Radar detektor

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

zippoo87
Posts: 15622
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#51 Re: Radar detektor

Post by zippoo87 »

tempuser wrote:
zippoo87 wrote:policajci su kod nas postali kao majmuni
kriju se iza bankina,iza drveca,iza ulicnih rasvjeta,iza grmova

jbte sta se sve nagledam i gdje ih sve nema...kamufliraju se samo tako i nema sanse da ih skuzis na manje od 100-150m a tada je vec kasno

kao sto sam rekao,svrha policije je postala samo da ganjaju ljude i da pisu kazne...nikakav vid zastite stanovnistva nemaju
jadno i tuzno
Sve to stoji, ali stoji i cinjenica da policija ne kaznjava za nepocinjene prekrsaje. Policija se sluzi hinjskim metodama, ali za to ima jednostavno rjesenje, vozis po pripopisima i unutar tolerancije i miran si.
Znas koliko je ogranicenje, znas kolika je kazna, svjesno krsis propis, nemas sta da kmecis kad te uhvate, sam pao - sam se ubio!
ma ne pricam ja o tome,niti krivim policiju za kazne
ja sam sve svoje kazne odmah platio,iako ih je bilo bas malo i pridrzavam se propisa ali nikoga ja ne ugrozavam,ako na pravcu od 500 m kroz nenaseljeno mjesto vozim 80 a ogranicenje 70
tih 10 km na sat nabijes cim pipnes gas i jbga

ali problem kod nase policije je sto im je jedini posao postao da fataju ljude radarom
kriminalom se niko ne bavi,pljacke,ucjene,fizicki napadi,nerijesena ubistva...to niko i ne pokusava rijesiti
nasi inspektori su najvece hinje na svijetu,to odgovorno tvrdim i nema niti jednog inspektora da moze reci da je rijesio koji slucaj,jednostavno oni se time i ne bave,nego kinje novajlije u policiji i tako to

onda komandiri...pa oni naredjuju ovim nizerangiranim policajcima da po cijeli boziji dan vise negdej sa radarom i zicaju...na istom mjestu svaki dan se izmjene po 2-3 patrole
evo sada sam opet vidio tri patrole u 40 km,od Tuzle do Gracanice...samo je padala kisa pa su se sakrili u auta i nisu nikoga nisanili :D
Leon16v
Posts: 5789
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#52 Re: Radar detektor

Post by Leon16v »

Danas na autoputu se nabili prije naplatnih kucica, Jošanica :bih:
NediM17
Posts: 21686
Joined: 05/11/2009 11:49

#53 Re: Radar detektor

Post by NediM17 »

Leon16v wrote:Danas na autoputu se nabili prije naplatnih kucica, Jošanica :bih:
Pistolj ili tronozac? Ja sam danas oko 3 prolazio, nisam ih vidio, nadam se ni oni mene.

Brze mogu proci kroz ACC, nego sto je ogranicenje. :thumbup: :bih:
Leon16v
Posts: 5789
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#54 Re: Radar detektor

Post by Leon16v »

NediM17 wrote:
Leon16v wrote:Danas na autoputu se nabili prije naplatnih kucica, Jošanica :bih:
Pistolj ili tronozac? Ja sam danas oko 3 prolazio, nisam ih vidio, nadam se ni oni mene.

Brze mogu proci kroz ACC, nego sto je ogranicenje. :thumbup: :bih:
Iz auta pucaju nečim, nabili "kutiju" na instrument tablu.
NediM17
Posts: 21686
Joined: 05/11/2009 11:49

#55 Re: Radar detektor

Post by NediM17 »

Koliko sati je bilo kada si prolazio? Je li civilni auto ili je oznacen? Zaustavljaju ili te samo okinu a da i ne znas?

Daj vise informacija, sad mi se suhva svezala. A isao sam 60+, dovoljno za oduzimanje dozvole. :lol: :-)
E tacno zbog ovakvih debilnosti treba kupiti ovaj radar Đemer.... :-)

Stave znakove 40km/h 400 metara prije kucica, a ovi te nisane s radarom... To nidje na svijetu nema. Ne znam je li smijesno ili tuzno.
Leon16v
Posts: 5789
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#56 Re: Radar detektor

Post by Leon16v »

NediM17 wrote:Koliko sati je bilo kada si prolazio? Je li civilni auto ili je oznacen? Zaustavljaju ili te samo okinu a da i ne znas?

Daj vise informacija, sad mi se suhva svezala. A isao sam 60+, dovoljno za oduzimanje dozvole. :lol: :-)
E tacno zbog ovakvih debilnosti treba kupiti ovaj radar Đemer.... :-)
Oko 16, 16:15, normalni auto policije. A mislim da okinu samo, ja sam oko stotke prošo pored, ni primjetio nisam, i onda u retrovizoru vidim kutiju na instrument tabli.. Presjeklo me odma
NediM17
Posts: 21686
Joined: 05/11/2009 11:49

#57 Re: Radar detektor

Post by NediM17 »

Ne vjerujem da su bili kad sam ja prolazio, nisam corav u pm...

Drugim rijecima, hoces reci da ti ode 400KM i 2 mj. vozacka za kurac... Jebo majku gdje zivimo...
Leon16v
Posts: 5789
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#58 Re: Radar detektor

Post by Leon16v »

NediM17 wrote:Ne vjerujem da su bili kad sam ja prolazio, nisam corav u pm...

Drugim rijecima, hoces reci da ti ode 400KM i 2 mj. vozacka za kurac... Jebo majku gdje zivimo...
Pa ako su me okinuli, gotov sam, a bilo nas je više, 6-7 i ja prosli smo preko ogranicenja svi sigurno.
Nadam se da nisam popušio foru

E: Ne znam kakva je tehnologija, jel moguce da nas sve zakaci, kad smo bukvalno jedan iza drugog i pored drugog prolazili
NediM17
Posts: 21686
Joined: 05/11/2009 11:49

#59 Re: Radar detektor

Post by NediM17 »

Ma ja mislim da ipak na tom mjestu nisane i zaustavljaju, e sad jedino ako je padala kisa, pa im bilo mrsko i stavili neki koji okida sam.
Josanica pripada opcini Vogosca, pa nazovi njihov MUP i pitaj, da mozes rahat spavat, jer kaznama treba i po par mjeseci da dodju.
Leon16v
Posts: 5789
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#60 Re: Radar detektor

Post by Leon16v »

Ma ja sam bio ubjedjen da sam vidio kutiju, znaci sa "guzova" su nas slikali, mozda cu nazvat sutra da vidim jel bilo slikanja..
NediM17
Posts: 21686
Joined: 05/11/2009 11:49

#61 Re: Radar detektor

Post by NediM17 »

http://www.antiradarsrbija.com

Nije ovo ni skupo ako radi posao kako treba. :lol: :thumbup:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#62 Re: Radar detektor

Post by Sodom1 »

NediM17 wrote:Koliko sati je bilo kada si prolazio? Je li civilni auto ili je oznacen? Zaustavljaju ili te samo okinu a da i ne znas?

Daj vise informacija, sad mi se suhva svezala. A isao sam 60+, dovoljno za oduzimanje dozvole. :lol: :-)
E tacno zbog ovakvih debilnosti treba kupiti ovaj radar Đemer.... :-)

Stave znakove 40km/h 400 metara prije kucica, a ovi te nisane s radarom... To nidje na svijetu nema. Ne znam je li smijesno ili tuzno.
Ima u Slo nemoj nama ravnati , doduse oni stave znak meritve hitrosti :kiss:
User avatar
Romeo 80
Posts: 4374
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#63 Re: Radar detektor

Post by Romeo 80 »

NediM17 wrote:http://www.antiradarsrbija.com

Nije ovo ni skupo ako radi posao kako treba. :lol: :thumbup:
Fakat! :evil: Mada laserski detektori koje prodaju su zabranjeni jammeri, ali eto kažu da ih se navodno uz pravilnu upotrebu ne može otkriti od strane policije.
NediM17
Posts: 21686
Joined: 05/11/2009 11:49

#64 Re: Radar detektor

Post by NediM17 »

Romeo 80 wrote:
NediM17 wrote:http://www.antiradarsrbija.com

Nije ovo ni skupo ako radi posao kako treba. :lol: :thumbup:
Fakat! :evil: Mada laserski detektori koje prodaju su zabranjeni jammeri, ali eto kažu da ih se navodno uz pravilnu upotrebu ne može otkriti od strane policije.
Ma prava roba. A mislis da bi te ko ganjao i da mu baci eror na radaru? Mozda bi te drot sa pistoljem zaustavio i peglao, a ako odreagujes na vrijeme dobice i on ocitanje, i to dozvoljene brzine. :D

A ovi tronosci, koji su svakako najveca opasnost, mislis da bi se ko bavio erorom sa tvojim autom? Ne bi, garantujem, ne interesuje ih, kad ce 100 drugih naletit i napunit kasu. Ti si samo kap u moru, niko se ne bi bavio tobom.

Takodjer, od stacionarnih nema pomoci, jer imas senzore A-B u cesti, koji mjere brzinu, i ako je predjes, kamera te okida da znaju ko si. Ali stacionarni isto nisu problem, jer su svi ili velika vecina oznaceni.

Ovaj Đemer je pravi pencilin za tronosce. :mrgreen: :thumbup:
zippoo87
Posts: 15622
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#65 Re: Radar detektor

Post by zippoo87 »

tronosci su najopasniji,jer i ne znas da te okinuo i samo ti dodje plavusa
nego,zanima me da li ovi tronosci (to su laserski radari ako se ne varam),mogu sve oznaciti sve redom koji prekorace brzinu,ako se kreces blizu jedan drugog ?

ili to oni okidaju na kojem hoce autu rucno ili to ide automatski,pa moze u minuti snimiti 20+ auta koja prodju ?
NediM17
Posts: 21686
Joined: 05/11/2009 11:49

#66 Re: Radar detektor

Post by NediM17 »

Ma okidaju automatski, sad ako si bas nekom u guzici, ne vjerujem da te moze skinuti...

Zelja mi je jednog dana procitati u vijestima da im je neko ukrao radar, ili ga udario autom... Onakva stekanja to velikim dijelom zasluzuju. :lol:
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#67 Re: Radar detektor

Post by Sodom1 »

Mene interesuje , da li blicne tronozac kad te uslika
User avatar
Optimist
Posts: 13651
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#68 Re: Radar detektor

Post by Optimist »

NediM17 wrote:
Pistolj ili tronozac? Ja sam danas oko 3 prolazio, nisam ih vidio, nadam se ni oni mene.

Brze mogu proci kroz ACC, nego sto je ogranicenje. :thumbup: :bih:
Tako sam ja zimus u Josanici isao nekih 35 km/h kroz ACC i rampa se ne dize. Stao sam haubom ispod rampe. Izasao onaj radnik, dao mu tag, on pokusavao da ga ucita i nije moglo. Na kraju mi rucno digao rampu. Od tad uvijek sa spremnom nogom na kocnici prolazim.
Throttle
Posts: 13007
Joined: 10/06/2016 12:35

#69 Re: Radar detektor

Post by Throttle »

Sodom1 wrote:Mene interesuje , da li blicne tronozac kad te uslika
Blica al spektar talasa koje ljudsko oko ne vidi, infracrveni ili sta vec... po noci bez problema rade a ne vidis bljesak, iako je tu
Moguce da bi recimo dashcam uhvatio okidanje tj. blicanje pa kasnije da vidis
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#70 Re: Radar detektor

Post by Sodom1 »

Throttle wrote:
Sodom1 wrote:Mene interesuje , da li blicne tronozac kad te uslika
Blica al spektar talasa koje ljudsko oko ne vidi, infracrveni ili sta vec... po noci bez problema rade a ne vidis bljesak, iako je tu
Moguce da bi recimo dashcam uhvatio okidanje tj. blicanje pa kasnije da vidis
Znaci u Slo me je skinuo , ja blic nisam vidio , ali sam isao preko min 10 km/h , ako ne i vise . Ima tome vise od po godine
iOS dev
Posts: 178
Joined: 02/08/2015 18:21

#71 Re: Radar detektor

Post by iOS dev »

Pozz ima li neko za preporucit neki antiradar? Gledam po ebay ali exp ima ih jako puno?
User avatar
thekupus
Posts: 6811
Joined: 25/06/2011 22:38

#72 Re: Radar detektor

Post by thekupus »

iOS dev wrote:Pozz ima li neko za preporucit neki antiradar? Gledam po ebay ali exp ima ih jako puno?
Vozi po ograničenju.
zenit dozic
Posts: 2413
Joined: 07/09/2014 11:48

#73 Re: Radar detektor

Post by zenit dozic »

thekupus wrote:
iOS dev wrote:Pozz ima li neko za preporucit neki antiradar? Gledam po ebay ali exp ima ih jako puno?
Vozi po ograničenju.
Ako nemas odgovor produzi.
User avatar
thekupus
Posts: 6811
Joined: 25/06/2011 22:38

#74 Re: Radar detektor

Post by thekupus »

zenit dozic wrote:
thekupus wrote:
iOS dev wrote:Pozz ima li neko za preporucit neki antiradar? Gledam po ebay ali exp ima ih jako puno?
Vozi po ograničenju.
Ako nemas odgovor produzi.
Poštuj propise, i ne ugrožavaj druge, nedužne ljude.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#75 Re: Radar detektor

Post by bitanga_sa_otesa »

samo gas u gasu je spas,ko koci taj gubi :-D
Post Reply