ko bi rekao da ce se i ovo docekati!!! Jel moguce?? Samo se nadam da ovaj kome je Smrt ispisana po licu nece odapeti prije nego sto sudjenju dodje kraju! To bi bio samo trunak satisfakcije za svo zlo sto je ostavio iza sebe. Samo trunak!
User avatar
Atrus
Posts: 411
Joined: 16/05/2008 17:44
Location: EU

#35 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by Atrus »

s_bjelava wrote:jedno me zanima i proganja - hoce li bosanski srbi doci tobe i kad tad reci i shvatiti:
Boze kakva je nas budala vodila i zavela da pobijemo svoje komsije i cinimo nezamislive zlocine?
Neka me niko ne pokusava uvjeriti da oni ne znaju za razmjer zlocina ili da zive u medijskom mraku, to jednostavno nije tacno.
Znaju oni jako dobro sta je bilo i ko je sta uradio, sve se svodi na zakljucak da nijedan fasizam nije nestao sto nije vojnicki porazen i ponizen.
Ovaj srpski definitivno nije vojnicki porazen, cak je i nagradjen sa pola Bosne tako da je mozda ovaj vapaj za pravdom i pomirenjem cisto u sferi naucne fantastike.
Nije srpski narod zaveden od Karadzica, vec je Karadzic (Milosevic, Mladic, Kostunica) predstavnik zelje i politike srpskog naroda. Zato je naivno ocekivati "da se Srbi probude", s obzirom da oni vrlo dobro znaju sta zele i sta im je cilj. Nije Karadzic krojio politiku, vec je slijedio naloge Srpske Akademije Nauka, Srpske vlade i Srpske Pravoslavne Crkve. Karadzic ce mozda biti osudjen na dozivotnu robiju, ali njegova politika zivi u vecini srpskih glava sa ove i one strane Drine. Vidjeti pod Dodik (bacanje zastave BiH i negiranje svega sto dolazi iz Sarajeva).
Last edited by Atrus on 31/07/2008 17:26, edited 1 time in total.
User avatar
max_power
Posts: 901
Joined: 14/10/2005 04:41
Location: planeta Mars
Contact:

#36 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by max_power »

oblio ga hladni znoj tokom citanja optuznice, mislim da je pomislio "da pozivim 1000 godina nema mi slobode"
luciferino
Posts: 1960
Joined: 18/08/2005 17:54

#37 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by luciferino »

Soul_Sista wrote:
Boze ko bi rekao da ce se i ovo docekati!!! Jel moguce?? Samo se nadam da ovaj kome je Smrt ispisana po licu nece odapeti prije nego sto sudjenju dodje kraju! To bi bio samo trunak satisfakcije za svo zlo sto je ostavio iza sebe. Samo trunak!
Izjavio je da je savrsenog zdravlja. I izgleda da se fakat usro da ga Hamerikanci ne likvidiraju. Ako je glumio, zasluzio je oskara













u guzicu.
spekulant
Posts: 177
Joined: 23/07/2008 19:24

#38 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by spekulant »

drago mi je vidjeti ga tako usranog u sudnici, nije pun bahatosti i arogancije kao seselj i milosevic, kao sto neko rece.. mozda upravo zbog toga sam cak i ja samo za jednu stotinku pomislio da ce reci da se osjeca krivim.. al me je brzo proslo naravno..

a sudija samo djeluje smotano, al dobar je, ne da mu da drzi neke druge monologe i da pametuje, stalno ga prekida. najdraze mi je bilo kad je karadzic digao onaj papir kao da neko preuzme to, a ovaj ga iskulirao... :-D
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#39 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by madner »

Joj kako sam ljut na jada. On je odlucivao u zivotu i smrti. ON. :x
User avatar
Spliff.Master
Posts: 243
Joined: 29/02/2004 00:00

#40 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by Spliff.Master »

Zna li iko gdje se sudjenje moze pratiti putem interneta? (posebno za nas u ju es and ej gdje neJmamo Hayat, FTV, TVBiH, RTRS.....BLJAK!!!) :D
Last edited by Spliff.Master on 31/07/2008 17:41, edited 1 time in total.
cunga lunga
Posts: 440
Joined: 31/05/2008 10:59

#42 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by cunga lunga »

bas je bijedan....
lako mu je bilo biti mangup na djeci, starcima, zenama i nemocnim...
a ustvari je jedna obicna pi.k.ca!!!
skupio se k'o siroce.
fuj! dabogda bio ziv jos dugo vremena da se dobro napati!!!!
jad!
User avatar
fa84
Posts: 379
Joined: 12/06/2008 19:35
Location: sarajevo

#43 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by fa84 »

eo bilo ukljucenje iz sarajeva
bio emir ganic
gdje li njega nadjose al et
User avatar
Atrus
Posts: 411
Joined: 16/05/2008 17:44
Location: EU

#44 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by Atrus »

Probaj preko B92: http://www.b92.net/tv/
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#45 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by fukara_tz »

Hajmo malo ostavljat komentare na CNN-u srpska masinerija je vec krenula http://edition.cnn.com/2008/WORLD/europ ... index.html

Na kraju vijesti se upisuju komentari
User avatar
Atrus
Posts: 411
Joined: 16/05/2008 17:44
Location: EU

#46 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by Atrus »

A, jeste jadan. Ostalo od njega ono sto je uvijek i bilo: uplaseno seosko dijete koje se pita hoce li ostaviti dobar utisak na uciteljicu. Zato se i sakriva(o) iza mitologije i religije.
User avatar
fa84
Posts: 379
Joined: 12/06/2008 19:35
Location: sarajevo

#47 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by fa84 »

a jeste li culi kada je rekao da su ga na aerodromu sacekali ambasador bih i predstavnik ambasade srbije i da se pozdravio sa ambasadorom bih
u cemu je sada tu fazon nije mi jasno
jOFLA
Posts: 2363
Joined: 11/06/2005 03:04

#48

Post by jOFLA »

.
Last edited by jOFLA on 08/07/2023 19:50, edited 2 times in total.
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#49 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by dacina_curica »

fukara_tz wrote:Hajmo malo ostavljat komentare na CNN-u srpska masinerija je vec krenula http://edition.cnn.com/2008/WORLD/europ ... index.html

Na kraju vijesti se upisuju komentari
i ja podjoh sad zvati da idemo komentarisati na CNN-u.....jer su ga neki vec herojem nazvali :x :x :x
dr.ne
Posts: 20
Joined: 13/05/2008 18:47

#50 Re: Radovan Karadžić u Haagu!

Post by dr.ne »

fa84 wrote:a jeste li culi kada je rekao da su ga na aerodromu sacekali ambasador bih i predstavnik ambasade srbije i da se pozdravio sa ambasadorom bih
u cemu je sada tu fazon nije mi jasno
Je li, a ko je ambasador BiH u Holandiji, jel još uvijek Šabeta Fuad? Ili...?
Post Reply