Prvi Video novog Mercedesa SL

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Honda NSX
Posts: 225
Joined: 06/09/2011 21:04

#1 Prvi Video novog Mercedesa SL

Post by Honda NSX »

Ja iskreno volim japanska auta.......ali ovo mi ja van njih ubjedljivo najljepše nešto.....
Tolko je elegantan nekakav i prelijep. Putovati s ovim uz neku azurnu obalu je kraj.....kakve crne jahte....
Sviđa mi se izgled novi pravo. Vi koji ste već spremili neko pljuvanje i fraze tipa "stari je bolji" "jes' sranje" i šta već.....nemojte molim vas.......
Ne znam......da je Hedi Klum auto............bila bi ovo.....
ima i koja slikica na linku.........glupa boja je ova neka smeđe, kafeno kakljiva ali je opet prejak!!!!

http://www.autonome.ba/Vijesti-i-zaniml ... sa-SL.html
Ayrton Senna
Posts: 21
Joined: 17/12/2011 09:57

#2 Re: Prvi Video novog Mercedesa SL

Post by Ayrton Senna »

svi mi volimo japanska auta, a stavljamo slike Mercedesa i sličnih 8-)
cucamonga
Posts: 529
Joined: 29/06/2011 09:30

#3 Re: Prvi Video novog Mercedesa SL

Post by cucamonga »

meni je mercedes auto tek kad vidim svapskog gospodina u njemu.

u mnogo vise slucajeva je auto kojeg kupe seljacine....



sto se mene tice, samo igracka vise za ojebine bez stila koje su se domogle para vjerovatno kopanjem i oranjem 8-) ....

sto se samog auta tice - mrak je - i mercedes je vec poodavno zagulio u klasu ferarija porsea i drugih supersport jurilica...
Ayrton Senna
Posts: 21
Joined: 17/12/2011 09:57

#4 Re: Prvi Video novog Mercedesa SL

Post by Ayrton Senna »

ne ne, ti si upravu. nazalost, ko ima para voza ove 'bjesne' automobile koje bi mi volili da voza posteni svijet i gospoda koja je svojim radim to i zasluzila. (i naravno mi licno)
al takav je vakat doso :)

auto ko auto grmi. ovo je neka medju klasa... il alternativa ferrariju... ja bih prije rekao... jer je nekako veći i manje beskompromisan. ferrari je ipak više za staze :)
Post Reply