Radio RSG - užasno iritirajući radio.

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
daky585
Posts: 867
Joined: 07/06/2014 01:50

#126 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by daky585 »

SSemir wrote:tunein je spas..bar na poslu.
tdi radio, ili radio antena zagreb
Dodao bih i britanski Capital London. :D
riki-sa
Posts: 13
Joined: 18/09/2012 09:04

#127 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by riki-sa »

StupskaBitanga wrote:Mix je njihov sestrinski radio
Radio Stari Grad ili RSG,Antena i ovaj najnoviji Mix radio je u stvari,sve jedan radio,jedan isti vlasnik
Slusam ga po cjeli dan,ponajvise,navikao već
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#128 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by StupskaBitanga »

Antena i RSG su isti pravni subjkt a Mix je osebni ali su u istom vlasništvu
User avatar
fusion_ba
Posts: 4393
Joined: 02/12/2017 20:10

#129 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by fusion_ba »

RSG i Nes su stanice koje mi najviše odgovaraju, ali stvarno RSG nije normalan sa svojim džinglovima bukvalno između svih pjesma. Ne može proći pjesma da poslije nje ne ide džingl za RSG. :run:
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#130 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by duminjo »

Uh kako je RSG prije bio dobar.
Cetvrtkom razvaljivo emcika sa kvizom. Cini mi SE nedjeljom isto bio emcika i stara muzika. Ponedjeljkom bio cocalic SA svojom nekom emisijom. I uvijek zanimljive teme. Kao srednjoskolac, dok je vecina furala vokemene i CD.playere, ja jedva ceko kuci da dodjem i da RSG slusam.

Evo vec nekih 7-8 godina nista...nekako su mi SE izopalici, da tako kazem. A prije, k'o da su dusu imali. Posebno cetvrtak i rubikon.
User avatar
hekaton
Posts: 863
Joined: 19/12/2013 11:31

#131 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by hekaton »

duminjo wrote:Uh kako je RSG prije bio dobar.
Cetvrtkom razvaljivo emcika sa kvizom. Cini mi SE nedjeljom isto bio emcika i stara muzika. Ponedjeljkom bio cocalic SA svojom nekom emisijom. I uvijek zanimljive teme. Kao srednjoskolac, dok je vecina furala vokemene i CD.playere, ja jedva ceko kuci da dodjem i da RSG slusam.

Evo vec nekih 7-8 godina nista...nekako su mi SE izopalici, da tako kazem. A prije, k'o da su dusu imali. Posebno cetvrtak i rubikon.
jes jes cocalic je ponedeljkom davao ljubavne savijete :D
nego gdje je on sad i sta radi...odavno nije na rsg-u....
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#132 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by duminjo »

hekaton wrote:
duminjo wrote:Uh kako je RSG prije bio dobar.
Cetvrtkom razvaljivo emcika sa kvizom. Cini mi SE nedjeljom isto bio emcika i stara muzika. Ponedjeljkom bio cocalic SA svojom nekom emisijom. I uvijek zanimljive teme. Kao srednjoskolac, dok je vecina furala vokemene i CD.playere, ja jedva ceko kuci da dodjem i da RSG slusam.

Evo vec nekih 7-8 godina nista...nekako su mi SE izopalici, da tako kazem. A prije, k'o da su dusu imali. Posebno cetvrtak i rubikon.
jes jes cocalic je ponedeljkom davao ljubavne savijete :D
nego gdje je on sad i sta radi...odavno nije na rsg-u....
Nemam pojma vec dugo gdje je i Sta radi. Da, ljubavni savjeti i ljubavne muke. :lol: :lol:

Dal SE moze naci nekako snimak neke od emisija?
Volio bih bas preslusati neku emiju rubikon.
zaluzinna
Posts: 222
Joined: 07/07/2011 08:48

#133 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by zaluzinna »

jel to onaj sto dahce i stenjucka kad prica?
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#134 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Zejnep »

Joj, kviz, kako je dobar bio. Bila, između ostalog, ona premetaljka. Nabroji slova pa onda sastavljaju najdužu riječ od tih slova. :mrgreen:
Odavno ne slušam RSG :sad:
User avatar
Qler
Posts: 23547
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#135 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Qler »

Najvise me iritira najvaljivanje pjesama, pa pustio dio refrena, pa onda reklame, pa neka deseta pjesma, pa nesto pricaju, pa onda ta najavljena pjesma...
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#136 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Prpa.ba »

Rubikon je bio super. Slusalo se svakog cetvrtka, a par puta se i s rajom ucestvovalo. Samo izgleda da niko od nas Rubikonovaca nije nista snimao. :(
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15463
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#137 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by problemnatravunu »

Ne slusam ga skoro nikad, ne paše mi izbor muzike
User avatar
video
Posts: 6769
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#138 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by video »

Najgore je ono montiranje, sto kakvog intrvjua ili izjava :shock:
Uzasno.
Neprofesijalno totalno.

Generalno bez ikakvog duha, sve nesto vjestako, isprazno.
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#139 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by Heller »

Prije u kancelariji, vedro jutro sam sanjaooo oooo blago meni tri putu isto vrijeme svaki dan
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#140 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by dobar osjecaj »

Kad vec spominjete Cocalica i njegove emisije na RSG radiju sjetih se jedne emisije u kojoj mu je gost bio ni manje ni vise nego Jadranko Prlic tada kao uspjesan muskarac, politicar, uzor, zaboga MVP.
Ono po cemu pamtim tu emisiju je da je Cocalic dao sebi za pravo da mahalski pita Prlica sta misli o Nini Badric kazavsi da se on (Cocalic) pravo razocarao kad ju je upoznao. Prlic tada nije nista komentarisao a meni je Cocalic ostao u sjecanju kao seljober.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18504
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#141 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by SmokingMan »

Prpa.ba wrote:Rubikon je bio super. Slusalo se svakog cetvrtka, a par puta se i s rajom ucestvovalo. Samo izgleda da niko od nas Rubikonovaca nije nista snimao. :(
To često sponjem kolegama,dobra stara vremena.Ja i sestra smo kao srednjoškolci obavezno ostajali budni radi kviza,sjećam se da je bio neki lik iz Visokog koji se često javljao u eter. :-?
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#142 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by duminjo »

Zejnep wrote:Joj, kviz, kako je dobar bio. Bila, između ostalog, ona premetaljka. Nabroji slova pa onda sastavljaju najdužu riječ od tih slova. :mrgreen:
Odavno ne slušam RSG :sad:
Cim se docepam nekog snimka, zovem te da slušamo :lol:
Na pocetku bila pitanja iza brojeva. Par puta Sam i zvao sa Burazom, uvijek birali broj 27. Nikad nismo dosli Do finala.. A u Finalu mi najjača bila asocijacija.
SmokingMan wrote:
Prpa.ba wrote:Rubikon je bio super. Slusalo se svakog cetvrtka, a par puta se i s rajom ucestvovalo. Samo izgleda da niko od nas Rubikonovaca nije nista snimao. :(
To često sponjem kolegama,dobra stara vremena.Ja i sestra smo kao srednjoškolci obavezno ostajali budni radi kviza,sjećam se da je bio neki lik iz Visokog koji se često javljao u eter. :-?
A bio i jedan iz Nemile. Redovan :mrgreen:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18504
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#143 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by SmokingMan »

Radovana se ne sjećam,vjeruješ mi.Šta bih dao da opet ugasim svjetlo,uživam u blještavilu vatre kamina i "slušanju" rubikona. :thumbup:
User avatar
ortodont
Posts: 1810
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#144 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by ortodont »

Antena Sarajevo je najiritantniji radio. Ikad.
User avatar
fusion_ba
Posts: 4393
Joined: 02/12/2017 20:10

#145 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by fusion_ba »

I onaj MIX je njihov?

Vidim da se RSG proširio skoro po cijeloj državi. Rekao bih da su radio sa najvećom pokrivenošću pored BH radija 1, ne znam kakva je porkivenost NES-a.
mahalik
Posts: 1917
Joined: 12/09/2009 16:48

#146 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by mahalik »

Kad smo kod radio stanica banjalucki big je dobio frekvenciju u Sarajevu
93.2FM
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15463
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#147 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by problemnatravunu »

mahalik wrote:Kad smo kod radio stanica banjalucki big je dobio frekvenciju u Sarajevu
93.2FM
Da, neki dan slucajno ufatim, i to onaj Big radio sa dzigera muzikom.
ernestalic
Posts: 228
Joined: 30/09/2010 10:45

#148 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by ernestalic »

Sto puta mi je palo na pamet sve ovo što su neki naveli o RSG radiju. Davno sam prešao na Radio “M”, ali nažalost ista priča. Jedna blebetuša nam stalno nešto savjetuje: Da popijemo jutarnju kaficu, da budemo pozitivni, da joj javimo šta mislimo o preljubima, kada planiramo na ljetovanje itd. Isprazno blebetanje, snobizam i malogradjanština. Teror na mozak.
Na stranu to što po njihovom muzičkom repertoaru imate utisak da Jugoslavija još uvijek postoji. Kada odem na hrvatsko more, jedini pjevač čiju poneku pjesmu čujem, a nije hrvatski, jeste Toše Proeski. Ni Čolu ne možete čuti na njihovim radio postajama. Na radio “M” se svaki dan vrti i Oliver Mandić, a na You Tube lijepo se i danas vrti video u kojem taj četnik sa oružjem i redenicima poziva na odbranu Velike Srbije. To me malo podsjeti na jednu voditeljicu sa nekog sarajevskog radija ( ne mogu se sjetiti kojeg) koja je prije nekih 20-tak godina pozvala telefonom Momu Kapora da se javi malo u program i kaže neku riječ o svojim sarajevskim danima. Jer, molim vas, toj viditeljici je Momo Kapor bio deset puta draži od pristiglih “došlja”. A Momo je lijepo odmah skine sa hurca riječima da ne daje izjave za muslimanske medije i spusti slušalicu. Ostade gospodjica kao posrana. (Za one što ne znaju, Momo Kapor je bio jedan od najvećih srpskih šovinista, pun mržnje prema Sarajevu u kojem je živio nekoliko godina i prijatelj sa svim srpskim akademicima tipa Dobrice Čosića, Koste Čavoškog i sl.)
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65588
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#149 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by _BataZiv_0809 »

Prebaci se na BIR.
ernestalic
Posts: 228
Joined: 30/09/2010 10:45

#150 Re: Radio RSG - užasno iritirajući radio.

Post by ernestalic »

_BataZiv_0809 wrote:Prebaci se na BIR.
Ma ne volim ti ja ni BIR, ni islamiste, ni mladomuslimane, ništa od toga. To nama samo nanosi štetu. Ali, ne volim ni ove glupače voditeljice i ostale što ništa ne shvataju, nego glume anacionalne i gradjanske opcije. Ja sam za dogovor sa Srbima i to pošten i dugoročan dogovor. Da se vječito ne mrzimo i prigovaramo, vrijedjamo i gledamo kako ćemo se ponovo ubijati. I Vučić je više puta govorio da u BiH puno toga zavisi od dogovora Srba i Bošnjaka. Ali, Bošnjacima treba vremena da stvari prokontaju. Oni se slomiše njegujući dva neprijetelja.
Post Reply