Proslost vase partnerice/veseg partnera

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#51

Post by Saian »

flash : anais, danas, lejdi za ruke se drzhe i skachu oko vatre izvikujuci nesto na staroarmenskom :D :D :D za punog mjeseca :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#52

Post by danas »

jao sai :lol:
ne znam ja sta one rade, ali U mene su u pitanju plemenske sihre :oops: :D :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#53

Post by anais_nin »

Saian wrote:flash : anais, danas, lejdi za ruke se drzhe i skachu oko vatre izvikujuci nesto na staroarmenskom :D :D :D za punog mjeseca :D
jesi li se namah popalio, i od same pomisli? :D :lol:
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#54

Post by lady midnight »

Saian wrote:flash : anais, danas, lejdi za ruke se drzhe i skachu oko vatre izvikujuci nesto na staroarmenskom :D :D :D za punog mjeseca :D
jashta, k'o tri gorske vile kad kolo uhvate :oops: :D:D:D:D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#55

Post by danas »

lady midnight wrote:
Saian wrote:flash : anais, danas, lejdi za ruke se drzhe i skachu oko vatre izvikujuci nesto na staroarmenskom :D :D :D za punog mjeseca :D
jashta, k'o tri gorske vile kad kolo uhvate :oops: :D:D:D:D
aha :oops: :oops: :oops:

Image
Last edited by danas on 07/11/2007 03:28, edited 1 time in total.
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#56

Post by Saian »

anais_nin wrote:
Saian wrote:flash : anais, danas, lejdi za ruke se drzhe i skachu oko vatre izvikujuci nesto na staroarmenskom :D :D :D za punog mjeseca :D
jesi li se namah popalio, i od same pomisli? :D :lol:
ma eto me ko taj zhar sto hodate po njemu kad izgovarate nerazumljive ciribuciribalizme :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#57

Post by anais_nin »

mema mo wrote:
anais_nin wrote:
mema mo wrote:ne prepadaj me bona nebila :lol: :lol:
jok ja bona :D

p.s. sta ti imas protiv malo sejtanluka? :lol: :lol: :lol: :D
nemam vala nista, volim ja sejtanluke :D bolje da ne diram u njegovu proslost jer ako on pocme ceprkat po mojoj nahebala sam :lol: :lol: :lol:
ma samo nas buduci sejtanluk zanima, je li tako? :D :-)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#58

Post by anais_nin »

Saian wrote:
anais_nin wrote:
Saian wrote:flash : anais, danas, lejdi za ruke se drzhe i skachu oko vatre izvikujuci nesto na staroarmenskom :D :D :D za punog mjeseca :D
jesi li se namah popalio, i od same pomisli? :D :lol:
ma eto me ko taj zhar sto hodate po njemu kad izgovarate nerazumljive ciribuciribalizme :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
znam ja koliko ti volis vjestice :kiss:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#59

Post by pitt »

e moj sai.......kakve i ti more zamisljas :D:D:D gluho i daleko bilo :-) :-) :D
Choban-Budala
Posts: 68
Joined: 18/10/2007 18:19

#60 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by Choban-Budala »

Dena wrote:Koliko je vama vazna proslost vaseg partnera ili partnerice, tj kako je ta osoba zivjela prije nego ste je vi upoznali, kako se ponasala i kako je razmisljala, ili vam je ipak SAMO vazna "sadasnjica".
Presudna. U 100% slucajeva one su se jebavale k'o stuke, e one lazu o svojoj tzv. proslosti... Jerbo znaju, genetski im je to, da ce i nastaviti. Isto tako znaju da nema Boga da budu "postovane princeze", kao sto mastaju da budu, ako izadje na vidjelo da one u pojedinim slucajevima, zapravo, pojma nemaju ni ko ih je jeb'o (kao, "Pa, rekao mi je da je taj i taj..."). Istorija je vazna da bi smo znali kud idemo, a ovi koji lazu, imaju razloga sto lazu i ko ih jebe! Pa zamisli ti da je tebi tvoj decko "zaboravo" kazat kako je zivio kad starijeg muskarca u, recimo, Luxemburgu? I ispostavi se da mu je tvoj decko dav'o guze u zamjenu za stan & hranu. Docim, cijelo ovo vrijeme dok je decko s tobom, najdivnije prica o tom finom, ugladjenom gospodinu i njegovim prijateljima intelektualcima. Stipu ba... Za ove koji nesto kriju iz proslosti postoji najkraca rijec u nasem jeziku: is!
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#61 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by anais_nin »

Choban-Budala wrote:
Dena wrote:Koliko je vama vazna proslost vaseg partnera ili partnerice, tj kako je ta osoba zivjela prije nego ste je vi upoznali, kako se ponasala i kako je razmisljala, ili vam je ipak SAMO vazna "sadasnjica".
Presudna. U 100% slucajeva one su se jebavale k'o stuke, e one lazu o svojoj tzv. proslosti... Jerbo znaju, genetski im je to, da ce i nastaviti. Isto tako znaju da nema Boga da budu "postovane princeze", kao sto mastaju da budu, ako izadje na vidjelo da one u pojedinim slucajevima, zapravo, pojma nemaju ni ko ih je jeb'o (kao, "Pa, rekao mi je da je taj i taj..."). Istorija je vazna da bi smo znali kud idemo, a ovi koji lazu, imaju razloga sto lazu i ko ih jebe! Pa zamisli ti da je tebi tvoj decko "zaboravo" kazat kako je zivio kad starijeg muskarca u, recimo, Luxemburgu? I ispostavi se da mu je tvoj decko dav'o guze u zamjenu za stan & hranu. Docim, cijelo ovo vrijeme dok je decko s tobom, najdivnije prica o tom finom, ugladjenom gospodinu i njegovim prijateljima intelektualcima. Stipu ba... Za ove koji nesto kriju iz proslosti postoji najkraca rijec u nasem jeziku: is!
(1) dragi chobane kakve zeMske ti kupis? :-) i GDJE ih kupis? :D

(2) pa sad rece da ni one same ne znaju ko ih je jebavao

:-)
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#62 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by danas »

anais_nin wrote:
Choban-Budala wrote:
Dena wrote:Koliko je vama vazna proslost vaseg partnera ili partnerice, tj kako je ta osoba zivjela prije nego ste je vi upoznali, kako se ponasala i kako je razmisljala, ili vam je ipak SAMO vazna "sadasnjica".
Presudna. U 100% slucajeva one su se jebavale k'o stuke, e one lazu o svojoj tzv. proslosti... Jerbo znaju, genetski im je to, da ce i nastaviti. Isto tako znaju da nema Boga da budu "postovane princeze", kao sto mastaju da budu, ako izadje na vidjelo da one u pojedinim slucajevima, zapravo, pojma nemaju ni ko ih je jeb'o (kao, "Pa, rekao mi je da je taj i taj..."). Istorija je vazna da bi smo znali kud idemo, a ovi koji lazu, imaju razloga sto lazu i ko ih jebe! Pa zamisli ti da je tebi tvoj decko "zaboravo" kazat kako je zivio kad starijeg muskarca u, recimo, Luxemburgu? I ispostavi se da mu je tvoj decko dav'o guze u zamjenu za stan & hranu. Docim, cijelo ovo vrijeme dok je decko s tobom, najdivnije prica o tom finom, ugladjenom gospodinu i njegovim prijateljima intelektualcima. Stipu ba... Za ove koji nesto kriju iz proslosti postoji najkraca rijec u nasem jeziku: is!
(1) dragi chobane kakve zeMske ti kupis? :-) i GDJE ih kupis? :D

(2) pa sad rece da ni one same ne znaju ko ih je jebavao

:-)
mene zanima kojem je to iz luxemburga choban davao guze :oops: :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#63 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by anais_nin »

danas wrote:
anais_nin wrote:
Choban-Budala wrote: Presudna. U 100% slucajeva one su se jebavale k'o stuke, e one lazu o svojoj tzv. proslosti... Jerbo znaju, genetski im je to, da ce i nastaviti. Isto tako znaju da nema Boga da budu "postovane princeze", kao sto mastaju da budu, ako izadje na vidjelo da one u pojedinim slucajevima, zapravo, pojma nemaju ni ko ih je jeb'o (kao, "Pa, rekao mi je da je taj i taj..."). Istorija je vazna da bi smo znali kud idemo, a ovi koji lazu, imaju razloga sto lazu i ko ih jebe! Pa zamisli ti da je tebi tvoj decko "zaboravo" kazat kako je zivio kad starijeg muskarca u, recimo, Luxemburgu? I ispostavi se da mu je tvoj decko dav'o guze u zamjenu za stan & hranu. Docim, cijelo ovo vrijeme dok je decko s tobom, najdivnije prica o tom finom, ugladjenom gospodinu i njegovim prijateljima intelektualcima. Stipu ba... Za ove koji nesto kriju iz proslosti postoji najkraca rijec u nasem jeziku: is!
(1) dragi chobane kakve zeMske ti kupis? :-) i GDJE ih kupis? :D

(2) pa sad rece da ni one same ne znaju ko ih je jebavao

:-)
mene zanima kojem je to iz luxemburga choban davao guze :oops: :D
eh jesi i ti radoznala :D :lol:
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#64 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by FFK as Lucy01 »

Choban-Budala wrote:
Dena wrote:Koliko je vama vazna proslost vaseg partnera ili partnerice, tj kako je ta osoba zivjela prije nego ste je vi upoznali, kako se ponasala i kako je razmisljala, ili vam je ipak SAMO vazna "sadasnjica".
Presudna. U 100% slucajeva one su se jebavale k'o stuke, e one lazu o svojoj tzv. proslosti... Jerbo znaju, genetski im je to, da ce i nastaviti. Isto tako znaju da nema Boga da budu "postovane princeze", kao sto mastaju da budu, ako izadje na vidjelo da one u pojedinim slucajevima, zapravo, pojma nemaju ni ko ih je jeb'o (kao, "Pa, rekao mi je da je taj i taj..."). Istorija je vazna da bi smo znali kud idemo, a ovi koji lazu, imaju razloga sto lazu i ko ih jebe! Pa zamisli ti da je tebi tvoj decko "zaboravo" kazat kako je zivio kad starijeg muskarca u, recimo, Luxemburgu? I ispostavi se da mu je tvoj decko dav'o guze u zamjenu za stan & hranu. Docim, cijelo ovo vrijeme dok je decko s tobom, najdivnije prica o tom finom, ugladjenom gospodinu i njegovim prijateljima intelektualcima. Stipu ba... Za ove koji nesto kriju iz proslosti postoji najkraca rijec u nasem jeziku: is!
A ja sam Hin rekla moj Cobane-budalasti :D mrs kOmpir okopavat, al' nece to starijeg da slusa.... 8-)

Mozes li ti moj Chobane-blesavi da kazes tri puta brzo "crne cipka, bijela cipka" :shock: .......ja ne mogu pa da me ubijes :D
Choban-Budala
Posts: 68
Joined: 18/10/2007 18:19

#65

Post by Choban-Budala »

A sto su zene danas nesto ljute, majku mu... Nemojte se, ba, ljutit', da ne bi neko iz mase dobacio: "Ko je ljut nek' pusi k...c krut". Salim se. Nisam mislio bit' vulgaran. Izvinjajem se. Ozbiljno: Mislim da je proslost very vazna indeed. Isto mislim da se ne valja prepoznavat' u kojekakvim postovima. Al' evo, nek' meni drugarice forumasice objasne: Zasto je "proslost" nevazna?
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#66

Post by anais_nin »

Choban-Budala wrote:A sto su zene danas nesto ljute, majku mu... Nemojte se, ba, ljutit', da ne bi neko iz mase dobacio: "Ko je ljut nek' pusi k...c krut". Salim se. Nisam mislio bit' vulgaran. Izvinjajem se. Ozbiljno: Mislim da je proslost very vazna indeed. Isto mislim da se ne valja prepoznavat' u kojekakvim postovima. Al' evo, nek' meni drugarice forumasice objasne: Zasto je "proslost" nevazna?
a sta tebi u zivotu znaci lista (broj i identitet) njenih bivsih partnera? :D bitno je da nema sadasnjih :lol:
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#67 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by pinkzelena »

Dena wrote:Koliko je vama vazna proslost vaseg partnera ili partnerice, tj kako je ta osoba zivjela prije nego ste je vi upoznali, kako se ponasala i kako je razmisljala, ili vam je ipak SAMO vazna "sadasnjica".

U pocetku veze mi je bilo bitno da SVE znam..i ono sto ne zelim da znam.. :D
Uh..kako sam bila ljubomorna.. :-) :D ..ali vremenom sam shvatila da ono sto nas dvoje imamo skupa,nismo nikad ranije imali..i da je samo to i vazno.
Danasnjica..i buducnost..
Mozda nije lose ni ne saznati apsolutno sve o svom partneru.. pogotovo iz vremena prije tebe..nek ima brate i on nesto svoje..
:D
Dobro..cinjenica je da ja fakat znam 99% o svom momku,jer smo uvijek bas o svemu otvoreno razgovarali..sve sto je njega zanimalo,odgovorila sam (znala sam nekad ublaziti,al Boze moj :oops: :D ) i takodjer,sve sto je mene zanimalo,pitala sam ga..Znam i kakav je bio dok nismo prohodali..manje vise i kako je razmisljao,jer smo se poznavali..a znam i da je sad vec druga osoba..naravno..vrijeme ucini svoje,pa mi nije ni bitno ono otprije.
Danas mi uopste vise nije bitna ta neka proslost..samo buducnost.
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#68

Post by pinkzelena »

Choban-Budala wrote: Al' evo, nek' meni drugarice forumasice objasne: Zasto je "proslost" nevazna?

Joj..zato brate što imate milion i jedno pitanje..i što pitate ono,za šta znate unaprijed da će vas iznervirati,s*ebati,možda razočarati,izazvati ljubomoru..itd.. :-)
:D ..eto i zašto onda da se patiš bezveze???
Druga je stvar ko je u stanju da podnese da sluša o toj prošlosti..ko je razumno prihvata,jer imaš stvarno jako ljubomornih ljudi,koji umisle koješta nakon što im se sve lijepo predoči.
Primjer jedan banalan..
Kaže ti djevojka..zabavljala se s nekim "Dejom".. sutra vi hodate gradom..naidje "Dejo"..ona progovori koju s njim..nasmije se..moRe bit i poljube se u obraz (stara raja :D )..a ti poslije toga popizdis..umislis da ona jos nesto "ima" prema njemu..da je flertovala..pocnes analizirati taj obicni susret...eto...
A ovako..ako ne znas ko je Dejo..nece te poslije boliti glava.. :D
Choban-Budala
Posts: 68
Joined: 18/10/2007 18:19

#69

Post by Choban-Budala »

Ne znam, brate, al' npr. sve one koje su "bile" (evo, zene vole eufizme) s unproforcima... To je za povratit'. Il' ono, kad ih ih odjebe decko, pa onda malo "traze ljubav"... Ma, opsti fuj! Ako se neko moze tol'ko nisko spustat' "u proslosti", moze vala i u sadasnjosti, a o buducnosti da i ne govorimo. Ne mora to bit' samo "jebavala se s ovim, s onim", to ti je, 'nako, vise nacelno. Ako je neko krao, drogir'o se, itd. Bilo ko. Treba zadrzat' ljudsko dostojanstvo, eto to je moja poenta.
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#70

Post by pinkzelena »

Choban-Budala wrote:Ne znam, brate, al' npr. sve one koje su "bile" (evo, zene vole eufizme) s unproforcima... To je za povratit'. Il' ono, kad ih ih odjebe decko, pa onda malo "traze ljubav"... Ma, opsti fuj! Ako se neko moze tol'ko nisko spustat' "u proslosti", moze vala i u sadasnjosti, a o buducnosti da i ne govorimo. Ne mora to bit' samo "jebavala se s ovim, s onim", to ti je, 'nako, vise nacelno. Ako je neko krao, drogir'o se, itd. Bilo ko. Treba zadrzat' ljudsko dostojanstvo, eto to je moja poenta.
Jel tebi glavni problem *ebavanje tvojih partnerica u proslosti,il sam pogrešno shvatila? :D
Choban-Budala
Posts: 68
Joined: 18/10/2007 18:19

#71

Post by Choban-Budala »

pinkzelena wrote:
Choban-Budala wrote: Al' evo, nek' meni drugarice forumasice objasne: Zasto je "proslost" nevazna?

Joj..zato brate što imate milion i jedno pitanje..i što pitate ono,za šta znate unaprijed da će vas iznervirati,s*ebati,možda razočarati,izazvati ljubomoru..itd.. :-)
:D ..eto i zašto onda da se patiš bezveze???
Druga je stvar ko je u stanju da podnese da sluša o toj prošlosti..ko je razumno prihvata,jer imaš stvarno jako ljubomornih ljudi,koji umisle koješta nakon što im se sve lijepo predoči.
Primjer jedan banalan..
Kaže ti djevojka..zabavljala se s nekim "Dejom".. sutra vi hodate gradom..naidje "Dejo"..ona progovori koju s njim..nasmije se..moRe bit i poljube se u obraz (stara raja :D )..a ti poslije toga popizdis..umislis da ona jos nesto "ima" prema njemu..da je flertovala..pocnes analizirati taj obicni susret...eto...
A ovako..ako ne znas ko je Dejo..nece te poslije boliti glava.. :D
Ja, dobro. Sve zavisi kakav je ko. Mislim, moze te decko pitat "Ko je Dejo?" Il' se moze raspitat', nije to problem. Fora je, dakle, kakav je ko. Ako su ona i "Deje" rascistili onda je to Ok, bas kao sto je Ok ako su on i njegove bivse rascistili. Al' svega sam se nagled'o (jer sam voajer :-D ) i naslus'o. Ili ja, samo volim iskresnost, a ne volim nesto preseravanje. Stavrno mislim da kad se ulazi u vezu treba biti 100% iskren, pa ako se drugoj strani svidi - svidi.
Choban-Budala
Posts: 68
Joined: 18/10/2007 18:19

#72

Post by Choban-Budala »

pinkzelena wrote:
Choban-Budala wrote:Ne znam, brate, al' npr. sve one koje su "bile" (evo, zene vole eufizme) s unproforcima... To je za povratit'. Il' ono, kad ih ih odjebe decko, pa onda malo "traze ljubav"... Ma, opsti fuj! Ako se neko moze tol'ko nisko spustat' "u proslosti", moze vala i u sadasnjosti, a o buducnosti da i ne govorimo. Ne mora to bit' samo "jebavala se s ovim, s onim", to ti je, 'nako, vise nacelno. Ako je neko krao, drogir'o se, itd. Bilo ko. Treba zadrzat' ljudsko dostojanstvo, eto to je moja poenta.
Jel tebi glavni problem *ebavanje tvojih partnerica u proslosti,il sam pogrešno shvatila? :D
Oj, Boze! Evo, dvojim da bih se zabavljao sa Severina-tipom: Prekjuce s Tutom, juce sa ozenjenim, danas sa poznatim kant-autorom, sutra... Fol je u karakteru, kuzis? Ako neko nema ljudskog dostojanstva, onda ga nema nigdje. Nije stvar u jebanju per se.
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#73

Post by anais_nin »

Choban-Budala wrote:
pinkzelena wrote:
Choban-Budala wrote:Ne znam, brate, al' npr. sve one koje su "bile" (evo, zene vole eufizme) s unproforcima... To je za povratit'. Il' ono, kad ih ih odjebe decko, pa onda malo "traze ljubav"... Ma, opsti fuj! Ako se neko moze tol'ko nisko spustat' "u proslosti", moze vala i u sadasnjosti, a o buducnosti da i ne govorimo. Ne mora to bit' samo "jebavala se s ovim, s onim", to ti je, 'nako, vise nacelno. Ako je neko krao, drogir'o se, itd. Bilo ko. Treba zadrzat' ljudsko dostojanstvo, eto to je moja poenta.
Jel tebi glavni problem *ebavanje tvojih partnerica u proslosti,il sam pogrešno shvatila? :D
Oj, Boze! Evo, dvojim da bih se zabavljao sa Severina-tipom: Prekjuce s Tutom, juce sa ozenjenim, danas sa poznatim kant-autorom, sutra... Fol je u karakteru, kuzis? Ako neko nema ljudskog dostojanstva, onda ga nema nigdje. Nije stvar u jebanju per se.
pa sto odmah za Severinu? :-) :D je l zbog izgleda? :D
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#74

Post by pinkzelena »

Choban-Budala wrote: Oj, Boze! Evo, dvojim da bih se zabavljao sa Severina-tipom: Prekjuce s Tutom, juce sa ozenjenim, danas sa poznatim kant-autorom, sutra... Fol je u karakteru, kuzis? Ako neko nema ljudskog dostojanstva, onda ga nema nigdje. Nije stvar u jebanju per se.
Ma shalim se,kontam sta hoces da kazes.. ali hajd malo razmisli da li neko nuzno mora tebi dati odgovor na svako tvoje pitanje kad skontas?
Da li je to neiskreno? Po meni nije..svako ima nesto,sto voli zadrzat samo za sebe..pogotovo tako vezano za tu "proslost".Ne treba sad ici u krajnost...kontati da je bogzna sta..al ono,zar ne mozes procijeniti osobu,s kojom se upustis u nesto?Zar ti treba uopste propitkivanje,raspitivanje i sl?
Nekako,na covjeku se vidi bar otprilike kakav je "tip".. pogotovo kad prodje izvjesno vrijeme,onda nemas razloga za brigu!?
Vjerovatno si stariji,bar od mene..pa ne znam tacno sta je po tebi proslost,koja je sumnjive prirode?Sta je karakter?Jel karakter podrazumijeva iskrenost,koja se opet mora dokazati tako sto ces partneru reci apsolutno sve o sebi,a samim tim i rizikovati jer ne znas kakve reakcije mozes da ocekujes!?
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#75

Post by lady midnight »

a ja, eto, mislim, da su te stvari prirodne i spontane - to upoznavanje sa proshloshcu - i da bi se tako trebale i razvijati... sa izgradnjom veze, povjerenja, nekog zrelog odnosa naravno da se sve vishe upoznajesh i sa proshloshcu partnera. jer proshlost nas chini onoliko koliko i sadashnjost, ako ne josh vishe :D podnoshenje nekakvog "izvjeshtaja" u smislu da sve "izlistash" ili trazhenje istog nema smisla, jer ljude vec dovodi u situaciju da se osjeca kao da ga je UDBA privela, a ne kao da razgovara sa vlastitim partnerom :D

a ukoliko je veza zaista zasnovana na iskrenosti, nece biti ni problem ako se koji detalj iz proshlosti preshuti... ja polazim od toga da su razlozi za to preshucivanje vishestruki i kompleksni, da to nije puko "sakrivanje"... ako ne zheli da mi neshto ispricha, to poshtujem. mozhda nije pravi trenutak, mozhda zheli da zadrzhi svoje sjecanje na neke stvari koje su mu bile bitne.... shto pinkzelena reche, "neshto svoje"...i to je u redu.

no, ukoliko se zaista radi o nekom ko je toliko nestabilan, prevratan kao shto je choban opisao, naravno da bih zheljela da to znam - chisto iz razloga samozashtite. koliko god se ja inache ne slagala sa chobanom :D:D, mislim da je tachno da se neke crte karaktera ne mogu promijeniti... naprimjer, ako je tip svaku svoju ozbiljniju vezu upropastio na taj nachin shto je prevario djevojku/zhenu, shanse da ce se meni desiti to isto nisu nimalo male :-)

no, sve ostalo...pa ipak je to bio njegov/njezin zhivot prije tebe, i moj prije njegovog.
djole balashevic je to lijepo rekao u onoj svojoj koju je otpjevao svojoj zheni: "drugi bi sve imalo smisao/pa ne bih svakoj pjesme pisao :D/da sam znao da postojish..." :oops::D:D
Post Reply