Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
neon-x
Posts: 609
Joined: 18/07/2012 19:13

#926 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by neon-x »

halo_ba wrote:
neon-x wrote:
halo_ba wrote:
Opet kazem: da se poveo small talk o umjetnosti, istoriji, filozofiji.... Harvard pravo dobro zvuci.
No, u politici je to garancija... cega?
I nije problem ni Hadzikakovec ni Memic, vec prosjecni glasac, koji bi najradije jakog vodju, koji ce za njega misliti.
Sad, sto neki jakog vodju vide u Memicu, a drugi u Hazikakovetj... to su samo nijanse u simptomima iste bolesti.
Prezvakane su vec sve te teme oko Mirsadovog "hendikepa" sto je previse obrazovan da bude Predsjednik i ogranicenosti ovlastenja Predsjednistva, medjutim, mene zanima da nam ovi kriticari Mirsada na ovoj temi kazu koji je to drugi kandidat bolja opcija i zasto? Moj izbor za Predsjednika od ponudjenih kandidata je Mirsad i na ovoj temi sam vec obrazlagao zasto, a koji je to vas i zasto?
Ko govori o "hendikepu"?
Jednostavno, smatram da Harvard nije sam po sebi kvalifikacija za politicara, pogotovo ne u pacovskoj rupi zvanoj BiH.
Sta to Mirsad ima (osim famoznog Harvarda) sto ga kvalificira za clana predsjednistva?
Kazem, prezvakane vec teme... Imam dojam da nisi uopce upoznat sa Mirsadovim likom i djelom ali te to ne sprjeceva da ga diskvalificiras. Harvard uopce nije nesto sto Mirsad istice niti ga spominje u intervjuima. U biografiji na oficijelnoj stranici nije cak ni naveden. Harvard je vise kuriozitet u smislu da vec do najviseg nivoa profesionalno ostvarena osoba kao doktor u oblasti informacionih tehnologija ima potrebu da upise magisterij politickih/drustvenih nauka na najcjenjenijoj skoli za tu oblast.

Ocito je drustvo i politika nesto sto ga ozbiljno zanima i cemu zeli posvetiti ostatak svoga zivota. Dakle "famozni" Harvard je samo jedna glazura. Sustinu razloga zbog kojeg je najkvalificiraniji kandidat nemam ni vremena ni zelje ponovo kuckati ovdje jer su vec prezvakane stvari. Za pocetak procitaj koju biografiju doticnog, pogledaj koji intervju, prelistaj malo ovu temu a do tada...
medjutim, mene zanima da nam ovi kriticari Mirsada na ovoj temi kazu koji je to drugi kandidat bolja opcija i zasto? Moj izbor za Predsjednika od ponudjenih kandidata je Mirsad i na ovoj temi sam vec obrazlagao zasto, a koji je to vas i zasto?
visocicaguy
Posts: 1258
Joined: 27/10/2002 00:00
Contact:

#927 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by visocicaguy »

halo_ba wrote:
visocicaguy wrote:
evo citam nekoliko postova unazad
Citaj, citaj..

sve cekam.
Cekaj, cekaj.
iscrpni argumenti nedoraslog sagovornika.

pri tom, valjda, ocekujes da neko tvoje misljenje uzme za relevantno, a pri tome ne znas artikulisati svoje misli.
Last edited by visocicaguy on 07/08/2018 12:19, edited 1 time in total.
bob marley
Posts: 71
Joined: 19/01/2013 17:20

#928 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by bob marley »

halo_ba wrote:
bob marley wrote: predjesdnik drzave svake je menadzer,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ima li na ovoj temi i odraslih?
Ti haman nisi, de mi reci kolike su ovlasti predsjednika Njemacke, Austrije, Svicarske, Italije, Spanije, Grcke. Znas li uopste njihova imena ? Nemas blage, msm ne znas ti nista al evo ovo je cisto zbog argumenta znas za Angelu Merkel, Kurtza, Tsiprasa. Svi su oni PREDSJEDNICI VLADA. Mozda si mislio da je to isto, al kad porastes u velikog SDA glasaca onda ces znati da to mozda i nije istina. Obzirom da je izbor ministara i svih sluzbenika zakonodavne vlasti u tim zemljama u rukama premijera, predsjednik dzave da bi ako zeli konkretizirao neke ideje mora da usaglasi misljenja i izdejstvuje dovoljan broj ruku u parlamentu kako bi se zamisli i pretocile u odgovarajuce zakone. Naravno u skladu ponovo sa ingerencijama koje su pojedinim predsjednicima dozvoljene. Kako bi usaglasio ideje on mora biti dobar koordinator dakle menadzer jedne zemlje. No dobro ti znas za baketovu fetvu, naredbu lokalnog sda vlastodrsca i rad u strahu da neko ne vidi da imas misljenje. You are doing just fine. Na ad hominem napadima odgovaram takodjer sa ad hominem argumentom jer je ocigledno da si ti provokator. Ostatak su argumenti.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#929 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by halo_ba »

bob marley wrote:
halo_ba wrote:
bob marley wrote: predjesdnik drzave svake je menadzer,
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ima li na ovoj temi i odraslih?
Ti haman nisi, de mi reci kolike su ovlasti predsjednika Njemacke, Austrije, Svicarske, Italije, Spanije, Grcke. Znas li uopste njihova imena ? Nemas blage, msm ne znas ti nista al evo ovo je cisto zbog argumenta znas za Angelu Merkel, Kurtza, Tsiprasa. Svi su oni PREDSJEDNICI VLADA: Mozda si mislio da je to isto, al kad porastes u velikog SDA glasaca onda ces znati da to mozda i nije istina. Obzirom daj e izbor ministara i svih sluzbenika zakonodavne vlasti u tim zemljama u rukama premijera predsjednik dzave da bi ako zeli konkretizirao neke ideje mora da u saglasnosti sa ovim predstavnicima vlasti usaglasi misljenja i izdejstvuje dovoljan broj ruku u parlamentu kako bi se zamisli i pretocile u odgovarajuce zakone. Naravno u skladu ponovo sa ingerencijama koje su pojedinim predsjednicima dozvoljene. KAko bi usaglasio ideje on mora biti dobar koordinator dakle menadzer jedne zemlje. AL dobro ti znas za baketovu fetvu, naredbu lokalnog sda vlastodrsca i rad u strahu da neko ne vidi da imas misljenje. You ate doing just fine. a ad hominem napadima odgovaram takodjer. OStatak su argumenti.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Evo nam srutjnjaka za medjunarodnu politiku...
sa Alipasinog se najbolje vidi Europa.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bob marley
Posts: 71
Joined: 19/01/2013 17:20

#930 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by bob marley »

[/quote]

Ti haman nisi, de mi reci kolike su ovlasti predsjednika Njemacke, Austrije, Svicarske, Italije, Spanije, Grcke. Znas li uopste njihova imena ? Nemas blage, msm ne znas ti nista al evo ovo je cisto zbog argumenta znas za Angelu Merkel, Kurtza, Tsiprasa. Svi su oni PREDSJEDNICI VLADA: Mozda si mislio da je to isto, al kad porastes u velikog SDA glasaca onda ces znati da to mozda i nije istina. Obzirom daj e izbor ministara i svih sluzbenika zakonodavne vlasti u tim zemljama u rukama premijera predsjednik dzave da bi ako zeli konkretizirao neke ideje mora da u saglasnosti sa ovim predstavnicima vlasti usaglasi misljenja i izdejstvuje dovoljan broj ruku u parlamentu kako bi se zamisli i pretocile u odgovarajuce zakone. Naravno u skladu ponovo sa ingerencijama koje su pojedinim predsjednicima dozvoljene. KAko bi usaglasio ideje on mora biti dobar koordinator dakle menadzer jedne zemlje. AL dobro ti znas za baketovu fetvu, naredbu lokalnog sda vlastodrsca i rad u strahu da neko ne vidi da imas misljenje. You ate doing just fine. a ad hominem napadima odgovaram takodjer. OStatak su argumenti.[/quote]

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Evo nam srutjnjaka za medjunarodnu politiku...
sa Alipasinog se najbolje vidi Europa.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]



Evo muzicka za tebe
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#931 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#932 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

Prof. dr. Mirsad Hadžikadić danas boravi u Tešnju. Dva izuzetno uspješna, izvozno orijentisana privrednika, Dženan Ajanović, direktor firme Inox Ajanović koja se bavi obradom INOX nehrđajućih čelika, odnosno proizvodnjom ugostiteljske, slastičarske opreme, opreme za prehrambenu i farmaceutsku industriju i medicinu, i Dženana Hodžić, direktor firme AP Atelier koja se bavi proizvodnjom namještaja, primili su prof. Hadžikadića u posjetu i pokazali mu svoje proizvodne pogone.
"Ovakvi privrednici sjajan su primjer da se radom i zalaganjem, pored stručnosti i odgovornosti, s proizvodima vrhunske kvalitete može ostvariti izvanredan uspjeh na evropskom i svjetskom tržištu," rekao je Hadžikadić pred kraj posjete.


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

baglama
Posts: 987
Joined: 13/11/2010 16:09

#933 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by baglama »

Ovaj Gospodin ne treba da gubi vrijeme na protokolarnom i nebitnom mjestu. On treba da Bude predsjednik vlade i da pokrene reforme.
Mi smo u govnima toliko duboko da ne mozemo otvoriti usta.
neon-x
Posts: 609
Joined: 18/07/2012 19:13

#934 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by neon-x »

baglama wrote:Ovaj Gospodin ne treba da gubi vrijeme na protokolarnom i nebitnom mjestu. On treba da Bude predsjednik vlade i da pokrene reforme.
Mi smo u govnima toliko duboko da ne mozemo otvoriti usta.
Najbitnije mjesto je predsjednik pobjednicke stranke. Ako ne mozete biti to onda sljedece najbitnije mjesto jeste clan Predsjednistva. Medjutim, nijedno mjesto u vlasti ne moze rijesiti nase probleme. Nama je potrebna potpuno nova politika, novi nacin razmisljanja i odnosa prema drustvu i drzavi, a samo neko poput Mirsada moze da zapocne tu novu politiku. Nema boljeg mjesta za zapoceti je nego sto je Predsjednistvo.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18712
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#935 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by SmokingMan »

U masi jednoličnih i bezidejnih likova koji svakih 4 godine sa plakata sa već odavno izlizanim frazama prazno zure u slučajne prolaznike Mirsad je nešto sasvim novo.Ali u letergičnoj političkoj žabokrečini će taško moći da pronađe slobodnog mjesta za sprovođenje svojih ideja.Narod jednostavno teško može da izađe iz već odavno ustaljenog "mind seta".
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#936 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Banksy »

baglama wrote:Ovaj Gospodin ne treba da gubi vrijeme na protokolarnom i nebitnom mjestu. On treba da Bude predsjednik vlade i da pokrene reforme.
Mi smo u govnima toliko duboko da ne mozemo otvoriti usta.
Pod pretpostavkom da nije SDA igrač, što je malo vjerovatno,
ako nema neku beton kampanju koja će nas oboriti s nogu, 'Gospodin' će ostati samo forumska tema...
User avatar
sinuhe
Posts: 11488
Joined: 03/06/2011 11:33

#937 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by sinuhe »

SDA igrac... Tja, kao da njemu SDA placa 20 godina najam neke zgrade.
neon-x
Posts: 609
Joined: 18/07/2012 19:13

#938 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by neon-x »

Banksy wrote:
baglama wrote:Ovaj Gospodin ne treba da gubi vrijeme na protokolarnom i nebitnom mjestu. On treba da Bude predsjednik vlade i da pokrene reforme.
Mi smo u govnima toliko duboko da ne mozemo otvoriti usta.
Pod pretpostavkom da nije SDA igrač, što je malo vjerovatno,
ako nema neku beton kampanju koja će nas oboriti s nogu, 'Gospodin' će ostati samo forumska tema...
Ja pretpostavljam da je on u stvari SDP igrac, jer ce sigurno dobiti glasove dosta onih koji su prije 4 godine glasali za Izetbegovica a mislim da nece dobiti nijedan od onih koji su glasaili za Hadziomerovica.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#939 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Banksy »

neon-x wrote:
Ja pretpostavljam da je on u stvari SDP igrac, jer ce sigurno dobiti glasove dosta onih koji su prije 4 godine glasali za Izetbegovica a mislim da nece dobiti nijedan od onih koji su glasaili za Hadziomerovica.
O tome i govorim. Ne samo da nema strategiju, već za sve ove mjesece djelovanja nije ni ideološki pozicioniran. Uz realnu pretpostavku da 95% stanovništva nije ni čulo za njega, ostaje nam ovih 5% koji ga znaju, a koji ne mogu da se slože oko toga koja mu je ciljna grupa, ni na čije glasove ide.
Ako zaista ide sam u ovo, svojom voljom i željom prema promjenama, bez skrivenih agendi, ima još otprilike 15 dana za samodefiniranje i izgradnju lika i ideje koje će predstaviti narodu. Uz pretpostavku da je predizborni paket završio ili će ga završiti do 1. sept.
neon-x
Posts: 609
Joined: 18/07/2012 19:13

#940 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by neon-x »

Banksy wrote:
neon-x wrote:
Ja pretpostavljam da je on u stvari SDP igrac, jer ce sigurno dobiti glasove dosta onih koji su prije 4 godine glasali za Izetbegovica a mislim da nece dobiti nijedan od onih koji su glasaili za Hadziomerovica.
O tome i govorim. Ne samo da nema strategiju, već za sve ove mjesece djelovanja nije ni ideološki pozicioniran. Uz realnu pretpostavku da 95% stanovništva nije ni čulo za njega, ostaje nam ovih 5% koji ga znaju, a koji ne mogu da se slože oko toga koja mu je ciljna grupa, ni na čije glasove ide.
To samo govori o apsurdnosti ali i zlonamjernosti price da je SDA igrac, pored milion drugih ozbiljnijih stvari zbog kojih je ta prica totalni apsurd. Svi prigovaraci su ovdje horski istakli da samo moze biti SDA igrac tako da sumnjam da moje izolirano spominjanje SDP-a moze biti argument za nedifiniranost ideoloskog poziciranja. Svakako SDA i SDP imaju istu ideologiju: zasjesti i zagrabiti. Ako je iko konstantan u svojim idejama od prvog pojavljivanja na medijskom nebu onda je to Mirsad. Kakvu ima kampanjsku strategiju i koliko ljudi zna za njega cemo da vidimo. Mnoge, ukljucujuci i mene je vec i prije pocetka kampanje uvjerio da je daleko najbolji kandidat.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18712
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#941 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by SmokingMan »

:lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#942 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Banksy »

neon-x wrote:
Banksy wrote:
neon-x wrote:
Ja pretpostavljam da je on u stvari SDP igrac, jer ce sigurno dobiti glasove dosta onih koji su prije 4 godine glasali za Izetbegovica a mislim da nece dobiti nijedan od onih koji su glasaili za Hadziomerovica.
O tome i govorim. Ne samo da nema strategiju, već za sve ove mjesece djelovanja nije ni ideološki pozicioniran. Uz realnu pretpostavku da 95% stanovništva nije ni čulo za njega, ostaje nam ovih 5% koji ga znaju, a koji ne mogu da se slože oko toga koja mu je ciljna grupa, ni na čije glasove ide.
To samo govori o apsurdnosti ali i zlonamjernosti price da je SDA igrac, pored milion drugih ozbiljnijih stvari zbog kojih je ta prica totalni apsurd. Svi prigovaraci su ovdje horski istakli da samo moze biti SDA igrac tako da sumnjam da moje izolirano spominjanje SDP-a moze biti argument za nedifiniranost ideoloskog poziciranja. Svakako SDA i SDP imaju istu ideologiju: zasjesti i zagrabiti. Ako je iko konstantan u svojim idejama od prvog pojavljivanja na medijskom nebu onda je to Mirsad. Kakvu ima kampanjsku strategiju i koliko ljudi zna za njega cemo da vidimo. Mnoge, ukljucujuci i mene je vec i prije pocetka kampanje uvjerio da je daleko najbolji kandidat.
Nabroj mi tri glavne, vodeće, na kojima će temeljiti kampanju?

Teško ide, jelde? Toliko su nam ušle u uho...

Nisam ti neprijatelj, ni protivnik, pisala sam iz najbolje namjere, ono što sam vidjela kao propust dosadašnjeg djelovanja,

Sve najbolje.
neon-x
Posts: 609
Joined: 18/07/2012 19:13

#943 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by neon-x »

Banksy wrote:
Nabroj mi tri glavne, vodeće, na kojima će temeljiti kampanju?

Teško ide, jelde? Toliko su nam ušle u uho...

Nisam ti neprijatelj, ni protivnik, pisala sam iz najbolje namjere, ono što sam vidjela kao propust dosadašnjeg djelovanja,

Sve najbolje.
Da te zaista zanima a ne samo da zelis da poentiras odgovorio bih ti jer je upravo tri stvari pominjao od pocetka. Ma kakav neprijatelj, gluho bilo i coravo. Sve najbolje.
mrjasmin
Posts: 124
Joined: 13/09/2008 11:39

#944 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by mrjasmin »

neon-x wrote:

Nabroj mi tri glavne, vodeće, na kojima će temeljiti kampanju?

Teško ide, jelde? Toliko su nam ušle u uho...

Nisam ti neprijatelj, ni protivnik, pisala sam iz najbolje namjere, ono što sam vidjela kao propust dosadašnjeg djelovanja,

Sve najbolje.
Drzava, ekonomija i mladi. Mirsad za razliku od ostali partijski kandidati ima strategiju i plan. Za ove ostale ce glasati botovi i stranacki uhljebi.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#945 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

Banksy wrote: Nabroj mi tri glavne, vodeće, na kojima će temeljiti kampanju?

Teško ide, jelde? Toliko su nam ušle u uho...

Nisam ti neprijatelj, ni protivnik, pisala sam iz najbolje namjere, ono što sam vidjela kao propust dosadašnjeg djelovanja,

Sve najbolje.
mladi, ekonomija/privlacenje invcesticija/podsticaj za zaposljavanje, i suzbije korupcije, ukljucivanje dijaspora gdje ce se kreirati fondovi za razvoj itd
User avatar
SmokingMan
Posts: 18712
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#946 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by SmokingMan »

Trebala bi se dijaspora infiltrirati u parlament BIH kako bi zaštitili svoja buduća ulaganja,tu ima dosta sposobnih i vrijednih ljudi. :thumbup:
neon-x
Posts: 609
Joined: 18/07/2012 19:13

#947 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by neon-x »

Ma smijesna je uopce ta prica o planovima i programima stranaka ili kandidata. Svako od nas ovdje moze namastati savrseni program sa stvarima koje treba popraviti i promjeniti. Nama je potreban neko ko ce povratiti povjerenje u drzavu, drustvo i nas same. Neko ko nas nece iznevjeriti, ko posjeduje integritet i sposobnost, zeli i hoce graditi procese koji ce jacati drzavu i ko ce se u potpuno staviti u sluzbu toga.
Tara the River
Posts: 282
Joined: 24/06/2018 19:53

#948 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Tara the River »

Ambasadoricu SAD-a u BiH Maureen Cormack naslijedit će Eric Nelson
https://www.klix.ba/vijesti/bih/ambasad ... /180727022
"Godine 2014. Feedscoop magazin ga je proglasio jednim od četrnaest lidera - vizionara u polju federalne informacijske tehnologije, navodi se u bh. izdanju Večernjeg lista."

Pozeljno bi bilo kada bi u predsjednistvu imali nekoga ko bio bio `na ti` sa Americkom ambasadom (buduci da se Dodik&Co. nadaju potpunom obratu sa dolaskom novog ambasadora iz Trump-ove administracije). Ovo je samo mali detalj, nije neka stvar od presudnog znacaja, but damn, the devil is in the detail.
User avatar
Smrcak15
Posts: 11137
Joined: 13/12/2015 13:23

#949 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

Tara the River wrote:Ambasadoricu SAD-a u BiH Maureen Cormack naslijedit će Eric Nelson
https://www.klix.ba/vijesti/bih/ambasad ... /180727022
"Godine 2014. Feedscoop magazin ga je proglasio jednim od četrnaest lidera - vizionara u polju federalne informacijske tehnologije, navodi se u bh. izdanju Večernjeg lista."

Pozeljno bi bilo kada bi u predsjednistvu imali nekoga ko bio bio `na ti` sa Americkom ambasadom (buduci da se Dodik&Co. nadaju potpunom obratu sa dolaskom novog ambasadora iz Trump-ove administracije). Ovo je samo mali detalj, nije neka stvar od presudnog znacaja, but damn, the devil is in the detail.
taj ambasador bi bio sa Hadzikadicem kao sa bratom blizancom...Hadzikadic iz Amerike i ovaj iz Amerike, obadvojica experti u informacijiskim tehnologijama...znaci imat ce veliku podrsku sigurno od amerike.
User avatar
NeDirajSirotinju
Posts: 302
Joined: 30/07/2018 05:11

#950 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by NeDirajSirotinju »

Dobar je ovo kandidat. Šteta što je SDP kandidirao Bećirevića, tad bismo imali Komšića i Hadžikadića u predsjedništvu.
Locked