Proslost vase partnerice/veseg partnera

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Gia_x
Posts: 52
Joined: 28/09/2007 15:32

#101

Post by Gia_x »

Stani, stani i ne kvari sve
zagrli me ili radi bilo sta
al' cuti molim te

Stani, stani necu da znam
sta ti znaci ime neko
neka stara pjesma neki dan

Pusti to ni otrov, ni lijek
osim toga ovo je 20. vijek

Stani, stani saznat cu i sam
bez veze je da ceprkam
stvari koje bole ja ih znam
stani, stani nemoj mi rec
sta me briga kad je bilo vec

Pusti to ni sreca, ni par
al' reci a koliko si ih imala do sad
nije ljubomora, nije ljubomora
nije ljubomora
ipak reci a koliko si ih imala do sad
Gia_x
Posts: 52
Joined: 28/09/2007 15:32

#102

Post by Gia_x »

*21. vijek :oops:
Gia_x
Posts: 52
Joined: 28/09/2007 15:32

#103

Post by Gia_x »

Moram da ti kazem nesto
Ljubomoro
Da ne pravis od mene kretena
Ljubomoro.

Dal' se nocu njoj netko prikrada
Srce moje puno je jada
Nikad necu znati dal' je moja
I sve je to zbog tebe, ljubomoro.

Moram da ti kazem nesto
Ljubomoro
Da ne pravis od mene kretena
Ljubomoro.

Da li ona samo mene ljubi
Srce moje hoce da poludi
Nikad necu znati sto je ljubav
I sve je to zbog tebe, ljubomoro.
Choban-Budala
Posts: 68
Joined: 18/10/2007 18:19

#104

Post by Choban-Budala »

'Ajd da se ne svadjamo vise. Javno nudim primirje. Please, prihvatite.

Evo malo objasnjenja:

a) Veoma je moguce da sam se totalno odvik'o od naseg mentaliteta, obicaja i infrastrukture u cjelini;
b) Nije mi niko nikad pokupio zensku, nit' sam ja kome. To rade ljigavci i gnjide (evo, rekoh nesto nepristojno, pa mi zabranjujte pristup forumu do prekosutra, obzirom da sam vec faso'vo zuti. A tri zuta.... Znamo.)
c) Veoma mi je bitan otvoren & iskren razgovor, narocito na pocetku veze (Tacno je da se gluma provali, al' tad vec obicno bude kasno);
d) Nudile su zene i meni svasta ako spavam s njima, ali avaj.
e) Snage UNPROFOR-a i domace musko/zensko meso su bile metafora za pad ljudskog dostojanstva; (Ovo vec dismr na drugi zuti, jer bih ovo slasno mogao potkrijepiti kojim socnim primjerom...)
f) "Pametne" forumasice... O njima stvarno vise ne bih. Nikad vise. (Ali ne zbog treceg zutog.)
g) R.M. i R.K. su spomenuti kao kontra argument na "jebes nedavnu proslost, kao takvu" (spomenuh dva koljaca, sto je, uocili smo ranije, cista politika, haman mi je ovo treci zuti. Plus napisah "jebes" na Lj&S forumu. Sad sam najeb'o, da ne kazem nagrabusio.)

Ako sam sta zaboravio, iskreno me zaboli, jer, kako rekoh, Mir, sestre i braco. Mir, tamo.
User avatar
scorpion7
Posts: 583
Joined: 25/05/2007 13:56
Location: JUG JUG JUG

#105

Post by scorpion7 »

Choban-Budala wrote:'Ajd da se ne svadjamo vise. Javno nudim primirje. Please, prihvatite.

Evo malo objasnjenja:

a) Veoma je moguce da sam se totalno odvik'o od naseg mentaliteta, obicaja i infrastrukture u cjelini;
b) Nije mi niko nikad pokupio zensku, nit' sam ja kome. To rade ljigavci i gnjide (evo, rekoh nesto nepristojno, pa mi zabranjujte pristup forumu do prekosutra, obzirom da sam vec faso'vo zuti. A tri zuta.... Znamo.)
c) Veoma mi je bitan otvoren & iskren razgovor, narocito na pocetku veze (Tacno je da se gluma provali, al' tad vec obicno bude kasno);
d) Nudile su zene i meni svasta ako spavam s njima, ali avaj.
e) Snage UNPROFOR-a i domace musko/zensko meso su bile metafora za pad ljudskog dostojanstva; (Ovo vec dismr na drugi zuti, jer bih ovo slasno mogao potkrijepiti kojim socnim primjerom...)
f) "Pametne" forumasice... O njima stvarno vise ne bih. Nikad vise. (Ali ne zbog treceg zutog.)
g) R.M. i R.K. su spomenuti kao kontra argument na "jebes nedavnu proslost, kao takvu" (spomenuh dva koljaca, sto je, uocili smo ranije, cista politika, haman mi je ovo treci zuti. Plus napisah "jebes" na Lj&S forumu. Sad sam najeb'o, da ne kazem nagrabusio.)

Ako sam sta zaboravio, iskreno me zaboli, jer, kako rekoh, Mir, sestre i braco. Mir, tamo.
Banuj ga...vrijedja me :D:D:D:D...salim se
Druze moj da je podvucemo...ja tebe u potpunosti kontam sta ti hoces nama da kazes ali od toga nema nista....vrijeme je takvo,onome ko ne vodi racuna o nekoj proslosti strasno zgodno a drugima nezgodno...a ti sam sebe sad uvrsti...Inace ne gine ti pred srednju pa proberi,al strogo kad prvi razred zavrsava :D:D:D...inace ce te ove iz 3. ili 4. og nategnut ko Eugenia pa ces ostavit eVre dzaba ;D:D:D:D:D

P.S. Nemoj se sa Anais zezat Herka je to...ima da te pregazi neces znati jesil dosao ili posao :D:D:D:D
MadamPiaNo
Posts: 552
Joined: 04/06/2007 01:15
Location: Chi-Town-Sarajevo-Negdje izmedju

#106

Post by MadamPiaNo »

Sta je bilo, bilo je, ne? :oops:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#107

Post by anais_nin »

scorpion7 wrote: P.S. Nemoj se sa Anais zezat Herka je to...ima da te pregazi neces znati jesil dosao ili posao :D:D:D:D
nije ni dosao, a vec je posao :D
User avatar
scorpion7
Posts: 583
Joined: 25/05/2007 13:56
Location: JUG JUG JUG

#108

Post by scorpion7 »

anais_nin wrote:
scorpion7 wrote: P.S. Nemoj se sa Anais zezat Herka je to...ima da te pregazi neces znati jesil dosao ili posao :D:D:D:D
nije ni dosao, a vec je posao :D
Rjetki nadju svoje mjesto pod suncem hercegovackim :D:D:D:D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#109

Post by anais_nin »

scorpion7 wrote:
anais_nin wrote:
scorpion7 wrote: P.S. Nemoj se sa Anais zezat Herka je to...ima da te pregazi neces znati jesil dosao ili posao :D:D:D:D
nije ni dosao, a vec je posao :D
Rjetki nadju svoje mjesto pod suncem hercegovackim :D:D:D:D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zna dobro opalit, ako si mu suvise dugo izlozen :lol:
Post Reply