Prvi BiH drzavljanin otet u Iraku!!??

micika
Posts: 3439
Joined: 27/02/2004 00:00
Location: ankara

#26

Post by micika »

Margareta ne smijem se uopste zlonamjerno niti u vezi tihica ni vojske ni navodne otmice :x
nesto drugo mi je smijesno,i to je interna zajebancija :D
Ako bih vec morala da idem u irak,onda bi se borila na irackoj strani,kao mlada talibanka :D :D
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#27

Post by margareta »

micika wrote:Margareta ne smijem se uopste zlonamjerno niti u vezi tihica ni vojske ni navodne otmice :x
nesto drugo mi je smijesno,i to je interna zajebancija :D
Ako bih vec morala da idem u irak,onda bi se borila na irackoj strani,kao mlada talibanka :D :D
A ja ko crveni kmer!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#28

Post by mIRCerka »

Ne bih da se vracam na prezvakanu temu vezanu za bakira I. , ali sve glavesine su u ratu svoju djecu zastekale negdje a u prve redove linije stavili obicnu raju, sto i sada pokusavaju da naprave sa ovim. licno poznajem jednog deminera iz Bihaca kojem se ta ideja svidja samo zato sto su dobre pare u pitanju...jarane, koje su pare vrijedne tvoga tijela, dijelova tijela ili NE DAO BOG zivota?!?!?!

ne svidja mi se nacin prikupljanja potpisa za peticiju protiv slanja nasih vojnika u Irak jer sjede neke curice i meni kazu HAJDE BONA PRIDJI STA SE STIDIS?!?!?!?!

mater mu, ne stidim se al dajte malo agresivnije to postavite!

cudi me da nijedna stranka za sad nije zapocela tu peticiju ne bi li bodova uzeli.....
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#29

Post by margareta »

Gadi mi se taj lopovluk i dušebrižnost preko osiromašenog obespravljenog , jadnog i gladnog OBIČNOG čovjeka , ta neobično neviđena đubrad čuvaju svoju dječicu od '92. na ovamo.
NJihova dječica su duboko misaona i instalirali su njihove guzice i glavurde da misle kako će nas dokusurati.
Zato ja prozivam najmočniju stranku dok nije silom onemočala da se sama skloni sa scene il da ovom CIJELOM narodu obezbijedi normalan i zdrav život a ne kartu za Irak.
Kako može bilo ko normalan imati miran život , miran san a znati da je poslao u smrt kao izlaz iz bijede bilo koga !? Koji su to monstrumi ?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#30

Post by mIRCerka »

margareta wrote: Kako može bilo ko normalan imati miran život , miran san a znati da je poslao u smrt kao izlaz iz bijede bilo koga !? Koji su to monstrumi ?
Ti mosntrumi nisu vidjeni ni u X-Files epizodama....
ali sva krivica definitvno pada na nasa pleca, jer smo (obicni ljudi) krivi sto ne izlazimo na izbore i sto ne glasamo....a ono malo jada sto izadje, glasa za "svoje".....bljak fuj
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#31

Post by margareta »

:roll: Kako tvoje baterije? :-)

Hajde još malo pa domu svomu.
Ako si u nemilosti obračaš se Bogu, moliš se. Što su jače patnje i bol , to se više moliš dragome Bogu da ti pomogne.
To bi otprilike bio odgovor na pitanje otkud toliko religiozno nastrojenog
naroda - expanzija, i nikako da stane.
Narod ne shvata da je odgovor na njihove patnje u onima koji ih vode ko mamlaze kroz život.
Kod onih koji se ubiše da narodu bude sve teže , kako bi se što više
okrenuli od NJIH i predali Božijoj sudbini, kojom se bogate dileri religije.
Oni prodaju sabur, il ono - strpljen spašen, a sami nemilice čine stravične grijehe vodeči narod pred Boga, ili u Irak ili baš ih briga , samo nek je njima dobro. Prokleti bili.
Naš narod boluje od masovne epidemije najširih razmjera neviđene vrste ludila !!!!!
Kako se jednom već ne opasulje i ne kažu da je KRAJ - da konačno SAMI
moraju uzeti svoj život u svoje ruke.
Neče da glasaju kako bi mogli nad sobom da kukaju.
Crkni prokleti narode kad se pustiš ko g***o niz vodu. 8-)

Čitamo se mIRCeka.
Skljoco
Posts: 1188
Joined: 19/08/2003 00:00

#32

Post by Skljoco »

:-) Na jednom od Forumu na kojem sam ucestvovao
napisao sam scenario koji ce se dogoditi nakon odlaska
deminerske ekipe iz BH u Irak .
To se i dogadja ili ce se dogoditi ,
Neko iz BH bit ce kidnapovan i slijedit ce ucjena o povlacenju deminera iz BH ...
I " Svi vuci siti i ovce na broju " ,
Sve je i suvise provodno ,
Najveci zagovaraci slanja bili su oni politicki krugovi
koji se najvise i protive americkom prisustvu u Iraku ...
Ovako , naivno je misliti da ce amerikanci "progutati"
nizerazrednu reziju o podilazenju Amerima a ustvari o jos
jednom udarcu americkim ciljevima ...
Sve me isuvise podsjeca na francuske " rezisere" ...
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#33

Post by margareta »

:-) mIRCerka :-)
Znaš jer si gledala na TV šta se "radi" u Iraku. Neko upita kako su saznali da je bosanac iz Čitluka i meni odmah taj jadnik što je otišo da čvskne koji $ , a oni njega čvaknuše , ono da ne izgube abdest , ne razgače ga skroz , nego ga ostave samo u tangice na kockice, a on viče - boooosna, al đaba mu Bosna , ako laže koza ne lažu tanice.
Možda im je tako civilizirano "uštirkano" odjeven u tangicama otplesao Posljednji tango u Iraku.
Moš mislit našeg uška kako bi on u pumparicama pjevo na arabici
vranjansku - puuuuuuuuuuuuusto, puuuuuuuuuuusto,Guuuuuuuusto mi je sve, neeeeeeeeeeema, neeeeeeeema moooojeee .....
mužić stiže......stankica
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#34

Post by Sarajevska Princeza »

micika wrote: Ako bih vec morala da idem u irak,onda bi se borila na irackoj strani,kao mlada talibanka :D :D
i eventualno postala jedna od 5 zena Bin Ladina. :lol:
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#35

Post by Sarajevska Princeza »

margareta wrote:Zna¹ jer si gledala na TV ¹ta se "radi" u Iraku. Neko upita kako su saznali da je bosanac iz Èitluka i meni odmah taj jadnik ¹to je oti¹o da èvskne koji $ , a oni njega èvaknu¹e , ono da ne izgube abdest , ne razgaèe ga skroz , nego ga ostave samo u tangice na kockice, a on vièe - boooosna, al ðaba mu Bosna , ako la¾e koza ne la¾u tanice.
Nije jadnik, sto je jadnik?
Koga je natjerao da ide u Irak? :D
Ako je bio placen za odlazak u Irak, to je njegov posao, on je za to placen. Znao je gdje ide, znao je kakva je situacija u Iraku. Nije morao ici, njegova odluka - njegova odgovornost.
no sikiriki
Posts: 191
Joined: 25/05/2004 15:38

#36

Post by no sikiriki »

Svi su se katolici i pravoslavci izjasnjavali kao Bosanci kada su dosli kao "izbjeglice" na zapad jer drugacije nebi dobili drzavljanstva i pasose.
no sikiriki
Posts: 191
Joined: 25/05/2004 15:38

#37

Post by no sikiriki »

Ja im preporucujem da se osunete prije odlaska, mozda upali kada budu vikali Booosna.
Al jebi ga poceli su i Turke klati, ma ludo sve, jebite se svi zajedno sa Iracanima.
Ovo je namet pred kijamet!!!!!! :x :x :x :-D :-D :-D :-D :? :?
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#38

Post by Sarajevska Princeza »

no sikiriki wrote:Svi su se katolici i pravoslavci izjasnjavali kao Bosanci kada su dosli kao "izbjeglice" na zapad jer drugacije nebi dobili drzavljanstva i pasose.
Sto znaci da su Bosanci samo onda kad im pocne goriti pod nogama :lol:
no sikiriki
Posts: 191
Joined: 25/05/2004 15:38

#39

Post by no sikiriki »

JASTA
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#40

Post by margareta »

Nije jadnik, sto je jadnik?
Koga je natjerao da ide u Irak?
Ako je bio placen za odlazak u Irak, to je njegov posao, on je za to placen. Znao je gdje ide, znao je kakva je situacija u Iraku. Nije morao ici, njegova odluka - njegova odgovornost.
Da li bi tako govorila da je tvoje dijete HTJELO da ode u Irak, da su ga tamo uhvatili , a uz to tamo npr. ne daj Bože nemaš štelu da ga izvučeš ?
Možeš li zamisliti prvo ZAŠTO je baš TAMO ozišao da zaradi pare ????
Naravo da možeš, samo sit gladome e vjeruje.
Naravno da niko nije toliko silno zabrinut za tog čovjeka, nego je to samo jedan vid negodovanja općim tretmanom naroda u Bh. od strane političara.
Tom čovjeku je onemogučeno da radi i zaradi u svojoj zemlji , onemogučeno mu je kretanje bez vize po zapadu ali mu je omogučeno da dobrovoljno ide na najveće ratište.
Nemoj biti takva , nikad čovjek ne zna šta ga u životu može zadesiti, bila
religiozna ili ne, nemoj tako molim te.Samo budi poštena i ništa više.
no sikiriki
Posts: 191
Joined: 25/05/2004 15:38

#41

Post by no sikiriki »

Pa sto nije otisao kod gospe da trazi pomoc!!!!!
u_prolazu2
Posts: 366
Joined: 11/09/2004 17:16

#42

Post by u_prolazu2 »

no sikiriki wrote:Svi su se katolici i pravoslavci izjasnjavali kao Bosanci kada su dosli kao "izbjeglice" na zapad jer drugacije nebi dobili drzavljanstva i pasose.
mislis srbi i hrvati ?
neznam za srbe, ali vecina hrvata ima i hrvatske putovnice s kojima se moze (cak) i putovati, tako da ne vjerujem da su se tako izjasnjavali ! :P
no sikiriki
Posts: 191
Joined: 25/05/2004 15:38

#43

Post by no sikiriki »

Mnogi su se odrekli Hrvatskog drzavljanstva i to skupo platili u H poslanstvu.
u_prolazu2
Posts: 366
Joined: 11/09/2004 17:16

#44

Post by u_prolazu2 »

no sikiriki wrote:Mnogi su se odrekli Hrvatskog drzavljanstva i to skupo platili u H poslanstvu.

bih to puno skuplje naplacuje, provjeri !
a ako nije dozvoljeno dvojno - u tom slucaju se moraju odreci oba drzavljanstva.
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#45

Post by margareta »

no sikiriki wrote:Mnogi su se odrekli Hrvatskog drzavljanstva i to skupo platili u H poslanstvu.
Treba li i koliko se u H. poslanstvu plača "odricanje" Bh. državljanstva,
ne znam ali nije mi poznat ni jedan hrvat koji je to učinio. Svima nam je poznato koliko su bh. hrvati tražili to svoje dvojno državljanstvo i nema logike da sad plačaju SKUPO odricanje.
Laž.
no sikiriki
Posts: 191
Joined: 25/05/2004 15:38

#46

Post by no sikiriki »

Na zalost to je ziva istina, a istina boli, pa i tebe.
User avatar
nostalgicar
Posts: 1150
Joined: 23/07/2003 00:00

#47

Post by nostalgicar »

Ma ko mu *ebe mater,trebo je da bude u Bosni....
no sikiriki
Posts: 191
Joined: 25/05/2004 15:38

#48

Post by no sikiriki »

Ma jasta!

Ja imam dvojno i ne moram se ni jednog odricati.

Zivila Kraljica!!!!!
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#49

Post by Fair Life »

no sikiriki wrote:Svi su se katolici i pravoslavci izjasnjavali kao Bosanci kada su dosli kao "izbjeglice" na zapad jer drugacije nebi dobili drzavljanstva i pasose.
A ti mislis da oni 'kao nisu Bosanci'. Isto su se tako i svi muslimani sa bosanskih prostora izjasnjavali kao Bosanci.

Ne vidim sta je tu problematicno ?
Sarajevska Princeza
Posts: 1069
Joined: 24/07/2004 18:19
Location: Trenutno USA - Chicago, Illinois.
Contact:

#50

Post by Sarajevska Princeza »

Fair Life wrote:
no sikiriki wrote:Svi su se katolici i pravoslavci izjasnjavali kao Bosanci kada su dosli kao "izbjeglice" na zapad jer drugacije nebi dobili drzavljanstva i pasose.
A ti mislis da oni 'kao nisu Bosanci'. Isto su se tako i svi muslimani sa bosanskih prostora izjasnjavali kao Bosanci.

Ne vidim sta je tu problematicno ?
Ti kad provalis ne bi VLAK mogao ponijeti. Jel ti kontas da nema MUSLIMANSKOG PASOSA? Imas Bosanski, Srpski i Hrvatski. Eh ako si iz Bosne a tvrdis da si HRVAT iz Bosne onda nisi BOSANAC lane moje malo :lol: Ne mozes na 2 stolice sjediti. Za Zapad Hrvat znaci = Hrvatski drzavljanin kuzis.... ili i ovo treba pojednostaviti. Otvori horizonte, ne misli Svijet tako usko Balkanski kao ti. :D Vidis da je 'no sikiriki' mislio/la na Hrvate i Srbe, jer muslimani nece reci da su Srbi i Hrvati vec BOSANCI - drzavljani.

~True Bosnians are proud Bosnians~ ;)
Post Reply