Produžni kabal

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Bolonjeze
Posts: 214
Joined: 08/01/2018 19:19

#1 Produžni kabal

Post by Bolonjeze »

Pozdrav,
Kupio sam produžni kabal( 70 KM) prije par dana i sve je bilo uredu aii od jučer neće da se isključi ina crvena tipka, tačnije kada stisnem da se isključi ona se samo vrati i opet upali kao da je mehanizam otišao. Postoji li kakvo rješenje? Račun bacila žena greškom ne mogu reklamirati.
swanfilter
Posts: 7920
Joined: 06/06/2008 18:52

#2 Re: Produžni kabal

Post by swanfilter »

Bolonjeze wrote: 04/03/2024 20:20 Pozdrav,
Kupio sam produžni kabal( 70 KM) prije par dana i sve je bilo uredu aii od jučer neće da se isključi ina crvena tipka, tačnije kada stisnem da se isključi ona se samo vrati i opet upali kao da je mehanizam otišao. Postoji li kakvo rješenje? Račun bacila žena greškom ne mogu reklamirati.
Baci ti to u smece da sutra ne citamo u crnoj hronici ...
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15647
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#3 Re: Produžni kabal

Post by problemnatravunu »

Jednostavno , crkao je prekidač,eto desi se i na tako skupom kablu , ja bih da probao reklamirati bez obzira što je račun bačen
moimoi
Posts: 4713
Joined: 01/07/2006 12:59

#4 Re: Produžni kabal

Post by moimoi »

Bolonjeze wrote: 04/03/2024 20:20 Pozdrav,
Kupio sam produžni kabal( 70 KM) prije par dana i sve je bilo uredu aii od jučer neće da se isključi ina crvena tipka, tačnije kada stisnem da se isključi ona se samo vrati i opet upali kao da je mehanizam otišao. Postoji li kakvo rješenje? Račun bacila žena greškom ne mogu reklamirati.
Ako se sjecas kada si ga tacno (datum) kupio i u koliko sati (“odokativno”) oni mogu racun naci vrlo lako.
Post Reply