PROBLEMI SA ZELUCEM (GERB)

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

User avatar
mirsek
Posts: 12823
Joined: 07/05/2010 15:40

#101 Re: PROBLEMI SA ZELUCEM (GERB)

Post by mirsek »

Pozdrav, zna li neko gdje sad radi dr. Gornjakovic ?
Ne radi vise u al tawil.
ragib
Posts: 2344
Joined: 03/05/2002 00:00
Contact:

#102 Re: PROBLEMI SA ZELUCEM (GERB)

Post by ragib »

mirsek wrote: 14/01/2021 12:49 Pozdrav, zna li neko gdje sad radi dr. Gornjakovic ?
Ne radi vise u al tawil.
čini mi se Bila Travnik
Ena432
Posts: 171
Joined: 07/01/2021 18:45

#103 Re: PROBLEMI SA ZELUCEM (GERB)

Post by Ena432 »

zvezda1 wrote: 03/01/2021 21:59 imam problem sa želucem već pola godine ubrzano mi radi pulsira stomak mi se trese stvara mi nervozu ne mogu spavat molim vas ako neko zna nekog doktora ili neki lijek ili bilo šta da mi može pomoć da mi javi hvala od srca
Controloc 20mg slobodno pij svako jutro prije obroka. Ukoliko ti stvara nervozu popij nesto za smirenje apaurin ili sl ali se na te tablete za smirenje nemoj navikavati..Postoje mnogi cajevi koji umiruju zeludac npr kamilica. Imam problem sa zelucom vec 4 godine i vjeruj da znam kako ti je. Bezbroj puta sam bila u bolnici bukvalno sam proucila gastroenterohepatologiju 😹 salu na stranu cak sam razvila fobiju od povracanja pa cim imam jacu mucninu pocnem da se tresem, uhvati me panika.. Otidji gastrologu pregledaj zeludac, mozda imas gastritis ili sl. Ako sve bude uredu mozes provjeriti strunu mozda ti je zeludac pobjegao..
Da li si imala neki stres ili slicno? Zeludac najvise trpi stresove i nervozu.
Dilligent-owl
Posts: 2
Joined: 09/05/2023 15:14

#104 Anketa za diplomski rad - GERB i LPR

Post by Dilligent-owl »

Pozdrav svima,
Ako bolujete od gastroezofagealne refluksne bolesti (GERB-a) i/ili laringofaringealnog refluksa (LPR-a), molim Vas da sudjelujete u istraživanju koje se bavi ispitivanjem mentalnog zdravlja osoba oboljelih od navedenih bolesti: https://mzdravljegerb.limesurvey.net/591941?lang=hr

Ispunjavanje traje oko 15 do 20 minuta, a svojim biste mi ispunjavanjem pomogli u prikupljanju vrijednih podataka za bolje razumijevanje ove važne teme te biste mi pomogli da diplomiram. Sudjelovanje je u potpunosti anonimno.

Također, ako poznajete nekoga tko boluje od GERB-a ili LPR-a, puno bi mi značilo kada biste im proslijedili link na istraživanje, jer mi je potreban velik broj ispitanika, kako bih mogla adekvatno ispitati ovu temu.

Hvala vam unaprijed! :)
Post Reply