Proslost vase partnerice/veseg partnera

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#1 Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by Dori »

Koliko je vama vazna proslost vaseg partnera ili partnerice, tj kako je ta osoba zivjela prije nego ste je vi upoznali, kako se ponasala i kako je razmisljala, ili vam je ipak SAMO vazna "sadasnjica".
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#2

Post by mamica papucarka »

na sta tacno mislis??? Emotivnu, ili kriminalnu :D Ili mislis opcenito :?
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#3 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by danas »

Dena wrote:Koliko je vama vazna proslost vaseg partnera ili partnerice, tj kako je ta osoba zivjela prije nego ste je vi upoznali, kako se ponasala i kako je razmisljala, ili vam je ipak SAMO vazna "sadasnjica".

:lol: :lol: :lol: :lol:

nek' je mene moj uzeo, sve ostalo je nebitno :oops: :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18247
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#4 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by GandalfSivi »

danas wrote:
Dena wrote:Koliko je vama vazna proslost vaseg partnera ili partnerice, tj kako je ta osoba zivjela prije nego ste je vi upoznali, kako se ponasala i kako je razmisljala, ili vam je ipak SAMO vazna "sadasnjica".

:lol: :lol: :lol: :lol:

nek' je mene moj uzeo, sve ostalo je nebitno :oops: :D
hehe
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#5 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by anais_nin »

danas wrote:
Dena wrote:Koliko je vama vazna proslost vaseg partnera ili partnerice, tj kako je ta osoba zivjela prije nego ste je vi upoznali, kako se ponasala i kako je razmisljala, ili vam je ipak SAMO vazna "sadasnjica".

:lol: :lol: :lol: :lol:

nek' je mene moj uzeo, sve ostalo je nebitno :oops: :D
sto ne zna, od tog ga glava ne boli :lol: :lol: :lol:
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#6

Post by Amazonka27 »

mamica papucarka wrote:na sta tacno mislis??? Emotivnu, ili kriminalnu :D Ili mislis opcenito :?
:D
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#7

Post by Dori »

mamica papucarka wrote:na sta tacno mislis??? Emotivnu, ili kriminalnu :D Ili mislis opcenito :?
Pa opcenito...kao sto sam rekla, kako je ta osoba zivjela prije nego ste je vi upoznali, kako se ponasala i kako je razmisljala...
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#8 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by lady midnight »

ma kakva proshlost, ako ga interesuje, saznat ce kad bude trebalo :D:D odnosno prepoznace reflekcije proshlosti u sadashnjosti :D zar nije upravo proshlost tkivo od kojeg smo nachinjeni danas :-):-)

to vezano za osobine, razmishljanja, ponashanje, i iskustva opcenito :D

a druga pricha je kad bi ti recimo preshutio da ima petoro djece iz shest brakova, da je bio u zatvoru jer je iscjeckao komshiju na komade, i slichne horor predstave :D no, iskreno se nadam da se ovdje ne misli na tako ekstremne sluchajeve :D:D

a jedna od najgorih stvari koje se mogu desiti je ljubomora na proshlost :roll: uh, stho je meni to fuj...
micika
Posts: 3439
Joined: 27/02/2004 00:00
Location: ankara

#9

Post by micika »

Dena wrote:
mamica papucarka wrote:na sta tacno mislis??? Emotivnu, ili kriminalnu :D Ili mislis opcenito :?
Pa opcenito...kao sto sam rekla, kako je ta osoba zivjela prije nego ste je vi upoznali, kako se ponasala i kako je razmisljala...
ma sta ga koji klinac boli briga....ima oprano,skuhano,ispeglano....jos bi da zna kako sam razmisljala u proslosti :x :x :x ako mu se ne svidja sikter gitsin.....nit sam kriminalac,nit prostitutka...sta mu trebam listu bivsih momaka dat.... :oops:


:D :D :D :D :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#10

Post by anais_nin »

Dena wrote:
mamica papucarka wrote:na sta tacno mislis??? Emotivnu, ili kriminalnu :D Ili mislis opcenito :?
Pa opcenito...kao sto sam rekla, kako je ta osoba zivjela prije nego ste je vi upoznali, kako se ponasala i kako je razmisljala...
pa neke stvari jesu vazne, neke su apsolutno nevazne....recimo droga i druge vrste ovisnosti, kriminal, nasilje....to su bitni faktori iz proslosti....naravno da sve zavisi od osobe do osobe, kad i u kom kontekstu se nesto desavalo, ali bih zeljela biti upoznata sa takvim stvarima iz proslosti.....nasilje prema bilo kojoj od bivsih bi mi vjerovatno bila nepremostiva prepreka....

a sto se ljubavne proslosti tice i jeste i nije bitno,...recimo ako covjek ima djecu, brak(ove) iza sebe pa da, vjerovatno bih smatrala to bitnim podatkom....i zeljela bih da takve informacije dodju od njega, a ne, od okoline....da mi presuti nesto takvo, sama cinjenica da je to presutio bi mi vise govorila o njemu nego to sto je prije bio u braku.....\

u situacijama u kojima dobivam sve potrebne informacije od njega, gdje postoji iskrenost, povjerenje i postovanje, price o necijoj proslosti koje dolaze od mahale me ne bi bas previse pogadjale :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#11 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by anais_nin »

lady midnight wrote:ma kakva proshlost, ako ga interesuje, saznat ce kad bude trebalo :D:D odnosno prepoznace reflekcije proshlosti u sadashnjosti :D zar nije upravo proshlost tkivo od kojeg smo nachinjeni danas :-):-)

to vezano za osobine, razmishljanja, ponashanje, i iskustva opcenito :D

a druga pricha je kad bi ti recimo preshutio da ima petoro djece iz shest brakova, da je bio u zatvoru jer je iscjeckao komshiju na komade, i slichne horor predstave :D no, iskreno se nadam da se ovdje ne misli na tako ekstremne sluchajeve :D:D

a jedna od najgorih stvari koje se mogu desiti je ljubomora na proshlost :roll: uh, stho je meni to fuj...
:lol: i meni odmah padose na pamet ti extremni slucajevi :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#12

Post by danas »

micika wrote:
Dena wrote:
mamica papucarka wrote:na sta tacno mislis??? Emotivnu, ili kriminalnu :D Ili mislis opcenito :?
Pa opcenito...kao sto sam rekla, kako je ta osoba zivjela prije nego ste je vi upoznali, kako se ponasala i kako je razmisljala...
ma sta ga koji klinac boli briga....ima oprano,skuhano,ispeglano....jos bi da zna kako sam razmisljala u proslosti :x :x :x ako mu se ne svidja sikter gitsin.....nit sam kriminalac,nit prostitutka...sta mu trebam listu bivsih momaka dat.... :oops:


:D :D :D :D :D
zar turcin smije zucnut :D a kamoli pitat sta o bivsim :lol: :lol: :lol:
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#13 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by bug »

danas wrote: :lol: :lol: :lol: :lol:

nek' je mene moj uzeo, sve ostalo je nebitno :oops: :D
je l' ovo ono - tike tacke, nema vracke? :D

radje slusam price o fenerbahceu :D nego o bivsima :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#14 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by danas »

bug wrote:
danas wrote: :lol: :lol: :lol: :lol:

nek' je mene moj uzeo, sve ostalo je nebitno :oops: :D
je l' ovo ono - tike tacke, nema vracke? :D

radje slusam price o feberbahceu :D nego o bivsima :D
prosao period za reklamacije :oops: :lol:

kakve bivse? :? moj nije imao nijednu prije mene 8-) :D
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#15 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by bug »

danas wrote:prosao period za reklamacije :oops: :lol:

kakve bivse? :? moj nije imao nijednu prije mene 8-) :D
naravno :D do tad je zivio u mraku :D
onda se pojavila ti i rekla :D let there be light :D:D
sve znam :D:D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#16 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by mamica papucarka »

bug wrote:
danas wrote:prosao period za reklamacije :oops: :lol:

kakve bivse? :? moj nije imao nijednu prije mene 8-) :D
naravno :D do tad je zivio u mraku :D
onda se pojavila ti i rekla :D let there be light :D:D
sve znam :D:D
i skinula mrak s ociju :lol:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#17 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by danas »

mamica papucarka wrote:
bug wrote:
danas wrote:prosao period za reklamacije :oops: :lol:

kakve bivse? :? moj nije imao nijednu prije mene 8-) :D
naravno :D do tad je zivio u mraku :D
onda se pojavila ti i rekla :D let there be light :D:D
sve znam :D:D
i skinula mrak s ociju :lol:
ha ja :lol: :lol: :lol:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#18 Re: Proslost vase partnerice/veseg partnera

Post by anais_nin »

bug wrote:
danas wrote:prosao period za reklamacije :oops: :lol:

kakve bivse? :? moj nije imao nijednu prije mene 8-) :D
naravno :D do tad je zivio u mraku :D
onda se pojavila ti i rekla :D let there be light :D:D
sve znam :D:D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
na cemu ce ti naravno biti zahvalan do kraja zivota :D :lol:
User avatar
Saian
Posts: 15341
Joined: 08/04/2004 21:50

#19

Post by Saian »

I da mi prodje kroz glavu da ko nesto pitam i da se zanimam, ne bi mi palo na pamet da izgovorim jer sljedece pitanje bi bilo "A, ti?" , a to zhelimo izbjeci :oops: :D :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#20

Post by anais_nin »

Saian wrote:I da mi prodje kroz glavu da ko nesto pitam i da se zanimam, ne bi mi palo na pamet da izgovorim jer sljedece pitanje bi bilo "A, ti?" , a to zhelimo izbjeci :oops: :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :D postoje dobre ispitivacke tehnike koje uspjesno izbjegavaju taj sljed dogadjaja :-)
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#21

Post by mamica papucarka »

ja sam primjetila da to vas muskarce uopste ne zanima :oops: Ne volite pricat o onome prije. Ili ne smijete, ili vas nervira to ceprkanje, ili sta li je vec :D :D :D
ja sam znama na pocetku zabavljanja, a Boga mi i braka, uzet album pa pitat " a ko je sad ova" :D A sve ono ko fol me pretjerano i ne zanima :D
User avatar
Saian
Posts: 15341
Joined: 08/04/2004 21:50

#22

Post by Saian »

mamica papucarka wrote:ja sam primjetila da to vas muskarce uopste ne zanima :oops: Ne volite pricat o onome prije. Ili ne smijete, ili vas nervira to ceprkanje, ili sta li je vec :D :D :D
ja sam znama na pocetku zabavljanja, a Boga mi i braka, uzet album pa pitat " a ko je sad ova" :D A sve ono ko fol me pretjerano i ne zanima :D
evo jedna mudrolija iz Few Good Men :D :D :D

Col. Jessep: You want answers?
Kaffee: I think I'm entitled.
Col. Jessep: You want answers?
Kaffee: I want the truth.
Col. Jessep: You can't handle the truth.

:D :D :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#23

Post by mamica papucarka »

anais_nin wrote:
Saian wrote:I da mi prodje kroz glavu da ko nesto pitam i da se zanimam, ne bi mi palo na pamet da izgovorim jer sljedece pitanje bi bilo "A, ti?" , a to zhelimo izbjeci :oops: :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :D postoje dobre ispitivacke tehnike koje uspjesno izbjegavaju taj sljed dogadjaja :-)
koje su tvoje :lol:
Moja tehnika je ova sa foto albumom. Obavezna su pitanja popuz´t "A ko ti je ova musava sa lijeve strane" :lol:
Ili :"Ijaaaaao, vidi joj labrnje" :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#24

Post by danas »

Saian wrote:
mamica papucarka wrote:ja sam primjetila da to vas muskarce uopste ne zanima :oops: Ne volite pricat o onome prije. Ili ne smijete, ili vas nervira to ceprkanje, ili sta li je vec :D :D :D
ja sam znama na pocetku zabavljanja, a Boga mi i braka, uzet album pa pitat " a ko je sad ova" :D A sve ono ko fol me pretjerano i ne zanima :D
evo jedna mudrolija iz Few Good Men :D :D :D

Col. Jessep: You want answers?
Kaffee: I think I'm entitled.
Col. Jessep: You want answers?
Kaffee: I want the truth.
Col. Jessep: You can't handle the truth.

:D :D :D
i ja velim :D :D ignorance is bliss :oops: :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#25

Post by danas »

mamica papucarka wrote:
anais_nin wrote:
Saian wrote:I da mi prodje kroz glavu da ko nesto pitam i da se zanimam, ne bi mi palo na pamet da izgovorim jer sljedece pitanje bi bilo "A, ti?" , a to zhelimo izbjeci :oops: :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :D postoje dobre ispitivacke tehnike koje uspjesno izbjegavaju taj sljed dogadjaja :-)
koje su tvoje :lol:
Moja tehnika je ova sa foto albumom. Obavezna su pitanja popuz´t "A ko ti je ova musava sa lijeve strane" :lol:
Ili :"Ijaaaaao, vidi joj labrnje" :D
foto album? :? sta je to :? :? :D
Post Reply