Purple Key?

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
bosnianidiot
Posts: 1187
Joined: 23/09/2007 17:57
Contact:

#1 Purple Key?

Post by bosnianidiot »

http://www.sarajevo-x.com/lifestyle/clanak/110519099

Izvinjavam se ako je tema postavljena na pogresno mjesto, nekako su mi "racunari i tehnologija" bili najprikladniji.
Citao sam nesto o ovom makeover studiu, otvaraju poslovnicu u Sarajevu i trenutno zaposljavaju. Zna li neko nesto vise, da li se neko vec prijavio, isao na razgovo
Sumnjivo mi je sto ih ne mogu pronaci na internetu, osim ove nedavno otvorene web stranice.
Ako iko ima bilo kakve informacije, bio bih zahvalan :D

P.S. Ako moze neko od moderatora da temu prebaci na pdf Ekonomija, ili negdje prikladnije, nisam upratio da se tamo pise o poslovima :roll:
User avatar
nedimaha
Posts: 112
Joined: 10/11/2005 12:14
Location: Sarajevo

#2 Re: Purple Key?

Post by nedimaha »

Ja danas imam razgovor, kontam mozda se moze kao freelancer raditi ako nista, mada su i meni malo sumnjivi. Pise iz Londona a covjek koji me zvao nema britanski akcenat. Mada to ne mora nista da znaci. Idem danas pa se javim sa utiscima.
User avatar
nedimaha
Posts: 112
Joined: 10/11/2005 12:14
Location: Sarajevo

#3 Re: Purple Key?

Post by nedimaha »

Eh evo ja se javljam, bio sam na razgovoru sve bilo ok mladji momak pitao me zasto kako itd. evo danas me zvao na razgovor da vidimo mozemo li se finalno nagoditi za posao, ako neko nesto zna o njima neka mi javi :) da znam sa kim imam posla
User avatar
bosnianidiot
Posts: 1187
Joined: 23/09/2007 17:57
Contact:

#4 Re: Purple Key?

Post by bosnianidiot »

Ne znam, ja sam pozvan na razgovor, bio izabran medju 15 ljudi kojima je posao ponudjen, medjutim iz privatnih razloga (obaveze na fakultetu) morao sam odbiti.
Ljudi koji su zaposleni su vecinom mladji (18-30 godina), ne trazi se radno iskustvo niti neko posebno poznavanje PS-a, jer bi kroz sve to trebalo proci u treningu koji ubrzo planiraju.
Startna plata koja nam je svima ponudjena nije nesto, ali firma je nova i nudi mogucnosti daljnjeg napredovanja...
Uglavnom otidji na razgovor i prezentaciju, mislim da ce ti se svidjeti..
User avatar
nedimaha
Posts: 112
Joined: 10/11/2005 12:14
Location: Sarajevo

#5 Re: Purple Key?

Post by nedimaha »

[quote="bosnianidiot"]Ne znam, ja sam pozvan na razgovor, bio izabran medju 15 ljudi kojima je posao ponudjen, medjutim iz privatnih razloga (obaveze na fakultetu) morao sam odbiti.
Ljudi koji su zaposleni su vecinom mladji (18-30 godina), ne trazi se radno iskustvo niti neko posebno poznavanje PS-a, jer bi kroz sve to trebalo proci u treningu koji ubrzo planiraju.
Startna plata koja nam je svima ponudjena nije nesto, ali firma je nova i nudi mogucnosti daljnjeg napredovanja...
Uglavnom otidji na razgovor i prezentaciju, mislim da ce ti se svidjeti..[/quote]


Pa koja je plata ponudjena ?!?
User avatar
Großmeister
Posts: 198
Joined: 08/06/2011 11:18

#6 Re: Purple Key?

Post by Großmeister »

I mene zanima kolika je plata ponuđena u ovoj firmi, te kako je raditi u njoj? Neko iskustvo da podijeli?
User avatar
Quaresma
Posts: 6690
Joined: 19/07/2010 16:37

#7 Re: Purple Key?

Post by Quaresma »

Bump


Je li iko radio u purple key, ili barem praksu odradio?

Ima li ikakvih informacija?

Kakva je radna atmosfera?
Post Reply