Radio RSG - užasno iritirajući radio.

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#101 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by karanana »

a kako mu se sin zove?
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2437
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#102 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by cenecimoveocino »

oskarboy wrote:pored sve zive danasnje tehnologije za muziku ,vi idalje slusate domaci radio :lol: :lol: :lol: :lol: pa sta ce vam ta patnja :? pa nije rat,pa da smo prinudjeni to smece slusat.pa na netu imate koliko hocete dobri radio stanica na kojim se pusta odlicna muzika ,bez reklama i iritirajucih glasova voditelja radio programa.pa ako ste u autu onda si na mp3 snimite muzike koliko hocete a ne slusat neki rsg koji se ufurao da jedini radio na svijetu.stvarno ne kontam ljude koji i dan danas slusaju takva smeca .aj stariji ljudi al mladji svijet to da slusa ,to mi nikako ne ide u glavu.pa danas imas izbora koliko hoces.sam sebi budi dj
Evo ja slusam radio skoro svaki dan na svom telefonu.Memorisao sam sve radio stanice sto hvataju u Zenici i listam ih dok nenadem sta odgovara.
Imao sam malo memorije pa mi je to bila navika koja je i do danas ostala (nabavio 64gb microSD) 8-) nabacim ja sve od mjuze tu sto volim al nije meni to to,nekako opet ja radije palim radio vec playlistu :serbo:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#103 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by vjesticanametli »

_BataZiv_0809 wrote:Vjerovatno ste primijetili kako svaka radiostanica kod nas šatro ima najbolji muzički mix. Lafo najbolje od 80'tih 90'tih i 2000'tih. Kaže mi drug što radi na jednoj lokalnoj radio stanici, da je Antena Zagreb taj fazon maznula od nekog austrijskog radija, od njih RSG i dalje se širilo ko epidemija :D

Na RSG mi je najiritantnije kad puste ranije snimljenu izjavu, pa se onda trude raznoraznim upadicama da to izgleda kao razgovor uzivo. Jadna voditeljica se s*eba ponavljajuci "uhm" "da" , "tako je" "svakako" :run: a i budala skonta da je u pitanju snimljena izjava...

Inače u kancelariji najčešće slušam Antenu Zagreb i TDI radio, mada nije loša ni opcija radio na iTunesu. TU su brojne radio stanice, a sortirane su po vrstama muzike, pa onda opletem ovisno o raspoloženju :D
Hahahah ovaj fazon se furo 90tih u njemackoj....bila igra nagrada .....die besten hits der 80er....90er und das beste von heute..... siti se ispjevali hahahhah ostavis br9j i zovu te kuci i ne smijes reci halo vec ovu recenicu sto sam gore napisala hahahhah jedan dan zove tetka iz amerike a ja ko navijena bla nlabla ja kad zena pode govoriti i am sorry hahahahahah reko tetka ba stas ti na telefonu... lijepa vremena
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65332
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#104 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by _BataZiv_0809 »

vjesticanametli wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Vjerovatno ste primijetili kako svaka radiostanica kod nas šatro ima najbolji muzički mix. Lafo najbolje od 80'tih 90'tih i 2000'tih. Kaže mi drug što radi na jednoj lokalnoj radio stanici, da je Antena Zagreb taj fazon maznula od nekog austrijskog radija, od njih RSG i dalje se širilo ko epidemija :D

Na RSG mi je najiritantnije kad puste ranije snimljenu izjavu, pa se onda trude raznoraznim upadicama da to izgleda kao razgovor uzivo. Jadna voditeljica se s*eba ponavljajuci "uhm" "da" , "tako je" "svakako" :run: a i budala skonta da je u pitanju snimljena izjava...

Inače u kancelariji najčešće slušam Antenu Zagreb i TDI radio, mada nije loša ni opcija radio na iTunesu. TU su brojne radio stanice, a sortirane su po vrstama muzike, pa onda opletem ovisno o raspoloženju :D
Hahahah ovaj fazon se furo 90tih u njemackoj....bila igra nagrada .....die besten hits der 80er....90er und das beste von heute..... siti se ispjevali hahahhah ostavis br9j i zovu te kuci i ne smijes reci halo vec ovu recenicu sto sam gore napisala hahahhah jedan dan zove tetka iz amerike a ja ko navijena bla nlabla ja kad zena pode govoriti i am sorry hahahahahah reko tetka ba stas ti na telefonu... lijepa vremena
Uh jest mi popularna ova izjava iz 2013 :D

Vjestice :kiss:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#105 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by vjesticanametli »

Opet nisam gledala datum...neki dan isto na temi o navigaciji.....odgovaram nakon 2. God. :lol:
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#106 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by karanana »

Koja je veza izmedju ovog rsg radija i izvjesnog radio mix 90,5? Ovaj mi radio mix sjeda. Ima finih i narodnjaka i zabavnjaka a nema puno suplje price i reklama. A neki isti glasovi i na jednom i na drugom radiju.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#107 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by StupskaBitanga »

Mix je njihov sestrinski radio
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#108 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Heller »

Na poslu sam prisiljen slusat RSG, dabogda vam Dino Merlin autorska prava plaćo.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58369
Joined: 03/08/2010 19:04

#109 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by kakavdanakneiskustvu »

Heller wrote:Na poslu sam prisiljen slusat RSG, dabogda vam Dino Merlin autorska prava plaćo.
:thumbup: :thumbup:
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4868
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#110 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by ¤ jelena ¤ »

U mojoj kući već postoji uzrečica:

dobićeš... to i to kad na RSG radiju čuješ Indexe...

što, naravno, znači - nikad.
User avatar
zavezata-vreca
Posts: 890
Joined: 04/02/2016 00:17

#111 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by zavezata-vreca »

Moze li neko pojasniti kako to da rsg ima u vrh glave 100 pjesama koje vrti. Da li radio stanica placa pjesme koje pusta ili? Kako to funkcionise.

Slusam konstantno rsg kad idem na posao i svako jutro iste pjesme uglavnom hrvatskih izvodzaca
mirzet87sa
Posts: 3274
Joined: 08/05/2013 04:23

#112 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by mirzet87sa »

Jutarnji program s pjesmama im je vise manje uvijek isti! Ali opet, najvise ih slusam zajedno s radio m/mix
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58369
Joined: 03/08/2010 19:04

#113 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by kakavdanakneiskustvu »

mirzet87sa wrote:Jutarnji program s pjesmama im je vise manje uvijek isti! Ali opet, najvise ih slusam zajedno s radio m/mix

u autu ne znam sta bih drugo slusao,u zenici bas i nemamo neki izbor radio stanica
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65332
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#114 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by _BataZiv_0809 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
mirzet87sa wrote:Jutarnji program s pjesmama im je vise manje uvijek isti! Ali opet, najvise ih slusam zajedno s radio m/mix

u autu ne znam sta bih drugo slusao,u zenici bas i nemamo neki izbor radio stanica
Probaj sa Ritam Zenica. Pitao sam na nasoj temi nesto iz tvog faha, pa ako ti nije frka pogledaj :thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58369
Joined: 03/08/2010 19:04

#115 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by kakavdanakneiskustvu »

_BataZiv_0809 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
mirzet87sa wrote:Jutarnji program s pjesmama im je vise manje uvijek isti! Ali opet, najvise ih slusam zajedno s radio m/mix

u autu ne znam sta bih drugo slusao,u zenici bas i nemamo neki izbor radio stanica
Probaj sa Ritam Zenica. Pitao sam na nasoj temi nesto iz tvog faha, pa ako ti nije frka pogledaj :thumbup:
:thumbup:
User avatar
LeonardoAC
Posts: 928
Joined: 21/12/2009 21:57

#116 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by LeonardoAC »

desktop wrote:Nema dosadnijeg radia.Tamo gdje imam vikendicu nažalost imam samo RSG radio i nebrojno mnogo puta sam ga bio prisiljen slušati po cijeli dan.Evo gole istine,po cijeli dan se vrti nekih 20 mjesama,ujutro puste tih 20,onda popodne opet 20 istih.Neznam koliko svakih minuta imaju vijesti ali se voditeljica/voditelj uvijek predstavi u najavi imenom i prezimenom,tako da svakih 1 sat čini mi se slušate jesno te isto predstavljanje,to dosadi pravo.Onda,izmislili su (barem je bilo) neki mini koncert pjesama nekog pjevača,to im je nešto kao vaooooo dobro,jedan dan puštaju i malo ozbiljne muzike,razne opere i sl. ovo za crvenu jabuku i sl. je također istina. Prestao ih slušati davno davno.Ako sam sta propustio rekli su ostali u svojim postovima
Hahaha,

Fkt ne znam kakav signal imaju... kod mene na vikendici samo rsg se moze čuti i cesto sam jbg prisiljen slusati :D al' kad čujem predstavljanje... "ja sam vedada sacatbajraktarevic" ja odem i upalim kosilicu ili mjesalicu
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65332
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#117 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by _BataZiv_0809 »

karanana wrote:Koja je veza izmedju ovog rsg radija i izvjesnog radio mix 90,5? Ovaj mi radio mix sjeda. Ima finih i narodnjaka i zabavnjaka a nema puno suplje price i reklama. A neki isti glasovi i na jednom i na drugom radiju.
Kakva je narodna? Ove moderne?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#118 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by channel10 »

U Zenici im je totalno los signal već 2-3 godine. Susti non stop, gubi se signal, a oni ništa ne rade povodom toga. Sto se tice programa, i tu su pali kad im je "oslabio" signal. Sve u svemu, truba.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72443
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#119 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Velkoski »

User avatar
ortodont
Posts: 1808
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#120 Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by ortodont »

Ako vam je RSG najgori onda ne slusate Antenu Sarajevo. :D
Imaju plafon 30 pjesama na listi, vecina iz devedesetih, isti scenario sa vijestima i predstavljanjem voditeljica s tim da ovi imaju taj slogan da su 5 min prije svih pa su cool.
Last edited by ortodont on 12/08/2016 00:45, edited 1 time in total.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72443
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#121 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Velkoski »

Sve hvalospjevke za Enu Đapo :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#122 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by karanana »

_BataZiv_0809 wrote:
karanana wrote:Koja je veza izmedju ovog rsg radija i izvjesnog radio mix 90,5? Ovaj mi radio mix sjeda. Ima finih i narodnjaka i zabavnjaka a nema puno suplje price i reklama. A neki isti glasovi i na jednom i na drugom radiju.
Kakva je narodna? Ove moderne?
Manje je modernih. Nema afrika, stoja, jk-ova.... Ima i modernih ali dobrih tipa sase matica. Ono bude halid, koke, marinko rokvic.... Stariji narodnjaci
SSemir
Posts: 4560
Joined: 26/02/2009 08:42

#123 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by SSemir »

tunein je spas..bar na poslu.
tdi radio, ili radio antena zagreb
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65332
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#124 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by _BataZiv_0809 »

SSemir wrote:tunein je spas..bar na poslu.
tdi radio, ili radio antena zagreb
Antena je dobra, stranu muziku forsiraju, ali i oni ponavljaju pjesme i imaju one iritantne reklame za Harvi Noman.

Otvoreni mi je od hr radija jos najbolji.

Tdi sam slusao Antidepresiv, moracu ga malo ubaciti u kombinaciju :thumbup:
GaRGa
Posts: 2757
Joined: 25/02/2009 15:00

#125 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by GaRGa »

Hvala ti Boze na soundcloud-u i mixcloud-u...
Post Reply