Radio RSG - užasno iritirajući radio.

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
ediii
Posts: 41
Joined: 21/06/2013 21:54

#1 Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by ediii »

1. Ovi vaši đinglovi u kojima tretirate RSG kao "Najlljepš radio" sa "Najljepšom muzikom" su neki bolesni trik preuzet iz stranih medija. Pokušvate ući u ljudsku psihu, i evo uspjeli ste.

Toliko mi se gadite da trčim svaki put da prebacim na drugu radio stanicu (ako sam se slučajno zadesio na vašoj)


2. Bog nam je dao i kišu i sunce i maglu i snijeg. Nekima ljudima se sviđa jedno a nekima drugo. Zato utuvite uglavu tim curicama da sunčano vrijeme nije JEDINO lijepo vrijeme u prirodi.

Just my 2 cents
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3778
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#2 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by DaffyDuck »

:? :? :?

Jel ti sad lakse?
User avatar
randooom
Posts: 167
Joined: 14/09/2005 14:55

#3 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by randooom »

E fakat, i meni su dosadili.... Bas smaraju sa dzinglvima i previse izvjestacenim glasovima voditelja...
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#4 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by It_is_a_Leclerc »

A fora sa džinglovima je sa Narodnog i Index radia. Valjda isti vlasnik, šta ja znam. Uglavnom, za razliku od te dvije radijske stanice, kod RSG-a svako ko ga sluša dvaput sedmično može zaključiti da je muzički urednik veliki fan Crvene Jabuke (Ima nešto od srca do srca x3, Bježi kišo s prozora, makar x2), Valentina (Samo sklopi okice, Pile moje zovi me) i tako to. 20 pjesama vrte čitavu sedmicu.
User avatar
Hercegoviina
Posts: 2257
Joined: 14/02/2013 14:11

#5 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Hercegoviina »

It_is_a_Leclerc wrote:A fora sa džinglovima je sa Narodnog i Index radia. Valjda isti vlasnik, šta ja znam. Uglavnom, za razliku od te dvije radijske stanice, kod RSG-a svako ko ga sluša dvaput sedmično može zaključiti da je muzički urednik veliki fan Crvene Jabuke (Ima nešto od srca do srca x3, Bježi kišo s prozora, makar x2), Valentina (Samo sklopi okice, Pile moje zovi me) i tako to. 20 pjesama vrte čitavu sedmicu.
reklame da ne spominjemo
laik1981
Posts: 12895
Joined: 05/12/2012 13:04

#6 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by laik1981 »

A jeli se ovo svojevremeno vrtilo na RSG-u iz neke zayebancije ili?? Emitovana je bar po dvadesetak puta dnevno..

muniza
Posts: 889
Joined: 02/02/2009 14:45

#7 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by muniza »

Da danas postoji goli otok kao psiho tlačenje bi uveli slušanje RSG-a zatvorenicima! Nešto kao što su Ameri Arapima puštali metalike. Nevjerovatno izvještačene spikerke i spikeri, šatro neko predobro raspoloženje a tačno osjetiš da je nazor.
Ono jadno djete što ga maltretiraju, pa jesu li normalni, kad mu samo glas čujem hoće mi biti loše. O disk džokeju ne treba trošiti riječi, po 3 pjesme od jabuke, bajage, merlina, čole i još plafon 2-3 autora, haos.

Srećom u novoj firmi nema radija na razglas tako da sam slobodan.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#8 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by StupskaBitanga »

Radio propao u BiH
Pola radio stanica prodato hrvatima
D

eset lokalnih radijskih postaja Soundseta signalom pokrivaju područje cijele Bosne i Hercegovine.

Nakon tri uspješne godine na hrvatskom tržištu, Soundset radijska grupa proširila je poslovanje i na područje Bosne i Hercegovine.

Time je Soundset postao prva i jedina nacionalna radijska mreža u BiH te drži vodeću poziciju na nacionalnoj razini u BiH.

Ovaj strateški potez Soundset je učinio prvom i jedinom regionalnom radijskom grupom koja pokriva potencijal oglašavanja od 8 milijuna slušatelja.

"Ovim poslovnim potezom osigurali smo pokrivenost Soundseta unutar cijele BiH, a klijenti i poslovni partneri već su prepoznali projekt kao originalan, jednostavan i isplativ način oglašavanja i ulaganja u područje BiH. Projekt smo pokrenuli s idejom 'one stop shop', gdje će klijentima na jednom mjestu biti moguće dobiti ponudu, zakup i realizaciju, kao i kontrolu kvalitete za radijske postaje u mreži", izjavio je Josip Majher, direktor Soundset radijske grupe.

U punom opsegu Soundset BiH osnovan je početkom 2013., a sastoji se od 10 lokalnih radijskih stanica diljem BiH, čime je signalom pokriven teritorij cijele države.

SOUNDSET BiH: Radio Ritam (Sarajevo), Radio Q (Visoko), Radio Q (Zenica), Studio 88 (Mostar), Studio N (Livno), Novi Radio (Bihać), Kastel Radio (Banja Luka), Kastel Radio (Doboj), Radio Slon (Tuzla), Radio Bobar (Bijeljina).
RSG davno propao kad je pola ljudi otišlo, Radio M isto tako eno ih u Avazu-ATT i svi traže da im se za džabe radi sve u stilu one men show-a
User avatar
shmizlica
Posts: 57847
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#9 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by shmizlica »

jeste vi meni kino ljudi......ko da vas neko tjera da ga slušate :-? promijeniš stanicu i mirna bosna :D
desktop
Posts: 118
Joined: 31/10/2012 14:19

#10 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by desktop »

Nema dosadnijeg radia.Tamo gdje imam vikendicu nažalost imam samo RSG radio i nebrojno mnogo puta sam ga bio prisiljen slušati po cijeli dan.Evo gole istine,po cijeli dan se vrti nekih 20 mjesama,ujutro puste tih 20,onda popodne opet 20 istih.Neznam koliko svakih minuta imaju vijesti ali se voditeljica/voditelj uvijek predstavi u najavi imenom i prezimenom,tako da svakih 1 sat čini mi se slušate jesno te isto predstavljanje,to dosadi pravo.Onda,izmislili su (barem je bilo) neki mini koncert pjesama nekog pjevača,to im je nešto kao vaooooo dobro,jedan dan puštaju i malo ozbiljne muzike,razne opere i sl. ovo za crvenu jabuku i sl. je također istina. Prestao ih slušati davno davno.Ako sam sta propustio rekli su ostali u svojim postovima
ediii
Posts: 41
Joined: 21/06/2013 21:54

#11 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by ediii »

Ooo yea ,
jest da nemam vremena za ovu zajebanciju ali
napravio sam grupu i pozvao dotične s radija da se pridruže

da se družimo u naaaaaajljepšoj grupi na fejbuku :D :D

https://www.facebook.com/groups/652936674736859/
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#12 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by ladyblue18 »

ediii wrote:1. Ovi vaši đinglovi
Da je ovo njihov forum mozda bih i shvatila ovo "vasi", ovako ne kontam zasto se njima ne obratis :D
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#13 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Skyfox »

mene radio federacija ili kako se vec zove ubija u pojam. ujutro kad se spremam na posao moji pozorno slusaju one penzionere koji se javljaju u program :shock: trabunjaju o budalestinama, drze neke govore :zzzz: tacno mi pozli!!!

to sam nazalost prislijen slusati tih nekih 15-20min, i do sutra vozdra... RSG ne slusam ali cini mi se da pokusavaju uvesti neke novitete koji izgleda ovdje ne pale :D
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#14 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Matijevic_Vlado »

ediii wrote:Ooo yea ,
jest da nemam vremena za ovu zajebanciju ali
napravio sam grupu i pozvao dotične s radija da se pridruže

da se družimo u naaaaaajljepšoj grupi na fejbuku :D :D

https://www.facebook.com/groups/652936674736859/
al nek naravno nisi napravio grupu sa svog fb profila gdje ti pise puno ime i prezime, stavi i lazne brkove, sve u cilju anonimnosti :mrgreen: . pljunni ovdje, pljuni tamo i eto te uspio si
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#15 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Skyfox »

Matijevic_Vlado wrote:
ediii wrote:Ooo yea ,
jest da nemam vremena za ovu zajebanciju ali
napravio sam grupu i pozvao dotične s radija da se pridruže

da se družimo u naaaaaajljepšoj grupi na fejbuku :D :D

https://www.facebook.com/groups/652936674736859/
al nek naravno nisi napravio grupu sa svog fb profila gdje ti pise puno ime i prezime, stavi i lazne brkove, sve u cilju anonimnosti :mrgreen: . pljunni ovdje, pljuni tamo i eto te uspio si
:thumbup: :thumbup: Sve ovdje sto si napisao posalji njima direktno
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#16 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by vjesticanametli »

desktop wrote:Nema dosadnijeg radia.Tamo gdje imam vikendicu nažalost imam samo RSG radio i nebrojno mnogo puta sam ga bio prisiljen slušati po cijeli dan.Evo gole istine,po cijeli dan se vrti nekih 20 mjesama,ujutro puste tih 20,onda popodne opet 20 istih.Neznam koliko svakih minuta imaju vijesti ali se voditeljica/voditelj uvijek predstavi u najavi imenom i prezimenom,tako da svakih 1 sat čini mi se slušate jesno te isto predstavljanje,to dosadi pravo.Onda,izmislili su (barem je bilo) neki mini koncert pjesama nekog pjevača,to im je nešto kao vaooooo dobro,jedan dan puštaju i malo ozbiljne muzike,razne opere i sl. ovo za crvenu jabuku i sl. je također istina. Prestao ih slušati davno davno.Ako sam sta propustio rekli su ostali u svojim postovima
imaju i sina :lol:

uzasni su postali i ne slusam ih vec godinama..........nes i ritam su sada u autu i u kuci pa kad dojadi opet stick i tako
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#17 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by sheilak »

shmizlica wrote:jeste vi meni kino ljudi......ko da vas neko tjera da ga slušate :-? promijeniš stanicu i mirna bosna :D
pa, sve su iste. :lol:
User avatar
hopcup
Posts: 1064
Joined: 23/09/2013 19:39

#18 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by hopcup »

jaki ste vi meni, majke mi. slušate ga, a nervirate se :D
pa jel vam svima antena hvata jedino rsg? :D
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#19 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by sheilak »

hopcup wrote: pa jel vam svima antena hvata jedino rsg? :D
hey, ali jest im signal fakat jak. dobro izvan sa se mogu čuti...prilično navalentni. :D
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10858
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#20 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Prpa.ba »

vjesticanametli wrote:imaju i sina :lol:
Za "Sina" ne znam adekvatnu nasu rijec, ali engleska bi bila cringe.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66771
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#21 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by plain vanilla »

Prpa.ba wrote:
vjesticanametli wrote:imaju i sina :lol:
Za "Sina" ne znam adekvatnu nasu rijec, ali engleska bi bila cringe.
on je Sin, ne "Sin" :mrgreen:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25622
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#22 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by BHF_Manijak »

Ne mogu da nadodjem, je li ono fakat dijete ili je samo glas provucen kroz montazu, nesto mi djeluje previse izvjestaceno, razvlaci rijeci na slogove, pa kontam da nije stariji glas preradjen da zvuci k'o djeciji. :-) :roll:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#23 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by uglavnomja »

zar nije jos radiom m poceo sa samoreklamama prije 25 godina?

dzingl tipa: svezi frekvenciju spagom, kanafom, zicom ... na 98,7 megaher(a)ca.


i poceli su padati sa pustanjem narodnjaka, turba, sa sujetom voditelja ... mislim u mojim ocima, nekome je to plus :-)
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#24 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by JThomas »

ne znam vala koji je to poriv da gledaš/slušaš emisije koje te nerviraju. sina kad čujem, i ja istog trena mijenjam stanicu, al' što se tiče ostalog radio k'o radio...
User avatar
fantom slobode
Posts: 9023
Joined: 07/09/2006 15:24

#25 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by fantom slobode »

JThomas wrote:ne znam vala koji je to poriv da gledaš/slušaš emisije koje te nerviraju. sina kad čujem, i ja istog trena mijenjam stanicu, al' što se tiče ostalog radio k'o radio...
shmizli im lijepo rece...ali valjda se nisu toga dosjetili...zato i tema.

Image
Post Reply