Q Initiative - Da li ce uspjeti kao BitCoin...?

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

visocicaguy
Posts: 1258
Joined: 27/10/2002 00:00
Contact:

#26 Re: Q Initiative - Da li ce uspjeti kao BitCoin...?

Post by visocicaguy »

freelancerBIH wrote:
visocicaguy wrote:Jesi li vidio da javno dijelis informacije putem referrala, konkretno ime i prezime? Ne znam je li ti to bitno.

PS.: Premisa da je Bitcoin (vec) "uspio" je u najmanju ruku diskutabilna.

Haj ne budi placipicka svega ti, vjerovatno si jedan od onih koji ne moze sebi priustit da ima ni 0.0001 pa tu sad kmezis. BTC je itekako uspio, a da ce uspjeti jos vise u buducnoti, vijeme ce pokazati. :wink:
pretpostavka je majka zajeba... ulozio davno, izvadio ulozeno + profit i jos ostavio 2x ulozeno... i to u portfoliju i dalje 48% btc (ostalo je bch, xlm, ltc, ven, eth, ftc, qash, ardr, gup, icx i qlc ). no - nisam od onih koji samo zato sto imam ulozen novac u neki asset zagovaram samo jedan od mogucih ishoda. dakle, realista. i, i dalje stojim iza tvrdnje da je bitcoin objektivno gledajuci daleko od toga da ga se moze nazvati uspjelom valutom.
User avatar
Dozer
Posts: 28398
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#27 Re: Q Initiative - Da li ce uspjeti kao BitCoin...?

Post by Dozer »

Manite se prepucavanja. Tema je Q.
BTC je jedno, ovo je nesto drugo. Ko je na vrijeme usao u BTC, a bolje je reci - ko je mogao na vrijeme uci jer se iz BiH BTC, ni bilo koja druga crypto valuta, nije mogao ni kupiti do prije 2 godine i dok se nisu pojavile neke platforme na kojima se moglo to uraditi za kes, sto direktno, sto indirektno - taj je i te kako profitirao od "neuspjelog" BTC-a.
Kazes da si i sam takv, i neka si. Svaka cast, i meni je zaista drago radi svakoga ko je to prepoznao na vrijeme, a pogotovo ko je mogao uci u tu pricu na vrijeme. Ja, nazalost, nisam to mogao iz BiH.

Ali, hajde da ovdje na ovoj temi tabirimo Q. BTC i ostale crypto imaju svoju temu.
User avatar
Dozer
Posts: 28398
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#28 Re: Q Initiative - Da li ce uspjeti kao BitCoin...?

Post by Dozer »

Samo da znate - vrijeme za registracije i prikupljanje Q boba polako istice. Da ne bude kasnije "eh, jbg..."...
_lepi_
Posts: 20
Joined: 01/04/2019 13:01

#29 Re: Q Initiative - Da li ce uspjeti kao BitCoin...?

Post by _lepi_ »

Još ima vremena pa ako neko njije uletio evo može preko ovog referala:
pozz za raju iz pozadine. :)

Initiative Q is an attempt by ex-PayPal ... on my end.
User avatar
Dozer
Posts: 28398
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#30 Re: Q Initiative - Da li ce uspjeti kao BitCoin...?

Post by Dozer »

Vala, ja nakrc'o 80 milja na sebe i zenu. Sad cekam :D
Post Reply