Protesti u Mostaru protiv Komsica

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
Point.
Posts: 27800
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#151 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by Point. »

Maraschino wrote:
Point. wrote:Koji tokmaci. :lol:
Cuj koji? HDZ tokmaci :lol:
:lol:

A jest kivan ovaj Hafis tačno mi ga žao, kontam da mu damo kakve sadake, sevap je. Šta veli presretač, mjesto u predsjedništvu nije bitno a ćutuk ne izbacuje Željku Komšića iz tastature. :lol:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#152 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by Maraschino »

Point. wrote:
Maraschino wrote:
Point. wrote:Koji tokmaci. :lol:
Cuj koji? HDZ tokmaci :lol:
:lol:

A jest kivan ovaj Hafis tačno mi ga žao, kontam da mu damo kakve sadake, sevap je. Šta veli presretač, mjesto u predsjedništvu nije bitno a ćutuk ne izbacuje Željku Komšića iz tastature. :lol:
Pa u pravu je, kakvo predsjednistvo treba Cavaru zamijeniti. To je umjetnost.
svi u napad
Posts: 1872
Joined: 14/10/2012 14:40

#153 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by svi u napad »

Sta reci i koju poruku poslati bosanskim Hrvatima? Narodi u Bosni jesu zatupljeni, izmanipulisani i zadojeni mrznjom ali brate kod njih je situacija ocajna. Ne znam je li to zbog kamenjara ili zato sto ih je malo pa ih je lako kupiti (nemam vremena za dublje analize) ali krajnje je vrijeme da neko pocne sa politickom edukacijom tog naroda. Pa jebote samo oni imaju komunisticko jednoumlje i formulu jedna partija jedan narod. Sto je najgore oni najvise pljuju po drugu Titi koji im je sve dao (iskreno govoreci vise od crkve) a najvise se drze njegovog sistema upravljanja. Srbi imaju istu ideju i cilj ali kod njih imas bar dva bloka koja se bore za vlast pa kako tako imas neku demokratiju. Kod Hrvata bio onaj Ljubic sa svojom partijom se kofrcio 3 mjeseca i cim je postao predsjednik HNS i poslan za zastupnika u Sabor druge drzave vse zamrlo (i vuk sit i ovce na broju).
Bosnjaci hvala bogu imaju kakvu takvu demokratiju i bez obzira na sastav korpusa ucijelini u vecim gradovima SDA ima ozbiljne protivnike.
No da se vratim Hercegovcima koji misle da su Europejci a glava samo za sisanje sluzi. Gledaj apsurda. Oni su konstutivni narod u BiH ali Ljubic sjedi u Saboru ispred dijaspore. E sad sto ova kvantna fizika nema nikakve logike je drugi par rukava i nemoguca diskusija na ovu temu. Ljudi zive u BiH a protestuju sa hrvatskim zastavama. Kad imas problem koji sam si stvario (citaj Aluminij) onda trazis pomoc drzave BiH i onda ona postoji a kad npr. trebas uplatiti boravisnu taksu (citaj Medjugorje) istoj toj drzavi onda se kaze da "nase pare nece ici u Sarajevo" ali zato ce sad ici u Vatikan.
Mogao bih ja ovako do sutra no to nece dati nekog rezultata jer oni sami moraju uvidjeti da ih Cirilicar jebe u zdrav mozak i vodi u sporedni kolosijek. Kad bi Hafisaga bar 15 minuta odvojio na pozitivno edukovanje i otvaranje ociju korpusu kojem pripada za jedno 20-30 godina bi slika na terenu izgleda drugacije (vjeruj Hafise puno bolje nego sada) i niko ne bi glasovo iz inata. Do tada Bosnjaci ce stajati uvijek uz one koji vole svoju domovinu pa kakva god ona bila. Bosnjaci ma kako god oni merhametli bili oni su istovremeno i tvrdoglavi i ponosni (ima ona narodna ne dam dina pa nek ide glava). Mozes ti njih prevariti (ili narodski naguziti) 2-3 puta al ne mozes ih jebavat citav zivot (izvinjavam se na rijecniku).
Gopspodo vrijeme je za edukaciju i demokratiju. To je potrebno svima i svako treba da cisti pred svojim vratima kako bi nam svima bilo bolje. Ja bih prvi npr. glasao za Slavka Kukica kao mog predsjednika ali puno ce jos neretve proteci dok konstutivni narod ne shvati da je on isto Hrvat iako nema potvrdu od Cirilicara. Do tada cu ja glasati za Komsica bez obzira sto vi tvrdite da nista nije uradio i da je pjanac. Taj pjanac je uradio nesto veliko i puno vise nego sva trojica bivsih govnara zajedno. Taj pjanac je branio puskom i odbranio zajedno sa drugima ono sto je gospodo moja i vasa domovina Ja znam da to nekima smeta i ne uklapa se u njihove planove i programe ali meni i vecini ljudi u ovoj drzavi ne smata i mi to vjerovali ili ne znamo cijeniti. Zivjeli.
svi u napad
Posts: 1872
Joined: 14/10/2012 14:40

#154 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by svi u napad »

Edit: izvinjavam se na gresci Ljubic nije predsjednik HNS. U brzini previdjeh cinjenicu da niko i nikad ne moze biti iznad akademicara i svjetskog naucnika (jos jedan dokaz demokratije).
splinter
Posts: 7444
Joined: 08/10/2011 12:28

#155 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by splinter »

hAZNADAR wrote:
Leverage wrote:Ove odluke naravno nemaju nikakvu pravnu snagu, Komšić može da se slobodno kreće gdje god želi unutar BiH.

Podsjetilo me na onaj Šešeljev sud kad je sudio praznim stolicama na kojima su bila upisana imena nekih zapadnih političara.
Pravno nemaju,... ali vec vidim balvane i blokade
Šta ima balvani i blokade. U velikoj većini ovih općina osim par njih hrvatski puk je u značajnoj manjini, a osim toga ovo nije nikakav zvanični stav općinskog vijeća ili kabineta Načelnika, niti je donesena odluka na osnovu referenduma kod žitelja ovih općina. Koliko je meni poznato zloupotreba položaja i funkcija u ličnu promociju ili za širenje nacionalne mržnje(što ovakve "odluke" zasigurno jesu) za sobom povlači određene pravne konsekvence prije svega kada je u pitanju Zakon o principima lokalne samouprave FBiH.
Vrlo glup i ishitren potez pojedinih općinskih činovničića. Iste ne kontam baš, valja im sutra izaći u čaršiju, prošetati Travnikom, Fojnicom, Bugojnom, Jajcem . . .
Očito im je Čirilije popio mozak, kakva gomila debila samo . . .
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#156 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by Smrcak15 »

1.) Hrvatska politika hoće jednakopravnost, ali ne dâ da se ta jednakopravnost provede u Mostaru, Stocu, itd

2.) Hrvatska politika hoće konstitutivnu legitimnost, ali ne smeta joj kad Bošnjaci izaberu Hrvata za načelnika u Varešu;

3.) Hrvatska politika hoće da Hrvati ostanu i opstanu u Bosnu, ali im daje hrvatsku putovnicu tako da se lakše mogu iseliti iz Bosne i integrirati u Europsku uniju;

4.) Hrvatska politika se zalaže za put Bosne u NATO, ali konspirativno surađuje s Dodikom da do toga ne dođe;

5.) Hrvatska politika priznaje suverenitet i teritorijalni integritet bosanske države, ali radi na podjeli Bosne u dosluhu sa Srbijom;

6.) Hrvatska politika optužuje Bošnjake/Bosance za izbor Komšića, kao nelegitimnog Hrvata u bosanskoj državi, ali im ne bi bilo mrsko ako bi Bošnjaci/Bosanci izabrali legitimnog Hrvata, poput Čovića;

7.) Hrvatska politika optužuje Bošnjake/Bosance što se zalažu za “građansku” Bosnu, ali, u isto vrijeme, Čović optuži Bošnjake/Bosance u Brisela za “islamsku” državu u Europi;

8.) Hrvatska politika prisvaja sebi epitet europske kulture (i politike), ali odbija političku ideju “jedan čovjek, jedan glas”, što je, zasigurno, najviša kulturna i politička europska vrijednost od Francuske revolucije;

9.) Hrvatska politika plaši Europu i svijet od ekstremnih “vehabija” u Bosni, ali odbija priznati međunarodni sud u Hagu, koji je pravosnažno presudio hrvatskoj politici u Bosni za “udrženi zločinaški poduhvat”, najviše zbog masakra Bošnjaka/Bosanaca u Ahmićima;

10.) Hrvatska politika hoće da ima Bošnjake/Bosance kao svoje strateške partnere, ali iza injihovih leđa radi protiv njihovog nacionalnog i državnog interesa;
mostarac1905
Posts: 285
Joined: 18/11/2016 15:55

#157 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by mostarac1905 »

svi u napad wrote:Sta reci i koju poruku poslati bosanskim Hrvatima? Narodi u Bosni jesu zatupljeni, izmanipulisani i zadojeni mrznjom ali brate kod njih je situacija ocajna. Ne znam je li to zbog kamenjara ili zato sto ih je malo pa ih je lako kupiti (nemam vremena za dublje analize) ali krajnje je vrijeme da neko pocne sa politickom edukacijom tog naroda. Pa jebote samo oni imaju komunisticko jednoumlje i formulu jedna partija jedan narod. Sto je najgore oni najvise pljuju po drugu Titi koji im je sve dao (iskreno govoreci vise od crkve) a najvise se drze njegovog sistema upravljanja. Srbi imaju istu ideju i cilj ali kod njih imas bar dva bloka koja se bore za vlast pa kako tako imas neku demokratiju. Kod Hrvata bio onaj Ljubic sa svojom partijom se kofrcio 3 mjeseca i cim je postao predsjednik HNS i poslan za zastupnika u Sabor druge drzave vse zamrlo (i vuk sit i ovce na broju).
Bosnjaci hvala bogu imaju kakvu takvu demokratiju i bez obzira na sastav korpusa ucijelini u vecim gradovima SDA ima ozbiljne protivnike.
No da se vratim Hercegovcima koji misle da su Europejci a glava samo za sisanje sluzi. Gledaj apsurda. Oni su konstutivni narod u BiH ali Ljubic sjedi u Saboru ispred dijaspore. E sad sto ova kvantna fizika nema nikakve logike je drugi par rukava i nemoguca diskusija na ovu temu. Ljudi zive u BiH a protestuju sa hrvatskim zastavama. Kad imas problem koji sam si stvario (citaj Aluminij) onda trazis pomoc drzave BiH i onda ona postoji a kad npr. trebas uplatiti boravisnu taksu (citaj Medjugorje) istoj toj drzavi onda se kaze da "nase pare nece ici u Sarajevo" ali zato ce sad ici u Vatikan.
Mogao bih ja ovako do sutra no to nece dati nekog rezultata jer oni sami moraju uvidjeti da ih Cirilicar jebe u zdrav mozak i vodi u sporedni kolosijek. Kad bi Hafisaga bar 15 minuta odvojio na pozitivno edukovanje i otvaranje ociju korpusu kojem pripada za jedno 20-30 godina bi slika na terenu izgleda drugacije (vjeruj Hafise puno bolje nego sada) i niko ne bi glasovo iz inata. Do tada Bosnjaci ce stajati uvijek uz one koji vole svoju domovinu pa kakva god ona bila. Bosnjaci ma kako god oni merhametli bili oni su istovremeno i tvrdoglavi i ponosni (ima ona narodna ne dam dina pa nek ide glava). Mozes ti njih prevariti (ili narodski naguziti) 2-3 puta al ne mozes ih jebavat citav zivot (izvinjavam se na rijecniku).
Gopspodo vrijeme je za edukaciju i demokratiju. To je potrebno svima i svako treba da cisti pred svojim vratima kako bi nam svima bilo bolje. Ja bih prvi npr. glasao za Slavka Kukica kao mog predsjednika ali puno ce jos neretve proteci dok konstutivni narod ne shvati da je on isto Hrvat iako nema potvrdu od Cirilicara. Do tada cu ja glasati za Komsica bez obzira sto vi tvrdite da nista nije uradio i da je pjanac. Taj pjanac je uradio nesto veliko i puno vise nego sva trojica bivsih govnara zajedno. Taj pjanac je branio puskom i odbranio zajedno sa drugima ono sto je gospodo moja i vasa domovina Ja znam da to nekima smeta i ne uklapa se u njihove planove i programe ali meni i vecini ljudi u ovoj drzavi ne smata i mi to vjerovali ili ne znamo cijeniti. Zivjeli.
malo se praviš glup.

čović kao kandidat je dobio značajno manje glasova na izborima 2014., martin raguž je dobio 80.000 itd.

zašto? zato što nije bilo komšića. dok vi namećete člana predsjedništva Hrvatima, imat ćete HDZ na vlasti na svim razinama.

koliki je utjecaj i moć jednog člana predsjedništva, a koliki 4 člana federalne i državne vlade sam procjeni. ako si u stanju.
Last edited by mostarac1905 on 13/10/2018 11:02, edited 1 time in total.
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#158 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by muha_sa »

mostarac1905 wrote:
svi u napad wrote:Sta reci i koju poruku poslati bosanskim Hrvatima? Narodi u Bosni jesu zatupljeni, izmanipulisani i zadojeni mrznjom ali brate kod njih je situacija ocajna. Ne znam je li to zbog kamenjara ili zato sto ih je malo pa ih je lako kupiti (nemam vremena za dublje analize) ali krajnje je vrijeme da neko pocne sa politickom edukacijom tog naroda. Pa jebote samo oni imaju komunisticko jednoumlje i formulu jedna partija jedan narod. Sto je najgore oni najvise pljuju po drugu Titi koji im je sve dao (iskreno govoreci vise od crkve) a najvise se drze njegovog sistema upravljanja. Srbi imaju istu ideju i cilj ali kod njih imas bar dva bloka koja se bore za vlast pa kako tako imas neku demokratiju. Kod Hrvata bio onaj Ljubic sa svojom partijom se kofrcio 3 mjeseca i cim je postao predsjednik HNS i poslan za zastupnika u Sabor druge drzave vse zamrlo (i vuk sit i ovce na broju).
Bosnjaci hvala bogu imaju kakvu takvu demokratiju i bez obzira na sastav korpusa ucijelini u vecim gradovima SDA ima ozbiljne protivnike.
No da se vratim Hercegovcima koji misle da su Europejci a glava samo za sisanje sluzi. Gledaj apsurda. Oni su konstutivni narod u BiH ali Ljubic sjedi u Saboru ispred dijaspore. E sad sto ova kvantna fizika nema nikakve logike je drugi par rukava i nemoguca diskusija na ovu temu. Ljudi zive u BiH a protestuju sa hrvatskim zastavama. Kad imas problem koji sam si stvario (citaj Aluminij) onda trazis pomoc drzave BiH i onda ona postoji a kad npr. trebas uplatiti boravisnu taksu (citaj Medjugorje) istoj toj drzavi onda se kaze da "nase pare nece ici u Sarajevo" ali zato ce sad ici u Vatikan.
Mogao bih ja ovako do sutra no to nece dati nekog rezultata jer oni sami moraju uvidjeti da ih Cirilicar jebe u zdrav mozak i vodi u sporedni kolosijek. Kad bi Hafisaga bar 15 minuta odvojio na pozitivno edukovanje i otvaranje ociju korpusu kojem pripada za jedno 20-30 godina bi slika na terenu izgleda drugacije (vjeruj Hafise puno bolje nego sada) i niko ne bi glasovo iz inata. Do tada Bosnjaci ce stajati uvijek uz one koji vole svoju domovinu pa kakva god ona bila. Bosnjaci ma kako god oni merhametli bili oni su istovremeno i tvrdoglavi i ponosni (ima ona narodna ne dam dina pa nek ide glava). Mozes ti njih prevariti (ili narodski naguziti) 2-3 puta al ne mozes ih jebavat citav zivot (izvinjavam se na rijecniku).
Gopspodo vrijeme je za edukaciju i demokratiju. To je potrebno svima i svako treba da cisti pred svojim vratima kako bi nam svima bilo bolje. Ja bih prvi npr. glasao za Slavka Kukica kao mog predsjednika ali puno ce jos neretve proteci dok konstutivni narod ne shvati da je on isto Hrvat iako nema potvrdu od Cirilicara. Do tada cu ja glasati za Komsica bez obzira sto vi tvrdite da nista nije uradio i da je pjanac. Taj pjanac je uradio nesto veliko i puno vise nego sva trojica bivsih govnara zajedno. Taj pjanac je branio puskom i odbranio zajedno sa drugima ono sto je gospodo moja i vasa domovina Ja znam da to nekima smeta i ne uklapa se u njihove planove i programe ali meni i vecini ljudi u ovoj drzavi ne smata i mi to vjerovali ili ne znamo cijeniti. Zivjeli.
malo se praviš glup.

čović kao kandidat je dobio značajno manje glasova na izborima 2014., martin raguž je dobio 80.000 itd.

zašto? zato što nije bilo komšića. dok vi namećete člana predsjedništva Hrvatima, imat ćete HDZ na vlasti na svim razinama.

koliki je utjecaj jednog člana predsjedništva, a koliki 4 člana federalne i državne vlade sam procjeni. ako si u stanju.
ne prepadaj cojka :-)
mostarac1905
Posts: 285
Joined: 18/11/2016 15:55

#159 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by mostarac1905 »

ne prepadam, pišem činjenice. HDZ je na strahu hrvatskog korpusa "poderao" na ovim izborima kao nikad do sad.

tako da je jedina pobjednička koalicija 2018. ona između komšića i čovića.
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#160 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by pici »

Smrcak15 wrote:1.) Hrvatska politika hoće jednakopravnost, ali ne dâ da se ta jednakopravnost provede u Mostaru, Stocu, itd

2.) Hrvatska politika hoće konstitutivnu legitimnost, ali ne smeta joj kad Bošnjaci izaberu Hrvata za načelnika u Varešu;

3.) Hrvatska politika hoće da Hrvati ostanu i opstanu u Bosnu, ali im daje hrvatsku putovnicu tako da se lakše mogu iseliti iz Bosne i integrirati u Europsku uniju;

4.) Hrvatska politika se zalaže za put Bosne u NATO, ali konspirativno surađuje s Dodikom da do toga ne dođe;

5.) Hrvatska politika priznaje suverenitet i teritorijalni integritet bosanske države, ali radi na podjeli Bosne u dosluhu sa Srbijom;

6.) Hrvatska politika optužuje Bošnjake/Bosance za izbor Komšića, kao nelegitimnog Hrvata u bosanskoj državi, ali im ne bi bilo mrsko ako bi Bošnjaci/Bosanci izabrali legitimnog Hrvata, poput Čovića;

7.) Hrvatska politika optužuje Bošnjake/Bosance što se zalažu za “građansku” Bosnu, ali, u isto vrijeme, Čović optuži Bošnjake/Bosance u Brisela za “islamsku” državu u Europi;

8.) Hrvatska politika prisvaja sebi epitet europske kulture (i politike), ali odbija političku ideju “jedan čovjek, jedan glas”, što je, zasigurno, najviša kulturna i politička europska vrijednost od Francuske revolucije;

9.) Hrvatska politika plaši Europu i svijet od ekstremnih “vehabija” u Bosni, ali odbija priznati međunarodni sud u Hagu, koji je pravosnažno presudio hrvatskoj politici u Bosni za “udrženi zločinaški poduhvat”, najviše zbog masakra Bošnjaka/Bosanaca u Ahmićima;

10.) Hrvatska politika hoće da ima Bošnjake/Bosance kao svoje strateške partnere, ali iza injihovih leđa radi protiv njihovog nacionalnog i državnog interesa;

ma sve je to meni ok a dze treĆi
splinter
Posts: 7444
Joined: 08/10/2011 12:28

#161 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by splinter »

Adeze i Ćirilo su prvo uništili bilo kakav vid demokracije i pluralizma kod većeg dijela hrvatskog puka u BiH. "Poslije mene potop" maxima nikome nije donijela dobro, pa neće ni ovaj put. Autokratski stav po kojem ne možeš biti Hrvat ako ti to nije aminovo Adeze jei ovaj put doašo do posebice do izražaja. Žalosna je država u koj samoproglašeni "vođa" jednog naroda nije odavno iza rešetaka, pa taj je ojadio ovu državu za stotine miliona KM, a živi bili pa vidjeli šta će biti sa Aluminij d.d.
Raguž je gospodin čovjek ili neki ljudi takvog kova i backgrounda.Nisu Hrvatima problem Bošnjaci, Turci, Eskimi, Papa, ne treba stvari postavljati na pogrešan kolosjek. Ova država će prodisati kad se na izborima ne bude moralo izabrati izmađu Čovića i Komšića.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#162 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by mO k3 »

sedmicu dvije i zaboravit ce se , imaju oni preceg posla pravac Njemacka ili Irska
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#163 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by Smrcak15 »

Koliko je hrvatski clan predsjednistva "veliki mudrac" bio da je direktni atakom na najveci narod u BiH i to jos ponizavajuci ih zestoko, zaboravljajuci da zakon im omogucava da ga mogu smijeniti glasovima na izborima, jer im ustav to omogucuje....pa kakva budaletina moras biti da izazivas najveci narod u BiH da te smijene na izborima...umjesto da ide politikom, daj da vidimo kako mozemo svi zajendo napredovati, politkom razumijevanja postivanja...takvom politikom svima bi bilo bolje...a ja sam siguran da bi hrvati da su imalo pameti imali a ne hinjski postupali prema bosnjacima, sad imali i hrvatski kanal i mnogo stosta da su samo bili kako treba....

da hrvati izaberi osobu koja ce raditi na progresu drzave a ne osobe koja koce progres drzave i koja ide na direktni atak na bosnjake , bosnjaci im se nikad ne bi petljali u izbor, jer bi se onda pozabavili sa ovim svojim uhljebima politicarima iz reda bosnjaka da njih skidaju preko izbora a ne da moramo vagati izmedju veceg zla koje skinuti sa vlasti.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#164 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by dezurni_ucenik »

Ah velike stete, u p-materinu, sto nece moci otici u Vitez i Citluk.
User avatar
BHCluster
Posts: 23431
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#165 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by BHCluster »

Gdje su protesti za Aluminij?
furlan
Posts: 1160
Joined: 05/11/2004 13:13

#166 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by furlan »

svi u napad wrote:Edit: izvinjavam se na gresci Ljubic nije predsjednik HNS. U brzini previdjeh cinjenicu da niko i nikad ne moze biti iznad akademicara i svjetskog naucnika (jos jedan dokaz demokratije).
Pa mozda ga vratiti u Aluminijum da sredi situaciju. Narod i drzava ga trebaju.
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#167 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by tandmand »

BHCluster wrote:Gdje su protesti za Aluminij?
kod trafostanice - mjesto Čule.
User avatar
BHCluster
Posts: 23431
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#168 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by BHCluster »

tandmand wrote:
BHCluster wrote:Gdje su protesti za Aluminij?
kod trafostanice - mjesto Čule.
Prikladno. :lol:
svi u napad
Posts: 1872
Joined: 14/10/2012 14:40

#169 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by svi u napad »

Mostarac 1905 nek si ti meni u stanju da shvatas politku. U pravu si ja nisam u stanju. Ti nastavi glasati za Covica i njegovu politiku pa ce uskoro svi bosanski Hrvati moci stati u zapadni dio Mostara. Ja cu glasati za Komsica sta god to tebi znacilo. Za mene je bitno da taj covjek ne radi protiv moje domovine. Procitaj sta je smrcak napisao. Nastavite vi sa guslanjem o ugrozenosti al vjeruj da ovaj put nece biti 6 ministara. Posto ja nisam u stanju da shvatim HDZ politiku i Covicevu sujetu zavrsavam ovu diskusiju. On nek nastavi sa blokadama kako bi svima bilo "tesko" al vjeruj da ce Hrvatima biti najteze. Tesko je shvatiti ovu plitku egoisticnu i lopovsku politiku Cirilicara. Jako je tesko za Hercegovce da to shvate i ti si zaista u pravu kad me pitas jesam li ja to u stanju odgovor je ne ja nisam u stanju da shvatim da postoji toliki broj ogranicenih ljudi koji to podrzavaju. Ostaj mi zbogom. Zivjeli!
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#170 Re: Protesti u Mostaru protiv Komsica

Post by Smrcak15 »

Hrvatska politika ce otjerati sve hrvate iz BiH ali na lijep nacin :D dadne im hrvatski pasos, to jeste postanu dio evropske unije...i onda moze da bira da bude u hercegovackom krsu i da ga hrvatski politicari tipa covic razvlace pamet ili da odu u hrvatsku , na more, imao dobru lovu posao itd itd, uredjenija drzava...znaci odlazak hrvata iz BIH se sam namece a to im Hrvatska politika omogucuje na fin nacin da ih rastjera iz BIH.
Dok ovi nasi bosnjacki politicari isto tako tjeraju u njemacku nase bosnjake iz BiH samo na grublji nacin.
Locked