Prvi joint

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#651 Re: Prvi joint

Post by Tomahawk11 »

I brate ko god duva, smrdi na kilometar, dok sam se tramvajem vozio, stane lik kraj tebe, uguši :-)
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#652 Re: Prvi joint

Post by Russki »

ko se još travom drogira ba ..
lajkujMe
Posts: 12136
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#653 Re: Prvi joint

Post by lajkujMe »

Tomahawk11 wrote:I brate ko god duva, smrdi na kilometar, dok sam se tramvajem vozio, stane lik kraj tebe, uguši :-)
Tesko da moze smrditi od duvanja, najvjerovatnije nosa uz sebe pa bazdi.

I fkt svi duvaju kad sam vidio na socijalnom kod EP specijalce koji duvaju onda me nista vise ne iznenadjuje.
Upoznao neki dan na autoservisu lika oko 55-60 godina duva zbog hronicnih bolova u nozi. Drugog upoznao isto tih godina lik cuo da je zdravo pa duva. Nema nikoga da znam ispod 25god zivota da nije makar probao.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#654 Re: Prvi joint

Post by Tomahawk11 »

lajkujMe wrote:
Tomahawk11 wrote:I brate ko god duva, smrdi na kilometar, dok sam se tramvajem vozio, stane lik kraj tebe, uguši :-)
Tesko da moze smrditi od duvanja, najvjerovatnije nosa uz sebe pa bazdi.

I fkt svi duvaju kad sam vidio na socijalnom kod EP specijalce koji duvaju onda me nista vise ne iznenadjuje.
Upoznao neki dan na autoservisu lika oko 55-60 godina duva zbog hronicnih bolova u nozi. Drugog upoznao isto tih godina lik cuo da je zdravo pa duva. Nema nikoga da znam ispod 25god zivota da nije makar probao.
Ma odjeća bazdi.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#655 Re: Prvi joint

Post by Tomahawk11 »

Da se razumijemo, bazdi i mnogi na duhan, sve je to od neredovne higijene.
LongDong
Posts: 789
Joined: 22/04/2008 23:08

#656 Re: Prvi joint

Post by LongDong »

HAVANA wrote:
insomnia78 wrote:Nisi ti probala guziti na trodonima
Znaci insomnia nam voli dugotrajan seks. :lol: Ko tudji mater jebo,nikad kraja.Eee mladosti,a sad volis kasiku,buraniju,presto pusit,multivitamin i kaskica meda ujutro...Sta bi od nakog sejtana :lol:
Dontro je king :thumbup:

Znači guslaš i guslaš i guslaš..... i još te na kraju proglasi šampionom a ti ni blizu da ejakuliraš :izet:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#657 Re: Prvi joint

Post by insomnia78 »

LongDong wrote:
HAVANA wrote:
insomnia78 wrote:Nisi ti probala guziti na trodonima
Znaci insomnia nam voli dugotrajan seks. :lol: Ko tudji mater jebo,nikad kraja.Eee mladosti,a sad volis kasiku,buraniju,presto pusit,multivitamin i kaskica meda ujutro...Sta bi od nakog sejtana :lol:
Dontro je king :thumbup:

Znači guslaš i guslaš i guslaš..... i još te na kraju proglasi šampionom a ti ni blizu da ejakuliraš :izet:
More se doduse desiti da joj povratis na ledja
:lol:
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#658 Re: Prvi joint

Post by Nastasia »

insomnia78 wrote:Nisi ti probala guziti na trodonima
Nisam ja probala guzit ni na čemu :lol:
Tomahawk11 wrote:I brate ko god duva, smrdi na kilometar, dok sam se tramvajem vozio, stane lik kraj tebe, uguši :-)
Neko ti reče, garant nosi sa sobom, ili se baš ne presvlači nikad, a duva u zatvorenom prostoru.
Trava čak ni iz usta ne smrdi pet minuta nakon što ispušiš, više, daleko više smrde cigare.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#659 Re: Prvi joint

Post by Tomahawk11 »

Nastasia wrote: Neko ti reče, garant nosi sa sobom, ili se baš ne presvlači nikad, a duva u zatvorenom prostoru.
Trava čak ni iz usta ne smrdi pet minuta nakon što ispušiš, više, daleko više smrde cigare.
Rekoh i ja, odjeća se čuje, vjerovatno razlog neredovna higijena, slično kao i kad si u blizini nekog ko puši, a nije baš higijenski....samo drugi smrad.
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#660 Re: Prvi joint

Post by Nastasia »

Tomahawk11 wrote:
Nastasia wrote: Neko ti reče, garant nosi sa sobom, ili se baš ne presvlači nikad, a duva u zatvorenom prostoru.
Trava čak ni iz usta ne smrdi pet minuta nakon što ispušiš, više, daleko više smrde cigare.
Rekoh i ja, odjeća se čuje, vjerovatno razlog neredovna higijena, slično kao i kad si u blizini nekog ko puši, a nije baš higijenski....samo drugi smrad.
Ma vala, pušači (cigara) smrde kako god.
Cigaru čim zapališ, odmah prsti smrde, u kosu uđe, džaba.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#661 Re: Prvi joint

Post by triconja »

lajkujMe wrote:Iskreno pusim i to pusim dobro jbg ima se para ima se gudre. Jesam li ovisan? Iskreno ne znam ja sam mislim da nisam u par navrata aam imao apstinenciju i vjerujte mi da mi nije nedostajalo niti sam imao nagon.
I ne koristim je iz medicinskih svrha iako je to ukljuceno u paket, koristim je cisto zbog uzitka. Medjutim, trava nije za svakoga prvo sto ima mjesane rezultate pogotovo kod ljudi koji su psihicki slabi. Moze izazvati halucinacije i lose tripove s teskom depresijom, povracanje i kolaps.
Kod mene uzrokuje smirenost, opustenost, prestanak banalnih bolove (ledja), popravi mi raspolozenje i dugo vremena depersonilizaciju i gubljenje hajmo reci pameti ovo zadnje sam uspio preobratiti u fokus imam mali milion ideja kad sam high hahaha.
Ali uglavnom ovo jeste droga bezopasna doduse ima ljekovita sredstva i da imas trip.
Po pravilu oni psihicki slabi i potezu za drogom :lol: :lol: :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#662 Re: Prvi joint

Post by triconja »

Nastasia wrote:
Tomahawk11 wrote:
Nastasia wrote: Neko ti reče, garant nosi sa sobom, ili se baš ne presvlači nikad, a duva u zatvorenom prostoru.
Trava čak ni iz usta ne smrdi pet minuta nakon što ispušiš, više, daleko više smrde cigare.
Rekoh i ja, odjeća se čuje, vjerovatno razlog neredovna higijena, slično kao i kad si u blizini nekog ko puši, a nije baš higijenski....samo drugi smrad.
Ma vala, pušači (cigara) smrde kako god.
Cigaru čim zapališ, odmah prsti smrde, u kosu uđe, džaba.
Mi kao narod smo poznati po cistoci, to se 5 puta pere za namaz i tako to :lol: :lol: :lol:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#663 Re: Prvi joint

Post by zipoo »

Pusti se ba suplje. Treba covjeku neki porok
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11060
Joined: 15/01/2010 18:31

#664 Re: Prvi joint

Post by Jack Be Nimble »

Jedino divan je sto me baš ono uzdrmalo je bilo kada sam bio na skijanju. Sasvim ok, sve dok nisam sjeo na žicu i otišao i zrak. One jelke prolaze pored mene pokrivene snijegom, a ja u tom snijegu vidim oblike razni životinja.

A kad sam krenuo niz brdo mislio da idem 100 na sat a raja mi se smije jer onako polako klizim. Jedva se spustio I odmorio dva sata.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#665 Re: Prvi joint

Post by beni-bu-man »

Jebo te vi ko da ste bili na tripu a ne na travi :-)
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#666 Re: Prvi joint

Post by hAZNADAR »

triconja wrote:
lajkujMe wrote:Iskreno pusim i to pusim dobro jbg ima se para ima se gudre. Jesam li ovisan? Iskreno ne znam ja sam mislim da nisam u par navrata aam imao apstinenciju i vjerujte mi da mi nije nedostajalo niti sam imao nagon.
I ne koristim je iz medicinskih svrha iako je to ukljuceno u paket, koristim je cisto zbog uzitka. Medjutim, trava nije za svakoga prvo sto ima mjesane rezultate pogotovo kod ljudi koji su psihicki slabi. Moze izazvati halucinacije i lose tripove s teskom depresijom, povracanje i kolaps.
Kod mene uzrokuje smirenost, opustenost, prestanak banalnih bolove (ledja), popravi mi raspolozenje i dugo vremena depersonilizaciju i gubljenje hajmo reci pameti ovo zadnje sam uspio preobratiti u fokus imam mali milion ideja kad sam high hahaha.
Ali uglavnom ovo jeste droga bezopasna doduse ima ljekovita sredstva i da imas trip.
Po pravilu oni psihicki slabi i potezu za drogom :lol: :lol: :lol:
Znatizeljni, avanturisti, hazarderi, mangupi, nestabilni, hedonisti, antiglobalisti, ...... :)

beni-bu-man wrote:Jebo te vi ko da ste bili na tripu a ne na travi :-)
Jest vala, citajuci pojedine dozivljaje pocinjem sumnjati sta su to konzumirali. :D Vutra je zakon, sve u glavi fercera kako treba,... samo imas malo euforije i bolje osjecaje. Ako ko dobije halucinacije - preporucujem alkohol - ruzicasti slon spasava. :D
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#667 Re: Prvi joint

Post by beni-bu-man »

hAZNADAR wrote:
beni-bu-man wrote:Jebo te vi ko da ste bili na tripu a ne na travi :-)
Jest vala, citajuci pojedine dozivljaje pocinjem sumnjati sta su to konzumirali. :D Vutra je zakon, sve u glavi fercera kako treba,... samo imas malo euforije i bolje osjecaje. Ako ko dobije halucinacije - preporucujem alkohol - ruzicasti slon spasava. :D
:thumbup:
ja prije fino se napusim navece i legnem spavat, san ko u bebe :mrgreen:
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#668 Re: Prvi joint

Post by Russki »

beni-bu-man wrote:Jebo te vi ko da ste bili na tripu a ne na travi :-)
upravo :lol: :lol:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#669 Re: Prvi joint

Post by beni-bu-man »

Russki wrote:
beni-bu-man wrote:Jebo te vi ko da ste bili na tripu a ne na travi :-)
upravo :lol: :lol:
pajel, ja 17 godina pushio travu nikad nisam imao hlucinacije :(
lajkujMe
Posts: 12136
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#670 Re: Prvi joint

Post by lajkujMe »

beni-bu-man wrote:
Russki wrote:
beni-bu-man wrote:Jebo te vi ko da ste bili na tripu a ne na travi :-)
upravo :lol: :lol:
pajel, ja 17 godina pushio travu nikad nisam imao hlucinacije :(
To zavisi od usera i trave nije svaka ista imas one bez thc i one s takvom kolicinom da te spuca. Najvise kod cistaka te spuca dobro.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#671 Re: Prvi joint

Post by beni-bu-man »

lajkujMe wrote:
To zavisi od usera i trave nije svaka ista imas one bez thc i one s takvom kolicinom da te spuca. Najvise kod cistaka te spuca dobro.
znam, zavisi kakvi su hibridi itd.itd.......
Normalna trava ima 12% – 17% THC-a
Najjaca vrsta „AK-47 sa 22% i „Hawajian Snow“ koja moze preci 23%
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#672 Re: Prvi joint

Post by nema me tamo »

A mi ovdje pušimo najgoru mogucu..

Inace nekoliko puta je donosio drug iz Holandije skank i kao što znate razlika je tolika da je smijesno i spomenuti.
lajkujMe
Posts: 12136
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#673 Re: Prvi joint

Post by lajkujMe »

nema me tamo wrote:A mi ovdje pušimo najgoru mogucu..

Inace nekoliko puta je donosio drug iz Holandije skank i kao što znate razlika je tolika da je smijesno i spomenuti.

Cuo sam u Holandiji jedan smotani moze te heftu namiriti koliko je dobar ici cu jednom u Amsterdam malo to malo grada da vidim cujem da je prelijep grad :)
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#674 Re: Prvi joint

Post by Russki »

nema me tamo wrote:A mi ovdje pušimo najgoru mogucu..

Inace nekoliko puta je donosio drug iz Holandije skank i kao što znate razlika je tolika da je smijesno i spomenuti.
Slazem se. Probao sam i velike su razlike.


Ovo ovdje je vecinom smeće, prskano kojekakvim kemikalijama. Nije ni cudo da ljudi puknu kao fosne.
sumirprimus
Posts: 80782
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#675 Re: Prvi joint

Post by sumirprimus »

ja sam probo cisti thc i oborilo me ko konja. jbo onu seks drogu
Post Reply