Prvi joint

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Love_MJ
Posts: 109
Joined: 22/05/2014 23:46

#1 Prvi joint

Post by Love_MJ »

Evo nezz dal da se pohvalim ili ružim hah, ali nije ni bitno.
Jeste to da sam danas prvi puta zapalio joint sa dva drugara,imamo 18 godina. Travu smo miješali sa duhanom, 1g smo pušili u 3 jointa male rizle(kontali smo da će nas to "obandači pa nismo smijeli više").
Sve smo ispušili ali poslije je bila normala, nije bilo nekog tog "čudnog" osjećaja.
Onda smo kao bili u fazonu jebo ovo ne dotiče nas. Al' krenuli kući, bilo je blago ono jedva hodam, i idemo nas tri gradom jedan drugar nešto krenu reći sjeba se i mi se smijemo narednih sati i po tome, i nezz više čemu.
Ugl. nisam se osjećao nešto super super, nego nomala i samo se smijem.
Ja bih neka vaša iskustva volio da čujem, i da li je ovo gore kod mene sasvim normalna reakcija ili šta?
Pozz.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40719
Joined: 29/06/2011 23:39

#2 Re: Prvi joint

Post by dječak sa šibicama »

Od jointa i ne mozes ocekivati vise od smijanja, jeke u glavi, "depersonalizacije" i slicnih funny stvari.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3 Re: Prvi joint

Post by Kikibombona »

dječak sa šibicama wrote:Od jointa i ne mozes ocekivati vise od smijanja, jeke u glavi, "depersonalizacije" i slicnih funny stvari.
Zapravo, moze!

Meni recimo neutralise lose raspolozenje i nervozu.

Istina, isti efekat, pa cak i bolji, donosi fizicko trosenje u vidu rekreacije. I seks isto pomaze ako je kvalitetan.

Dakle, itekako pomaze. Bolje se smiriti 'jointom' nego leksilijumom i slicnim sranjima.

A prvi joint?

Fakat se ne sjecam. Nije mi to bilo nesto vazno. Vjerovatno nekad sa 16-17 godina... Sjecam se da sam sa 18 god. znao malo cesce zapaliti. :D :D

Trava je super, ne izaziva ovisnost. Ja sam 5-6 godina pusio svaki dan, ali bas svaki. Onda, odjednom prestao, pola godine nisam nikako konzumirao. I sada eto zapalim ponekad, u prosjeku jednom sedmicno. I super mi je ovako. :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2447
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#4 Re: Prvi joint

Post by cenecimoveocino »

cujem da je dobra za zdravlje,moglo bi se probat :gunjastajl:
Last December
Posts: 686
Joined: 13/10/2014 11:55

#5 Re: Prvi joint

Post by Last December »

Meni isto gandža izaziva neku depresiju dok vidim da kod drugih ima neki euforični efekat. Svi se klebere a ja stondiran samo blehnem u njih. Tako da sam batalio, vidim nema vajde. Inače i alkohol me isto spušta tako da niti pijem nit se drogiram, baš sam se razočaro u droge... :(
SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#6 Re: Prvi joint

Post by SerijeSync »

drogaši masni :lol:

User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#7 Re: Prvi joint

Post by walter kurtz »

Bolje pamtim prvi joint nego prvi sex :zoka:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#8 Re: Prvi joint

Post by KB9 »

otvorio si temu da se pohvalis kako si narkoman

tesko tebi
User avatar
Tesla10
Posts: 1894
Joined: 14/05/2013 14:44

#9 Re: Prvi joint

Post by Tesla10 »

Ostavi se droge što prije.
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#10 Re: Prvi joint

Post by Truba »

i ja sam htio prvi napisati drogalj
sl ne smijem od naprednjaka

fataj se knjige i ćevapa mani se suplje
User avatar
johnnykola
Posts: 10316
Joined: 15/10/2004 12:23
Contact:

#11 Re: Prvi joint

Post by johnnykola »



Prvi susreti s onanijom
Činila se priča sjajnijom!
mali_balon
Posts: 11366
Joined: 12/09/2012 09:57

#12 Re: Prvi joint

Post by mali_balon »

Pa sta rec, mladi ste ja bi na vasem mjestu probao sa LSD-om to potice rad mozdanih celija pa mozda dodjete do nekogo zanimljivog naucnog otkrica ili neke ideje ili neke nove teorije...
A ne da pusti temo neku travuljinu...to je isto ko kada se napijes jeftinog vina, velika ocekivanja jos vece razocarenje popraceno mucninom, ali kada se pije kvalitetno skupo vino onda razocarenja nema....

A moram biti politicki i moralno korektan zato...

Image
Nepass
Posts: 1903
Joined: 11/09/2015 16:44

#13 Re: Prvi joint

Post by Nepass »

Nemam pojma 17-18 god. Uvjek ekstra bilo smijanje i cirkuzanje sem jednom kad sam zalutao, nisam znao kuci doci.
Sad sam clean ostarilo se neda zena i tako to
Korisnikk
Posts: 416
Joined: 20/08/2011 22:59

#14 Re: Prvi joint

Post by Korisnikk »

Imam 24. Travu u zivotu nisam okusio. A ni drugu drogu.
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2593
Joined: 16/05/2015 12:49

#15 Re: Prvi joint

Post by SpecialOffer »

Heroin je zakon!
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#16 Re: Prvi joint

Post by _BataZiv_0809 »

Prvi joint i prvi polickani picic :sladoled: u istoj sedmici :D

Eh jest lijepo kad se istrazuje :novine:
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#17 Re: Prvi joint

Post by cyprus »

Ja još uvijek nisam imao to iskustvo, i prilično sam siguran da nikad ni neću... Sve što ima formu dima - cigare, nargila, trava - fuj...

S druge strane, mislim da bih one famozne kolače sa tom supstancom i probao, samo još eto ne imadoh prilike...
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#18 Re: Prvi joint

Post by kritichar »

Interesantna je demonkratija, mozes slobodno da se "pohvalis" kako si koristio drogu i prekrsio zakon
Cak dobijes podrsku od starih drtina koje to godinama rade
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#19 Re: Prvi joint

Post by HAVANA »

Zadnji ima 20 godina,prvi ima 30.Jesam star tito dragi. :shock: Elem, ne cackaj mecku bolje ti je.Kao i sa svim,sve je to ok dok je u granicama normale,kad predjes granicu,trofac...Neko jede s gustom,neko se prejede,neko popije s gustom,neko se propije,neko zapali s merakom,neko pretjera i ode dalje,neko vjeruje,neko pobudali,neko trenira,neko se napuse ko balon...Ni u cemu ne treba pretjerivati ,a ovo bolje i ne probati ako nisi ciste glave i cvrstih stavova...
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#20 Re: Prvi joint

Post by Kaligrafija »



:D :lol: :lol: :lol:
Korisnikk
Posts: 416
Joined: 20/08/2011 22:59

#21 Re: Prvi joint

Post by Korisnikk »

kritichar wrote:Interesantna je demonkratija, mozes slobodno da se "pohvalis" kako si koristio drogu i prekrsio zakon
Cak dobijes podrsku od starih drtina koje to godinama rade
A kad mu prigovoris da je narkoman pocinje stara prica kako Mary Jane (tako joj narkomani tepaju) nije droga nego ljekovita biljka koja je sotonizovana i shodno tome on porice da je narkoman iako priznaje da koristi supstance koje su kategorizovane kao narkoticka sredstva.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#22 Re: Prvi joint

Post by insomnia78 »

Oj drogalja, hljebe
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3883
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#23 Re: Prvi joint

Post by Kaligrafija »

Joj sto ne mogu ovih kvazi moralista...Ja sam u mladosti popusio jednu "balu sijena" trave, ni u kojem obliku nije uticalo na mene...Mladost, zajebancija, malo se nasmijes, malo vise pojedes, odes kuci i dobro se naspavas...Nista specijalno, rostilj, piva i malo smijeha... Poslije toga normalno zasnovao porodicu, posao i sve... Ovi turbofolkeri nikad je ne trebaju probati...Nije to za taj mentalitet... Davno sam prestao pusiti jer nije u skladu sa mojim godinama i obavezama...Mada kad bi se nasao u finom drustvu sad, da nemam obaveza, negdje na nekom odmoru, hladno bi zapalio... Cisto da se opustim...

Moram se sloziti sa @Havana, da nije to za svakog...Upravo u onom dijelu, gdje kaze, "neko se prejede ili previse popije", znam momaka koji su poceli sa travom, pa im to nije bilo dosta, pa su zavrsili na heroinu, neki su i pod zemljom... Vecinom su to labilne osobe, koje bilo ko moze nagovoriti na svasta, i koji nemaju mjeru u konzumaciji bilo cega...Da nije droga, vjerovatno bi bio alkohol u nenormalnim kolicinama...

Ja garantujem da kod nas umire hiljadu puta vise ljudi, od lijekova prepisanih na recept i onih "za smirenje", nego od bilo kakve droge...

Mnogi ovi moralisti osudjuju, a nisu svjesni da im djeca kuci zadudume, svako malo...
Nemojte se stondirati, dva-tri dima i cao...laganica... :D :D :lol:

Haj moralisti udrite sad po meni...! :lol: :lol: :P
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#24 Re: Prvi joint

Post by kritichar »

Sto se tice morala, to je pozitivna osobina, posto vidim da nisi znao, a sto se tice udaranja, ti sam sebe udaras
User avatar
Zokipfc
Posts: 1073
Joined: 24/04/2013 18:44

#25 Re: Prvi joint

Post by Zokipfc »

Love_MJ wrote: Ja bih neka vaša iskustva volio da čujem, i da li je ovo gore kod mene sasvim normalna reakcija ili šta?
Pozz.
Pusti to, da li je 'normala' ili ne. Zapali jos jedan i uzivaj :)

U Sa je najbolje popeti se negdje gdje imas pogled na cijeli grad sa drugarima, pogotovo tokom ljeta :thumbup:
Last edited by Zokipfc on 30/04/2016 12:52, edited 1 time in total.
Post Reply