PSG FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#376 Re: PSG FC

Post by Point. »

Veca je sansa da ce Dodik preci na Islam nego da ce PSG uzeti CL.
User avatar
vicious
Posts: 6826
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#377 Re: PSG FC

Post by vicious »

Ako Tuchel dodje u PSG biće zanimljivo vidjeti kako će hendlati te zvjezdice, posebno Neymara i Cavanija.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#378 Re: PSG FC

Post by Tito_i_Partija »

vicious wrote:Ako Tuchel dodje u PSG biće zanimljivo vidjeti kako će hendlati te zvjezdice, posebno Neymara i Cavanija.
Znamo vec kako; nece nikako. Kad nije mog'o hendlati one male u BVB-u, kako ce tek one sa gigantskim egom u PSG-u. :-D
User avatar
vicious
Posts: 6826
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#379 Re: PSG FC

Post by vicious »

Tito_i_Partija wrote:
vicious wrote:Ako Tuchel dodje u PSG biće zanimljivo vidjeti kako će hendlati te zvjezdice, posebno Neymara i Cavanija.
Znamo vec kako; nece nikako. Kad nije mog'o hendlati one male u BVB-u, kako ce tek one sa gigantskim egom u PSG-u. :-D
Pickaranje u najavi :)

Ne znam, sve mi je to cudno jer mi nikako ne lici na tipa za PSG.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#380 Re: PSG FC

Post by Tito_i_Partija »

vicious wrote:
Tito_i_Partija wrote:
vicious wrote:Ako Tuchel dodje u PSG biće zanimljivo vidjeti kako će hendlati te zvjezdice, posebno Neymara i Cavanija.
Znamo vec kako; nece nikako. Kad nije mog'o hendlati one male u BVB-u, kako ce tek one sa gigantskim egom u PSG-u. :-D
Pickaranje u najavi :)

Ne znam, sve mi je to cudno jer mi nikako ne lici na tipa za PSG.
Fakat ne znam otkud/kako/zasto bas njega izvukose. Najbogatiji klub evrope dovodi trenera kojem je jedini uspjeh jedan osvojen DFB pokal. :-)
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#381 Re: PSG FC

Post by Point. »

Novi Klopp jebiga. Propasce ko i novi Mourinho, Villas Boas, koji danas voza rally auta i krsi se po pustinjama.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#382 Re: PSG FC

Post by Tito_i_Partija »

PSG obavio razgovor i sa Conte-ovim ljudima.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40570
Joined: 21/05/2012 22:46

#383 Re: PSG FC

Post by AmiĐa_Idriz »

To bi tek bila katastrofa s obzirom na preplaćene zvjezdice i nahajpane fudbalere u svlačionici :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#384 Re: PSG FC

Post by Tito_i_Partija »

Po mom nekom misljenju, ne moze seik dovodit' igrace kako je njemu volja, pa onda da dovede trenera da od svega toga nesto napravi. To ti je ist'o k'o kad pocnes da pravis kucu od krova. Ako hoces nesto dugorocno, dovedes trenera sa vizijom i njemu pustis da dovodi igrace koji odgovaraju njegovom mentalitetu i sistemu igre. Barem onoliko koliko tvoj budzet to dozvoljava, a PSG-ov budzet je ogroman i mogu sebi tako nesto lahko priustit'.

Isti problem ima i Conte u Chelsea-u. Vise puta je naglasio kako uprava dovodi igrace mimo njegove volje, koji uopste ne pasu u njegov sistem i samim tim otezavaju njegov pos'o. I onda nije nikakvo cudo da od proslosezonskog sampiona imamo ekipu koja ne moze da dobije ni mjesto za ligu sampiona.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40570
Joined: 21/05/2012 22:46

#385 Re: PSG FC

Post by AmiĐa_Idriz »

taslačenje tarabljenje bušenje ejakuliranje ajmeeeeeeeeeeeee
User avatar
p206
Posts: 7944
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#386 Re: PSG FC

Post by p206 »

Smiješna liga.. Prvi protiv drugog 7-1
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#387 Re: PSG FC

Post by Tomahawk11 »

AmiĐa_Idriz wrote:taslačenje tarabljenje bušenje ejakuliranje ajmeeeeeeeeeeeee
:maca:
User avatar
Logovan
Posts: 94160
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#388 Re: PSG FC

Post by Logovan »

Zaista neizvjesna utakmica između prvog i drugog.
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#389 Re: PSG FC

Post by Romanista 101% »

Bundesliga na aparatima.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#391 Re: PSG FC

Post by Tito_i_Partija »

Nista cudno. To ce bit' problem za svakog trenera koji dodje da trenira PSG: kako uklonit' taj ciganski, favelaski, i neodgovorni mentalitet najvece zvijezde u klubu. Klub je kriv jer to tolerise, ugadjaju mu bas maksimalno, a vjerujem da ce i Tuchel dobit' nogu ako mu pocne probleme pravit'. A poznavajuci Tuchela, sasvim sigurno hoce.

Ne znam ima li mi mrzeg igraca na dunjaluku. Mozda Diego Costa.
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#392 Re: PSG FC

Post by pizarro »

ako se neymar ne promijeni ima da ga tuchel hladno posalje na tribinu pa kud puklo da puklo :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#393 Re: PSG FC

Post by ultima_palabra »

Tito_i_Partija wrote:Nista cudno. To ce bit' problem za svakog trenera koji dodje da trenira PSG: kako uklonit' taj ciganski, favelaski, i neodgovorni mentalitet najvece zvijezde u klubu. Klub je kriv jer to tolerise, ugadjaju mu bas maksimalno, a vjerujem da ce i Tuchel dobit' nogu ako mu pocne probleme pravit'. A poznavajuci Tuchela, sasvim sigurno hoce.

Ne znam ima li mi mrzeg igraca na dunjaluku. Mozda Diego Costa.
Tolerisalo se i u Barceloni, a kamoli nece kod ovih.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#394 Re: PSG FC

Post by Tito_i_Partija »

pizarro wrote:ako se neymar ne promijeni ima da ga tuchel hladno posalje na tribinu pa kud puklo da puklo :D
Moze Tuchel Neymara poslat' na tribinu, al' ce onda Nasser njega hladno poslat' nazad u Njemacku. :-D
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#395 Re: PSG FC

Post by pizarro »

Tito_i_Partija wrote:
pizarro wrote:ako se neymar ne promijeni ima da ga tuchel hladno posalje na tribinu pa kud puklo da puklo :D
Moze Tuchel Neymara poslat' na tribinu, al' ce onda Nasser njega hladno poslat' nazad u Njemacku. :-D
i mislio sam na to da ce se tuchel drzati svog principa pa makar ga odmah izbacili.
a onda ga ceka i fina odsteta :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40570
Joined: 21/05/2012 22:46

#396 Re: PSG FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Tito_i_Partija wrote:Nista cudno. To ce bit' problem za svakog trenera koji dodje da trenira PSG: kako uklonit' taj ciganski, favelaski, i neodgovorni mentalitet najvece zvijezde u klubu. Klub je kriv jer to tolerise, ugadjaju mu bas maksimalno, a vjerujem da ce i Tuchel dobit' nogu ako mu pocne probleme pravit'. A poznavajuci Tuchela, sasvim sigurno hoce.

Ne znam ima li mi mrzeg igraca na dunjaluku. Mozda Diego Costa.
Klub je kriv što ga je doveo uopšte.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#397 Re: PSG FC

Post by Tito_i_Partija »

AmiĐa_Idriz wrote:
Tito_i_Partija wrote:Nista cudno. To ce bit' problem za svakog trenera koji dodje da trenira PSG: kako uklonit' taj ciganski, favelaski, i neodgovorni mentalitet najvece zvijezde u klubu. Klub je kriv jer to tolerise, ugadjaju mu bas maksimalno, a vjerujem da ce i Tuchel dobit' nogu ako mu pocne probleme pravit'. A poznavajuci Tuchela, sasvim sigurno hoce.

Ne znam ima li mi mrzeg igraca na dunjaluku. Mozda Diego Costa.
Klub je kriv što ga je doveo uopšte.
Tako ti je kad imas klub sa puno para koji igra u karini od lige. Oni bi da svom silom da budu neki klinac u evropi, i misle da to mogu ostvarit' navikanim mega-transferima poput ovog. Vjeruj da mi nije nimalo zao sto su sebi na grbacu natovarili egoisticnog kretena koji ne samo da im nece pomoc' da ostvare svoj san, nego cak sto ce im pri tome i najvise smetat'.

Dovodjenje Tuchela je fakin SMIJESNO. Tip koji je poznat po tome kako ne trpi ne samo gluposti igraca, nego i uprave, treba da od ovih govana napravi pitu?! Sa upravom koja skida gace kad god zvijezda zatrazi?! How yes no. :-)
Crvena Tifoza
Posts: 10492
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#398 Re: PSG FC

Post by Crvena Tifoza »

Zvanično, Thomas Tuchel je novi trener PSG. :D
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#399 Re: PSG FC

Post by pizarro »

Image

bonjour paris! :srce:
User avatar
Logovan
Posts: 94160
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#400 Re: PSG FC

Post by Logovan »

Znači opet ništa od Lige prvaka.
Post Reply