Profesionalni box

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

rufas
Posts: 117
Joined: 21/01/2011 00:30

#1 Profesionalni box

Post by rufas »

Ako neko misli otvoriti temu samo o adnanfelixu neka izvoli.
Jos uvijek sam misljenja da je mec namjesten,adnan je bio spremniji mada to nije pokazivao sve dok se ne povecaju ulozi na kladionicama.
Njemacka je to,poznata po namjestanju.
Ovako za mene najbolji borac u profi boxu je bio tajson.
Cekas mec do dvanaest..nije bitno,do dva ili cetiri,mec traje najvise minutu i mozes mirno spavati :)
A ne ove sadasnje,grle se do zadnje runde i cekaju da sudije odluce.
User avatar
MyCore
Posts: 979
Joined: 25/03/2009 14:14
Location: Vukojebina.com

#2 Re: Profesionalni box

Post by MyCore »

Zar još nije zaključana :?: :!:
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#3 Re: Profesionalni box

Post by just principe »

rufas wrote:Ako neko misli otvoriti temu samo o adnanfelixu neka izvoli.
Jos uvijek sam misljenja da je mec namjesten,adnan je bio spremniji mada to nije pokazivao sve dok se ne povecaju ulozi na kladionicama.
Njemacka je to,poznata po namjestanju.
Ovako za mene najbolji borac u profi boxu je bio tajson.
Cekas mec do dvanaest..nije bitno,do dva ili cetiri,mec traje najvise minutu i mozes mirno spavati :)
A ne ove sadasnje,grle se do zadnje runde i cekaju da sudije odluce.

namjesten mec :roll: :-) eto bas onaj Macklin ga namlatio da bi zasluzeno pobjedio...Ako nisi znao izazivac mora biti najmanje duplo bolji od sampiona da bi mu uzeo pojas..
a irac je bio u najmanju ruku samo ravnopravan i nerijesen rezultat bi bio mozda realan, ali i ovako zasluzena pobjeda Felixa...sinocnja borba je bila u rangu najboljih, to grljenje gledamo kod braca klicko i onog dlakavog diva
Njemacka poznata po namjestanju, a amerika :-)

U Las Vegasu, mec De la Hoya - Sturm ( e ovo je reci nevidjena kradja i namjestaljka..Adnan ga ubio namrtvo ali djaba :roll:

User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#4 Re: Profesionalni box

Post by just principe »

Press-konferencija: Kličko i Haye odradili međusobnu porciju uvreda!

U ponedjeljak su Ukrajinac i Britanac u Hamburgu, poprištu subotnjeg okršaja, govorili na službenoj press-konferenciji odradivši uobičajenu kombinaciju "trash-talka", nadutog poziranja i teatralnog unošenja u lice.

Britanac je zakasnio gotovo 45 minuta, nakon čega ga je Kličko dočekao riječima:
- U subotu navečer budite tačni, princezo!

Nakon toga Kličko je Hayeu pružio ruku koju je ovaj odbio:
- Dat ću ti ruku kada te dan nakon borbe posjetim u bolnici – rekao je brbljivi Britanac.

- Poštujem te kao boksača, ali ne i kao čovjeka. Imaš stav koji nije dobar za tebe. Niti u životu, niti u ringu – odgovorio je Kličko Hayeu za govornicom najavivši potom:
- Natjerat ću te da progutaš svoju smiješnu majicu s odrubljenim glavama mene i brata. Mogu priznati da izgledaš vrlo spremno i samouvjereno, osjećam i da ću biti dostojno izazvan u ringu, ali u svoju pobjedu ne dvojim niti najmanje. Tući ću te 33 minute i onda nokautirati u posljednjoj, 12. rundi – rekao je Ukrajinac pokazavši potom brojku 50 na dlanu desne ruke; brojka se odnosi na 49 dosadašnjih nokauta tijekom Kličkove profesionalne karijere, te ambicije da nokaut nad Hayeom bude jubilarni, pedeseti.

Svoje je obraćanje novinarima Haye počeo na uobičajeno pompozan način:
- Ljudi, vidjet ćete u subotu najbrutalniju egzekuciju koju boksač može doživjeti. Apsolutno ću ga rastaviti.
- Siguran sam da je Vladimir u sjajnoj formi, da je mentalno savršeno pripremljen i da je pogledao videosnimke svih mojih borbi. No, dođite na subotnji meč i vidjet ćete nešto sasvim drukčije. Kličko je robot koji svoje borbe odrađuje na kruto uobičajen način. U subotu ćete svjedočiti robotovu rastavljanju na dijelove.

- Spreman sam napraviti ono što sam obećao. Zdrav sam, moja je brzina smiješna za njega, snaga u udarcu je tu. U vrlo sam dobroj situaciji. Jako sam sretan što do ove borbe dolazi sada a ne prije par godina, jer danas sam mnogo bolji borac no što sam bio tada. On je isti ukrućeni boksač kakav je bio u amaterima – završio je Haye.
Kličko ima 35 godina i omjer 55-3 (49 nokauta) tijekom profesionalne karijere, u potpunosti provedene u teškoj kategoriji. Haye (30) je prije teške boksao u cruiseru. Ukupno je na omjeru 25(23- nokauta)-1.


Dvoboj pred 50.000 ljudi na hamburškoj Imtech-Areni, domu HSV-ovih nogometaša, konačan je rezultat priprema dugih gotovo 2.5 godine. Ujesen 2009. godine predviđeni okršaj Haye je otkazao zbog ozljede leđa na početku priprema.
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#5 Re: Profesionalni box

Post by mrtva kokoš »

jutros sam pregledao i prisjetio se meca tysona i holyfielda, jbt sjecam se ko da je bilo juce, a bilo prije 14 godina, stari navio sat i probudio me da gledamo a ja kapke drzao rukama da ne zaspem. :) :)
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#6 Re: Profesionalni box

Post by 2407 »

just principe wrote:Press-konferencija: Kličko i Haye odradili međusobnu porciju uvreda!

U ponedjeljak su Ukrajinac i Britanac u Hamburgu, poprištu subotnjeg okršaja, govorili na službenoj press-konferenciji odradivši uobičajenu kombinaciju "trash-talka", nadutog poziranja i teatralnog unošenja u lice.

Britanac je zakasnio gotovo 45 minuta, nakon čega ga je Kličko dočekao riječima:
- U subotu navečer budite tačni, princezo!

Nakon toga Kličko je Hayeu pružio ruku koju je ovaj odbio:
- Dat ću ti ruku kada te dan nakon borbe posjetim u bolnici – rekao je brbljivi Britanac.

- Poštujem te kao boksača, ali ne i kao čovjeka. Imaš stav koji nije dobar za tebe. Niti u životu, niti u ringu – odgovorio je Kličko Hayeu za govornicom najavivši potom:
- Natjerat ću te da progutaš svoju smiješnu majicu s odrubljenim glavama mene i brata. Mogu priznati da izgledaš vrlo spremno i samouvjereno, osjećam i da ću biti dostojno izazvan u ringu, ali u svoju pobjedu ne dvojim niti najmanje. Tući ću te 33 minute i onda nokautirati u posljednjoj, 12. rundi – rekao je Ukrajinac pokazavši potom brojku 50 na dlanu desne ruke; brojka se odnosi na 49 dosadašnjih nokauta tijekom Kličkove profesionalne karijere, te ambicije da nokaut nad Hayeom bude jubilarni, pedeseti.

Svoje je obraćanje novinarima Haye počeo na uobičajeno pompozan način:
- Ljudi, vidjet ćete u subotu najbrutalniju egzekuciju koju boksač može doživjeti. Apsolutno ću ga rastaviti.
- Siguran sam da je Vladimir u sjajnoj formi, da je mentalno savršeno pripremljen i da je pogledao videosnimke svih mojih borbi. No, dođite na subotnji meč i vidjet ćete nešto sasvim drukčije. Kličko je robot koji svoje borbe odrađuje na kruto uobičajen način. U subotu ćete svjedočiti robotovu rastavljanju na dijelove.

- Spreman sam napraviti ono što sam obećao. Zdrav sam, moja je brzina smiješna za njega, snaga u udarcu je tu. U vrlo sam dobroj situaciji. Jako sam sretan što do ove borbe dolazi sada a ne prije par godina, jer danas sam mnogo bolji borac no što sam bio tada. On je isti ukrućeni boksač kakav je bio u amaterima – završio je Haye.
Kličko ima 35 godina i omjer 55-3 (49 nokauta) tijekom profesionalne karijere, u potpunosti provedene u teškoj kategoriji. Haye (30) je prije teške boksao u cruiseru. Ukupno je na omjeru 25(23- nokauta)-1.


Dvoboj pred 50.000 ljudi na hamburškoj Imtech-Areni, domu HSV-ovih nogometaša, konačan je rezultat priprema dugih gotovo 2.5 godine. Ujesen 2009. godine predviđeni okršaj Haye je otkazao zbog ozljede leđa na početku priprema.
Hajd da ne otvaram novu temu, moze otvarac samo preimenovati ovu u Klitschko - Haye npr. :)

Jedva cekam subotu i ovaj mec. Odavno neki boks mec nisam ocekivao ovako, mozda od kako se Tayson prestao boriti. Zivo me interesuje da li ce Vladimir razbiti onog labrnjasa Haye-a ili ce Haye svojom brzinom iznenaditi Klitschka.
Iskreno navijam za Klitschko-a i volio bih da razbije Haye-a bas onako posteno da ne ostavi nikakve sumnje niti prostora za laprdanje :thumbup:

Kakva je situacija kod vas?

Hoce li prenositi neka nasa tv stanica ili cemo se fatat streamova(trebao bi RTL prenositi ako ne kodiraju)?
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#7 Re: Profesionalni box

Post by just principe »

2407 wrote: Hajd da ne otvaram novu temu, moze otvarac samo preimenovati ovu u Klitschko - Haye npr. :)

Jedva cekam subotu i ovaj mec. Odavno neki boks mec nisam ocekivao ovako, mozda od kako se Tayson prestao boriti. Zivo me interesuje da li ce Vladimir razbiti onog labrnjasa Haye-a ili ce Haye svojom brzinom iznenaditi Klitschka.
Iskreno navijam za Klitschko-a i volio bih da razbije Haye-a bas onako posteno da ne ostavi nikakve sumnje niti prostora za laprdanje :thumbup:

Kakva je situacija kod vas?

Hoce li prenositi neka nasa tv stanica ili cemo se fatat streamova(trebao bi RTL prenositi ako ne kodiraju)?

situacija kod nas da navijamo za Haye-a :D ne mogu bracu Klichko nimalo, njihov boks mi je dosadan, a i takodjer cinjenica je da ne zele da se bore jedan protiv drugog ne ide im u prilog,..

bojim se da cemo ganjati stream, zasad nema najave na nasim kanalima, mozda Tv1 u zadnji tren bude prenosila kao i classico ove sezone...

na NovojTV ce biti, al bojim se za neke ce biti zatamnjeno

sto se tice nove teme, bolje da ovako stoji, jer valja za svaki mec onda otvarati temu

p.s. ocekujem promjene na celu, dosta je vise bilo Klitchki...Pobjedniku pripadaju 4 verzije sampiona :-)
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#8 Re: Profesionalni box

Post by 2407 »

Neka stoji ova tema ali ne bi bilo lose da se samo preimenuje jer bi privukla jos ljudi :)

Mislio sam da pobjedniku pripadaju 3 titule(WBA, WBO, IBF) al kako ti rece da su 4 ja potrazi malo na netu pa vidjeh da nije ni 4 nego 5 :-) (WBA, WBO, IBF, IBO i The Ring) :lol:

Ma ja ne pratim boks nesto previse, odgledam ovako kada ima kava zanimljiva borba, ne navijam za Klitscko-e nesto posebno nego mi se svidja sto su momci iako veliki sampioni jako na zemlji i ne izigravaju vece zvijedze nego sto jesu. A i nikada nisam volio laprdavce tipa Haye-a :mrgreen: Ali mora mu se priznati da je stvorio jako nabrijanu atmosferu s tim svojim provokacijama.

RTL ce prenositi ako ne bude kodirano.
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#9 Re: Profesionalni box

Post by just principe »

jbg, da sam ja otvorio temu preimenovao bi je na Haye- Klitscko, pa bi opet vratio...Ovako nema ovog rufasa da preimenuje :lol:

evo nove izjave:
Haye: Kličko je poput natjecateljica na izboru za Miss :D :lol:

BRITANSKI boksač David Haye, nakon što je uzrujao Vladimira Klička izjavom na posljednjoj press konferenciji da će ga brutalno nokautirati, otišao je korak dalje u davanju "komplimenata" svom suparniku.

"Samo pomisao da bi netko mogao stradati ga nervira. Ovo je sport. Moraš biti kao jedno s nasiljem ako želiš biti uspješan boksač", rekao je Haye.

"Zato je moj najdraži borac Mike Tyson. OK, njemu se to prenijelo i u privatan život, ali u ringu, e to je ono što trebate posjedovati da bi razbili svog suparnika. I zato ne mogu misliti poput Klička On je poput natjecateljica na izboru za Miss svijeta kada ga pitaju što bi napravio za mir u svijetu", dodao je.

"Zar ne shvaća da u ring ulaziš s namjerom da nekoga udariš i po mogućnosti nokautiraš? Njegov DNK nije strukturiran da bude borac. Želi biti svačiji prijatelj i to je razlog zbog čega ću ga pobijediti", za kraj će Haye.

iskreno, ja volim ove boksere koji su jaki na rijecima i koji provociraju...ne pratim ni ja nesto boks u zadnje vrijeme...Ali odavno se ceka ovakav mec..usudio bi se reci da ce biti u rangu Lenoxa, Tysona ili Holyfielda..

ne mlati rijecima tek tako ovaj Haye, ipak je zajeban, onog rusa Valujeva je prije 2-3 godine dobro namlatio :-)

vidjecemo
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#10 Re: Profesionalni box

Post by 2407 »

Znam da Haye nije samo jak na rijecima, odlican je to borac. Ovo sto radi je pokusaj ili vodjenje klasicnog psiholoskog rata, s obzirom da se ne radi o nekom zescem levatu vidjet cemo koliko ce mu to uspjeti :-)
Mada i malo pretjeruje jer kao "ne zeli da se rukuje jer je to ono sto Wladimir zeli" itd. :lol:

Ovaj mec jeste sigurno u rangu meceva velikana iz proslosti, atmosfera je nabrijana, bit ce tu jos provokacija vrlo vjerovatno s obje strane, od borbe se ocekuje dosta.... i kao sto to biva vrlo vjerovatno ce bit dosadan mec, jer niti jedan se nece usuditi u neku extremnu ofanzivu :mrgreen:
User avatar
just principe
Posts: 4349
Joined: 28/03/2011 21:31
Location: ANTIklix
Contact:

#11 Re: Profesionalni box

Post by just principe »

eto docekali smo da Baho prenosi i BOKS :lol: :lol: :lol: :lol:

al dobro je nek ima prenosa :thumbup:

Code: Select all

http://www.24sata.info/sport/svijet-sporta/66927-Ekskluzivno-TV1-Boks-mec-teska-kategorija-Wladimir-Klitschko-David-Haye.html
User avatar
lester burnham
Posts: 1608
Joined: 21/03/2011 00:32
Location: ljutice bogdana 1a

#12 Re: Profesionalni box

Post by lester burnham »

just principe wrote:eto docekali smo da Baho prenosi i BOKS :lol: :lol: :lol: :lol:

al dobro je nek ima prenosa :thumbup:

Code: Select all

http://www.24sata.info/sport/svijet-sporta/66927-Ekskluzivno-TV1-Boks-mec-teska-kategorija-Wladimir-Klitschko-David-Haye.html
vrh, ne smije se propustiti... :thumbup:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#13 Re: Profesionalni box

Post by 2407 »

Kad se Baho drekne:"Kakva BOMBA Heja" :lol:
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#14 Re: Profesionalni box

Post by GAU8 »

Ljudi hoce li biti prenosa sutra??
User avatar
Mustang1
Posts: 28717
Joined: 29/12/2010 17:31

#15 Re: Profesionalni box

Post by Mustang1 »

Jel moguce ovo da post iznad pise gdje je prijenos i covjek pita hoce li biti prijenosa :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Divim ti se :thumbup:
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#16 Re: Profesionalni box

Post by GAU8 »

Bubalo1 wrote:Jel moguce ovo da post iznad pise gdje je prijenos i covjek pita hoce li biti prijenosa :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Divim ti se :thumbup:
Na TV1-sajtu nisam nasao.
A za novu ne neko rekao da je upitno hoce li se u Sarajevu zatamniti.
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#17 Re: Profesionalni box

Post by 2407 »

Ima na TV1, pocinje u 23h, za novu ne znam a na RTL-u ce poceti emisija u 21:45h :)

Evo i Capello dao podrsku Haye-u:

:lol:
User avatar
lord blackadder
Posts: 514
Joined: 03/04/2011 13:45

#18 Re: Profesionalni box

Post by lord blackadder »

Nadam se pobjedi Hayea, moglo bi se sta stavit na kladzi da bude interesantnije pratit. Mora oborit ukrajinca jer na poene ne moze dobit.

Haye je inace navijac Millwalla :D Mislim da ima dobre sanse, odlican je borac, pa tek onda zabavljac. (trash-talk je samo dodatni + )

C'MON! :dance:
User avatar
lord blackadder
Posts: 514
Joined: 03/04/2011 13:45

#19 Re: Profesionalni box

Post by lord blackadder »

Valjda Baho dovede nekog strucnog gosta, inace ce samo upropastit prenos svojim amaterizmom i glupim dernjanjem.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#20 Re: Profesionalni box

Post by ultima_palabra »

2407 wrote:Kad se Baho drekne:"Kakva BOMBA Heja" :lol:
OPASNO je :lol:
Arma-Sarma
Posts: 798
Joined: 20/02/2011 19:11

#21 Re: Profesionalni box

Post by Arma-Sarma »

ultima_palabra wrote:
2407 wrote:Kad se Baho drekne:"Kakva BOMBA Heja" :lol:
OPASNO je :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#22 Re: Profesionalni box

Post by GAU8 »

lord blackadder wrote:Nadam se pobjedi Hayea, moglo bi se sta stavit na kladzi da bude interesantnije pratit. Mora oborit ukrajinca jer na poene ne moze dobit.

Haye je inace navijac Millwalla :D Mislim da ima dobre sanse, odlican je borac, pa tek onda zabavljac. (trash-talk je samo dodatni + )

C'MON! :dance:
Ja navijam za Vladimira, ali ako je Haye brz u ringu ko na jeziku onda moze bit svega :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28717
Joined: 29/12/2010 17:31

#23 Re: Profesionalni box

Post by Mustang1 »

Pa brzina mu je jedina sansa...da bjezi izmori protivnika i onda kvalitetnim napadom zavrsi..Kao sto je Valueva .. Na neki drugi nacin nema sansi ..To i Lenox Lewis kaze a i Haye zna to
http://www.sarajevo-x.com/sport/clanak/110701049
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#24 Re: Profesionalni box

Post by 2407 »

ultima_palabra wrote:
2407 wrote:Kad se Baho drekne:"Kakva BOMBA Heja" :lol:
OPASNO je :lol:
:lol: :lol: :thumbup:


Nece Haye-u biti bas lako da izmori Wladimira a da se on sam ne izmori :mrgreen: braca Klitschko su uvijek u vrhunskoj fizickoj kondiciji i onako sa strane izgleda kao da od sale odrade 12 rundi.
User avatar
Partijaner
Posts: 15365
Joined: 17/10/2010 13:56
Location: Südkurve München

#25 Re: Profesionalni box

Post by Partijaner »

Za sada je Haye jaci na rijecima, vidjecemo ga u ringu hocel bit faca, isto da se usrao pa samo brblja gluposti nekakve. Razbice ga Klicko ko beba zvecku.
Post Reply