Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#151 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by nikad_izvini »

nikad_izvini wrote:
amizun wrote:*** SPAM *** - "U ime navijačke Skupine Robijaši oglašavamo se u vezi nemilih događaja oko naše Reprezentacije. Kao vjerna i respektabilna skupina želimo izaći u javnost da mi ne podržavamo BHF niti bilo kakve demonstracije upućene protiv Nogometnog Saveza", stoji u saopštenju ove navijačke grupe, u čijem nastavku se dodaje:

Stoga želimo obavjestiti da nikakvog organizovanog dolaska sa naše strane neće biti u Sarajevo na predstojeće demonstracije koje organizuje neka Skupina dijasporaca koja sebe naziva Armijom navijača reprezentacije BIH. Kao prvo želimo reći da podržavamo Mehu Kodru i našeg sugrađanina Elvira Bolića u radu Nogometne reprezentacije, ali se ne želimo petljati u rad državnih i nogometnih institucija.

Kao drugo, zašto ti isti dijasporci koji sebe nazivaju BHF nisu isli bojkotovati kad su se utakmice sa Bilinog Polja prebacivale na Koševo, naravno da nisu jer je to bila njihova želja.

Stoga još jednom dajemo do znanja da navijačka Skupina Robijaši ne podržava nikakve demonstracije i ograđuje se od bilo kakvih nereda i problema koji mogu nastati na predstojećim demonstracijama u Sarajevu.

Naš prioritet je Klubski i mi samo ginemo za svoj klub i crveno crne boje. Sve nam dirajte, ali Crveno crnu boju NE.

S poštovanjem,
Robijaši Zenica

Sta reci... Razocaran sam...
Agentura je to ;-) i narkomani. Al su fina raja u suštini :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Izvinjavam se.To baš rijetko radim :-D
User avatar
KotromanichII
Posts: 1069
Joined: 17/11/2006 19:20

#152 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by KotromanichII »

mislim da se sutra treba provalit u savez i razoriti ga skroz, jer sta imamo samo od 5000 protestana koji ce uzvikivati jedno 2 sahata i kuci nazad, dok se celnici saveza cesu po guzici, nego kokretno provalit u savez i napraviti dar mar, okrenuti ga naopacke. eh tek ce oni tad da vide u koja su govna upali kad su kodra smijenili, tad bi shvatili tek da su sami sebi noz u ledja zabili.
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#153 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by bice_bice »

KotromanichII wrote:mislim da se sutra treba provalit u savez i razoriti ga skroz, jer sta imamo samo od 5000 protestana koji ce uzvikivati jedno 2 sahata i kuci nazad, dok se celnici saveza cesu po guzici, nego kokretno provalit u savez i napraviti dar mar, okrenuti ga naopacke. eh tek ce oni tad da vide u koja su govna upali kad su ----------> kodrA <------------------- smijenili, tad bi shvatili tek da su sami sebi noz u ledja zabili.
offtopic: ja fakat ne znam odakle ovaj padez raji...
User avatar
KotromanichII
Posts: 1069
Joined: 17/11/2006 19:20

#154 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by KotromanichII »

siguran sam 100% da kad bi i 100 000 ljudi stalo pred savez da protetsvuju nebi opet otisli, jedini lijek je ovo ,da se zlo ocisti i saveza

"provalit u savez i razoriti ga skroz, jer sta imamo samo od 5000 protestana koji ce uzvikivati jedno 2 sahata i kuci nazad"
laku noć
Posts: 580
Joined: 09/04/2008 15:09
Location: ulica

#155 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by laku noć »

KotromanichII wrote:siguran sam 100% da kad bi i 100 000 ljudi stalo pred savez da protetsvuju nebi opet otisli, jedini lijek je ovo ,da se zlo ocisti i saveza

"provalit u savez i razoriti ga skroz, jer sta imamo samo od 5000 protestana koji ce uzvikivati jedno 2 sahata i kuci nazad"
Misliš da će MUP-ovi,OSE,SIPE,BUMBARI,LEPTIRI i ostali sjedeti skrštenih ruku dok raja bude "izvrtala naopako zgradu saveza"? :D :run:
neshto
Posts: 425
Joined: 14/03/2005 23:21
Location: sarajevo

#156 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by neshto »

laku noć wrote:
KotromanichII wrote:siguran sam 100% da kad bi i 100 000 ljudi stalo pred savez da protetsvuju nebi opet otisli, jedini lijek je ovo ,da se zlo ocisti i saveza

"provalit u savez i razoriti ga skroz, jer sta imamo samo od 5000 protestana koji ce uzvikivati jedno 2 sahata i kuci nazad"
Misliš da će MUP-ovi,OSE,SIPE,BUMBARI,LEPTIRI i ostali sjedeti skrštenih ruku dok raja bude "izvrtala naopako zgradu saveza"? :D :run:
murija tu ima jako težak zadatak jer se sa navijačima u centru grada nikako ne smije igrati. ako naprave jedan pogrešan korak imat će nerede u cijelom gradu i svjesni su toga. treba i na njih apelovati da stanu na našu stranu (što je naravno nemmoguće)...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#157 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by mIRCerka »

bice_bice wrote:
KotromanichII wrote:mislim da se sutra treba provalit u savez i razoriti ga skroz, jer sta imamo samo od 5000 protestana koji ce uzvikivati jedno 2 sahata i kuci nazad, dok se celnici saveza cesu po guzici, nego kokretno provalit u savez i napraviti dar mar, okrenuti ga naopacke. eh tek ce oni tad da vide u koja su govna upali kad su ----------> kodrA <------------------- smijenili, tad bi shvatili tek da su sami sebi noz u ledja zabili.
offtopic: ja fakat ne znam odakle ovaj padez raji...
4. deklinejsn mescini, tzv. juznosrbijanska...

Dragi moji, obrali ste bostan kad vam delightful dodje, samo vi piromane glumite...

PS Kotromanicu...Da te pitam nesto, jel te stid?
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#158 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by nikad_izvini »

Ljudi i žene :D da se razumijemo.Sila ih je dovela na vlast,samo ih sila može otjerati.Možda ;-) Primjer: mirni protesti protiv nasilja,šta bi?! Šta se to revolucionarno desilo?! Ništa. Mirni protesti protiv ovih iz saveza se mogu uporediti sa ulaskom u baru punu krokodila sa mrežom za leptire :skoljka: To što su ljudi pacifisti,ne mora nužno značiti da su u pravu.U Francuskoj i Grčkoj,Europi, pa se nasilje dešava. A mi kao glumimo kulturu.Kao,treba biti fin i dostojanstveno im reći "ma idite u,u,u peršun" i gotova stvar.Oni odlaze.Mislim,KUC-KUC,ima li koga u glavi ;-)
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#159 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by vjesticanametli »

jeste najavili proteste da znaju kome poslati racun :D

a cekace vas bubasvabe, sipe, komarci, pilici i svasta jos
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#160 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by mIRCerka »

nikad_izvini wrote:Ljudi i žene :D da se razumijemo.Sila ih je dovela na vlast,samo ih sila može otjerati.Možda ;-) Primjer: mirni protesti protiv nasilja,šta bi?! Šta se to revolucionarno desilo?! Ništa. Mirni protesti protiv ovih iz saveza se mogu uporediti sa ulaskom u baru punu krokodila sa mrežom za leptire :skoljka: To što su ljudi pacifisti,ne mora nužno značiti da su u pravu.U Francuskoj i Grčkoj,Europi, pa se nasilje dešava. A mi kao glumimo kulturu.Kao,treba biti fin i dostojanstveno im reći "ma idite u,u,u peršun" i gotova stvar.Oni odlaze.Mislim,KUC-KUC,ima li koga u glavi ;-)

Kojim parama se placa kirija za te prostorije? Nasim parama. Kojim parama se placa renoviranje fasada? Nasim parama. Samo ce opet neko maznut brdo para, umjesto 12,000 KM reci ce da je obnova kostala 100,000 KM. Ma samo vi silom, niko vam ne brani. Ni u Francuskoj ni u Madjarskoj nijedan politicar nije Narod nazvao Ruljom. Kod nas jeste. Ni u francuskom ni u madjarskom fudbalskom savezu nema takav zakon gdje jedan iz rukovodstva jedini moze smijeniti sebe, i niko drugi da na to ne moze ZAKONSKI uticati. Ni u Francuskoj ni u Njemackoj ni u Madjarskoj ni u Britaniji neko ko je procesuiran i proglasen krivim ne moze biti na bilo kojoj poziciji, samo kod nas majstori pronevjere mogu biti u Ministarstvu finansija...
Aferim...
neshto
Posts: 425
Joined: 14/03/2005 23:21
Location: sarajevo

#161 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by neshto »

mIRCerka wrote:
nikad_izvini wrote:
Kojim parama se placa kirija za te prostorije? Nasim parama. Kojim parama se placa renoviranje fasada? Nasim parama. Samo ce opet neko maznut brdo para, umjesto 12,000 KM reci ce da je obnova kostala 100,000 KM. Ma samo vi silom, niko vam ne brani. Ni u Francuskoj ni u Madjarskoj nijedan politicar nije Narod nazvao Ruljom. Kod nas jeste. Ni u francuskom ni u madjarskom fudbalskom savezu nema takav zakon gdje jedan iz rukovodstva jedini moze smijeniti sebe, i niko drugi da na to ne moze ZAKONSKI uticati. Ni u Francuskoj ni u Njemackoj ni u Madjarskoj ni u Britaniji neko ko je procesuiran i proglasen krivim ne moze biti na bilo kojoj poziciji, samo kod nas majstori pronevjere mogu biti u Ministarstvu finansija...
Aferim...
evo još više razloga da se udari duplo žešće, fala mirci ;-)
amizun
Posts: 26
Joined: 19/05/2008 10:35

#162 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by amizun »

A kojim parama se placaju njihove plate, kojim parama je placen put i boravak u Moskvi, kojim parama se placa put i boravak u Sydney-u? S ovim ne zelim reci da podrzavam nasilje, jer sam ne mogu ucestvovati, ali se slazem sa osobama koje su misljenja da se mirnim putem ne moze nista rijesiti u BiH.

Sretno sutra!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#163 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by mIRCerka »

neshto wrote:evo još više razloga da se udari duplo žešće, fala mirci ;-)
Nemoj me samo proklinjati kad ti isplate recimo 10 KM manju platu jer dio ide u zajednicki fond za obnovu devastirane zgrade u huliganskom napadu...
User avatar
helo
Posts: 641
Joined: 13/03/2005 17:18
Location: Sarajevo

#164 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by helo »

Image
User avatar
hrasno38
Posts: 31485
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#165 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by hrasno38 »

Ovdje uvijek covjek mora biti oprezan sta da napise jer jedan pogresna rijec i odmah si sa savezom ili neprijatelj drzave. Ali nejse ja cu napisati kao i uvijek ono sto mislim. Protesti su opravdani 100% i tu mislim da nema apsolutno nikakve dileme medjutim moje je misljenje da i ode kompletna garnitura iz NS BiH se nece nista promjeniti. Zasto??? Zato sto je NS BiH kopija uredjenja drzave i jednostavno samo ce doci druga imena sa istim razmisljanjima. NS BiH ce imati opet predstavnika iz RS-a koji ce navijati za Srbiju jer Bajevic nece bar u ovakvom sistemu nikada biti odgovarajuci Srbin. Takodje Dominikovica ce zamjeniti njegov HDZ klon a iz Bosnjackog korpusa ce opet doci neko od hapi-patriota jer u savezu se vrti lova i tu nema mjesta nasim casnim legendama. Mozemo mi srusiti i zgradu do temelja ali sve dok se ne istjeraju oni sa Marin Dvora i ne budu nas vodili ljudi koji vole ovu drzavu svi sportski savezi ce biti samo njihovi klonovi. Ovdje je u pitanju fudbal, najvaznija sporedna stvar na svijetu ali bez koje se moze. U ovoj drzavi ce jos ove godine da se desi ekonomski bum ali u negativnom smislu zbog katastrofalnog divljanja cijena koje nam se sprema i onda ce nadam se krenuti mase i mase ljudi da ruse prvo temelje ovoga trulog drustva i u tom slucaju ovakvi crnjaci se nece ni smjeti pojavljivati u BH fudbalu. Sve sto unistimo u nasoj drzavi unistili smo svoje zato nisam nikada bio niti za jednu opciju rusenja ali za stvaranje panicnog straha kod NS-idiota naravno da jesam. Svim navijackim grupama koje su van Sarajeva a koje su najavile dolazak skidam kapu i sve grupe ovdje kada se skupe na jednom mjestu vise nece biti grupe nego pod jednim imenom BH PATRIOTI. Samo jedinstvo patriota moze promjeniti stvari u kompletnom drustvu i ovo treba da bude jedna pokretacka snaga nasega drustva koja treba da natjera na ulice sve nas i da napokon i Bosna i Hercegovina se rijesi svih ovih smetljara koji nas polako ubijaju.
tazmania
Posts: 70
Joined: 21/02/2008 11:12

#166 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by tazmania »

mIRCerka wrote:
neshto wrote:evo još više razloga da se udari duplo žešće, fala mirci ;-)
Nemoj me samo proklinjati kad ti isplate recimo 10 KM manju platu jer dio ide u zajednicki fond za obnovu devastirane zgrade u huliganskom napadu...
Ma nek mi odbije citavu platu samo da ova govna istjeramo jednom zauvjek, jer ja volim fudbal za razliku od njih i necu mirno sjediti i gledati kako ga unistavaju !!!
User avatar
hrasno38
Posts: 31485
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#167 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by hrasno38 »

vjesticanametli wrote:jeste najavili proteste da znaju kome poslati racun :D

a cekace vas bubasvabe, sipe, komarci, pilici i svasta jos

Cekale su i narod u Srbiji 5 Oktobra sve te nabrojane pa su na kraju tj. odmah na pocetku presle na pravu stranu!!!!!
User avatar
accent
Posts: 309
Joined: 16/10/2007 11:08
Location: Sarajevo

#168 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by accent »

mIRCerka wrote:
neshto wrote:evo još više razloga da se udari duplo žešće, fala mirci ;-)
Nemoj me samo proklinjati kad ti isplate recimo 10 KM manju platu jer dio ide u zajednicki fond za obnovu devastirane zgrade u huliganskom napadu...
**************************************************
mircerka koliko te placa savez da ih branis
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#169 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by mIRCerka »

accent wrote:
mIRCerka wrote:
neshto wrote:evo još više razloga da se udari duplo žešće, fala mirci ;-)
Nemoj me samo proklinjati kad ti isplate recimo 10 KM manju platu jer dio ide u zajednicki fond za obnovu devastirane zgrade u huliganskom napadu...
**************************************************
mircerka koliko te placa savez da ih branis
Da si od juce ovdje, rekla bih da pojma nemas o situaciji, ali posto nisi od juce tu, reci cu ti samo da si bezobrazan.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#171 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by -LIBERO- »

Ja razumijem Mircerku sta prica i u kojem fonu je ovo sto ona pokusava da objasni.
Samo mala je razlika izmedju recimo protesta kojima se pokusala smijeniti gradska uprva i ovih protesta.
"Mala" i osnovna razlika sto ce veliku vecinu protestanata u petak ciniti organizovane navijacke skupine,koje imaju totalno razlicito shvatanje,nacin ponasanja,nacin funkcijonisanja,nacin borbe.
I oni imaju totalno drugacije odnose i prema policiji,od recimo odnosa protestanata protiv "vlasti kantona".

tako da varijanta sto ce tu biti policija ,sipa..i ostali zastitari :D ne pije previse vode,ako se bude desila samo mala iskrica sve ce krenuti poput lancane reakcije,i sve skupa moze zavrsiti u neredima.

Apsolutno minimalne su dodirne tacke izmedju onih protesta i ovih u petak,tako da ej bezveze to porediti,jer vidim da neki spominju neka kao poredjenja i slicne folove.

Neznam ni ja sam,vakat je da se nesto pokrene,samo se bojim da bi se moglo oteti kontroli,jer skroz je drugi profil ljudi,barem je puno veci postotak ljudi koji drugacije rezonuju i rjesavaju stvari.

Ali eto,zivi bili pa vidjeli...i vidimo se u petak :D :bih:
neshto
Posts: 425
Joined: 14/03/2005 23:21
Location: sarajevo

#172 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by neshto »

mIRCerka wrote:
neshto wrote:evo još više razloga da se udari duplo žešće, fala mirci ;-)
Nemoj me samo proklinjati kad ti isplate recimo 10 KM manju platu jer dio ide u zajednicki fond za obnovu devastirane zgrade u huliganskom napadu...
mirci men je ovo puno vrijednije nego pišljivih 10 km, nego neki porezi i slične gluposti... ja sam za proteste koji bi trajali danima bez upotrebe sile sve dok govna ne popuste e ako ni to ne upali onda samo sila preostaje *eb ga...

a ne brani ona savez, samo pokušava suzbiti pozive za upotrebu sile jer ipak je odgovorna za ovaj forum...
User avatar
accent
Posts: 309
Joined: 16/10/2007 11:08
Location: Sarajevo

#173 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by accent »

Da si od juce ovdje, rekla bih da pojma nemas o situaciji, ali posto nisi od juce tu, reci cu ti samo da si bezobrazan.[/quote]

*********************************************
:mrgreen: nemre cojk ni zakuhat, ti odma napadas :mrgreen:
salim se, prijasnji post sam namjerno napisao jer samo cekam, da ti neko fakat ozbiljno kaze da branis savez
User avatar
Saraybosna
Posts: 99
Joined: 20/05/2008 14:37
Location: Saraybosna

#174 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by Saraybosna »

Nije normalan ko može porediti ove proteste i one smješne protiv vlade KS
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#175 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by mIRCerka »

accent wrote: :mrgreen: nemre cojk ni zakuhat, ti odma napadas :mrgreen:
salim se, prijasnji post sam namjerno napisao jer samo cekam, da ti neko fakat ozbiljno kaze da branis savez
obzirom da su mi prosli put rekli da mora da sam Semihina kcerka cim ne dam kamenjem na zgrade (a fakat moj General i Semiha imaju isti friz hihihih) ne bi me cudilo da si mrtav ozbiljan to rekao.
Ja samo kazem, dabogda nas pogodila kometa i donijela jednog Bilica i kod nas koji ce jbt znanje svima oko sebe i raditi svoj posao.
Locked