Radio Zenica Live

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Bobi
Forum administrator
Posts: 31991
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#1 Radio Zenica Live

Post by Bobi »

mms://217.75.196.169:8080/

ImageImageImage
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#2

Post by pitt »

ne slusham gange :D:D:D:D
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#3

Post by JBT »

Bogami, ja startah i Majkl Olfilda odslusah.
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#4

Post by JBT »

Evo sad Pinkici i Wish you were here.
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#5

Post by JBT »

Pa sad Simple Minds i Mandela day.
Nisu losi Zenicani.
Go, Nicaze, go.....
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#6

Post by pitt »

Ma dobar je...ja samo malo smogovca zezam :D:D
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#7

Post by JBT »

Nije mu dosta smoga pa mu jos i ti moras mozak maltretirati.
Evo bio Fil Kolins a sad je Sinad o Konor (noting kompest to you).
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#8

Post by JBT »

A bogami ima i domacih, starih, Alisa i Sanja. Nisam cuo ovu pjesmu milion godina, cini mi se.
Šandor
Posts: 2383
Joined: 13/04/2005 20:26
Location: Negdje izmedju

#9

Post by Šandor »

Ti stariji i od gorstaka. :roll: :D
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#10

Post by JBT »

Mladji sam od tebe. :P
Šandor
Posts: 2383
Joined: 13/04/2005 20:26
Location: Negdje izmedju

#11

Post by Šandor »

Jasta si.

Mozda je jedino ime Joza mladje od imena Sandor.

Ne mozda nego sigurno. :D :D :D
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#12

Post by JBT »

Ignorisem te. :oops:

Atomsko skloniste, Pomorac sam majko.....


lalalalallllaaaaaallaalala.....Sandore :P :P :P :P
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#13

Post by JBT »

Sjecate li se one pjesme od Regine, "Ne pitaj me"?
Sad su je pustili i to neka laksa verzija uzivo. Naravno, na Nicaze. Ima li neko link sa tim mp3?
Bobi
Forum administrator
Posts: 31991
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#14

Post by Bobi »

Bobi
Forum administrator
Posts: 31991
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#15

Post by Bobi »

:music2: :music2: :music2:
mms://217.75.196.169:8080/
:music2: :music2: :music2:
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#16

Post by sulesavic »

tamo negdje pred rat svirao je u zenici radio zenit, pod patronatom zorana misetica (sta je poslije bilo s ovim covjekom je druga tema). mlado, urbano, puno energije - nesto neponovljivo. ovaj danasnji mi se ne cini ni kao blijeda sjenka starog zenita. mislim da ponekad na radiju zenica cujem neke ljude koji su tad bili pokteracka snaga zenita (danko travar, ako se ne varam). taj moment mi daje za pravo da rz proglasim najboljom stanicom na podrucju zenice
Ze Dijaspora
Posts: 77
Joined: 20/09/2005 15:11

#17

Post by Ze Dijaspora »

Da nisi ZENIT pobrko sa CD Radiom
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#18

Post by sulesavic »

Ze Dijaspora wrote:Da nisi ZENIT pobrko sa CD Radiom
joooj blamaze!!!!!!! izvinite molim vas. ipak, ostaje teza. cd radio je nakon rata proizvodio nekakav program, ni blizu ondasnjem
Ze Dijaspora
Posts: 77
Joined: 20/09/2005 15:11

#19

Post by Ze Dijaspora »

Onaj CD RADIO (Zokin) koliko se ja sjecam je par godina vazio za najbolju radio stanicu u bivsoj Yugi. Tad su u Sloveniji imali kao neke izbore najbolje radio stanice.
A ovo sad je TRUBA.
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#20

Post by sulesavic »

jedno podsjecanje - bila je top lista radnim danima. zvala se top 16 . objasnjenje - bezveze je imati top 10, to svako ima, top 15 je malo tesko za izgovor, a top 14 im se iz nekog razloga ne uklapa u koncept radija
Ze Dijaspora
Posts: 77
Joined: 20/09/2005 15:11

#21

Post by Ze Dijaspora »

A jel se sjecar RADIO TULUMA. Ono kad uzmu neki oglas pa zovu ljude kao da bi nesto kupili i onda ga zavrnu do besvjesti..
A nocni razgovor da nepominjem.
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#22

Post by sulesavic »

mislim da je i u nekakvom jutarnjem programu bila neka emisija - slusaoci zovu i govore brojeve koji ce na kraju ciniti neki telefonski broj ciji ce vlasnik dobiti nekakvu nagradu. slomi se raja zovuci da bi na kraju dobili broj nekog jadnika ciji radion ne podrzava fm skalu. voditelj u zelji da mu objasni da nije u pitanju nikakva zezancija (vidis li taj krug, de vrti ga lijevo, desno...) na kraju ukida emisiju, ne isplati se trositi zivce.
FleetStrike
Posts: 15
Joined: 23/08/2005 13:57
Location: Sarajevo

#23 Radio Zenica Live

Post by FleetStrike »

Sjećamo se ... CD RADIO - CEMP je bilo ime a moto "Udahnite čist zvuk"

Neki od nas su imali priliku nakon kiše (da počnem 'nako malo pjesnički) sa vrha Metalurga, s toncem na smjeni - recimo Zilom da stoje i gledaju našu prekrasnu čaršiju umivenu kišom kako se sjaji ... pogled odozgo je fenomenalan.

Bilo je na CD Radiju puno dobrog, muzici se nije imalo šta zamjeriti - za svakog ponešto, u trendu i moderno ali i za svaku generaciju po malo ...
specijalizovane emisije (heavy metal, punk, rap - tad nije bilo hip-hopa u današnjem smislu, hvala Bogu, sportska rubrika ... direktni prenosi VOA prije svih ostalih ... Fini i zanimljvi voditelji (Zoka, Jasna, Danko, Nijaz, Dado, Romana, Nina, Elvis ... i još hrpa) Tonci su imali muziku koju je malo ko imao i moralo je valjat'

Ima Zenica i danas našu legendarnu Radio Zenicu imaće je još, ABD, hrpu godinu. Tu je i naš perspektivni Zenit (doduše, plaho dugo čekaju da se poprave, ali hajd' ima kad)... Ostalo ... pa recimo da ne komentarišemo?

A da zamislite recimo - vraćate se kući, s busa kasno ... 12 sati, poneki taksi prođe, a ono jesen ... vjetar puše, prohladno a čisto svukud (ima nas koji se dobro i predobro sjećamo kako smo željno čekali da puhne prije '92) čisto svukud i sve, svjetluca rasvjeta na Bulevaru .... prolaziš pored Stadiona, pa Lamela i Metalurg .. začas na Staroj pijaci, a nešto ti fino oko duše. A kad dođeš kući na vratima je mati, čekala te i slušala neku kasnu emisiju i uđeš u kuću a ono neka tanahna muzika na Zenici a mati kaže ".. A ja taman zaspala ... "

Sjetim se ja i onog 222 i na kraju kratko 22 ... i svašta još padne na pamet kad pročitam "Radio Zenica Live" ...

Oprostite za malu diverziju s teme ... zanijelo me, šta mogu ...


:D
tbaharis
Posts: 313
Joined: 09/07/2005 07:37
Location: Odma' pored iza...

#24

Post by tbaharis »

Ze Dijaspora wrote:Onaj CD RADIO (Zokin) koliko se ja sjecam je par godina vazio za najbolju radio stanicu u bivsoj Yugi. Tad su u Sloveniji imali kao neke izbore najbolje radio stanice.
A ovo sad je TRUBA.
sta sam se puta napio u CD radio studiu na vrhu Metalurga :lol: :lol: :lol: sta napio muziku pusto i zajebavo komsije iz naselja :lol: :lol: :lol:
tbaharis
Posts: 313
Joined: 09/07/2005 07:37
Location: Odma' pored iza...

#25 Re: Radio Zenica Live

Post by tbaharis »

FleetStrike wrote:Sjećamo se ... CD RADIO - CEMP je bilo ime a moto "Udahnite čist zvuk"

Neki od nas su imali priliku nakon kiše (da počnem 'nako malo pjesnički) sa vrha Metalurga, s toncem na smjeni - recimo Zilom da stoje i gledaju našu prekrasnu čaršiju umivenu kišom kako se sjaji ... pogled odozgo je fenomenalan.

Bilo je na CD Radiju puno dobrog, muzici se nije imalo šta zamjeriti - za svakog ponešto, u trendu i moderno ali i za svaku generaciju po malo ...
specijalizovane emisije (heavy metal, punk, rap - tad nije bilo hip-hopa u današnjem smislu, hvala Bogu, sportska rubrika ... direktni prenosi VOA prije svih ostalih ... Fini i zanimljvi voditelji (Zoka, Jasna, Danko, Nijaz, Dado, Romana, Nina, Elvis ... i još hrpa) Tonci su imali muziku koju je malo ko imao i moralo je valjat'

Ima Zenica i danas našu legendarnu Radio Zenicu imaće je još, ABD, hrpu godinu. Tu je i naš perspektivni Zenit (doduše, plaho dugo čekaju da se poprave, ali hajd' ima kad)... Ostalo ... pa recimo da ne komentarišemo?

A da zamislite recimo - vraćate se kući, s busa kasno ... 12 sati, poneki taksi prođe, a ono jesen ... vjetar puše, prohladno a čisto svukud (ima nas koji se dobro i predobro sjećamo kako smo željno čekali da puhne prije '92) čisto svukud i sve, svjetluca rasvjeta na Bulevaru .... prolaziš pored Stadiona, pa Lamela i Metalurg .. začas na Staroj pijaci, a nešto ti fino oko duše. A kad dođeš kući na vratima je mati, čekala te i slušala neku kasnu emisiju i uđeš u kuću a ono neka tanahna muzika na Zenici a mati kaže ".. A ja taman zaspala ... "

Sjetim se ja i onog 222 i na kraju kratko 22 ... i svašta još padne na pamet kad pročitam "Radio Zenica Live" ...

Oprostite za malu diverziju s teme ... zanijelo me, šta mogu ...


:D
al prodje odtad 5-6 bajrama a zoka se ne vrati knama :lol: :lol: :lol: svaka cast za flashback, tako je to nekako i bilo...
Post Reply