PULMOLOG U SARAJEVU

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
vertigo24
Posts: 138
Joined: 30/04/2010 01:08
Location: sarajevo

#1 PULMOLOG U SARAJEVU

Post by vertigo24 »

Treba mi preporuka za dobrog pulmologa (dijagnosticara) u Sarajevu... privatno ili ne... svejedno...
cccccc
Posts: 240
Joined: 11/04/2013 20:04

#2 Re: PULMOLOG U SARAJEVU

Post by cccccc »

vertigo24 wrote:Treba mi preporuka za dobrog pulmologa (dijagnosticara) u Sarajevu... privatno ili ne... svejedno...
Nadjostel koga? Mrni treba pulmolog. Privatno naravno. Ovi drzavni samo nabadaju. Moze bit ovo moze bit ono.
User avatar
alica.k
Posts: 8774
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#3 Re: PULMOLOG U SARAJEVU

Post by alica.k »

Meni je ok bio onaj u Sanasi na Ilidzi, zaboravih ime ako nadjem nalaz napisacu
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#4 Re: PULMOLOG U SARAJEVU

Post by moonca »

cccccc wrote:
vertigo24 wrote:Treba mi preporuka za dobrog pulmologa (dijagnosticara) u Sarajevu... privatno ili ne... svejedno...
Nadjostel koga? Mrni treba pulmolog. Privatno naravno. Ovi drzavni samo nabadaju. Moze bit ovo moze bit ono.
S tog gledista grijesis-- zbilja mislish, ako je skupino nesto novaca i otvorio privatnu praksu da ima i vishe strucnog znanja. :zoka:
#akoplatishdacesidobiti
cccccc
Posts: 240
Joined: 11/04/2013 20:04

#5 Re: PULMOLOG U SARAJEVU

Post by cccccc »

moonca wrote:
cccccc wrote:
vertigo24 wrote:Treba mi preporuka za dobrog pulmologa (dijagnosticara) u Sarajevu... privatno ili ne... svejedno...
Nadjostel koga? Mrni treba pulmolog. Privatno naravno. Ovi drzavni samo nabadaju. Moze bit ovo moze bit ono.
S tog gledista grijesis-- zbilja mislish, ako je skupino nesto novaca i otvorio privatnu praksu da ima i vishe strucnog znanja. :zoka:
#akoplatishdacesidobiti
Nisam na to mislio. Ovi do kojih ja mogu doci jer nemam nikakve stele, oni samo nabadaju ovo je ono je.. Ja vjerujem da ima i puno boljih doktora u nasim bolnicama od ovih sto rade privatno, ali ti treba velika stela da dodjes do njih.
gurabija78
Posts: 1242
Joined: 03/06/2008 15:24

#6 Re: PULMOLOG U SARAJEVU

Post by gurabija78 »

DZ Omer Maslić, dr Teufik Hadžiosmanović, on je čini mi se pneumofiziolog, ali imam jako pozitivno iskustvo.
neki hvale i dr Nadu Čivić, ima privatnu ordinaciju u papagajci...
cccccc
Posts: 240
Joined: 11/04/2013 20:04

#7 Re: PULMOLOG U SARAJEVU

Post by cccccc »

gurabija78 wrote:DZ Omer Maslić, dr Teufik Hadžiosmanović, on je čini mi se pneumofiziolog, ali imam jako pozitivno iskustvo.
neki hvale i dr Nadu Čivić, ima privatnu ordinaciju u papagajci...
A kako bih mogao doci do dr. Teufika? Inace sam prijavljen u Starom Gradu
User avatar
Bancho
Posts: 631
Joined: 01/11/2011 11:45

#8 Re: PULMOLOG U SARAJEVU

Post by Bancho »

vertigo24 wrote:Treba mi preporuka za dobrog pulmologa (dijagnosticara) u Sarajevu... privatno ili ne... svejedno...
Eurofarm....Prim. dr. Jasminka Maglajlic
User avatar
Bancho
Posts: 631
Joined: 01/11/2011 11:45

#9 Re: PULMOLOG U SARAJEVU

Post by Bancho »

Nevidjoh da je ovo iz 2010, ali u svakom slucaju preporuka ostaje.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12375
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#10 Re: PULMOLOG U SARAJEVU

Post by dr_Evil »

cccccc wrote:
vertigo24 wrote:Treba mi preporuka za dobrog pulmologa (dijagnosticara) u Sarajevu... privatno ili ne... svejedno...
Nadjostel koga? Mrni treba pulmolog. Privatno naravno. Ovi drzavni samo nabadaju. Moze bit ovo moze bit ono.
Pravac u Mostar i nadji dr.Ruzica dok je jos ziv, ili ti ga dr. House kako ga zovemo
Post Reply