proslava rodjendana za djecu

tumbelina
Posts: 50
Joined: 05/03/2012 19:07

#26 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by tumbelina »

Cholina_Lokica wrote:
tumbelina wrote:a ovi što se ibrete zbog proslave u igraoni, imaju neku ideju kako u 50-ak kvadrata smjestiti 15-ak djece i pustiti ih da se igraju?! please javite.
Sasvim normalno... Pustis djecu u kucu i uzivaju, kao i uvijek :-)
super kako se nisam toga prije sjetila :-)
Magic-Kenan
Posts: 1
Joined: 12/02/2012 23:25

#27 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by Magic-Kenan »

Ako želite poseban i interesantan rodjendan za svoje dijete:
http://www.pik.ba/artikal/2878888/madji ... uzionista/
http://www.madjionicar-kenan.tk/
agenštajn
Posts: 39
Joined: 05/07/2012 10:32

#28 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by agenštajn »

Magic-Kenan wrote:Ako želite poseban i interesantan rodjendan za svoje dijete:
www.pik ba/artikal/2878888/madjionicar-iluzionista/
http://www.madjionicar-kenan.tk/
Koje su vam cijene i šta sve nudite? Da li nastupate po igraonama?
agenštajn
Posts: 39
Joined: 05/07/2012 10:32

#29 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by agenštajn »

E mamice moje, sa Dobrinje, otkrila sam igraonu za kojom sam bila u potrazi.Igraonica je super!Dosta sadržaja za manju djecu,m a za veću imaju play stion i nintendo, ali s nekakvim volanom pa se ja i moj sin "navozasmo" elem super je bilo.A i plesali smo uz taj ninteno, ni fitnes me nije tako oznojio kao ples.Znate, možda neću baš dobro objasniti ali tamo na nitendu plešu kojekakve vragolije a vi ih morate pratiti.Ma ne znam iskreno kad sam se tako od srca nasmijala...naravno svom plesu...hahahah.Da je bila skrivena kamera hihihi. U naredni petak imaju radionicu sa klovnom.Čini mi se da će i to biti veoma dobro.
cokolino+pikolino
Posts: 1
Joined: 03/10/2012 22:32

#30 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by cokolino+pikolino »

proslava rodjendana za djecu
imate super kafic "PARK"nalayi se na dobrinji 5 kod PARKA PRIJATELJSTVA oni vam organizuju povoljno rodjendane za djecu dobijete paket od 150 km u koji vam ulaze prostor,uredjenje prostora kanapei za djecu ili djambo pizze odlucite se za to litarski sokovi za djecu.grickalice za djecu ako zelite klauna cijena vam je s klaunom 200km. a i inace je super kafic za roditelje i djecu dok vam se djeca igraju mozete na miru kafu popiti meni je jako drago da se otvorilo nesto takvo na dobrinji.na zimu i jesen ce imati neke programe za djecu kao sto su cajanke za djecu uz maffine,dan crtanja.dan s klaunom i sve to bezplatno......eto nadam se da ce te podjelioti samnom pozitivno misljenje.....
agenštajn
Posts: 39
Joined: 05/07/2012 10:32

#31 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by agenštajn »

Oooooo to je super a moram priznati da nisam posjetila nikada taj kafić, niti uopšte taj dio Dobrinje.Morat ćemo, naravno ja i moj sin to uskoro uraditi, mada smo moram priznati veoma zadovoljni ovom igraonom Kids korner u dvici.Jednom mjesečno imaju radionice sa klovnom i bili smo na jednoj i proveli smo se extra!! Takođe kako sam vidjela imaju i časove plesa u saradnji sa Romantikom no moj maleni nije baš nadaren za tako nešto :(( Organizuju i časove eng i arapskog tako da zaista ima za svakoga po nešto.Lijep ambijent, izuzetno paze na higijenu i teta se "ne dere " kako kaže moj Faruk.Eto šta je dijete prvo primjetilo,jer obilazeći brojne sarajevske igraone nailazili smo na sve i svašta.I da, skoro zaboravih.Mislim da su cijene rođ proslava u korneru povoljnije, ako sam uspjela dobro zapamtiti, nego ove što vi navodite. Ali u svakom slučaju je dobro sve dok imamo mogućnost birati, zar ne?
bumboo
Posts: 269
Joined: 15/01/2010 23:47

#32 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by bumboo »

Da ne otvaram novu temu... Ovo ljeto moja beba slavi 1. rodjendan, htjela bih proslaviti negdje na otvorenom, da ima neko igraliste za djecu, plus stolovi za odrasle... Vecinom se nude proslave u zatvorenim igraonicama, imaju razne pakete s animatorima, klaunima i sl. ali to mi nije bas pogodno za bebu. Ne bih nista glamurozno, da se djeca poigraju (5-6 djece) i da odrasli popiju kafu, pice, moze i neka meza, pita, ustipci i sl. Imate li neku preporuku, lokacija je Sarajevo i okolica. Hvala unaprijed!
trenco
Posts: 8
Joined: 01/12/2013 19:46

#33 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by trenco »

bumboo wrote:Da ne otvaram novu temu... Ovo ljeto moja beba slavi 1. rodjendan, htjela bih proslaviti negdje na otvorenom, da ima neko igraliste za djecu, plus stolovi za odrasle... Vecinom se nude proslave u zatvorenim igraonicama, imaju razne pakete s animatorima, klaunima i sl. ali to mi nije bas pogodno za bebu. Ne bih nista glamurozno, da se djeca poigraju (5-6 djece) i da odrasli popiju kafu, pice, moze i neka meza, pita, ustipci i sl. Imate li neku preporuku, lokacija je Sarajevo i okolica. Hvala unaprijed!
lokve kod pazarica ekstra je mjesto i ima sve ovo sto vama treba ;) 061336 598 evo vam i broj tel
JellyT
Posts: 2
Joined: 15/04/2014 23:12

#34 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by JellyT »

Draga, imas divan rodjendan na ergeli Pegasus, na otvorenom! Divota, animiraju, uzivas, djeca jasu konje i na kraju konji plesu Happy Bday! Uzivaces. Odi na Fb. Konjicki klub Pegasus
JellyT
Posts: 2
Joined: 15/04/2014 23:12

#35 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by JellyT »

Usput receno, imali smo 5 rodjendana, pa smo slavili i kod Kiketa kada je bilo manje djece i u sada vec zatvorenoh one2play i Bambi na Grbavici! Najbolje je bilo u Bambiju!!!
Juni
Posts: 541
Joined: 30/06/2010 16:10

#36 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by Juni »

JellyT wrote:Draga, imas divan rodjendan na ergeli Pegasus, na otvorenom! Divota, animiraju, uzivas, djeca jasu konje i na kraju konji plesu Happy Bday! Uzivaces. Odi na Fb. Konjicki klub Pegasus

Izvini, koja je cijena i koji je minimalni broj djece?
lady____
Posts: 163
Joined: 02/03/2008 14:26

#37 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by lady____ »

Molim preporuku za proslavu rodjendana u objektu koji ima otvoreni prostor/bastu?
User avatar
jasko_ja
Posts: 443
Joined: 10/07/2005 21:14

#38 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by jasko_ja »

lady____ wrote:Molim preporuku za proslavu rodjendana u objektu koji ima otvoreni prostor/bastu?
Ne znam moze li se nazvati objekat, ali ima Zijo u Lokvama. Covjek ima kucu, napravio sebi bastu, malo livade, nesto zanimacije za djecu. Pice i hrana po povoljnim cijenama (barem bio), nekada i sa opcijom da mozes nesto hrane i donijeti (za rostilja)...
to je to
Posts: 323
Joined: 13/07/2008 00:45

#39 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by to je to »

Ima li neko preporuku za igraonicu na Dobrinji? U pitanju je proslava djecijeg rodjendana.
User avatar
van Basten
Posts: 7516
Joined: 21/09/2006 02:59

#40 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by van Basten »

to je to wrote:Ima li neko preporuku za igraonicu na Dobrinji? U pitanju je proslava djecijeg rodjendana.
Sumica
User avatar
starii
Posts: 3299
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#41 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by starii »

lady____ wrote:Molim preporuku za proslavu rodjendana u objektu koji ima otvoreni prostor/bastu?
ima li sta sada atraktivno za proslavu rodendana na otvorenom?
User avatar
animals
Posts: 21496
Joined: 19/04/2013 22:13

#42 Re: proslava rodjendana za djecu

Post by animals »

U moje vrijeme nisi ni znao kad ti je rodjendan :mrgreen:
nije se slavilo..luksuz bio :mrgreen:
Post Reply