Radio RSG - užasno iritirajući radio.

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
ediii
Posts: 41
Joined: 21/06/2013 21:54

#76 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by ediii »

hopcup wrote: aha, a ako plati kaznu, to će ga opametit i voziće u skladu sa ograničenjem? btw, u nekim zemljama je onaj radar detektor legalan baš iz razloga koji sam ti naveo u prethodnom postu
A zašto će platioti kaznu kada mu trube čitav dan da je tu radar ?

Hajd pročitaj ponovo ovo je Baba napisao/la i ovo moje pa DUBOKO razmisli o značenju radara
User avatar
hopcup
Posts: 1064
Joined: 23/09/2013 19:39

#77 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by hopcup »

ediii wrote:
hopcup wrote: aha, a ako plati kaznu, to će ga opametit i voziće u skladu sa ograničenjem? btw, u nekim zemljama je onaj radar detektor legalan baš iz razloga koji sam ti naveo u prethodnom postu
A zašto će platioti kaznu kada mu trube čitav dan da je tu radar ?

Hajd pročitaj ponovo ovo je Baba napisao/la i ovo moje pa DUBOKO razmisli o značenju radara
pa zato što nije poenta naplaćivanje kazni, nego smanjivanje brzine...
Image
ediii
Posts: 41
Joined: 21/06/2013 21:54

#78 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by ediii »

hopcup wrote:
ediii wrote:
hopcup wrote: aha, a ako plati kaznu, to će ga opametit i voziće u skladu sa ograničenjem? btw, u nekim zemljama je onaj radar detektor legalan baš iz razloga koji sam ti naveo u prethodnom postu
A zašto će platioti kaznu kada mu trube čitav dan da je tu radar ?

Hajd pročitaj ponovo ovo je Baba napisao/la i ovo moje pa DUBOKO razmisli o značenju radara
pa zato što nije poenta naplaćivanje kazni, nego smanjivanje brzine...
Smanjivanje brzine na dionicama na kojima je radar i za koga svi znaju. To čini recimo 0,0001% lokacija na svim cestama u jednoj državi. ŠTa je sa onih 99,999% ostalih, care ?

Zamisli da su kamere sakrivene. Onda bi automatski se i tih 99,999% maltene smatralo pokrivenim.

Kontaš?

Vidi , ti si policajac, glavni u državi.

Želiš pod hitno da smanjih broj udesa, kontrolišući brzinu vozaća u saobraćaju.
Imaš 1000 kamera na stanju.

Šta ćeš uraditi ?

- sakriti
- obznaniti

Treba li
Image
da nacrtam ?
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#79 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Hemera »

na anteni često prekinu pjesmu da bi pustili neku reklamu...ma odron su i antena i rsg...
User avatar
Qler
Posts: 23583
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#80 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Qler »

To je isto sranje.. Bas sinoc sam pricao kako se rsg pokvario. Najavljuju pjesme, kao u devedesetim prekidaju pjesme reklamama, oni vjestacki intervjui, pa sin i njegovih 10 minuta... U glavnom, radio 8, radio M, radio Sarajevo, i BH Radio kad je tekma a ja u autu :)

Sent from my Lumia 920 using Tapatalk
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#81 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by sha_ba »

dugo sam slusala, postali su odron odrona... klosari obicni :arrow:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#82 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by StupskaBitanga »

To je tako kad nisu cijenili kakvu su dobru ekipu imali
User avatar
Cossack
Posts: 7145
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#83 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Cossack »

sha_ba wrote:dugo sam slusala, postali su odron odrona... klosari obicni :arrow:
Nažalost... :(
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#84 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by sha_ba »

Cossack wrote:
sha_ba wrote:dugo sam slusala, postali su odron odrona... klosari obicni :arrow:
Nažalost... :(
ma vala i ne znam jel il nije to nazalost.... na srecu ima drugih radija, pa nismo vezani za jedan...
a oni nek sviraju i piste kome hoce, meni definitivno nece vise :run:
EUROBIH
Posts: 1032
Joined: 03/09/2009 18:57

#85 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by EUROBIH »

tony cetinski gost........priča o počecima njegove muzičke karijere....ali prvo da kaficu otresu....
ide muzička podloga ----pjesma aleksandre radović??!!!!
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#86 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by shin »

Nisam osoba koja mrzi muzicke pravce niti me interesuje ko sta slusa. Kalman mi je primjer odlicne stanice za publiku koju ciljaju, ali ovo sto RSG i Antena rade je preslo svaku mogucu mjeru. Dosta puta sam napisao svoje nezadovoljstvo sa muzikom koja se pokusava upakovat kao neka normalna moderna gradjanska muzika.

Situacija je sledeca, u autu imam nastiman Radio Sarajevo (kanal 2), eFM (kanal 4) i RSG (kanal 3). Svaki put kada se vozim autom imam jednu malu igru posto ne slusam RSG prebacim samo na trenutak a prije toga pokusam pogoditi koji ce pjevati, sirok izbor: Samir Mujagic SMS, Nina Badric, Toni Cetinski :-) ako bude srece mozda zakaci koja strana pjesma i to nesta isprano po radio stanicama tipa one hit onder Tony Braxton sa ''Unbreak my heart'' ili ''Whitney Houston sa ''dance with somebody'', instant dignem sebi pritisak i promjenim stanicu.

Evo probao naci online radio na njihovom sajtu ali nisam uspio, mada me je fascinirao ovaj link,

Jutarnji šou sa Lamijom Terzimehić i Ajdinom Kulenovićem: Šta je bolje – ćevapi ili burek?

https://soundcloud.com/rsg-radio/davor- ... a-je-bolje

Koja hemija izmedju ovo dvje voditelja, vise hemije ima tokom grupnog silovanja, diskusija cevap vs burek je smijesna i auktuelna u 2013 kao onaj vic ''ne cujem te lupa mi nesta''.

Nije ni cudo sto je raja muzicki nepismena kada se RSG abominacija smatra nekom hip trendy radio stanicom.


edit:
Zaboravio sam dodati konstantno bombardovanje informacijama o temperaturama.

edit 2:
Nasao sam online feed,
Now Playing:
Devojka - Željko Joksimović
Image
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65932
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#87 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by _BataZiv_0809 »

Vjerovatno ste primijetili kako svaka radiostanica kod nas šatro ima najbolji muzički mix. Lafo najbolje od 80'tih 90'tih i 2000'tih. Kaže mi drug što radi na jednoj lokalnoj radio stanici, da je Antena Zagreb taj fazon maznula od nekog austrijskog radija, od njih RSG i dalje se širilo ko epidemija :D

Na RSG mi je najiritantnije kad puste ranije snimljenu izjavu, pa se onda trude raznoraznim upadicama da to izgleda kao razgovor uzivo. Jadna voditeljica se s*eba ponavljajuci "uhm" "da" , "tako je" "svakako" :run: a i budala skonta da je u pitanju snimljena izjava...

Inače u kancelariji najčešće slušam Antenu Zagreb i TDI radio, mada nije loša ni opcija radio na iTunesu. TU su brojne radio stanice, a sortirane su po vrstama muzike, pa onda opletem ovisno o raspoloženju :D
User avatar
saibaba
Posts: 1958
Joined: 07/02/2008 13:47

#88 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by saibaba »

RSG play lista :
- Toni
- Nina
- Toni
- Nina
- Toni
- Nina .............
memsurmemso
Posts: 25
Joined: 28/07/2013 09:20

#89 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by memsurmemso »

Radio M se spominje često u komentarima. Trenutno je i on u kurcu, slušam ih godinama. Vadi ih samo jedan dobar voditelj u jutarnjem. Ostalo slično kao RSG - koji je ustvari kopija Radija M, jer oni sad rade to što je M prije 10-15 godina...

TDI JE super...Ali opet nije moj. Volio bih takav sarajevski fol.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58673
Joined: 03/08/2010 19:04

#90 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by kakavdanakneiskustvu »

saibaba wrote:RSG play lista :
- Toni
- Nina
- Toni
- Nina
- Toni
- Nina .............


ne znam da sam ikad na RSG cuo S.A.R.S.
adapter
Posts: 728
Joined: 10/01/2013 08:41

#91 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by adapter »

Također ime samog radija. RSG radio. Pa skraćenica RSG je Radio Stari Grad.
Onda to znači da se ovaj medij zove Radio Stari Grad radio

Isto kao kada bi se npr, BHT zvala BHT televizija; FTV - FTV televizija.

P.S.
Inače, upravo emitiju opet Nenu Belana i užasno iritirajuće reklame dahćućeg Cocalića!
User avatar
shmizlica
Posts: 57849
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#92 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by shmizlica »

a jel vi znate promijeniti stanicu? :zoka: menščini da je do vas :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58673
Joined: 03/08/2010 19:04

#93 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by kakavdanakneiskustvu »

_BataZiv_0809 wrote:Vjerovatno ste primijetili kako svaka radiostanica kod nas šatro ima najbolji muzički mix. Lafo najbolje od 80'tih 90'tih i 2000'tih. Kaže mi drug što radi na jednoj lokalnoj radio stanici, da je Antena Zagreb taj fazon maznula od nekog austrijskog radija, od njih RSG i dalje se širilo ko epidemija :D

Na RSG mi je najiritantnije kad puste ranije snimljenu izjavu, pa se onda trude raznoraznim upadicama da to izgleda kao razgovor uzivo. Jadna voditeljica se s*eba ponavljajuci "uhm" "da" , "tako je" "svakako" :run: a i budala skonta da je u pitanju snimljena izjava...

Inače u kancelariji najčešće slušam Antenu Zagreb i TDI radio, mada nije loša ni opcija radio na iTunesu. TU su brojne radio stanice, a sortirane su po vrstama muzike, pa onda opletem ovisno o raspoloženju :D


i meni
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#94 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Radio Sarajevo »

Nema ništa gore od RSG-a.

To su ljudi koji su puštali godinama Almu Čardžić i slična sranja, i trpali nas kao da su to jebeni hitovi.

A plus što retardirana bagra tamo radi, to je druga priča. Emir Cocalić je najiritantniji frajer na svijetu, Senka Kurt i njen Sin takođe.

Bljuc!

---------------------
Da ne mislite da ja dolazim sa Radija Sarajevo, i taj radio je postao sranje, nažalost :(.
User avatar
dulekrele
Posts: 3835
Joined: 10/04/2014 18:25

#95 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by dulekrele »

Slazem se. Najogavnija radio stanica na cijelom dunjaluku.
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#96 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by rumenige_brajtner »

nego, jel vas neko tjera da slušate to govno? :D
User avatar
dulekrele
Posts: 3835
Joined: 10/04/2014 18:25

#97 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by dulekrele »

OldMayor wrote:
BHF_Manijak wrote:A majkemi mile ja mislio neka zajebancija. Sto onda dijete prica u slogovima, il' je i to neka furka. :-)
Pa djetetu je kolko, 3 godine? Sta ocekujes od njega da bude Howard Stern?
Uzmu izjavu od neke poznate licnosti isjeku izjavu da ispada kao da su to odgovori na Sinova pitanja.

Licno meni nekad i simpaticno bude. Mada istina RSG pretjeruje sa ponavljanjem muzike, da je vise postalo neslusljivo.

Nisu mi jasni ljudi kao postavljac teme koji u obilju muzike i dostupnosti iste, u obilju radio stanica, se nerviraju oko jedne stanice. Ne kontam fakat, pa promjeni stanicu i mirna bosna. :-) :?
Bolesne ambicije roditelja su dovele do toga da raja pocinje da sazaljeva dijete koje nije nizasta krivo.
oskarboy
Posts: 755
Joined: 25/09/2014 13:04

#98 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by oskarboy »

pored sve zive danasnje tehnologije za muziku ,vi idalje slusate domaci radio :lol: :lol: :lol: :lol: pa sta ce vam ta patnja :? pa nije rat,pa da smo prinudjeni to smece slusat.pa na netu imate koliko hocete dobri radio stanica na kojim se pusta odlicna muzika ,bez reklama i iritirajucih glasova voditelja radio programa.pa ako ste u autu onda si na mp3 snimite muzike koliko hocete a ne slusat neki rsg koji se ufurao da jedini radio na svijetu.stvarno ne kontam ljude koji i dan danas slusaju takva smeca .aj stariji ljudi al mladji svijet to da slusa ,to mi nikako ne ide u glavu.pa danas imas izbora koliko hoces.sam sebi budi dj
User avatar
Truba
Posts: 81596
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#99 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Truba »

na mobu slušam radio sarajevo ili antenu
na tabletu i poslu radiotunes => chilout kanal ili nesto do jazova
a u autu mi je RSG i fakat kad razmislim non stop radovićka kurcopaćeničke pjesme
:lol:
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#100 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Ned071 »

Lijepi radio regenbogen...
Post Reply