pvt torrent invite

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Yamahalac

#26 Re: pvt torrent invite

Post by Yamahalac » 03/09/2010 11:23

elSaik wrote:Ma lako je nabiti ratio. Nađeš neki popularan file, skineš i lagano seed dok ti ne dopizdi. :mrgreen:

Evo gledam kod sebe, najbolji ratio trenutno mi ima Occult academy 05, file težak svega 197MB, a samo na njemu sam uploadovao 1.21GB. Na Thank you for smoking i Repo men imam upload po 3 gige (ratio preko 4).

Doduše, prije nisam mnogo obraćao pažnju na ratio niti sam nešto posebno mnogo seedao, ali otkako sam registrovan na Kickasstorrents mnogo više seedam. Mislim da sam za nekih 10ak dana popravio total ratio sa 0.6 na 1.5... :-?

edit: Jedno, možda glupo, pitanje, ali moram pitati - postoji li neki način da određeni file skinem sa nekog drugog mjesta, dakle ne demonoid, a da nakon što skinem i počnem sa seedanjem da ubacim i demonoid, pa da mi tamo počne računati upload? Bil' radilo da samo ubacim naknadno u properties u trackers demonoid?!
moras postaviti fajl kao torrent tamo pa onda kad dosta ih skine i budu seedovi onda gasis i pustis njih dalje

erx

#27 Re: pvt torrent invite

Post by erx » 03/09/2010 23:18

innovision wrote:hoce li mi neko objasniti o cemu se radi kod pvt torrenta

Code: Select all

http://www.forum.hr/showthread.php?t=228881
Eto fin post, pa citaj :D
elSaik wrote:Evo gledam kod sebe, najbolji ratio trenutno mi ima Occult academy 05, file težak svega 197MB, a samo na njemu sam uploadovao 1.21GB. Na Thank you for smoking i Repo men imam upload po 3 gige (ratio preko 4).
Image
(Name/Size/Downloaded/Uploaded/Ratio) :D
Jedno, možda glupo, pitanje, ali moram pitati - postoji li neki način da određeni file skinem sa nekog drugog mjesta, dakle ne demonoid, a da nakon što skinem i počnem sa seedanjem da ubacim i demonoid, pa da mi tamo počne računati upload? Bil' radilo da samo ubacim naknadno u properties u trackers demonoid?!
Moguce je, ako je isti sadrzaj torrenta. Skines film na komp i onda sa demonoida skines torrent file i pokrenes ga kao da ces skidat, nadjes lokaciju skinutih fajlova, ono odradi check, i uploaduje...(procitaj 6.1. na onom linku :D)

E sad, ako imas 50+ GB na demonoidu, uradi SS, speedtest i pravac GFT irc kanal :D Kad upadnes na GFT, onda mozes skidat kolko hoces :D Pravila jednostavna, moras seedat 48 sati samo, ratio ne postoji. Napredujes kad uploadujes 64GB ili skines 100 torrenta i seedas ih minimalno 2 dana u prosjeku :-D Vise informacija o GFT potrazis na googlu. Potrazi i "Private Trackers With The Best Pre-Times", pa ce ti sve bit jasno :) Uglavnom idealno za pocetak prelaskla u zatvorene komune.

A i meni je demonoid bio prvi privatni tracker :D Sreca pa sam brzo upao na TL.

elSaik
Been thanked: 1 time

#28 Re: pvt torrent invite

Post by elSaik » 04/09/2010 11:34

erx wrote:
E sad, ako imas 50+ GB na demonoidu, uradi SS, speedtest i pravac GFT irc kanal :D Kad upadnes na GFT, onda mozes skidat kolko hoces :D Pravila jednostavna, moras seedat 48 sati samo, ratio ne postoji. Napredujes kad uploadujes 64GB ili skines 100 torrenta i seedas ih minimalno 2 dana u prosjeku :-D Vise informacija o GFT potrazis na googlu. Potrazi i "Private Trackers With The Best Pre-Times", pa ce ti sve bit jasno :) Uglavnom idealno za pocetak prelaskla u zatvorene komune.

A i meni je demonoid bio prvi privatni tracker :D Sreca pa sam brzo upao na TL.
Ma neću nikad imati 50+GB na demonoidu iz prostog razloga što on i ne bilježi kako treba ovaj moj dl/ul.

erx

#29 Re: pvt torrent invite

Post by erx » 04/09/2010 16:14

Pa svejedno, probaj upasti... Na intervjuu napomeni to :D

Evo jos par, na kojim nemam acc, pa probajte :D

Code: Select all

http://www.extremebits.org/signup.php
https://scenexpress.net/opensignup.php

Sahbaz12

#30 Re: pvt torrent invite

Post by Sahbaz12 » 03/03/2011 19:08

Moze li mi neko ko je registrovan na demonoidu objasniti,ovdje ili na pp, kako da uploadujem nesto,jer mi tamo nudi da browseam samo jedan file,a ja hocu citav folder... :-?
Hvala :mrgreen:

YOSMA

#31 Re: pvt torrent invite

Post by YOSMA » 06/03/2011 18:16

Jel može pozivnica od nekoga za Yuwabits.net???? :D

Maystor

#32 Re: pvt torrent invite

Post by Maystor » 08/03/2011 00:53

Dragi forumasi, ima li neko da mi posalje pozivnicu za demonoid?

EDIT: pozivnica je stigla, a doticnom gospodinu puno hvala :thumbup:

gOHLUB

#33 Re: pvt torrent invite

Post by gOHLUB » 14/03/2011 19:48

Ima li neka dobra dusa da mi posalje invite za TorrentHR. Obecajem da cu drzati Seed i da necu ugroziti status onoga ko mi posalje invite kod.
Ovaj privatni tracker mi treba za crtane filmove i bicu mu neizmijerno zahvalan ko mi posalje invite kod.

Locked