Proslost vase partnerice/veseg partnera

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#76

Post by anais_nin »

@lady, potpisujem....sve ukljucujuci i djoletove rijeci :-) :D mudro zboris, kao i obicno
Choban-Budala
Posts: 68
Joined: 18/10/2007 18:19

#77

Post by Choban-Budala »

'Ajd da se ne svadjamo. Evo, slazem se s vama: Proslost nije vazna! Ko je j! Ali, podignimo ovu nasu, evo sada vec i zajednicku, teoriju i na jedan visi nivo: Fino cure stan'te na po carsije gdje god da zivite, otkrijte vase bele grudi pa nek se na istima mnogi slucajni prolaznik potpise a u cilju prikupljanja sto veceg broja potpisa da se Ratku Mladicu da namjesetenje u nekoj osnovnoj skoli, gdje su djecica vecinom The Bosniaks & The Croats. Jer, jeb'o proslost vise! Za ovu razgolicenost na javnome mjestu do not be sikirejted jerbo ce to vec koliko sutra biti stvar proslosti! Brigu o zdravstvenon stanju gorespomenute djecice nek' vodi neki doktor... Pa, recimo, Dr. Radovan Karadzic. To je sto on bio malo nestasan prije, ma to vam je stavr proslosti, cure, sta vam je, pa nemojte biti cjepidlake. Evo, moju konu Alexandru ostavio njen decko i to radi Alexandrinog druga. Alexandrin decko je, naime, samo zaboravio da kaze da je on u proslosti imao i veza sa muskarcima. Dakle, evo, mi zajednicki dokazasmo i na makro i na mikro planu da je proslost sve, samo ne vazna.
User avatar
ja_cura_
Posts: 941
Joined: 14/03/2007 10:10
Location: Sarajevo

#78

Post by ja_cura_ »

pretjera ga sad Chobane!
ti ode iz krajnosti u krajnjost!
eugen-magic
Posts: 206
Joined: 22/10/2007 00:38
Location: Zagreb
Contact:

#79 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by eugen-magic »

Dena wrote:Koliko je vama vazna proslost vaseg partnera ili partnerice, tj kako je ta osoba zivjela prije nego ste je vi upoznali, kako se ponasala i kako je razmisljala, ili vam je ipak SAMO vazna "sadasnjica".


svakome je manje-više važna. i naravno da može utjecati na buduću vezu.

ipak, važno ključno je da ima snage i želje da krene u pozitivnu budućnost.
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#80 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by obuca »

eugen-magic wrote:
Dena wrote:Koliko je vama vazna proslost vaseg partnera ili partnerice, tj kako je ta osoba zivjela prije nego ste je vi upoznali, kako se ponasala i kako je razmisljala, ili vam je ipak SAMO vazna "sadasnjica".


svakome je manje-više važna. i naravno da može utjecati na buduću vezu.

ipak, važno ključno je da ima snage i želje da krene u pozitivnu budućnost.
a da bi krenuli u boljŠu budućnost potrebujemo 50 eVra :D
Yamahalac
Posts: 1287
Joined: 27/11/2006 10:11
Location: Tu i tamo

#81 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by Yamahalac »

obuca wrote:
eugen-magic wrote:
Dena wrote:Koliko je vama vazna proslost vaseg partnera ili partnerice, tj kako je ta osoba zivjela prije nego ste je vi upoznali, kako se ponasala i kako je razmisljala, ili vam je ipak SAMO vazna "sadasnjica".


svakome je manje-više važna. i naravno da može utjecati na buduću vezu.

ipak, važno ključno je da ima snage i želje da krene u pozitivnu budućnost.
a da bi krenuli u boljŠu budućnost potrebujemo 50 eVra :D
imam blagi osjecaj da mezis malo, ono na tenane :D
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#82

Post by obuca »

ma jok ba čini ti se :D
milano
Posts: 329
Joined: 23/04/2007 11:59
Location: Italia

#83

Post by milano »

anais_nin wrote:
Dena wrote:
mamica papucarka wrote:na sta tacno mislis??? Emotivnu, ili kriminalnu :D Ili mislis opcenito :?
Pa opcenito...kao sto sam rekla, kako je ta osoba zivjela prije nego ste je vi upoznali, kako se ponasala i kako je razmisljala...
pa neke stvari jesu vazne, neke su apsolutno nevazne....recimo droga i druge vrste ovisnosti, kriminal, nasilje....to su bitni faktori iz proslosti....naravno da sve zavisi od osobe do osobe, kad i u kom kontekstu se nesto desavalo, ali bih zeljela biti upoznata sa takvim stvarima iz proslosti.....nasilje prema bilo kojoj od bivsih bi mi vjerovatno bila nepremostiva prepreka....

a sto se ljubavne proslosti tice i jeste i nije bitno,...recimo ako covjek ima djecu, brak(ove) iza sebe pa da, vjerovatno bih smatrala to bitnim podatkom....i zeljela bih da takve informacije dodju od njega, a ne, od okoline....da mi presuti nesto takvo, sama cinjenica da je to presutio bi mi vise govorila o njemu nego to sto je prije bio u braku.....\

u situacijama u kojima dobivam sve potrebne informacije od njega, gdje postoji iskrenost, povjerenje i postovanje, price o necijoj proslosti koje dolaze od mahale me ne bi bas previse pogadjale :D
najbitnije je kolko love ima, sve ostalo je skoro pa nebitno.
Choban-Budala
Posts: 68
Joined: 18/10/2007 18:19

#84

Post by Choban-Budala »

ja_cura_ wrote:pretjera ga sad Chobane!
ti ode iz krajnosti u krajnjost!
Pa, necemo se igrat' iskrenosti. Kao i drugdje, ili jesi ili nisi. Nesto, bilo sta, ili je vazno ili nije. Ne znam kako Ti, al' meni se gade poluproizvodi, neke polusirovine, "nebruseni dijamanti", to jest. Znaci li to da Tebi, npr, Tvoj decko/cura odgavara po potrebi, nekada da a nekada ne? Po potrebi i momentu, dakle. To meni nema smisla. Ja cijenim karakter, znas, sve ostalo meni je nebitno. Ako je ososba zenskog spolovila ucestvovala u vodjenju ljubavi na gajbama, pored WC-a iza kafane s osobom koju prije toga nije vidjela, nek' urami ona sebi tu "proslost". Fol je u slijedecm: Njoj je to prijalo, ali suti, jer zna sojka, kakav je to cin bio i da ce izgubit' sve u roku od hitro.com ako lane i jednu. Ne kriju se stvari samo zato da "mi decka ne boli glava". To su price za malu djecu, i to ovu sto im R.M. predaje odbranu i zastitu a lijeci ih cika doktor R.K. Ili, ako Ti je lakse, samo zamisli da je Tvoj partner uzivao u pruzanju oralnog zdovoljstva srednjovjecnim muskarcima po Svici, i jos uvijek je s tim OK, samo on konta da je bolje da Ti o tome pojma nemas. A bas onako fin decko. A-ha, siguran sam da bi Ti to prihvatila. Zato, mani...
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#85

Post by FFK as Lucy01 »

Choban-Budala wrote:
ja_cura_ wrote:pretjera ga sad Chobane!
ti ode iz krajnosti u krajnjost!
Pa, necemo se igrat' iskrenosti. Kao i drugdje, ili jesi ili nisi. Nesto, bilo sta, ili je vazno ili nije. Ne znam kako Ti, al' meni se gade poluproizvodi, neke polusirovine, "nebruseni dijamanti", to jest. Znaci li to da Tebi, npr, Tvoj decko/cura odgavara po potrebi, nekada da a nekada ne? Po potrebi i momentu, dakle. To meni nema smisla. Ja cijenim karakter, znas, sve ostalo meni je nebitno. Ako je ososba zenskog spolovila ucestvovala u vodjenju ljubavi na gajbama, pored WC-a iza kafane s osobom koju prije toga nije vidjela, nek' urami ona sebi tu "proslost". Fol je u slijedecm: Njoj je to prijalo, ali suti, jer zna sojka, kakav je to cin bio i da ce izgubit' sve u roku od hitro.com ako lane i jednu. Ne kriju se stvari samo zato da "mi decka ne boli glava". To su price za malu djecu, i to ovu sto im R.M. predaje odbranu i zastitu a lijeci ih cika doktor R.K. Ili, ako Ti je lakse, samo zamisli da je Tvoj partner uzivao u pruzanju oralnog zdovoljstva srednjovjecnim muskarcima po Svici, i jos uvijek je s tim OK, samo on konta da je bolje da Ti o tome pojma nemas. A bas onako fin decko. A-ha, siguran sam da bi Ti to prihvatila. Zato, mani...
A koliko to ti veza znas da je u njima jedan od partnera radio ili imao iskustvo o kojerm pricas!!!!

Ides stalno u neke extreme, sve nesto u stilu "on bio u Sing-Singu, i bila redaljka muskaraca na njemu....poslije bilo kolektivno pusenje...." come on :roll:
Mislim da nema bas puno onih koji se mogu "pohvaliti" takvim iskustvom. Ostali smrtnici su imali obican, dosadan sex :lol: sa osobama suprotnog pola (u vecini slucajeva :D ) i ne vidim sta to mijenja u vezi ako je moj momak/muz spavao sa 5 ili 50 zena....mozda samo zna bolje sta da radi :D zbog radi iskustva....

Kazu da ti je prijatelj onaj ko te u "bobu" poznaje ali ti je i dalje prijatelj :lol: . Mislim da se to moze primijeniti i na ljubavne veze. Tebi ako je bitno sa koliko je muskaraca tvoja cura spavala i na tome zasnivas "to be or not to be" u vezi......e yebiga onda :roll:
A ono sto ne pitas i ne znas, to te i ne boli :D ako vec ne mozes da podneses da je neko prije tebe radio "iste stvari" sa "tvojom" dEvojkom...mada ja i dalje ne vidm sta ce to promijeniti-znao ti ne znao to je bilo i nece se promijeniti, ali je bilo u proslosti.....
User avatar
scorpion7
Posts: 583
Joined: 25/05/2007 13:56
Location: JUG JUG JUG

#86 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by scorpion7 »

obuca wrote:
eugen-magic wrote:
Dena wrote:Koliko je vama vazna proslost vaseg partnera ili partnerice, tj kako je ta osoba zivjela prije nego ste je vi upoznali, kako se ponasala i kako je razmisljala, ili vam je ipak SAMO vazna "sadasnjica".


svakome je manje-više važna. i naravno da može utjecati na buduću vezu.

ipak, važno ključno je da ima snage i želje da krene u pozitivnu budućnost.
a da bi krenuli u boljŠu budućnost potrebujemo 50 eVra :D
Sto tako skromno :D:D:D...kad moze ona sa kobiljom glavom izvuc vishe i djecu slati po exkurzijama :D:D:D
User avatar
scorpion7
Posts: 583
Joined: 25/05/2007 13:56
Location: JUG JUG JUG

#87

Post by scorpion7 »

Chobane druze drz se teorije STO IH JE VISHE IMALA,TO JE SADA MENI BOLJA...i nemas problema. ;):D:D:D...opusti se i oguli jabuku ;)
Choban-Budala
Posts: 68
Joined: 18/10/2007 18:19

#88

Post by Choban-Budala »

Lucy01 wrote:
Choban-Budala wrote:
ja_cura_ wrote:pretjera ga sad Chobane!
ti ode iz krajnosti u krajnjost!
Pa, necemo se igrat' iskrenosti. Kao i drugdje, ili jesi ili nisi. Nesto, bilo sta, ili je vazno ili nije. Ne znam kako Ti, al' meni se gade poluproizvodi, neke polusirovine, "nebruseni dijamanti", to jest. Znaci li to da Tebi, npr, Tvoj decko/cura odgavara po potrebi, nekada da a nekada ne? Po potrebi i momentu, dakle. To meni nema smisla. Ja cijenim karakter, znas, sve ostalo meni je nebitno. Ako je ososba zenskog spolovila ucestvovala u vodjenju ljubavi na gajbama, pored WC-a iza kafane s osobom koju prije toga nije vidjela, nek' urami ona sebi tu "proslost". Fol je u slijedecm: Njoj je to prijalo, ali suti, jer zna sojka, kakav je to cin bio i da ce izgubit' sve u roku od hitro.com ako lane i jednu. Ne kriju se stvari samo zato da "mi decka ne boli glava". To su price za malu djecu, i to ovu sto im R.M. predaje odbranu i zastitu a lijeci ih cika doktor R.K. Ili, ako Ti je lakse, samo zamisli da je Tvoj partner uzivao u pruzanju oralnog zdovoljstva srednjovjecnim muskarcima po Svici, i jos uvijek je s tim OK, samo on konta da je bolje da Ti o tome pojma nemas. A bas onako fin decko. A-ha, siguran sam da bi Ti to prihvatila. Zato, mani...
A koliko to ti veza znas da je u njima jedan od partnera radio ili imao iskustvo o kojerm pricas!!!!

Ides stalno u neke extreme, sve nesto u stilu "on bio u Sing-Singu, i bila redaljka muskaraca na njemu....poslije bilo kolektivno pusenje...." come on :roll:
Mislim da nema bas puno onih koji se mogu "pohvaliti" takvim iskustvom. Ostali smrtnici su imali obican, dosadan sex :lol: sa osobama suprotnog pola (u vecini slucajeva :D ) i ne vidim sta to mijenja u vezi ako je moj momak/muz spavao sa 5 ili 50 zena....mozda samo zna bolje sta da radi :D zbog radi iskustva....

Kazu da ti je prijatelj onaj ko te u "bobu" poznaje ali ti je i dalje prijatelj :lol: . Mislim da se to moze primijeniti i na ljubavne veze. Tebi ako je bitno sa koliko je muskaraca tvoja cura spavala i na tome zasnivas "to be or not to be" u vezi......e yebiga onda :roll:
A ono sto ne pitas i ne znas, to te i ne boli :D ako vec ne mozes da podneses da je neko prije tebe radio "iste stvari" sa "tvojom" dEvojkom...mada ja i dalje ne vidm sta ce to promijeniti-znao ti ne znao to je bilo i nece se promijeniti, ali je bilo u proslosti.....
Lucy01, ti kad kod zines ja se zabezknem kol'ko si panglu. Majke mi. Ovo blage veze nema s onim sto ja napisah. Nije stvar u broju. Nego, posto ti vise nisi u cvijetu mladosti, eto tebe tamo, pa ti i dalje misli da si "Otkacena, nekad malo i luda-sasava, majke mi, a ovako kad je vidis na ulici, zena dotjerana, o sebi pri sebi, i uspjesna, ma nju ti prosto poslovi traze, eto, kakva je ona vrijedna..." Lucy01, tebe ni Zumbo iza Doma ne bi j. Bar ne u ono vrijeme. Ma koliko mi sutjeli o tome.
Choban-Budala
Posts: 68
Joined: 18/10/2007 18:19

#89

Post by Choban-Budala »

scorpion7 wrote:Chobane druze drz se teorije STO IH JE VISHE IMALA,TO JE SADA MENI BOLJA...i nemas problema. ;):D:D:D...opusti se i oguli jabuku ;)
Nije, ba, uopste rijec o broju. Bio sam s 'iskusnim" curama koje uopste nemaju osjacaj za k... kakav broj, kakvi bakraci. Radi o karakteru osobe. evo, da si ti zensko, i da ti tvoj frajer "zaboravi" spomenut' da je degenecio svaku curu prije tebe i da da je gadan kad popije, sta bi ti uradio? Eto, blage veze nema ni sa seksom, ni sa brojem. Ili, da tebi tvoja cura "zaboravi" priopciti da se u ratu i poslije rata pucala sa strancima, pa ju je jedan priveo nedje na Zapad, tamo napump'o pa odjeb'o. Bi l' ti bio ponosan na nju sto se ona ni za zehru nije promijenila? Mislim, ne znam koji primjer da vam navedem da skuzite da je proslost u svakom slucaju veoma vazna: i u poslovnom, i emotivnom, zdravstvenom, kako god. Ja ni mrtav ne bih osudjivao ljude drugacijih pogleda na zivot, al' se ne moram ja s njima bas nesto ekstra druzit'. Tako da, ako nesto krije nek' nadje sebi nekog ko isto tako ima oraha u padze, pa nek' pricaju do sutra sta je ispravno.
luciferino
Posts: 1960
Joined: 18/08/2005 17:54

#90

Post by luciferino »

Naravno da je prošlost važna u principu, samo što je nekom važna više, a nekom manje, i što su nam kao različitim personama neprihvatljivi/prihvatljivi i različiti aspekti prošlosti. Šta se sad tu opet zakrviste.

Od nameta nema selameta. :oops:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#91

Post by anais_nin »

Choban-Budala wrote:
Lucy01 wrote:
Choban-Budala wrote: Pa, necemo se igrat' iskrenosti. Kao i drugdje, ili jesi ili nisi. Nesto, bilo sta, ili je vazno ili nije. Ne znam kako Ti, al' meni se gade poluproizvodi, neke polusirovine, "nebruseni dijamanti", to jest. Znaci li to da Tebi, npr, Tvoj decko/cura odgavara po potrebi, nekada da a nekada ne? Po potrebi i momentu, dakle. To meni nema smisla. Ja cijenim karakter, znas, sve ostalo meni je nebitno. Ako je ososba zenskog spolovila ucestvovala u vodjenju ljubavi na gajbama, pored WC-a iza kafane s osobom koju prije toga nije vidjela, nek' urami ona sebi tu "proslost". Fol je u slijedecm: Njoj je to prijalo, ali suti, jer zna sojka, kakav je to cin bio i da ce izgubit' sve u roku od hitro.com ako lane i jednu. Ne kriju se stvari samo zato da "mi decka ne boli glava". To su price za malu djecu, i to ovu sto im R.M. predaje odbranu i zastitu a lijeci ih cika doktor R.K. Ili, ako Ti je lakse, samo zamisli da je Tvoj partner uzivao u pruzanju oralnog zdovoljstva srednjovjecnim muskarcima po Svici, i jos uvijek je s tim OK, samo on konta da je bolje da Ti o tome pojma nemas. A bas onako fin decko. A-ha, siguran sam da bi Ti to prihvatila. Zato, mani...
A koliko to ti veza znas da je u njima jedan od partnera radio ili imao iskustvo o kojerm pricas!!!!

Ides stalno u neke extreme, sve nesto u stilu "on bio u Sing-Singu, i bila redaljka muskaraca na njemu....poslije bilo kolektivno pusenje...." come on :roll:
Mislim da nema bas puno onih koji se mogu "pohvaliti" takvim iskustvom. Ostali smrtnici su imali obican, dosadan sex :lol: sa osobama suprotnog pola (u vecini slucajeva :D ) i ne vidim sta to mijenja u vezi ako je moj momak/muz spavao sa 5 ili 50 zena....mozda samo zna bolje sta da radi :D zbog radi iskustva....

Kazu da ti je prijatelj onaj ko te u "bobu" poznaje ali ti je i dalje prijatelj :lol: . Mislim da se to moze primijeniti i na ljubavne veze. Tebi ako je bitno sa koliko je muskaraca tvoja cura spavala i na tome zasnivas "to be or not to be" u vezi......e yebiga onda :roll:
A ono sto ne pitas i ne znas, to te i ne boli :D ako vec ne mozes da podneses da je neko prije tebe radio "iste stvari" sa "tvojom" dEvojkom...mada ja i dalje ne vidm sta ce to promijeniti-znao ti ne znao to je bilo i nece se promijeniti, ali je bilo u proslosti.....
Lucy01, ti kad kod zines ja se zabezknem kol'ko si panglu. Majke mi. Ovo blage veze nema s onim sto ja napisah. Nije stvar u broju. Nego, posto ti vise nisi u cvijetu mladosti, eto tebe tamo, pa ti i dalje misli da si "Otkacena, nekad malo i luda-sasava, majke mi, a ovako kad je vidis na ulici, zena dotjerana, o sebi pri sebi, i uspjesna, ma nju ti prosto poslovi traze, eto, kakva je ona vrijedna..." Lucy01, tebe ni Zumbo iza Doma ne bi j. Bar ne u ono vrijeme. Ma koliko mi sutjeli o tome.

ohani malo s rijecnik, da ne bi bio ohanut :oops:

smatraj se OPOMENUTIM :roll:

P.S. i bez politike i politickih komentara ovde....imas podforum POLITIKA pa to tamo rijesavaj....
rihakm
Posts: 204
Joined: 04/05/2007 23:00
Location: Land of the Blind

#92 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by rihakm »

danas wrote:
anais_nin wrote:
Choban-Budala wrote: Presudna. U 100% slucajeva one su se jebavale k'o stuke, e one lazu o svojoj tzv. proslosti... Jerbo znaju, genetski im je to, da ce i nastaviti. Isto tako znaju da nema Boga da budu "postovane princeze", kao sto mastaju da budu, ako izadje na vidjelo da one u pojedinim slucajevima, zapravo, pojma nemaju ni ko ih je jeb'o (kao, "Pa, rekao mi je da je taj i taj..."). Istorija je vazna da bi smo znali kud idemo, a ovi koji lazu, imaju razloga sto lazu i ko ih jebe! Pa zamisli ti da je tebi tvoj decko "zaboravo" kazat kako je zivio kad starijeg muskarca u, recimo, Luxemburgu? I ispostavi se da mu je tvoj decko dav'o guze u zamjenu za stan & hranu. Docim, cijelo ovo vrijeme dok je decko s tobom, najdivnije prica o tom finom, ugladjenom gospodinu i njegovim prijateljima intelektualcima. Stipu ba... Za ove koji nesto kriju iz proslosti postoji najkraca rijec u nasem jeziku: is!
(1) dragi chobane kakve zeMske ti kupis? :-) i GDJE ih kupis? :D

(2) pa sad rece da ni one same ne znaju ko ih je jebavao

:-)
mene zanima kojem je to iz luxemburga choban davao guze :oops: :D
ote mi rijec iz tastature :D
Ivanche
Posts: 349
Joined: 01/10/2007 11:29

#93

Post by Ivanche »

Definitivno da mi je vazna proslost...nek ja znam gdje je i sta je radio...(ne detalje) ali ... nije mi simpa tip ako je bio sa njih 200...to je za mene drolja, ebes to ako ga ja svako mogao imati... ali i zbog drugih stvari..tako; za mene licno je vazna proslost, ne moram znati detalje, ali opcenito gdje, sta , skim, sto ovako ili onako (i ne mislim sad samo na seks)...
Choban-Budala
Posts: 68
Joined: 18/10/2007 18:19

#94

Post by Choban-Budala »

anais_nin wrote:
Choban-Budala wrote:
Lucy01 wrote: A koliko to ti veza znas da je u njima jedan od partnera radio ili imao iskustvo o kojerm pricas!!!!

Ides stalno u neke extreme, sve nesto u stilu "on bio u Sing-Singu, i bila redaljka muskaraca na njemu....poslije bilo kolektivno pusenje...." come on :roll:
Mislim da nema bas puno onih koji se mogu "pohvaliti" takvim iskustvom. Ostali smrtnici su imali obican, dosadan sex :lol: sa osobama suprotnog pola (u vecini slucajeva :D ) i ne vidim sta to mijenja u vezi ako je moj momak/muz spavao sa 5 ili 50 zena....mozda samo zna bolje sta da radi :D zbog radi iskustva....

Kazu da ti je prijatelj onaj ko te u "bobu" poznaje ali ti je i dalje prijatelj :lol: . Mislim da se to moze primijeniti i na ljubavne veze. Tebi ako je bitno sa koliko je muskaraca tvoja cura spavala i na tome zasnivas "to be or not to be" u vezi......e yebiga onda :roll:
A ono sto ne pitas i ne znas, to te i ne boli :D ako vec ne mozes da podneses da je neko prije tebe radio "iste stvari" sa "tvojom" dEvojkom...mada ja i dalje ne vidm sta ce to promijeniti-znao ti ne znao to je bilo i nece se promijeniti, ali je bilo u proslosti.....
Lucy01, ti kad kod zines ja se zabezknem kol'ko si panglu. Majke mi. Ovo blage veze nema s onim sto ja napisah. Nije stvar u broju. Nego, posto ti vise nisi u cvijetu mladosti, eto tebe tamo, pa ti i dalje misli da si "Otkacena, nekad malo i luda-sasava, majke mi, a ovako kad je vidis na ulici, zena dotjerana, o sebi pri sebi, i uspjesna, ma nju ti prosto poslovi traze, eto, kakva je ona vrijedna..." Lucy01, tebe ni Zumbo iza Doma ne bi j. Bar ne u ono vrijeme. Ma koliko mi sutjeli o tome.

ohani malo s rijecnik, da ne bi bio ohanut :oops:

smatraj se OPOMENUTIM :roll:

P.S. i bez politike i politickih komentara ovde....imas podforum POLITIKA pa to tamo rijesavaj....
Kakva, ba, politika i kakva, ba, opomena? Je l' treba da se uplasim ili barem zabrinem? Ali, evo, progledah sad: kakav je to, oh A-N, milosti puna, dozvoljen rjecnik (rijecnik, to jest)? Ja inace volim kad mi ljui kazu: "Suti dok razgovaras sa mnom!" Jer, ako to nije demokratija, ja stvarno ne znam sta je. Jos kad mi priprijete da sam, je l' te, opomenut i to kad se meni prvo nagovore, ma nema... Opsti rahatluk! OJHA!
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#95

Post by FFK as Lucy01 »

Choban-Budala wrote:
Lucy01, ti kad kod zines ja se zabezknem kol'ko si panglu. Majke mi. Ovo blage veze nema s onim sto ja napisah. Nije stvar u broju. Nego, posto ti vise nisi u cvijetu mladosti, eto tebe tamo, pa ti i dalje misli da si "Otkacena, nekad malo i luda-sasava, majke mi, a ovako kad je vidis na ulici, zena dotjerana, o sebi pri sebi, i uspjesna, ma nju ti prosto poslovi traze, eto, kakva je ona vrijedna..." Lucy01, tebe ni Zumbo iza Doma ne bi j. Bar ne u ono vrijeme. Ma koliko mi sutjeli o tome.
Ja tebe dosada nisam uzimala zaozbiljno....i samo jednom kad sam ignorisala moj "gut feeling"...zayebala sam se 8-)

I naravno da cu i dalje da MISLIM...sto tebi ocito ne polazi bas za rukom. Ali nada umire zadnja....

Ne rece ti nikad tri puta brzo "crna cipka-bijela cipka" :D :D
artzy
Posts: 839
Joined: 03/01/2005 05:52

#96 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by artzy »

anais_nin wrote:
Choban-Budala wrote:
Dena wrote:Koliko je vama vazna proslost vaseg partnera ili partnerice, tj kako je ta osoba zivjela prije nego ste je vi upoznali, kako se ponasala i kako je razmisljala, ili vam je ipak SAMO vazna "sadasnjica".
Presudna. U 100% slucajeva one su se jebavale k'o stuke, e one lazu o svojoj tzv. proslosti... Jerbo znaju, genetski im je to, da ce i nastaviti. Isto tako znaju da nema Boga da budu "postovane princeze", kao sto mastaju da budu, ako izadje na vidjelo da one u pojedinim slucajevima, zapravo, pojma nemaju ni ko ih je jeb'o (kao, "Pa, rekao mi je da je taj i taj..."). Istorija je vazna da bi smo znali kud idemo, a ovi koji lazu, imaju razloga sto lazu i ko ih jebe! Pa zamisli ti da je tebi tvoj decko "zaboravo" kazat kako je zivio kad starijeg muskarca u, recimo, Luxemburgu? I ispostavi se da mu je tvoj decko dav'o guze u zamjenu za stan & hranu. Docim, cijelo ovo vrijeme dok je decko s tobom, najdivnije prica o tom finom, ugladjenom gospodinu i njegovim prijateljima intelektualcima. Stipu ba... Za ove koji nesto kriju iz proslosti postoji najkraca rijec u nasem jeziku: is!
(1) dragi chobane kakve zeMske ti kupis? :-) i GDJE ih kupis? :D

(2) pa sad rece da ni one same ne znaju ko ih je jebavao

:-)
Najvaznije je da zenska sve zna ali da to nije naucila u praksi. :lol: :lol:
Vedoni
Posts: 274
Joined: 21/10/2006 17:14

#97

Post by Vedoni »

Kazu da je prekomjerna upotreba smajlija na forumima odraz niske inteligencije.
I bajdvej, po meni je, poslije svega, ipak Choban u pravu.
Gia_x
Posts: 52
Joined: 28/09/2007 15:32

#98

Post by Gia_x »

:? :sad: :) :-) :-D :D :oops: :) :shock: :) :roll: :D :oops:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#99

Post by anais_nin »

Choban-Budala wrote:
scorpion7 wrote:Chobane druze drz se teorije STO IH JE VISHE IMALA,TO JE SADA MENI BOLJA...i nemas problema. ;):D:D:D...opusti se i oguli jabuku ;)
Nije, ba, uopste rijec o broju. Bio sam s 'iskusnim" curama koje uopste nemaju osjacaj za k... kakav broj, kakvi bakraci. Radi o karakteru osobe. evo, da si ti zensko, i da ti tvoj frajer "zaboravi" spomenut' da je degenecio svaku curu prije tebe i da da je gadan kad popije, sta bi ti uradio? Eto, blage veze nema ni sa seksom, ni sa brojem. Ili, da tebi tvoja cura "zaboravi" priopciti da se u ratu i poslije rata pucala sa strancima, pa ju je jedan priveo nedje na Zapad, tamo napump'o pa odjeb'o. Bi l' ti bio ponosan na nju sto se ona ni za zehru nije promijenila? Mislim, ne znam koji primjer da vam navedem da skuzite da je proslost u svakom slucaju veoma vazna: i u poslovnom, i emotivnom, zdravstvenom, kako god. Ja ni mrtav ne bih osudjivao ljude drugacijih pogleda na zivot, al' se ne moram ja s njima bas nesto ekstra druzit'. Tako da, ako nesto krije nek' nadje sebi nekog ko isto tako ima oraha u padze, pa nek' pricaju do sutra sta je ispravno.
e nek si ti bio s "iskusnim" curama pa sada sve po tom arshinu ocjenjujes :roll: a sto se ovih primjera tice ja te fakat ne kontam....pa koji ce mi to frajer ispricati da je degenecio neku zensku prije mene ili da je gadan kad popije??? :-) valjda imam 2 oka da vidim, i mozak da procesiram informacije, pa koliko dugo se ta "gadnost" pri picu moze sakrivati? ja koliko znam ne bas dugo....zato nema sta ko da mi prica o njegovoj proslosti, valjda bih sama bila u stanju da saberem 2+2 i oduzmem ga do 0 :oops:

i sta ti imas protiv cura koje su se "pucale" sa strancima? to postoji neka rang lista o kojoj ja nista ne znam ocigledno??? :roll:

*one koje su se pucale s domacim toliko i toliko bodova....
*one koje su se pucale s domacim neprijateljem toliko i toliko bodova
*one koje su se pucale sa strancima toliko i toliko bodova (ove su ocigledno najgore)....extra poeni ako je bio kakav vojnik :roll: :lol:

ma daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj bjezi ba.....nakav UNPROFORac ti pokupio trebu i sad eno ih sve zene kurve :-)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#100

Post by anais_nin »

Choban-Budala wrote:'Ajd da se ne svadjamo. Evo, slazem se s vama: Proslost nije vazna! Ko je j! Ali, podignimo ovu nasu, evo sada vec i zajednicku, teoriju i na jedan visi nivo: Fino cure stan'te na po carsije gdje god da zivite, otkrijte vase bele grudi pa nek se na istima mnogi slucajni prolaznik potpise a u cilju prikupljanja sto veceg broja potpisa da se Ratku Mladicu da namjesetenje u nekoj osnovnoj skoli, gdje su djecica vecinom The Bosniaks & The Croats. Jer, jeb'o proslost vise! Za ovu razgolicenost na javnome mjestu do not be sikirejted jerbo ce to vec koliko sutra biti stvar proslosti! Brigu o zdravstvenon stanju gorespomenute djecice nek' vodi neki doktor... Pa, recimo, Dr. Radovan Karadzic. To je sto on bio malo nestasan prije, ma to vam je stavr proslosti, cure, sta vam je, pa nemojte biti cjepidlake. Evo, moju konu Alexandru ostavio njen decko i to radi Alexandrinog druga. Alexandrin decko je, naime, samo zaboravio da kaze da je on u proslosti imao i veza sa muskarcima. Dakle, evo, mi zajednicki dokazasmo i na makro i na mikro planu da je proslost sve, samo ne vazna.

politika se odnosi na ovaj post....ne dovlaci gore nabrojane likova na lj&s, kao sto rekoh postoji vec podforum za to....

i nemoj mi o demokratiji ziv bio.....eto nek je demokratija kad imas toliko stila i forme da pises stvari kao sto je "Lucy01, tebe ni Zumbo iza Doma ne bi j." jednoj forumasici :oops: rekoh ti da se smatras upozorenim....ti nastavi svojim rijecnikom, pa cemo vidjeti dokle cemo stici (a dosta sam sigurna da ti neces daleko tim putem)....
Post Reply