Punice i Svekrve

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#1 Punice i Svekrve

Post by miki.ba »

Kolko Vas punica/svekrva nervira ?

Mene je dans punica izbacila iz cipela i zakuhali smo pravo.

Znaci punica je prije par mjeseci otišla u peMziju, a do tada je imala šnajdersku radnju.
Kad je zatvorila radnju zamolila me da izbacim sve mašine i stvari iz radnje jer je htjela izdati... što sam i uradio.
Mjesec dana kasnije je skontala da treba opet stvari vratiti u radnju, ne znam što i opet me zamolila da te iste mašine i stvari vratim u radnju....što sam opet uradio mada sam joj psovo, u sebi naravno. :D
Jutros ja pijem kafu zove punica, kaže eto izdala sam radnju bil mogo izvaditi opet ove stvari.
Jaj joj kažem necu, ne ne mogu, ne imam obaveze, nego necu i tu pocne žustrija rasprava.
Narvano punica nazove ženu i onda zakuham i sa ženom i sve ih pošalem u pm.

Tema je u ljubav & sex zato što je ovo sex :D
User avatar
gradskadjeca
Posts: 477
Joined: 01/07/2009 10:00

#2 Re: Punice i Svekrve

Post by gradskadjeca »

Ma stari imas svoj zivot, ako zena ne shvata da sada zivi sa tobom i da zajedno trebate graditi buducnost onda si se zajebao pravo.

Evo npr, ja sam zivio u zajednici sa zenom i mojom starom, pocela stara nesto srati i sada zivi sama, end of story.

Zivili smo zajedno 2 mjeseca a sad smo sami vec 5 godina i ne svadjamo se. SUper nam je.
miki.ba
Posts: 4595
Joined: 11/02/2011 19:45

#3 Re: Punice i Svekrve

Post by miki.ba »

gradskadjeca wrote:Ma stari imas svoj zivot, ako zena ne shvata da sada zivi sa tobom i da zajedno trebate graditi buducnost onda si se zajebao pravo.

Evo npr, ja sam zivio u zajednici sa zenom i mojom starom, pocela stara nesto srati i sada zivi sama, end of story.

Zivili smo zajedno 2 mjeseca a sad smo sami vec 5 godina i ne svadjamo se. SUper nam je.
Ma nisam se ja tolko uzbudio zbog toga, ovo je kao primjer, a znam da dosta ljudi ima problem punica/svekrva.
User avatar
smurf
Posts: 70214
Joined: 01/08/2008 10:53
Location: vjerna ŽEKIPA

#4 Re: Punice i Svekrve

Post by smurf »

Da to valja ne bi se zvalo PUnica :-)

Salu na stranu, vecina roditelja smatra da je njihovo dijete puno "vrijednije" od druge strane za koju se vezalo bracnim obavezama, tesko im se pomiriti sa cinjenicom da je ono odraslo i da zivi svoj zivot. Sto manje budete ovisili o svojim roditeljima prije cete se kutarisati zafrkancija. Naravno da ne trebate sada roditelje gurnuti u cose, njima je zivotna satisfakcija da vas maze i paze ali treba jako puno takticnosti da bi bilo sve pod konac.
I ja sam slicno reagujem ali ponekad to NE treba upakovari u sareni papir.
gradskadjeca wrote:Ma stari imas svoj zivot, ako zena ne shvata da sada zivi sa tobom i da zajedno trebate graditi buducnost onda si se zajebao pravo...
:thumbup: To je kljuc svega.
eki to
Posts: 176
Joined: 27/06/2012 11:05

#5 Re: Punice i Svekrve

Post by eki to »

sta kazes, unesi stvari, iznesi stvari :lol: dokaz da je istinita ona stara narodna 'ko nema zeta nema ni magarca'....sala, mojne se sta naljutiti :D
User avatar
limunada25
Posts: 1928
Joined: 23/06/2010 14:20

#6 Re: Punice i Svekrve

Post by limunada25 »

Sve-KRIVA :lol: :lol:
Cvijetic92
Posts: 53
Joined: 24/07/2012 00:33

#7 Re: Punice i Svekrve

Post by Cvijetic92 »

Ja prva ne bih htjela zivjet sa svekrvom, sve i da se dobro slazemo, a sto kaze moja mama to je uvijek na pocetku dobro, poslije dolaze svadje :-D Bolje sprijecit nego lijecit. N eznam kako muski na to gledaju, dal' treba svekrva snjima ili ne.. :-D
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#8 Re: Punice i Svekrve

Post by gerberica »

Zivjela nesto malo sa svekrom i svekrvom i nismo se nasli na istoj frekvenciji pa smo se razisli u miru. Poslije je sve bilo ok kao i danas.Vidim ja da nju svasta nesto zanima, ali ja to ne zarezujem bas mnogo :mrgreen: .
Npr na njeno pitanje "sta si ti danas kuhala"(to najvise mrzim i ona to zna) ja hladno odgovorim "rucak" :lol: .
Evo nekih 15 i vise god ona nikako da skonta da ja ne jedem kajmak i sir pa me redovno kad smo kod nje nudi istim. U pocetku sam ja redovno govorila kako to ne volim dok sada svi horski(moja porodica) odgovaramo da ja to ne jedem. :mrgreen:
Ili ako je usla a ja lezim ona je sva u nekom strahu i odmah pita "sta ti je, sta te boli" ko da ne mogu leci u svojoj kuci.
Ma ima toga koliko hoces ali ja sam navikla na to i ona zna da sa mnom nema labavo i zato se usuti ko bubica.
Ukoliko joj je potrebna pomoc bilo koje vrste ja cu joj pomoci i ona to zna. Ipak svako sebi i mirna Bosna. :)
User avatar
sargon
Posts: 824
Joined: 26/11/2011 03:47
Location: Niodaklevci

#9 Re: Punice i Svekrve

Post by sargon »

Samo da se ne kune: "Ne pomakla se sa ovoga mjesta"... :lol:
Cvijetic92
Posts: 53
Joined: 24/07/2012 00:33

#10 Re: Punice i Svekrve

Post by Cvijetic92 »

gerberica wrote:Zivjela nesto malo sa svekrom i svekrvom i nismo se nasli na istoj frekvenciji pa smo se razisli u miru. Poslije je sve bilo ok kao i danas.Vidim ja da nju svasta nesto zanima, ali ja to ne zarezujem bas mnogo :mrgreen: .
Npr na njeno pitanje "sta si ti danas kuhala"(to najvise mrzim i ona to zna) ja hladno odgovorim "rucak" :lol: .
Evo nekih 15 i vise god ona nikako da skonta da ja ne jedem kajmak i sir pa me redovno kad smo kod nje nudi istim. U pocetku sam ja redovno govorila kako to ne volim dok sada svi horski(moja porodica) odgovaramo da ja to ne jedem. :mrgreen:
Ili ako je usla a ja lezim ona je sva u nekom strahu i odmah pita "sta ti je, sta te boli" ko da ne mogu leci u svojoj kuci.
Ma ima toga koliko hoces ali ja sam navikla na to i ona zna da sa mnom nema labavo i zato se usuti ko bubica.
Ukoliko joj je potrebna pomoc bilo koje vrste ja cu joj pomoci i ona to zna. Ipak svako sebi i mirna Bosna. :)
:thumbup:
User avatar
B6Redhell
Posts: 5963
Joined: 25/12/2010 04:56

#11 Re: Punice i Svekrve

Post by B6Redhell »

Ja i u mene punica se "nemeremo" nikako!!! Ona lici na ovog smajlica :evil:
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#12 Re: Punice i Svekrve

Post by gerberica »

B6Redhell wrote:Ja i u mene punica se "nemeremo" nikako!!! Ona lici na ovog smajlica :evil:

Daj malo podrobnije opisi desavanja i sitOVACije :mrgreen:
User avatar
tf2_spy
Posts: 521
Joined: 15/06/2012 12:38

#13 Re: Punice i Svekrve

Post by tf2_spy »

kako se zove mužijak zmije?





punac :D
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#14 Re: Punice i Svekrve

Post by gerberica »

Interesantno je to da se svekar ili punac skoro pa nikad ne petljaju mladjima u brak.Rijetki su slucajevi da oni nesto izvode i prave neke smicalice.Ako cemo po onoj da je svekrva blisko vezana za sina ili kcerku pa zeli da ih uputi, pa i otac je isto roditelj. :lol:
EKatarina Velika
Posts: 69
Joined: 16/07/2011 17:52

#15 Re: Punice i Svekrve

Post by EKatarina Velika »

ocevi su nekako razumniji :D majke hoce sve da znaju i u sve se mijesaju :D ova moja buduca svekrva je fina,valjda tako i ostane :D
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#16 Re: Punice i Svekrve

Post by gerberica »

EKatarina Velika wrote:ocevi su nekako razumniji :D majke hoce sve da znaju i u sve se mijesaju :D ova moja buduca svekrva je fina,valjda tako i ostane :D

Nadaj se :lol: jer sve su one fine dok ne potpises kapitulaciju :mrgreen:
Aqua_S
Posts: 533
Joined: 27/07/2012 09:28

#17 Re: Punice i Svekrve

Post by Aqua_S »

:) cccc a šta fali da opet iznese stvari, sevap mu je. :mrgreen:
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#18 Re: Punice i Svekrve

Post by gerberica »

Vidi ko je dosao :skoljka:
Aqua_S
Posts: 533
Joined: 27/07/2012 09:28

#19 Re: Punice i Svekrve

Post by Aqua_S »

moram odmah reć da bih ja svojoj punici to unio i iznio koliko god puta ona htjela..:).. pozz..gerberice i ostali.. :mrgreen:
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#20 Re: Punice i Svekrve

Post by gerberica »

Aqua_S wrote:moram odmah reć da bih ja svojoj punici to unio i iznio koliko god puta ona htjela..:).. pozz..gerberice i ostali.. :mrgreen:
Pa vidi se da ne smijes disati i da si donji :mrgreen:


Pozz i tebi :)
Aqua_S
Posts: 533
Joined: 27/07/2012 09:28

#21 Re: Punice i Svekrve

Post by Aqua_S »

gerberica wrote:
Aqua_S wrote:moram odmah reć da bih ja svojoj punici to unio i iznio koliko god puta ona htjela..:).. pozz..gerberice i ostali.. :mrgreen:
Pa vidi se da ne smijes disati i da si donji :mrgreen:
eto, vidiš svi odmah na to,a gdje je poštovanje prema godinama i funkciji..:P
nikimostar
Posts: 646
Joined: 09/05/2010 15:42

#22 Re: Punice i Svekrve

Post by nikimostar »

U nas je bas suprotno,svekar je taj koji uvijek nesto tersa,ima nesto reci,i nesto zahtijeva :x :x
hladno
Posts: 143
Joined: 15/01/2012 15:19

#23 Re: Punice i Svekrve

Post by hladno »

trebo si iznjeti i unjeti jedno deset puta, pa joj reci evo ja rjesio za nerednih 10 mjeseci
User avatar
p206
Posts: 7953
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#24 Re: Punice i Svekrve

Post by p206 »

zato ja tražim djevojku iz drugog grada, preventive radi :mrgreen:
gerberica
Posts: 4944
Joined: 26/07/2011 22:28

#25 Re: Punice i Svekrve

Post by gerberica »

kakavdanakneiskustvu wrote:imam komšiju koji živi sa punicom u 28 kvadrata,svaka mu čast kako izdrži
Ne bih ja rekla da taj zivi :lol:
Post Reply