Prvi sex

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

tamaricaaa
Posts: 397
Joined: 18/02/2021 19:57

#76 Re: Prvi sex

Post by tamaricaaa »

Njanjavi wrote: 19/04/2021 23:27
TMovac wrote: 19/04/2021 22:48
Njanjavi wrote: 19/04/2021 22:30 A ok kralju, halali.
Kontam jbga...
Ima bolan koka koje loze ti kinkovi.
Samo se mani finoce bolan, klepi za picku ko trump na prvu, sta bude bude :$
Ma sve ok druže. To mi je sastavni dio života. Bitno je da nikad ne odustajem. Čak i sa svojim nekim ograničenjima izgradio sam solidan život. Još samo da ljubav ponovo krene, i vjeruj mi ne treba mi ništa više u životu. Najveći je belaj vozačka. Lako je kad možeš sjesti i zapucat gdje hoćeš. Ovako sam ograničen na čaršiju, ili moram ganjat nekog ako trebam gdje dalje i odmah nije to to. Jedino da zaganjam djevojku sa autom.
Ne tripaj se bolan, ja zdrav prav 39 godina pa neam vozačke, jebes to.
Nego ti odjebi taj trip mega finoce, moras malo dzukela bit bolan, koje finoce kurci palci, misli na sebe malo.
Tm, malo zenske perspektive i savjet koji, mozda pomogne. Prvo, odmah sam shvatila da nista ne maslas, da si neka fina dusa, al sto rece ovaj drug mani se te finoce. Ne mislim da prestanes biti fin, ali zauzmi malo gard, malo vise odlucnosti i drskosti u pozitivnom smislu, da ti podigne samopouzdanje. Nadji sebi curu, ako nece jedna, hoce druga, treca. 10 godina je puno, vrati se opet u taj fazon. Drugo, to sto imas to neko ogranicenje, pa niko nije savrsen, svi imamo nesto, i opet se nadje neko kome smo ok, ko nas cijeni i voli zbog vrlina, ali i prihvata nase nedostatke. Trece, jesi siguran da ti ne mozes voziti? Znam invalida koji voze automatike ili nesto za njih prilagodjeno. Ne znam jedino kakva ti je motorika, ali raspitaj se za to malo mozes li ti dobiti vozacku. To onako za zivot, nevezano za vezu. Sretno ti drug i nemoj zamjeriti sto sam napisala da sam se ismijala, vise mi je to bilo smijesno sto ti iskreno pises, a ovaj drug misli da maslas, pa mi je taj dijalog bio komican. On je neki opusteni lik cini se, poslusaj malo i njegove savjete. Eto, sretno jos jednom, sigurno ces naci nekoga za srecu pod ovim nebom. Samo nemoj da ides iz minusa i da sebi stvaras komplekse, vjerujem da imas dosta dobrih osobina po toj tvojoj iskrenosti i neiskvarenosti, rekla bih. Ali samo malo granica i u finoci i cijeni sebe vise.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#77 Re: Prvi sex

Post by Velkoski »

ja u petom, ona nastavnica muzičkog, na školskom klaviru
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#78 Re: Prvi sex

Post by Njanjavi »

Velkoski wrote: 20/04/2021 07:40 ja u petom, ona nastavnica muzičkog, na školskom klaviru
Kad si se probudio spao jorgan s guzce, tetku ti jednooku na skemliji :D
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#79 Re: Prvi sex

Post by Njanjavi »

Haj da ne bidnem supak da i ja kazem kad su svi.
Late bloomer, 22 godine, na foru me uzela jaranica, fazon ajmo duvat vutru, prazna joj bakina gajba.
Vise ona mene jebala neg ja nju :D
User avatar
TMovac
Posts: 1188
Joined: 07/03/2010 00:39

#80 Re: Prvi sex

Post by TMovac »

tamaricaaa wrote: 20/04/2021 02:04
Njanjavi wrote: 19/04/2021 23:27
TMovac wrote: 19/04/2021 22:48

Ma sve ok druže. To mi je sastavni dio života. Bitno je da nikad ne odustajem. Čak i sa svojim nekim ograničenjima izgradio sam solidan život. Još samo da ljubav ponovo krene, i vjeruj mi ne treba mi ništa više u životu. Najveći je belaj vozačka. Lako je kad možeš sjesti i zapucat gdje hoćeš. Ovako sam ograničen na čaršiju, ili moram ganjat nekog ako trebam gdje dalje i odmah nije to to. Jedino da zaganjam djevojku sa autom.
Ne tripaj se bolan, ja zdrav prav 39 godina pa neam vozačke, jebes to.
Nego ti odjebi taj trip mega finoce, moras malo dzukela bit bolan, koje finoce kurci palci, misli na sebe malo.
Tm, malo zenske perspektive i savjet koji, mozda pomogne. Prvo, odmah sam shvatila da nista ne maslas, da si neka fina dusa, al sto rece ovaj drug mani se te finoce. Ne mislim da prestanes biti fin, ali zauzmi malo gard, malo vise odlucnosti i drskosti u pozitivnom smislu, da ti podigne samopouzdanje. Nadji sebi curu, ako nece jedna, hoce druga, treca. 10 godina je puno, vrati se opet u taj fazon. Drugo, to sto imas to neko ogranicenje, pa niko nije savrsen, svi imamo nesto, i opet se nadje neko kome smo ok, ko nas cijeni i voli zbog vrlina, ali i prihvata nase nedostatke. Trece, jesi siguran da ti ne mozes voziti? Znam invalida koji voze automatike ili nesto za njih prilagodjeno. Ne znam jedino kakva ti je motorika, ali raspitaj se za to malo mozes li ti dobiti vozacku. To onako za zivot, nevezano za vezu. Sretno ti drug i nemoj zamjeriti sto sam napisala da sam se ismijala, vise mi je to bilo smijesno sto ti iskreno pises, a ovaj drug misli da maslas, pa mi je taj dijalog bio komican. On je neki opusteni lik cini se, poslusaj malo i njegove savjete. Eto, sretno jos jednom, sigurno ces naci nekoga za srecu pod ovim nebom. Samo nemoj da ides iz minusa i da sebi stvaras komplekse, vjerujem da imas dosta dobrih osobina po toj tvojoj iskrenosti i neiskvarenosti, rekla bih. Ali samo malo granica i u finoci i cijeni sebe vise.
Ne zamjeram ja nikome, tako da ne brini o tome. Ne stvaram ja sebi komplekse, niti sam utripovao da manje vrijedim od bilo koga drugog. Ali normalno treba imati na umu i da se ne mogu svi nositi sa tim. U većini slučajeva djevojkama i nije smetalo ( više je smetalo njihovoj okolini, roditeljima). Naravno bilo je onih koje su otvoreno rekle da im to smeta. I to mi je ok. Svako ima pravo da bira sebi što smatra da mu je ok i da vaga sa čime može živjeti, a sa čime ne. Kao što si rekla niko nije savršen. Svi mi imamo i vrline i mane. Stim da su kod nekih vidljive odmah na prvu i vidljive golim okom, a kod drugih heh moraš kopati baš duboko. Nekad čak i godinama, i onda se iznenadiš kada upoznaš njenu mračnu stranu ( da se tako izrazim ). Što se motorike tiče, heh nisam Speedy Gonzales, ali nisam ni usporen. Van BiH ljudi koji su možda ružno zvući, ali lošijeg zdravstvenog stanja od mene normalno voze. Ja sam pokušao kod nas izvaditi ljekarsko. Naravno naglasio sam da bi se radilo o prilagođenom vozilu na ručne komande, ali dobio sam odbijenicu. Samopouzdanje mi jeste djelomično narušeno, najviše zbog načina prekida zadnje veze, gdje nisam saznao nikad pravi razlog prekida. Mali je peh i što su neke baš divne djevojke ušle u moj život u pogrešnom trenutku, kada nisam bio spreman za nešto novo. Naravno neću odustati i ukoliko naiđe prava osoba potrudit ću se da mi ne promakne.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#81 Re: Prvi sex

Post by Velkoski »

Njanjavi wrote: 20/04/2021 09:59
Velkoski wrote: 20/04/2021 07:40 ja u petom, ona nastavnica muzičkog, na školskom klaviru
Kad si se probudio spao jorgan s guzce, tetku ti jednooku na skemliji :D
AJ SVER IC ČRU MEN :o :sad:
BiBi911
Posts: 2787
Joined: 09/12/2018 17:47

#82 Re: Prvi sex

Post by BiBi911 »

Njanjavi wrote: 20/04/2021 10:01 Haj da ne bidnem supak da i ja kazem kad su svi.
Late bloomer, 22 godine, na foru me uzela jaranica, fazon ajmo duvat vutru, prazna joj bakina gajba.
Vise ona mene jebala neg ja nju :D
Ti ko moj drug, samo sto je on krijuci dobio plavu tabletu, ubila ga zemska. I dan danas je zahebancija da je silovan, dugo nakon dogadjaja je imao strah od zemskinja.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#83 Re: Prvi sex

Post by Njanjavi »

:lol: :lol:
Nije meni ostavilo traume al me uzela na foru ko bekana sto jes jes :lol:
Doduse nisam se plaho ni otimo :mrgreen:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#84 Re: Prvi sex

Post by foxlife »

Njanjavi wrote: 20/04/2021 19:37 :lol: :lol:
Nije meni ostavilo traume al me uzela na foru ko bekana sto jes jes :lol:
Doduse nisam se plaho ni otimo :mrgreen:
zamisljam to kod bake
ajd skini se sad cu te jebati kad to govori :lol:
User avatar
Entropio
Posts: 7799
Joined: 21/11/2010 21:49

#85 Re: Prvi sex

Post by Entropio »

Velkoski wrote: 20/04/2021 07:40 ja u petom, ona nastavnica muzičkog, na školskom klaviru
I kod mene slicno. Nastavnica bosanskog, biblioteka poslije nastave, na onom skolskom stolu. Meni tek dlake pocele rasti, a njoj dole Amazon. I dan danas osjecam pomijesan miris starih knjiga i njenog parfema... i sjecam se recenice koju sam vidio u otvorenoj knjizi pored dok sam trazio rupu... Nije lose pasti, lose je ne ustati nakon sto padnes. Svrsim za 5 sekundi i padnemo oboje sa stola. Ona vristi, ja se pogubio. Udje hausmajstor, dodjose cistacice... ma jebada ziva.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#86 Re: Prvi sex

Post by Njanjavi »

Entropio wrote: 23/04/2021 22:01
Velkoski wrote: 20/04/2021 07:40 ja u petom, ona nastavnica muzičkog, na školskom klaviru
I kod mene slicno. Nastavnica bosanskog, biblioteka poslije nastave, na onom skolskom stolu. Meni tek dlake pocele rasti, a njoj dole Amazon. I dan danas osjecam pomijesan miris starih knjiga i njenog parfema... i sjecam se recenice koju sam vidio u otvorenoj knjizi pored dok sam trazio rupu... Nije lose pasti, lose je ne ustati nakon sto padnes. Svrsim za 5 sekundi i padnemo oboje sa stola. Ona vristi, ja se pogubio. Udje hausmajstor, dodjose cistacice... ma jebada ziva.
Mojne nam prica iz vruceg kaja jarane, de sta svoje :D
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#87 Re: Prvi sex

Post by Njanjavi »

Dje su te tolke pedofilke dok sam se ja skolovo jebo mater :D
Post Reply