PROTESTI U GORAZDU??

Svakodnevna dešavanja u Goraždu, Višegradu, Foči, Vlasenici, Han-Pijesku i ostalim mjestima regije.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63442
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#26 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by BarbaDue »

uvjek dobar gost wrote:Uopšteno na medije, tu noć u dnevniku nisam ništa vidio, sutra dan sam (doduše letimično) pregledao štampu i nisam baš bio oduševljen člancima...
Nekako sam se uhvatio da razmišljam o medijskoj blokadi ovakvih zbivanja, da populacija ne skonta recept il bar njegov djelić.........

Varas se izvjestaj je bio na lokalnoj televiziji i na FTV, za drzavnu nisam siguran, ne mogu da trvrdim!
Pa grad je inace u jednoj vrsti blokade, ne samo medijske. Razmislite malo? Nemojmo da se pravimo ludi!
User avatar
Truba
Posts: 82686
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#27 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by Truba »

ja se sjecam kad sam poslao SalkU iz Goražde majl da mu kažem kako ne smije blokirati slobodu medija

a on mi je poslao odgovor u kojem je spomenuo i MUP i policiju i IP i tako

nije mi bilo svejedno... :D šta znaš šta je budala spremna... najkrivlje mi je bilo što je majl došao u vrijeme kada trebam raditi :D

eh sad kako je starijim ljudima... manje obrazovanima... kako njih lože i šta im rade po tim manjim mjestima...

ko u Trumanovom šou kada Truman želi biti istraživač a oni ga lože da je sve otkriveno
User avatar
BarbaDue
Posts: 63442
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#28 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by BarbaDue »

Sta nam to naprica bolan........????
Koji Salko? Kakvo pismo? Kad? Sta?
De nam to malo......
User avatar
burekodsira
Posts: 3537
Joined: 09/07/2006 00:23

#29 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by burekodsira »

to sigurno za gzx aferu
User avatar
sharwoodforest
Posts: 492
Joined: 16/08/2006 14:16

#30 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by sharwoodforest »

komi wrote:ja se sjecam kad sam poslao SalkU iz Goražde majl da mu kažem kako ne smije blokirati slobodu medija

a on mi je poslao odgovor u kojem je spomenuo i MUP i policiju i IP i tako

nije mi bilo svejedno... :D šta znaš šta je budala spremna... najkrivlje mi je bilo što je majl došao u vrijeme kada trebam raditi :D

eh sad kako je starijim ljudima... manje obrazovanima... kako njih lože i šta im rade po tim manjim mjestima...

ko u Trumanovom šou kada Truman želi biti istraživač a oni ga lože da je sve otkriveno
ja sam te savrseno skontala, pismo si uputio salku ophodjasu i vjerujem da ti je prijetio, to je njegov stil. i jos si u pravu da smo u svojevrsnom trumanovom showu, ali, kad lupimo od zid na kojem su nam naslikali sunce i plavo nebo, znacemo da smo budale. ovo govorim o blokadi medija i o skucenosti koja se osjeca u gradu.
kad izadjem na kafu osjecam se ko luzerka iako se borim svim silama da me ne pojede hrdja i da ne izgubim ego.....kad izadjem odem tamo gdje je sve po mom....
a demonstracije i protesti moraju imati pozadinu, u ovom slucaju interesnu stranu onih kojih se ticu posljedice potopljenja cvilina, sajona, ne znam cega jos.....ali u igri su interesi pojedinaca... na zalost
u zadnji plan dolaze problemi sa zdravljem nas zaba kreketusa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
BarbaDue
Posts: 63442
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#31 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by BarbaDue »

sharwoodforest wrote:
komi wrote:ja se sjecam kad sam poslao SalkU iz Goražde majl da mu kažem kako ne smije blokirati slobodu medija

a on mi je poslao odgovor u kojem je spomenuo i MUP i policiju i IP i tako

nije mi bilo svejedno... :D šta znaš šta je budala spremna... najkrivlje mi je bilo što je majl došao u vrijeme kada trebam raditi :D

eh sad kako je starijim ljudima... manje obrazovanima... kako njih lože i šta im rade po tim manjim mjestima...

ko u Trumanovom šou kada Truman želi biti istraživač a oni ga lože da je sve otkriveno
ja sam te savrseno skontala, pismo si uputio salku ophodjasu i vjerujem da ti je prijetio, to je njegov stil. i jos si u pravu da smo u svojevrsnom trumanovom showu, ali, kad lupimo od zid na kojem su nam naslikali sunce i plavo nebo, znacemo da smo budale. ovo govorim o blokadi medija i o skucenosti koja se osjeca u gradu.
kad izadjem na kafu osjecam se ko luzerka iako se borim svim silama da me ne pojede hrdja i da ne izgubim ego.....kad izadjem odem tamo gdje je sve po mom....
a demonstracije i protesti moraju imati pozadinu, u ovom slucaju interesnu stranu onih kojih se ticu posljedice potopljenja cvilina, sajona, ne znam cega jos.....ali u igri su interesi pojedinaca... na zalost
u zadnji plan dolaze problemi sa zdravljem nas zaba kreketusa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dobro si to skontala.....al ja reko cojek ce nam tu pricu malo opsirnije ispricat :-D .
Znas malo se ne slazem sa tobom, ti si ocigledno nezadovoljna ovim gradom, ne odgovaraju ti neke stvari!
Ima svega toga sto si ti napisala, ali sto zato sto smo mi svi pukli! Svi smo se razisli, i svima nama neki drugi crtaju sunce i sumu. Tebi neki tvoji meni neki moji. To je zato sto smo se svrstali u "njihove" stranke, i tako se i djelimo. Tako ce biti i dalje, sve do kada se budemo tako djelili. Kada se budemo odvajali po nekim drugim osnovama kao naprimjer omladina da se odvoji od ovih drugih. Kada bi omladina ovog grada bila zajedno i skupa sve bi bilo drugacije. Onda sigurno nebi gledala nacrtana sunca, onda bi imala svoje sopstveno sunce. Ja se svuda po gradu osjecam isto i u ovom kaficu i u onoj
kafani jer svoj svijet nosim sa sobom i on je uvjek uz mene. Ne dozvoljavam da mi neko drugi gradi moj svijet i snove. Ti si vjerovatno opterecena nekakvim predrasudama dok tako govoris!?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#32 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by mIRCerka »

Ciko koji je predsjednik cini mi se Sindikata je dobio prijavu za jaja i paradajz sto su bacali na zgradu....
User avatar
BarbaDue
Posts: 63442
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#33 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by BarbaDue »

On je predsjednik ribolovnog drustva na Ustikolini, inace oficir Armije BiH u penziji.
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#34 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by Liberalism »

mIRCerka wrote:Ciko koji je predsjednik cini mi se Sindikata je dobio prijavu za jaja i paradajz sto su bacali na zgradu....
ma to ti je politika koja je specificna za ovaj kraj. Nikad ne znas ko je na cijoj strani i sta je uuzrok neke posljedice (ne bi me iznenadilo da vlast nije organizovala ta ista jaja i paradajz)
User avatar
sharwoodforest
Posts: 492
Joined: 16/08/2006 14:16

#35 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by sharwoodforest »

BarbaDue wrote:
sharwoodforest wrote:
komi wrote:ja se sjecam kad sam poslao SalkU iz Goražde majl da mu kažem kako ne smije blokirati slobodu medija

a on mi je poslao odgovor u kojem je spomenuo i MUP i policiju i IP i tako

nije mi bilo svejedno... :D šta znaš šta je budala spremna... najkrivlje mi je bilo što je majl došao u vrijeme kada trebam raditi :D

eh sad kako je starijim ljudima... manje obrazovanima... kako njih lože i šta im rade po tim manjim mjestima...

ko u Trumanovom šou kada Truman želi biti istraživač a oni ga lože da je sve otkriveno
ja sam te savrseno skontala, pismo si uputio salku ophodjasu i vjerujem da ti je prijetio, to je njegov stil. i jos si u pravu da smo u svojevrsnom trumanovom showu, ali, kad lupimo od zid na kojem su nam naslikali sunce i plavo nebo, znacemo da smo budale. ovo govorim o blokadi medija i o skucenosti koja se osjeca u gradu.
kad izadjem na kafu osjecam se ko luzerka iako se borim svim silama da me ne pojede hrdja i da ne izgubim ego.....kad izadjem odem tamo gdje je sve po mom....
a demonstracije i protesti moraju imati pozadinu, u ovom slucaju interesnu stranu onih kojih se ticu posljedice potopljenja cvilina, sajona, ne znam cega jos.....ali u igri su interesi pojedinaca... na zalost
u zadnji plan dolaze problemi sa zdravljem nas zaba kreketusa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dobro si to skontala.....al ja reko cojek ce nam tu pricu malo opsirnije ispricat :-D .
Znas malo se ne slazem sa tobom, ti si ocigledno nezadovoljna ovim gradom, ne odgovaraju ti neke stvari!
Ima svega toga sto si ti napisala, ali sto zato sto smo mi svi pukli! Svi smo se razisli, i svima nama neki drugi crtaju sunce i sumu. Tebi neki tvoji meni neki moji. To je zato sto smo se svrstali u "njihove" stranke, i tako se i djelimo. Tako ce biti i dalje, sve do kada se budemo tako djelili. Kada se budemo odvajali po nekim drugim osnovama kao naprimjer omladina da se odvoji od ovih drugih. Kada bi omladina ovog grada bila zajedno i skupa sve bi bilo drugacije. Onda sigurno nebi gledala nacrtana sunca, onda bi imala svoje sopstveno sunce. Ja se svuda po gradu osjecam isto i u ovom kaficu i u onoj
kafani jer svoj svijet nosim sa sobom i on je uvjek uz mene. Ne dozvoljavam da mi neko drugi gradi moj svijet i snove. Ti si vjerovatno opterecena nekakvim predrasudama dok tako govoris!?
:) ponos i predrasude :thumbup:
ja govorim, nije sve crno, ali nije sve ni ruzicasto i onaj trumanov show je samo paradigma i ona se mijenja sa promjenom uvjerenja o necemu drugacijem i to je je matrica koja pokrece svijet
ako nema drugacijeg poimanja svijeta, onda se krug zatvara
a sto se tice paradajza i jaja, da su ih bar tri dana prije ostavili na suncu pa onda na proteste
User avatar
BarbaDue
Posts: 63442
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#36 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by BarbaDue »

Joj nemoj bona filozofije......dosta nam je toga!
User avatar
sharwoodforest
Posts: 492
Joined: 16/08/2006 14:16

#37 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by sharwoodforest »

:mrgreen: i jest bilo dosta i tvog i mog , nismo nista odlucili niti smo odgovorili na pitanje. odjava na ovoj temi :run:
User avatar
BarbaDue
Posts: 63442
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#38 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by BarbaDue »

Gdje ces bona neka te, sjedi oguli jabuku....... :-D

Znaci filozofija ti je u krvi? Nemres bez nje! A ja ima ona stara "bez nje nema price"

Hajd dobro, kako hos.....
User avatar
sunčan dan
Posts: 360
Joined: 03/03/2008 14:22

#39 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by sunčan dan »

Dolaze li Goraždaci na Koševo 1 juna?
User avatar
BarbaDue
Posts: 63442
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#40 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by BarbaDue »

sunčan dan wrote:Dolaze li Goraždaci na Koševo 1 juna?
Pa naravno da DA!
Jos ako ce biti "sunčan dan" :-D , a ako bih u medjuvremenu uspio negdje sresti Usanovica da mu zalijepim jaje na tikvu! To bi bio pun pogodak!
User avatar
Liberalism
Posts: 2632
Joined: 27/08/2006 16:54

#41 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by Liberalism »

sunčan dan wrote:Dolaze li Goraždaci na Koševo 1 juna?
jel ono usanovic iz Desave? :-)
User avatar
BarbaDue
Posts: 63442
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#42 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by BarbaDue »

Liberalism wrote:
sunčan dan wrote:Dolaze li Goraždaci na Koševo 1 juna?
jel ono usanovic iz Desave? :-)

Nazalost jeste, da bogdo nije!
Mene je sramota!.....p.p.p.p.p.p.....Daloko mu kuca bila........
jugoistocnjak
Posts: 493
Joined: 24/05/2007 07:53

#43 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by jugoistocnjak »

BarbaDue wrote:
Liberalism wrote:
sunčan dan wrote:Dolaze li Goraždaci na Koševo 1 juna?
jel ono usanovic iz Desave? :-)

Nazalost jeste, da bogdo nije!
Mene je sramota!.....p.p.p.p.p.p.....Daloko mu kuca bila........
E kuca mu bas i nije daleko. :D Ustipraca, koliko se sjecam.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63442
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#44 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by BarbaDue »

Ma nije to taj Usanovic, ovaj sa ustiprace je dobar cova. BIo nastavnik matematike, direktor skole, on ne4ma veze sa ovim taaamo....
jugoistocnjak
Posts: 493
Joined: 24/05/2007 07:53

#45 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by jugoistocnjak »

BarbaDue wrote:Ma nije to taj Usanovic, ovaj sa ustiprace je dobar cova. BIo nastavnik matematike, direktor skole, on ne4ma veze sa ovim taaamo....
Ma taj Munib Usanovic ima kucu na Ustipraci.
BIBAN! Pitaj Mirsa Drljevica.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63442
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#46 Re: PROTESTI U GORAZDU??

Post by BarbaDue »

jugoistocnjak wrote:
BarbaDue wrote:Ma nije to taj Usanovic, ovaj sa ustiprace je dobar cova. BIo nastavnik matematike, direktor skole, on ne4ma veze sa ovim taaamo....
Ma taj Munib Usanovic ima kucu na Ustipraci.
BIBAN! Pitaj Mirsa Drljevica.
Moguce....eto vidis nisam to ni znao!?
Ma neka je samo da ga je skinuti sa fotelje.....docice i njemu crni petak!!!!
Post Reply