Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
KotromanichII
Posts: 1069
Joined: 17/11/2006 19:20

#1 Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by KotromanichII »

da nebi niko promasio
Ovim pozivamo sve ljubitelje fudbala u nasoj zemlji da kazu jednom za sva vremena "NE!" kriminogenom miljeu koji vlada u Nogometnom Savezu Bosne i Hercegovine i da svojim ucescem na demostracijama ispred zgrade NS-a u subotu, 23.5. u 12 sati dadnu podrsku istinskim fudbalskim velicinama Mehi Kodri i Elviru Bolicu, ljudima koji su se usprotivili lopovima i amaterima iz vrha BeHa nogometa.

Organizator

"Omladinski pokret za bolju Bosnu i Hercegovinu
"
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#2 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by Meshtar »

Kakav pokret? Koji ste vi i otkud u ovoj priči?
User avatar
KotromanichII
Posts: 1069
Joined: 17/11/2006 19:20

#3 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by KotromanichII »

ja sam sam prenio info, nisam ja clan tog pokreta
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#4 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by Meshtar »

Nisam ni rekao da si, nego me samo zanima ko su ljudi.
User avatar
KotromanichII
Posts: 1069
Joined: 17/11/2006 19:20

#5 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by KotromanichII »

Image
User avatar
sunčan dan
Posts: 360
Joined: 03/03/2008 14:22

#6 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by sunčan dan »

Mislim da nije bitno ko je čiji i kakav je pokret. Očigledno i njima smeta kriminal u NS BiH. Što više raje to bolje.
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#7 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by karanana »

ne kontam, svaki dan nekakvi protesti u organizaciji svakoga. razvodnit ce se kao i sve ostalo. treba organizovat jedan veliki protest. ja sam za ono na kosevu 1. juna, pa cemo vidjeti kuda nas noge s koseva odnesu dalje.
User avatar
montag
Posts: 160
Joined: 02/01/2008 12:28

#8 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by montag »

KotromanichII wrote:Image
dobre ilustracije :D
navijaci hrvatske i australije(cini mi se) :D ili aludiras na neko veliko takmicenje :D
i treba demonstracije....vrijeme je da se stane ukraj onim biserima u savezu
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#9 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by klixober »

montag wrote:
KotromanichII wrote:Image
dobre ilustracije :D
navijaci hrvatske i australije(cini mi se) :D ili aludiras na neko veliko takmicenje :D
i treba demonstracije....vrijeme je da se stane ukraj onim biserima u savezu

To u hrvatskom dresu je predsjednik naseg saveza Iljo Dominkovic.
Ja jos jednom pitam-moze li neko zamisliti predsjednika fudbalskog saveza Francuske da navija za Englesku u dresu Engleske...ili bilo koje druge drzave,da predsjednik saveza obuce dres druge drzave i javno navija za nju.
laku noć
Posts: 580
Joined: 09/04/2008 15:09
Location: ulica

#10 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by laku noć »

Meshtar wrote:Nisam ni rekao da si, nego me samo zanima ko su ljudi.
Podmladak SDP-a? :D
munir
Posts: 7
Joined: 11/03/2008 12:30

#11 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by munir »

Vi što organizujete proteste, jeste li kontaktirali ostale gradove, navijace svih klubova iz BiH? Ili je samo opet prepucavanje preko neta? I nije mi jasno zasto subota? Zar nije to mogao biti neki radni dan, jer čisto sumnjam da ima iko unutar zgrade saveza subotom?! Ja nemam ništa protiv protesta jer bih i ja rado došao ali ako ćemo protestovati, onda treba sve dobro organizovati i dar mar napraviti...pokazati da građani trebaju birati sve, ama baš svee!!!
I uspravu je onaj momak što pita: Ko ste vi sad? I ja prvi put čujem za vas!
Ko god bili, :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
montag
Posts: 160
Joined: 02/01/2008 12:28

#12 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by montag »

komeba wrote: To u hrvatskom dresu je predsjednik naseg saveza Iljo Dominkovic.
Ja jos jednom pitam-moze li neko zamisliti predsjednika fudbalskog saveza Francuske da navija za Englesku u dresu Engleske...ili bilo koje druge drzave,da predsjednik saveza obuce dres druge drzave i javno navija za nju.
uh, bravo, jest. nisam obracao paznju. gledao sam laicki - nezainteresovano na sliku, pa mi ne bi jasno.
...i opet mi nije jasno...stvarno, treba biti djon obraz pa navijati za druge, a da te prvi obilato hrane...bio sam upravu, dobra ilustracija :D
tazmania
Posts: 70
Joined: 21/02/2008 11:12

#13 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by tazmania »

ma nsita od protesta vjerujte mi, nego samo recite kad i u koliko da napadnemo na savez kad oni majmuni budu unutra i polomiti sve, jebati njima mater, popaliti ih, ja sam za to a ne da idem ispred zgrade i da galamim "BOSNA BOSNA" a da me oni majmuni gledaju s prozora i smiju se.... nego, znaci jedino rijesenje su batine !!!!! Javite kad i ukoliko, ja prvi dolazim....!!!!!
User avatar
Edin H.
Posts: 46889
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#14 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by Edin H. »

tazmania wrote:ma nsita od protesta vjerujte mi, nego samo recite kad i u koliko da napadnemo na savez kad oni majmuni budu unutra i polomiti sve, jebati njima mater, popaliti ih, ja sam za to a ne da idem ispred zgrade i da galamim "BOSNA BOSNA" a da me oni majmuni gledaju s prozora i smiju se.... nego, znaci jedino rijesenje su batine !!!!! Javite kad i ukoliko, ja prvi dolazim....!!!!!

:thumbup:

Apsolutno. Mirnim i javnim protestima se kod nas nazalost nista ne rjesava :(
User avatar
video
Posts: 6758
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#15 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by video »

Znam mjesto sa, skoro pa dzaba, bejzbol palicama. Bagra se ne moze otjerati bez batina-nikako :x :x
laku noć
Posts: 580
Joined: 09/04/2008 15:09
Location: ulica

#16 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by laku noć »

video wrote:Znam mjesto sa, skoro pa dzaba, bejzbol palicama. Bagra se ne moze otjerati bez batina-nikako :x :x
Ne zaboravi da iza bagre stoje Mupovi,Ose,Sipe,Bumbari,SFOR...... :lol:
User avatar
tokar
Posts: 42
Joined: 15/05/2008 12:32

#17 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by tokar »

laku noć wrote:
video wrote:Znam mjesto sa, skoro pa dzaba, bejzbol palicama. Bagra se ne moze otjerati bez batina-nikako :x :x
Ne zaboravi da iza bagre stoje Mupovi,Ose,Sipe,Bumbari,SFOR...... :lol:
Neka stoje pa šta!Iskreno, u ratu sam stajao pred puškama pa me nije bilo strah!
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#18 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by karanana »

video wrote:Znam mjesto sa, skoro pa dzaba, bejzbol palicama. Bagra se ne moze otjerati bez batina-nikako :x :x
gdje ih ima uzeti?
ne bojim se drotova. mnostvo bh fanaticosa ima pasose EU, ako nasi drotovi pocnu batinati odose im certifikati i posao kad se ljudi pocnu zaliti svojim ambasadama.
User avatar
tokar
Posts: 42
Joined: 15/05/2008 12:32

#19 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by tokar »

I ne prepadajte ljude Mupovima, Supovima, Sforovima, Bumbarima....Svi pred Savez i to je to...
laku noć
Posts: 580
Joined: 09/04/2008 15:09
Location: ulica

#20 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by laku noć »

tokar wrote:
laku noć wrote:
video wrote:Znam mjesto sa, skoro pa dzaba, bejzbol palicama. Bagra se ne moze otjerati bez batina-nikako :x :x
Ne zaboravi da iza bagre stoje Mupovi,Ose,Sipe,Bumbari,SFOR...... :lol:
Neka stoje pa šta!Iskreno, u ratu sam stajao pred puškama pa me nije bilo strah!
Samo što si u ratu možda i ti imao pušku a sad..... :run:
HakoBHF
Posts: 26
Joined: 26/03/2007 17:29
Contact:

#21 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by HakoBHF »

Saopstenje za javnost

Navijacka grupa svih reprezentacija Bosne i Hercegovine, BHFanaticos, ovim pozdravlja akciju "Omladinskog pokreta za bolju BiH" i potvrdjuje svoje ucesce na demonstracijama ispred zgrade Nogometnog Saveza u petak 23.5.2008 u 12 sati.

Iskoristicemo priliku da pozovemo sve navijacke skupine, zaljubljenike fudbala i sve gradjane koji ne mogu vise trpiti nepravdu nad nama samima i Bosnom i Hercegovinom da nam se pridruze i jednom zauvijek zavrsimo ovu pricu o lopovima u Savezu.

SVI U NAPAD JEDAN JE KODRO!

Navijacka organizacija svih BiH Reprezentacija, BHFanaticos.

Hajmo ih rusit!

www.bhfanaticos.com
User avatar
olduser
Posts: 361
Joined: 02/01/2008 16:16
Location: forum/ucp.php?i=164

#22 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by olduser »

HakoBHF wrote:Saopstenje za javnost

Navijacka grupa svih reprezentacija Bosne i Hercegovine, BHFanaticos, ovim pozdravlja akciju "Omladinskog pokreta za bolju BiH" i potvrdjuje svoje ucesce na demonstracijama ispred zgrade Nogometnog Saveza u petak 23.5.2008 u 12 sati.

Iskoristicemo priliku da pozovemo sve navijacke skupine, zaljubljenike fudbala i sve gradjane koji ne mogu vise trpiti nepravdu nad nama samima i Bosnom i Hercegovinom da nam se pridruze i jednom zauvijek zavrsimo ovu pricu o lopovima u Savezu.

SVI U NAPAD JEDAN JE KODRO!

Navijacka organizacija svih BiH Reprezentacija, BHFanaticos.

Hajmo ih rusit!

www.bhfanaticos.com
znaci pomjeren je termin na dan ranije, u petak...

mozda bi admin il mod trebo promjenit u nazivu teme onda datum ako BHF potvrdi da je u petak il je doslo do greske...

et pa sad nemojte doc a srali ste preko neta 5 dana kako trebaju protesti
tamam moze se i na dzumu stic u 1 :mrgreen:
User avatar
muskox
Posts: 64
Joined: 05/04/2008 18:22
Location: searching...
Contact:

#23 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by muskox »

Super !!!!

Svaka cast BHF-u i Omladinskom pokretu. Treba hitno siriti ovu informaciju dalje svim navijackim grupama, da se sto bolje organizujemo. HAJMO IH RUSIT !!!! :x :x

:bih: :bih: :bih:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#24 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by -LIBERO- »

Ima li ovdje neko relavantan iz BHF-a neko ko ima vise informacija???????

Interesuje me je li se kontaktiralo sa drugim navijackim skupinama,i sta je njihov stav.

Hvala.
amyy-24
Posts: 2
Joined: 16/03/2008 22:13

#25 Re: Protesti ispred saveza 24.5 u 12 sati

Post by amyy-24 »

zar ocekujete da vam se sve kaze na forumu
ovim je sve receno
trebamo bit slozni i svi se odazvat da zadamo zadnji udarac savezu i da ga dokrajcimo

Navijacka grupa svih reprezentacija Bosne i Hercegovine, BHFanaticos, ovim pozdravlja akciju "Omladinskog pokreta za bolju BiH" i potvrdjuje svoje ucesce na demonstracijama ispred zgrade Nogometnog Saveza u petak 23.5.2008 u 12 sati.

Iskoristicemo priliku da pozovemo sve navijacke skupine, zaljubljenike fudbala i sve gradjane koji ne mogu vise trpiti nepravdu nad nama samima i Bosnom i Hercegovinom da nam se pridruze i jednom zauvijek zavrsimo ovu pricu o lopovima u Savezu.

SVI U NAPAD JEDAN JE KODRO!

Navijacka organizacija svih BiH Reprezentacija, BHFanaticos.

Hajmo ih rusit!
Locked