Psiholog online

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4881
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#26 Re: Psiholog online

Post by ¤ jelena ¤ »

dr_Evil wrote: 25/03/2022 09:22
¤ jelena ¤ wrote: 13/02/2022 19:06 Da je sreće i pameti u ovoj državi, svaka ustanova, firma....bi morala imati jednog psihologa, a kod nas ih nemaju čak ni neke srednje škole.
Uh shuti, nemoj da pocnem o tim "psiholozima" sta rade u skolama, zalosna nam majka, bolje bi bilo da ih nema nikako.
Ma ja ba....ta će psiholog, znam ja....
User avatar
dr_Evil
Posts: 12436
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#27 Re: Psiholog online

Post by dr_Evil »

¤ jelena ¤ wrote: 07/04/2022 08:56
dr_Evil wrote: 25/03/2022 09:22

Uh shuti, nemoj da pocnem o tim "psiholozima" sta rade u skolama, zalosna nam majka, bolje bi bilo da ih nema nikako.
Ma ja ba....ta će psiholog, znam ja....
Nista protiv psihologa, naprotiv. Samo navodim da su kod nas vecinom:

1) Apsolutno pogrijesili profesiju
2) Sumnjivo obrazovani
3) Metode koje koriste su iz 80' i koje.
4) Stranacki zaposleni
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4881
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#28 Re: Psiholog online

Post by ¤ jelena ¤ »

dr_Evil wrote: 07/04/2022 09:20
¤ jelena ¤ wrote: 07/04/2022 08:56

Ma ja ba....ta će psiholog, znam ja....
Nista protiv psihologa, naprotiv. Samo navodim da su kod nas vecinom:

1) Apsolutno pogrijesili profesiju
2) Sumnjivo obrazovani
3) Metode koje koriste su iz 80' i koje.
4) Stranacki zaposleni
Sve to stoji, zato ja i govorim o ovim nezaposlenima za koje mjesta nema.

A sistem, radna etika naših kolektiva i uslovi rada su nam na takvom nivou da ni najbolje obrazovani, ni oni koji hoće i znaju nešto uraditi, nemaju mehanizme da bi mogli postizati rezultate na duže staze.

Nisam psiholog i ne branim svoju branšu, samo sarađujem sa njima u ovoj džungli od sistema i govorim iz iskustva.

Mnogo je veći problem što oni koji odlučuju i koji su na funkcijama kojekakvih šefova, ministara i ostalih....

odgovaraju u potpunosti tom opisu koji si naveo dok je sitna buranija, pa među njima i psiholozi, na udaru i svezanih ruku, a ne može uraditi ništa.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12436
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#29 Re: Psiholog online

Post by dr_Evil »

¤ jelena ¤ wrote: 07/04/2022 10:08
Sve to stoji, zato ja i govorim o ovim nezaposlenima za koje mjesta nema.

A sistem, radna etika naših kolektiva i uslovi rada su nam na takvom nivou da ni najbolje obrazovani, ni oni koji hoće i znaju nešto uraditi, nemaju mehanizme da bi mogli postizati rezultate na duže staze.

Nisam psiholog i ne branim svoju branšu, samo sarađujem sa njima u ovoj džungli od sistema i govorim iz iskustva.

Mnogo je veći problem što oni koji odlučuju i koji su na funkcijama kojekakvih šefova, ministara i ostalih....

odgovaraju u potpunosti tom opisu koji si naveo dok je sitna buranija, pa među njima i psiholozi, na udaru i svezanih ruku, a ne može uraditi ništa.
Upravu si, sto si manje obrazovan, veci kleptoman, a da ne pricam o moralu, onda si podobniji i bolje ces napredovati. Nas fini Balkan.
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4881
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#30 Re: Psiholog online

Post by ¤ jelena ¤ »

dr_Evil wrote: 07/04/2022 10:24
¤ jelena ¤ wrote: 07/04/2022 10:08
Sve to stoji, zato ja i govorim o ovim nezaposlenima za koje mjesta nema.

A sistem, radna etika naših kolektiva i uslovi rada su nam na takvom nivou da ni najbolje obrazovani, ni oni koji hoće i znaju nešto uraditi, nemaju mehanizme da bi mogli postizati rezultate na duže staze.

Nisam psiholog i ne branim svoju branšu, samo sarađujem sa njima u ovoj džungli od sistema i govorim iz iskustva.

Mnogo je veći problem što oni koji odlučuju i koji su na funkcijama kojekakvih šefova, ministara i ostalih....

odgovaraju u potpunosti tom opisu koji si naveo dok je sitna buranija, pa među njima i psiholozi, na udaru i svezanih ruku, a ne može uraditi ništa.
Upravu si, :!: sto si manje obrazovan, veci kleptoman, a da ne pricam o moralu, onda si podobniji i bolje ces napredovati. Nas fini Balkan.
Apsolutno. Nadmeni, nesposobni, zakržljale svijesti o odgovornosti i o sopstvenom neznanju, a podobni i politički i moralno.

Hladno grabe pozicije i ostavljaju pustoš za sobom...

Nego, zna li se koliko imamo psihologa na birou danas - na nivou države? ?
User avatar
dr_Evil
Posts: 12436
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#31 Re: Psiholog online

Post by dr_Evil »

¤ jelena ¤ wrote: 07/04/2022 10:49
Apsolutno. Nadmeni, nesposobni, zakržljale svijesti o odgovornosti i o sopstvenom neznanju, a podobni i politički i moralno.

Hladno grabe pozicije i ostavljaju pustoš za sobom...

Nego, zna li se koliko imamo psihologa na birou danas - na nivou države? ?

Ne znam, ne pratim.
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4881
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#32 Re: Psiholog online

Post by ¤ jelena ¤ »

ok, ok, pitam sve pa ko zna...
kox
Posts: 3202
Joined: 12/09/2008 12:48

#33 Re: Psiholog online

Post by kox »

Možda ovo može pomoći:
https://psihotron.ba/
Post Reply