Proslava titule - "Vječna vatra" ili ...?

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Demetrio

Proslava titule - "Vječna vatra" ili ...?

Post by Demetrio » 18/05/2007 15:06

Evo jedna lagana tema, šampionska :-D , interesuje me mjesto i vrijeme proslave titule voljenog nam kluba, pošto čujem razna nagađanja, biće pred "Vječnom", biće na parkingu ispred stadiona po završetku tekme s Radnikom.... pjevat će Halid itd...uglavnom za sada su to samo nagađanja, pa ako neko ima neku informaciju mogao bi je podjeliti sa ostalom braćom pitarima :-D Po meni bi klub trebao oficijalnu proslavu prirediti u subotu (26.05.) kod "Vječne" al vidjet ćemo, samo znam da ću se olešit ko čojk :D

pozdrav svima posebno braći pitarima

TVOJA RAJA S TOBOM U KOLONI, NEK SVI ČUJU MI SMO ŠAMPIONI!!

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 18/05/2007 15:12

vjerovatno ce biti u pitanju vjecna vatra..ali ima jos vremena ....

sto se tice dana,i ja isto mislim da bi subota bila odlicna ali eto..Sarajevo je velika mahala,sve ce se cuti,znati na vrijeme :D
neces fuliti ,sigurno :D :D

sto se mene tice ne mora niko biti od pjevaca i slicno,dovoljno mi je grlo,dlanovi i moja raja :D sve ostalo je manje bitno..ali i ja sam isto cula,spekulacije da ce biti mozda par izvodjaca..Blavorsi,Dino,Kemo..i slicno..

al uglavnom ,bit ce ko bude,,ja samo znam ko ce biti 1000000% posto :D :D :D :D :D

Demetrio

Post by Demetrio » 18/05/2007 15:14

Blavorsi moraju biti - Šampionska pjesma neka se čuje neka noćas cijeli grad gori..... ;-)

prleitihi

Post by prleitihi » 18/05/2007 15:31

belaj je što se zadnje kolo igra u srijedu.. :x:x ..liga prvaka.. :D:D:D

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 18/05/2007 15:33

prleitihi wrote:belaj je što se zadnje kolo igra u srijedu.. :x:x ..liga prvaka.. :D:D:D

kome je preca liga prvaka od titule sarajeva on i ne treba da dodje !
yebes te navijace :oops:

SAMPIONEEEEEEEE
SAMPIONEEEEEE
8-)

shadow

Post by shadow » 18/05/2007 15:52

Pred vjecnom moze najvise raje stati a i najbolje odjekuje :-D , tako da je najlogicniji izbor.

TITULAAAAAA TITULAAAAAA
SLAAAVIT CEE SEE TITULAAA

Celicna_saka

Post by Celicna_saka » 18/05/2007 16:16

stochar wrote:
boki071 wrote:eto kakvi ste Željo slavio pred Vjećnom vatrom odmah i vi kopirate :D

e jarane, godinama su oni sanjali kako ce k'o i mi slaviti pred Vjecnom... haj' necemo sad kenjkati, osvojili su ljudi titulu a mi nismo, i mozemo i sad samo cestitati. zato:

cestitam!

Ma sta sanjali, nocne more imali . :roll:
Last edited by Celicna_saka on 18/05/2007 16:18, edited 1 time in total.

prleitihi

Post by prleitihi » 18/05/2007 16:16

ne samo što niste osvojili titulu..nego niste sigurni ni u kojoj ligi ćete igrati narednu sezonu.. :D:D:D

čestitam! :D

Majstorinho

Post by Majstorinho » 18/05/2007 16:34

boki071 wrote:eto kakvi ste Željo slavio pred Vjećnom vatrom odmah i vi kopirate :D

Titova ulica nije u posjedu FK Zeljeznicar.To je ulica svih sarajlija.Moj grad,moj klub,Sarajevo.Ja bi volio da se u srijedu odigra tekma,a u subotu proslava.Duplo vise ce nas bit u subotu.Srijeda je radni dan,puno ljudi ide na posao, u skolu, na fakultet...Znaci,najbolje u subotu,napravit neki program,dovest estradne zvijezde.zelja mi je da dovedemo Kebu,pa da otpjeva pjesmu "plavo oko plakalo je" :D

Ripicipi

Post by Ripicipi » 18/05/2007 16:46

Ma nek' dodju samo Blavorsi i zapjevaju: SAMPIONSKA PJESMA NEKA SE CUJE, NEKA NOCAS CIJELI GRAD GORI 8-)

A za sve ostalo imam grla i dlanove ;-)

Jos jednom...

Koga boli qrac za LP kada slavimo titulu, ko ne dodje taj neka sam sebi prizna da nije ni navijac, ni simpatizer FKS-a :x
Srijeda, subota, kisa, sunce svejedno je, MI SMO HORDE UVIJEK UZ TEBE

SAMPIOOONEE, SAMPIOOONEE ALE ALE ALEEEEEEEEEE 8-)

pudlica

Post by pudlica » 18/05/2007 17:18

shadow wrote:Pred vjecnom moze najvise raje stati a i najbolje odjekuje :-D , tako da je najlogicniji izbor.

TITULAAAAAA TITULAAAAAA
SLAAAVIT CEE SEE TITULAAA

vjecna je zakon malo da prozori popucaju :-D ,a sto se ove pjesme tice nemojte je pjevati plagijat od grobara

xon_sa

Post by xon_sa » 18/05/2007 17:21

Majstorinho wrote:Moj grad,moj klub,Sarajevo.

OT, al ovo je definitivno najgluplji slogan na ovim prostorima, a i sire...

Demetrio

Post by Demetrio » 18/05/2007 17:30

šta je care jel ti vokri možda, slogan je boli glava ;)

MOJ GRAD, MOJ KLUB, MOJ ŠAMPION SARAJEVO !!

Majstorinho

Post by Majstorinho » 18/05/2007 17:47

xon_sa wrote:

Vidi ko se pojavio.Hahaha,strumf....

DiplomataSaSela

Post by DiplomataSaSela » 18/05/2007 17:51

xon_sa wrote:

...gluplji je onaj ...sami protiv svih... :lol: ...

prleitihi

Post by prleitihi » 18/05/2007 17:53

ja mislim da će vama nakon srijede biti najgluplji onaj:
SARAJEVO ŠAMPION!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Majstorinho

Post by Majstorinho » 18/05/2007 17:56

prleitihi wrote:ja mislim da će vama nakon srijede biti najgluplji onaj:
SARAJEVO ŠAMPION!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

:D :lol:

Demetrio

Post by Demetrio » 18/05/2007 18:00

a ja mislim da je nekom opasna krivina udarila u glavu :lol:

btw. znal neko možel se gdje skinuti nova himna, izvodi je Benjamin Isović, opasna je :-D

shadow

Post by shadow » 18/05/2007 19:29

stochar wrote:

e jarane, godinama su oni sanjali kako ce k'o i mi slaviti pred Vjecnom... haj' necemo sad kenjkati, osvojili su ljudi titulu a mi nismo, i mozemo i sad samo cestitati. zato:

cestitam!

Ako ce vam biti lakse, pomjericemo slavlje na trg heroja :D

Better Man
Been thanked: 1 time

Post by Better Man » 18/05/2007 19:52

potres_mozga wrote:Ma nek' dodju samo Blavorsi i zapjevaju: SAMPIONSKA PJESMA NEKA SE CUJE, NEKA NOCAS CIJELI GRAD GORI 8-)

Jos jednom...

Koga boli qrac za LP kada slavimo titulu, ko ne dodje taj neka sam sebi prizna da nije ni navijac, ni simpatizer FKS-a :x

A koga boli k.... za Sarajevom i ostalim seoskim klubovima i seoskom ligom! Bolje gledati Finale Lige prvaka nego seosku ligu gdje se utakmice kupuju i namještaju! Da ima zakona prvenstvo bi bilo poništeno, a svi bi klubovi bili kažnjeni zbog namještanja utakmica, rezultata i prodaje i kupovine bodova!

lordi

Post by lordi » 18/05/2007 19:54

Better Man wrote:
potres_mozga wrote:Ma nek' dodju samo Blavorsi i zapjevaju: SAMPIONSKA PJESMA NEKA SE CUJE, NEKA NOCAS CIJELI GRAD GORI 8-)

Jos jednom...

A koga boli k.... za Sarajevom i ostalim seoskim klubovima i seoskom ligom! Bolje gledati Finale Lige prvaka nego seosku ligu gdje se utakmice kupuju i namještaju! Da ima zakona prvenstvo bi bilo poništeno, asvi bi klubovi bili kažnjeni zbog namještanja utakmica, rezultata i prodaje i kupovine bodova!

MMMMMUUUUUUUUUUU PAPAK

SARAJEVO ŠAMPION

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 18/05/2007 20:01

Better Man wrote:

Jos jednom...

A koga boli k.... za Sarajevom i ostalim seoskim klubovima i seoskom ligom! Bolje gledati Finale Lige prvaka nego seosku ligu gdje se utakmice kupuju i namještaju! Da ima zakona prvenstvo bi bilo poništeno, a svi bi klubovi bili kažnjeni zbog namještanja utakmica, rezultata i prodaje i kupovine bodova!

pa kad te boli K...sta se onda javljas?

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 18/05/2007 20:08

navijaci Sarajeva ce slaviti titulu_____ g-d-j-e _____ i-m ______ b-u-d-e ______ c-e-f_______ !!!
Titova ulica je centar Sarajeva i centar zbivanja i idealno mjesto za proslavu(AKO se bude tamo slavilo,jer jos nista nije zvanicno receno) zbog samog polozaja ulice,lokacije i balkona koji vec sam i lici na malu binu tako da nije potrebno nista dirati,praviti..

gdje god se bude slavilo i koji god bude dan(srijeda,subota) to je NASA stvar.

Nosferatu
Location: Give me your tired, your poor, Your huddled masses yearning to breathe free

Re: Proslava titule - "Vječna vatra" ili ...?

Post by Nosferatu » 18/05/2007 21:01

Demetrio wrote:Evo jedna lagana tema, šampionska :-D , interesuje me mjesto i vrijeme proslave titule voljenog nam kluba, pošto čujem razna nagađanja, biće pred "Vječnom", biće na parkingu ispred stadiona po završetku tekme s Radnikom.... pjevat će Halid itd...uglavnom za sada su to samo nagađanja, pa ako neko ima neku informaciju mogao bi je podjeliti sa ostalom braćom pitarima :-D Po meni bi klub trebao oficijalnu proslavu prirediti u subotu (26.05.) kod "Vječne" al vidjet ćemo, samo znam da ću se olešit ko čojk :D

pozdrav svima posebno braći pitarima

TVOJA RAJA S TOBOM U KOLONI, NEK SVI ČUJU MI SMO ŠAMPIONI!!

Proslava glavna za sve "SampiNjon navijace" - njih 38.000 - kojih je falilo na Kosevu, na 25 utakmica - je u Trebinju.

Ostali - kojima treba Halid da zapjeva, i cestita na tituli, zahvalio bi im se samo majkama seljackim i Centrotransu - koji ih u nas grad dovede u 8-9 mjesecu trudnoce. I nadam se - da cete i ove godine, kao i prosle, provesti utakmice u Europi, uz ekran obliznje kafane, gdje masnim prstima, od cevapa i jagnjetime, razmazavacete ekran, daljinski, stolice, i u pjanom zanosu kosulje polu-raskopocne i bluze iz kojih samo ne ispadne ona stvar, buljavim krvavim ocima u nevjerici gledati kako i ove godine dodjosmo, ni dokle, dok u Bukurestu stoje - dva navijaca, malo jaca, iznad bordo zastave.

Cestitam na tituli - svim uhljupima kojih na Kosevu nema nikada. Cestitam svim na baterije Pitarima, svim onima kojima je tesko tri tramvajske i dvije trolejbus stanice otici da pogledaju svoj tim, svima onima - koji nikad nema na tribini - osim ako nismo prvi, i koji bi - da je Zeljo postao sampion ove godine - isli slaviti i njegovu titulu kao svoju. Dakle - vjetrenjacama, fejkerima, Burbery-vicima s buvljaka, ljudima koji se smiju kurciti samo ispred svoje vlastite, mahale, il' 150m podno/nize, a nikad ih nema uz Hz - kad su u Banjaluci ni u Trebinju.

Ovu titulu samo cestitam onima - koji su bili - u Banjaluci i u Lukavici.

Ostalima - imam samo cestitati - na praznom stadionu Kosevu, kojeg gledam iz Chicaga, skoro svako kolo, na koji - nece doci 90% onih za koje je dogadaj napiti se pred Vjecnom vatrom, navijati, slikati se vristati za Halidovom telecom glavuntrom i misliti da su oni - neki navijaci. Nije zvaka za seljaka. Za svoj tim se zivi. I svi oni - koji vec sad znaju - da ce svoju ustedjevinu spickati na ljetovanje u Turskoj ili na Jadranu - i da ce i dalje - biti 12 ljudi, gdje Sarajevo bude igralo "jerbo nemam s'u cim ja'rane, bi ja; al' nejma, mora vo'ko potvrdia i 'nolko za vizu", mogu samo reci - gadite mi se, kukala vam majka, gadite mi se uhljupi, bando usljiva, koja doceka da u ime ljudi koji su poturali svoja ledja - po cijeloj BiH - vi koji ste sjedili ispred tv ekrana - ako i to, i vi koji ste gledali kako bi profitirali stogod iz kaldionice - idete slaviti titule. Zbog takvih kao sto ste vi - oni koji su pravi i iskreni - ce proslaviti titulu - samo tamo - gdje uhljupi ne idu i ne dolaze, jerbo jedno je pricati - pred Vjecnom vatrom, a drugo je - drndati guzove, do Bukuresta, Sofije, ili neke trece pripizdine u kojoj cemo zaigrati, prvo predkolo.

sulesavic

Re: Proslava titule - "Vjeèna vatra" ili ...?

Post by sulesavic » 18/05/2007 21:08

Nosferatu wrote:
Demetrio wrote:Evo jedna lagana tema, ¹ampionska :-D , interesuje me mjesto i vrijeme proslave titule voljenog nam kluba, po¹to èujem razna nagaðanja, biæe pred "Vjeènom", biæe na parkingu ispred stadiona po zavr¹etku tekme s Radnikom.... pjevat æe Halid itd...uglavnom za sada su to samo nagaðanja, pa ako neko ima neku informaciju mogao bi je podjeliti sa ostalom braæom pitarima :-D Po meni bi klub trebao oficijalnu proslavu prirediti u subotu (26.05.) kod "Vjeène" al vidjet æemo, samo znam da æu se ole¹it ko èojk :D

pozdrav svima posebno braæi pitarima

TVOJA RAJA S TOBOM U KOLONI, NEK SVI ÈUJU MI SMO ©AMPIONI!!

Proslava glavna za sve "SampiNjon navijace" - njih 38.000 - kojih je falilo na Kosevu, na 25 utakmica - je u Trebinju.

Ostali - kojima treba Halid da zapjeva, i cestita na tituli, zahvalio bi im se samo majkama seljackim i Centrotransu - koji ih u nas grad dovede u 8-9 mjesecu trudnoce. I nadam se - da cete i ove godine, kao i prosle, provesti utakmice u Europi, uz ekran obliznje kafane, gdje masnim prstima, od cevapa i jagnjetime, razmazavacete ekran, daljinski, stolice, i u pjanom zanosu kosulje polu-raskopocne i bluze iz kojih samo ne ispadne ona stvar, buljavim krvavim ocima u nevjerici gledati kako i ove godine dodjosmo, ni dokle, dok u Bukurestu stoje - dva navijaca, malo jaca, iznad bordo zastave.

Cestitam na tituli - svim uhljupima kojih na Kosevu nema nikada. Cestitam svim na baterije Pitarima, svim onima kojima je tesko tri tramvajske i dvije trolejbus stanice otici da pogledaju svoj tim, svima onima - koji nikad nema na tribini - osim ako nismo prvi, i koji bi - da je Zeljo postao sampion ove godine - isli slaviti i njegovu titulu kao svoju. Dakle - vjetrenjacama, fejkerima, Burbery-vicima s buvljaka, ljudima koji se smiju kurciti samo ispred svoje vlastite, mahale, il' 150m podno/nize, a nikad ih nema uz Hz - kad su u Banjaluci ni u Trebinju.

Ovu titulu samo cestitam onima - koji su bili - u Banjaluci i u Lukavici.

Ostalima - imam samo cestitati - na praznom stadionu Kosevu, kojeg gledam iz Chicaga, skoro svako kolo, na koji - nece doci 90% onih za koje je dogadaj napiti se pred Vjecnom vatrom, navijati, slikati se vristati za Halidovom telecom glavuntrom i misliti da su oni - neki navijaci. Nije zvaka za seljaka. Za svoj tim se zivi. I svi oni - koji vec sad znaju - da ce svoju ustedjevinu spickati na ljetovanje u Turskoj ili na Jadranu - i da ce i dalje - biti 12 ljudi, gdje Sarajevo bude igralo "jerbo nemam s'u cim ja'rane, bi ja; al' nejma, mora vo'ko potvrdia i 'nolko za vizu", mogu samo reci - gadite mi se, kukala vam majka, gadite mi se uhljupi, bando usljiva, koja doceka da u ime ljudi koji su poturali svoja ledja - po cijeloj BiH - vi koji ste sjedili ispred tv ekrana - ako i to, i vi koji ste gledali kako bi profitirali stogod iz kaldionice - idete slaviti titule. Zbog takvih kao sto ste vi - oni koji su pravi i iskreni - ce proslaviti titulu - samo tamo - gdje uhljupi ne idu i ne dolaze, jerbo jedno je pricati - pred Vjecnom vatrom, a drugo je - drndati guzove, do Bukuresta, Sofije, ili neke trece pripizdine u kojoj cemo zaigrati, prvo predkolo.

Uh! Ovo boli!

Post Reply