Radio RSG - užasno iritirajući radio.

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#51 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by ladyblue18 »

karanana wrote:
StupskaBitanga wrote:obje su njihove tj oba radija
pa zar nisu jednu prodali shvabama ili hrvatima ili kome vec a ovu drugu ostavili za sebe odnosno za starog gazdu ko god da je to bio?
Jok, Antena je i dalje njihova.
NeenaSa
Posts: 1700
Joined: 25/04/2012 12:20

#52 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by NeenaSa »

WildRedRose wrote:Sinove intervjue imas na njihovoj stranici, pa ne moras ni slusati RSG..
HvOla iliti fo(O)la :D
Je l' to ti direkt iz programa. :D

P.S.
Tko voli nek' izvoli. Znam da je krilatica. :wink:
Svi mi imamo pravo izbora. I ima puljka :D za presaltati.
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#53 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by WildRedRose »

:lol: :lol: jes' , imas muzicku ? :mrgreen:
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14612
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#54 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by DaysleepeR »

RSG ima tačno određene standarde programa i sadržaja kojih se tačno drže bez odstupanja.
Ima ljudi kojima je to jako sterilno, dosadno, isprano, fula radija kao medija i propuštanje glavnih prednosti istog, te i sebe ubrajam u ljude kojima se program RSG-a nikako ne dopada jer apsolutno ništa novo ne mogu da saznam ni muzički ni informativno.

Ali je ČINJENICA i to žešća da je RSG kao medij, firma, na svaki drugi mogući način kad su mediji u pitanju sređen, upucan i standardizovan kao pišta i na tome im treba čestitati.
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#55 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Walther »

Nisam slusao ali vec i sam FB profil je naporan.... Prica, slike, stil........
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#56 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by WildRedRose »

ja nz jel prate temu oni sa radija, ali sve nove pjesme :plesu: :mrgreen:
Walther
Posts: 2533
Joined: 18/05/2013 16:15

#57 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Walther »

WildRedRose wrote:ja nz jel prate temu oni sa radija, ali sve nove pjesme :plesu: :mrgreen:
skocim da pogledam live stream, kad ono.......

Slušali ste:
CRVENA JABUKA - PLES NEVJERNIH GODINA


:D :D :D :D :D
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#58 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by WildRedRose »

:lol: :lol:

a cim sam ja napisala, pustili jabuku.. ali fkt prije toga, bar sat vremena neke desete pjesme, koje inace ne pustaju :mrgreen:
triple mama
Posts: 560
Joined: 18/03/2011 19:41

#59 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by triple mama »

programska koncepcija se promijenila odkad se pocela primjenjivati zastita autorskih prava, tako da sedmicno vrte iste pjesme zbog naplate...
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#60 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by mirzet87sa »

Slusam svako jutro RSG sa Lamijom Terzimehic :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#61 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by StupskaBitanga »

mirzet87sa wrote:Slusam svako jutro RSG sa Lamijom Terzimehic :D
doooobar daaaan
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1151
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#62 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by nOrMaLaC »



:D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#63 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by ladyblue18 »

StupskaBitanga wrote:
mirzet87sa wrote:Slusam svako jutro RSG sa Lamijom Terzimehic :D
doooobar daaaan
:lol: skino u originalu :D
User avatar
Deeney
Posts: 151
Joined: 27/02/2009 21:49

#64 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Deeney »

Uh, a mislila sam da je do mene! :lol: Ono sto meni ide na zivce je onaj pretjerani (isforsirani) entuzijazam, pogotovo u jutarnjem. I da, "dooooobar daaaaan!!" :lol: Odmah prebacujem.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14612
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#65 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by DaysleepeR »

triple mama wrote:programska koncepcija se promijenila odkad se pocela primjenjivati zastita autorskih prava, tako da sedmicno vrte iste pjesme zbog naplate...
niđe veze. naplata se ne vrši po pjesmi, ni po izvođaču već postoji jedistvena mjesečna cifra koja se plati i onda možeš puštati šta hoćeš. iste pjesme se mogu vrtiti u ovom smislu jedino kako bi stanica pazila na to ko će dobiti pare jer se šalju playliste u AMUS.
elk
Posts: 2795
Joined: 14/08/2006 12:03

#66 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by elk »

doobroo stee :D isto dosadni i iritantni kao da su ih serijski prozvodili. ali eto, privatno radio, mogu raditi šta hoće.

off topic, radio sarajevo se meni pokvario. nekada satima su samo puštali dobro ziku i puštali one džinglove. sada lagano smaraju, pogotovo ona neka ženetina na juranjem programu. :? no i pored toga najbolji radio u gradu u skromnoj konkurenciji.
maxell_sarajevo
Posts: 2219
Joined: 08/02/2008 19:19

#67 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by maxell_sarajevo »

Iritiraju sa pjesmom u kandžama jastreba od Merlina, a onda se onaj voditelj ukljuci u naaaaajbolji autmobilski servis u BIH i kaze ti da se cuvaš radara u nekoj zabiti kod Čelića.
User avatar
kanocale
Posts: 360
Joined: 10/12/2008 21:38

#68 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by kanocale »

bas sam rasterecena.radio riknuo prije pet godina,para jok za popravit,pa nista ne slusam. :plete:
Baba_Droga
Posts: 407
Joined: 24/01/2006 23:16

#69 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Baba_Droga »

Meni je totalno glupo kada traze od ljudi da kazu gdje se nalazi radar :?
U vremenu kada svaki dan sve više i više bilježimo saobraćajnih nesreća, u vremenu kada radimo na poboljšanju saobracajne kulture....u vremenu kada se trebaju poštovati zakoni...propisi itd....
ONI UPOZORAVAJU NA RADAR !!! (jedno vrijeme su nazivali radar saobracajnim problemom) :autic: :postar:

Logičnije bi bilo da narod upozorava gdje su guzve...zastoji na putu...

I hajd nazovem ja njih....prvi put na besplatni telefon i fino kazem da ne bi bilo loše da se to izbaci i objasnim moje misljenje... Naravno nisu objavili... Drugi put posaljem sms...i opet nista... I hajd, oni ne prihvataju kritiku, a ja budala pa mislila nesta cu postici :zid: :D
User avatar
hopcup
Posts: 1064
Joined: 23/09/2013 19:39

#70 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by hopcup »

Baba_Droga wrote:Meni je totalno glupo kada traze od ljudi da kazu gdje se nalazi radar :?
U vremenu kada svaki dan sve više i više bilježimo saobraćajnih nesreća, u vremenu kada radimo na poboljšanju saobracajne kulture....u vremenu kada se trebaju poštovati zakoni...propisi itd....
ONI UPOZORAVAJU NA RADAR !!! (jedno vrijeme su nazivali radar saobracajnim problemom) :autic: :postar:

Logičnije bi bilo da narod upozorava gdje su guzve...zastoji na putu...

I hajd nazovem ja njih....prvi put na besplatni telefon i fino kazem da ne bi bilo loše da se to izbaci i objasnim moje misljenje... Naravno nisu objavili... Drugi put posaljem sms...i opet nista... I hajd, oni ne prihvataju kritiku, a ja budala pa mislila nesta cu postici :zid: :D
fulaš poentu, al totalno... cilj radara nije da se plaćaju kazne, nego da se ne vozi preko ograničenja. kad neko javi gdje se radar nalazi, radio objavi, vozači čuju i smanje brzinu. cilj postignut.
AenemA
Posts: 415
Joined: 23/04/2004 04:32

#71 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by AenemA »

Vratite nam ISV radio!
User avatar
hopcup
Posts: 1064
Joined: 23/09/2013 19:39

#72 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by hopcup »

AenemA wrote:Vratite nam ISV radio!
pošalji mail dopisniku bhrt iz brisela :D
Baba_Droga
Posts: 407
Joined: 24/01/2006 23:16

#73 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Baba_Droga »

hopcup wrote:fulaš poentu, al totalno... cilj radara nije da se plaćaju kazne, nego da se ne vozi preko ograničenja. kad neko javi gdje se radar nalazi, radio objavi, vozači čuju i smanje brzinu. cilj postignut.
Možda za neke fulam poentu, ali malo je fulaš i ti brate mili :)
Svi znamo kako te stvari funkcionišu. Neko blicne...aha radar ili policija ...pa se smanji brzina. Tako i sa radiom.
Ako ljudi voze po ograničenju, ZAŠTO BI SMANJILI BRZINU ?!
I šta dalje bude, prođe se radar...poveča brzina i opet tako u krug.
Za mene nije cilj postignut ako neko smanji brzinu za 100km/h na 40 km/h, prođe policiju i radar i opet vozi 80 ili 10 km/h tamo gdje je ograničenje 40.

Al hajd , u svakom slučaju druže: "... ja se nikako ne slazem s vama, ali cu se do posljednje kapi krvi boriti za vase pravo da kazete to sto mislite!"
:thumbup:
User avatar
hopcup
Posts: 1064
Joined: 23/09/2013 19:39

#74 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by hopcup »

Baba_Droga wrote:
hopcup wrote:fulaš poentu, al totalno... cilj radara nije da se plaćaju kazne, nego da se ne vozi preko ograničenja. kad neko javi gdje se radar nalazi, radio objavi, vozači čuju i smanje brzinu. cilj postignut.
Možda za neke fulam poentu, ali malo je fulaš i ti brate mili :)
Svi znamo kako te stvari funkcionišu. Neko blicne...aha radar ili policija ...pa se smanji brzina. Tako i sa radiom.
Ako ljudi voze po ograničenju, ZAŠTO BI SMANJILI BRZINU ?!
I šta dalje bude, prođe se radar...poveča brzina i opet tako u krug.
Za mene nije cilj postignut ako neko smanji brzinu za 100km/h na 40 km/h, prođe policiju i radar i opet vozi 80 ili 10 km/h tamo gdje je ograničenje 40.

Al hajd , u svakom slučaju druže: "... ja se nikako ne slazem s vama, ali cu se do posljednje kapi krvi boriti za vase pravo da kazete to sto mislite!"
:thumbup:
aha, a ako plati kaznu, to će ga opametit i voziće u skladu sa ograničenjem? btw, u nekim zemljama je onaj radar detektor legalan baš iz razloga koji sam ti naveo u prethodnom postu
ediii
Posts: 41
Joined: 21/06/2013 21:54

#75 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by ediii »

hopcup wrote:
Baba_Droga wrote:Meni je totalno glupo kada traze od ljudi da kazu gdje se nalazi radar :?
U vremenu kada svaki dan sve više i više bilježimo saobraćajnih nesreća, u vremenu kada radimo na poboljšanju saobracajne kulture....u vremenu kada se trebaju poštovati zakoni...propisi itd....
ONI UPOZORAVAJU NA RADAR !!! (jedno vrijeme su nazivali radar saobracajnim problemom) :autic: :postar:

Logičnije bi bilo da narod upozorava gdje su guzve...zastoji na putu...

I hajd nazovem ja njih....prvi put na besplatni telefon i fino kazem da ne bi bilo loše da se to izbaci i objasnim moje misljenje... Naravno nisu objavili... Drugi put posaljem sms...i opet nista... I hajd, oni ne prihvataju kritiku, a ja budala pa mislila nesta cu postici :zid: :D
fulaš poentu, al totalno... cilj radara nije da se plaćaju kazne, nego da se ne vozi preko ograničenja. kad neko javi gdje se radar nalazi, radio objavi, vozači čuju i smanje brzinu. cilj postignut.
Fulaš ti poentu ipak.

Zamisli malo da se NEZNA gdje je bilo koji radar postavljen.
Da li bi se onda vozilo opreznije ?
DA li bi vozači pazili na ograničenja na SVAKOJ dionici puta,
a ne kao u ovom slučaju samo na poznatim mjestima ?
Post Reply